Horoskop Wodnik wrzesień 2022

W tym miesiącu Twoje otoczenie nie daje Ci chwili wolnego. Wymiany zdań są konstruktywne, plany idą do przodu, Twoja kreatywność nie zna granic, dzięki pozytywnym wpływom gwiazd. nie ograniczasz się, nawet w miłości pozwalasz sobie na odrobinę fantazji. Uran pomoże Ci w skonkretyzowaniu planów dotyczących ukochanej osoby, niezależnie od tego, czy dotyczy to świeżo poznanej osoby, czy trwającego już od dawna związku. Odkryjesz nowe, nieznane horyzonty i oprzesz swoje decyzje na przeszłych doświadczeniach. Pamiętaj, aby nie popełniać tych samych błędów. Powoli rozchmurzasz swoje niebo i tworzysz atmosferę pełną spokoju. W życiu zawodowym, kilka opóźnień może czekać Cię w okolicach 23 września, pewien plan będzie być może musiał zostać przełożony. Przez cały wrzesień panuje przyjazna atmosfera w rodzinie. Horoskop Wodnik wrzesień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Wodnik horoskop Wrzesień 2022

We wrześniu  Wodniki będą swoje cele osiągać powoli i dzięki udzielonemu im wsparciu.
Położenie Saturna sprawi, że Wodniki będą w swym działaniu niezwykle skrupulatne.
W pracy Wodniki czeka gorączkowy okres i aby sprostać obowiązkom, będą musiały dwa razy ciężej pracować i szkolić się.
Jeśli poszukujesz pracy, wrzesień to doskonały czas na wysyłanie aplikacji, ponieważ wielu potencjalnych pracodawców zaprosi cię na rozmowę.
Wszystkie najważniejsze decyzje dotyczące inwestycji powinny zostać podjęte na początku miesiąca.
Nie bój się słuchać spekulacji i ryzykować w inwestycjach, bo nieostrożność tym razem może przynieść spory zysk.
Inwestuj jednak tak, by na koniec września na twoim koncie nie pojawił się debet.
Układ planet we wrześniu 2022 będzie dla Wodnika bardzo niekorzystny i wiele relacji może zostać zniszczonych.
Absolutnie unikaj podejmowania decyzji o długofalowych skutkach, bo nieświadomie weźmiesz na siebie zobowiązania, które przez lata będą wpływać na twoje życie.
Nie spiesz się ze zrywaniem relacji.
Samotne Wodniki nie powinny robić nic na siłę czy wbrew sobie.
Dużo ruchu i zdrowa dieta sprawią, że Wodniki będą tryskać energią.
Pod koniec miesiąca w szczególności warto unikać niezdrowego jedzenia, bo jego spożywanie może ci przynieść spore kłopoty żołądkowe.
Warto też ograniczyć spożycie alkoholu.

Miłość

Drogi Wodniku, wiele osób często zarzuca Ci, że jesteś mało romantyczny… Może udowodnisz, że to nieprawda? Jak? Pokazując swoje uczucia poprzez działania pełne czułości. Pokaż, że inni się mylą! Wrzesień przepełni idealna równowaga między pasją a racjonalnym myśleniem. Pozwól odkryć się innym.

Rodzina i Relacje

Wodniki w tym miesiącu, przynajmniej do 23 września, dopóki Słońce przebywa w znaku Panny, zorientowane będą na zarządzanie pieniędzmi. W pierwszym tygodniu września koniunkcja Marsa ze Słońcem skłoni was do starań o kredyt, wypłatę zaległych zobowiązań lub odszkodowania. Również pobyt Wenus i Merkurego w Pannie do 14 września sprzyja inwestycjom oraz podejmowaniu ważnych finansowych decyzji. Planety tranzytując Pannę utworzą aspekty z Saturnem, Plutonem, Jowiszem orz Neptunem, tworząc duży ruch w zasobach, pieniądze będą się pojawiać i znikać, zmieniając właściciela, zaczniecie spłacać długi oraz opłacać zobowiązania ze zdobytych środków. Horoskop podpowiada, że należy być uważnym, zdyscyplinowanym i bardzo precyzyjnym, aby nie popełnić pomyłki lub nie dać się wykorzystać, wszelki przepych i nadmierne wydatki nie są wskazane w pierwszej połowie miesiąca, szczególnie między 12 a 15 września, podczas opozycji Marsa do Neptuna, sprawdzajcie każdą transakcję bardzo dokładnie, aby uniknąć pomyłek lub celowego oszustwa.
14 września pełnia Księżyca w znaku Ryb uświadomi wam jakimi pieniędzmi dysponujecie, wpłynie też na stosunek do osób, na których nie możecie polegać. Sytuacja finansowa znacznie się poprawi, kiedy zarówno Wenus, jak i Merkury, opuszczą zapobiegliwą Pannę i wkroczą do towarzyskiej i przyjaźnie do was nastawionej Wagi. Jedynie między 16 a 22 września trygon Marsa do Plutona zobowiąże was do realizacji postanowień finansowych, to również dobry moment dla rozpoczęcia każdego rodzaju terapii.
23 września Słońce opuści Pannę i wkroczy do życzliwej Wagi, złapiecie oddech i zajmiecie się tym, co lubicie najbardziej – rozwojem kontaktów międzyludzkich, spotkaniami z osobami, które darzycie sympatią oraz miłością, złapiecie kontakt ze sztuką i szeroko pojętą twórczością. W ostatnim tygodniu września Wenus oraz Merkury utworzą kwadraturę z Saturnem i Plutonem oraz sekstyl z Jowiszem, po trudnych dniach, wymagających ograniczeń i samotności, nastąpi okres dobrego samopoczucia, udanych spotkań i szczęśliwych wydarzeń.

Kariera i pieniądze

Przed tobą dobre dni. Będziesz bardziej niż zwykle przebojowy i pewny siebie. Wszędzie, gdzie się pokażesz, będziesz zdobywać przychylność ludzi. Planety będą sprzyjać nawet najbardziej ryzykownym planom, zwłaszcza jeśli znajdziesz do nich pomocników. Jednak podczas pełni Księżyca 14.09 przekonasz się, kto ci dobrze życzy, a kto jednak jest twoim konkurentem do różnych dóbr lub pieniędzy. W pracy w drugiej połowie września bądź czujny, bo właśnie teraz decydować się będą losy twojej kariery lub zlecenia, na jakie masz chrapkę. Nie wstydź się pochwalić swoimi pomysłami i sukcesami. Jeśli pragniesz zawodowej odmiany, w tym miesiącu masz dobry czas na zmianę pracy czy walkę o lepsze i ciekawsze stanowisko. W miłości też czekają cię same sukcesy, a z nowym znajomym masz szansę na wyjątkową randkę. Zdrowie też będzie ci dopisywać, jednak zadbaj o kondycję. Jeśli całą jesień masz spędzić za biurkiem, to teraz trzeba się trochę rozruszać. Przyjazne ci znaki to Bliźnięta i Strzelec, uważaj na nerwowego Byka.

Horoskop Wrzesień 2022

Ważne liczby:
6, 9, 12
Wrzesień ważne daty :
6, 10, 22, 24, 29
Horoskop – uwaga specjalna:
W najbliższym czasie podczas spotkania towarzyskiego zostanie Ci przedstawiona bardzo wpływowa osoba. Warto zadbać o tę znajomość, ponieważ dzięki jej kontaktom, Twój byt może się poprawić i rozpoczniesz karierę w nowej branży. Nie bój się odważnych decyzji i ciężkiej pracy.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na wrzesień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Przez cały miesiąc odnajdziesz wiele okazji do odniesienia sukcesu, zarówno w miłości, jak i w życiu zawodowym. Nie bój się po to sięgnąć, wykaż się swoimi umiejętnościami! Zaufaj sobie, wyjdzie Ci to na dobre.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Wodnik sierpień 2022

Wyrażasz swoje myśli z pełnym zaufaniem. Pamiętaj jednak, aby nabrać do tego delikatnego dystansu, nie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *