Horoskop Wodnik styczeń 2023

Ten rok zaczyna się pełen napięć, w związku z księżycem i Wenus w Skorpionie: czeka Cię kilka intensywnych dni, możesz poczuć się zagrożony w swojej niezależności i wolności związanej z miłością. Nie będzie to jednak długo trwać, po pierwszym tygodniu niebo stanie się bardziej przyjazne wobec Twojego znaku, wraz z wpływami Jowisza w gwiazdozbiorze Strzelca i planety Mars pełnej optymizmu w gwiazdozbiorze Barana. Od 20 stycznia stanie się to jeszcze bardziej oczywiste, dzięki przybyciu Słońca i Merkurego do Twojego gwiazdozbioru! Doda Ci do większej pewności siebie i wiary w swoje wartości na kilka dobrych tygodni. Wenus w Strzelcu wraz z Jowiszem, dwie najbardziej korzystne planety w Układzie Słonecznym dodadzą Ci szczęścia i doprowadzą do wielu nowych możliwości. Nie przegap tych okazji, zwłaszcza 21 stycznia, wraz z pełnią Księżyca w gwiazdozbiorze Lwa, przyjaznego Twojemu znakowi. Jest to czas zabawy i miłych spotkań! Horoskop Wodnik styczeń 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Wodnik horoskop Styczeń 2023

Muszą wykazać się elastycznością, a w razie czego schować dumę do kieszeni, pójść na ustępstwa lub kompromisy.
Drobne problemy, które Wodniki napotkają po drodze, znikną same po 23 stycznia.
Styczeń będzie dobry dla kariery i finansów Wodników.
Gwiazdy przewidują duże zmiany w strukturze firmy, w której pracujesz.
Z intratną pozycją pożegna się ktoś, kto bardzo działał ci na nerwy.
Jeśli nawet nie obejmiesz jego stanowiska, to dzięki odejściu tej osoby, atmosfera oczyści się i znacząco poprawi.
Przyjaciele będą wspierać rozwój twojej kariery.
W tym miesiącu będziesz dysponować sporym budżetem.
Na pieniądze będziesz musiał jednak pracować ciężej niż w zeszłym miesiącu.
Rozważ zainwestowanie w odpowiednią reklamę.
Dobry PR pomoże przyciągnąć do ciebie nowych klientów.
Gwiazdy wróżą sukces w interesach przedsiębiorcom, którzy nadwyżkę pieniędzy powinni przeznaczyć na spłatę długów, lub kredytu.
Do 16 stycznia nie licz na szczęście w miłości.
Układ gwiazd nie będzie korzystny i musisz się liczyć z kłótniami lub obojętnością ze strony partnera.
Po tej dacie sytuacja par ustabilizuje się.
Single natomiast nawiążą ciekawe znajomości.
W ich życiu pojawią się nowe, fascynujące osoby, bardzo do nich podobne.
Możliwe, że te zapoznane w styczniu osoby zostaną w ich życiu na zawsze, niewykluczone jednak, że ta relacja przerodzi się w przyjaźń, nie w miłość.
W tym miesiącu niedbające zbytnio o zdrowie Wodnika powinny zatrzymać się i zastanowić nad trybem życia, który prowadzą.
Wskazane będzie zwolnienie tempa.
Weź urlop i wyjedź na wakacje.
Wybierz się do jakiegoś uzdrowiska, skorzystaj z zabiegów regeneracyjnych, masaży, a jeśli nie masz takiej możliwości, idź na basen.
Twój spięty organizm potrzebuje rozluźnienia.

Miłość

Pierwszy tydzień roku może być dość napięty w relacjach z innymi, może dojść do pewnych rozrachunków. Ale od 7 stycznia niebo otwiera się na nowe uczucia, spontaniczność i opiekuńczość, co pozytywnie na Ciebie wpłynie przez cały miesiąc!

Rodzina i Relacje

Do 23 stycznia Słońce przebywa w znaku Raka, podkreślając znaczenie zdrowia dla prawidłowego funkcjonowania w świecie, szczególnie zawodowym. 2 stycznia dojdzie do zaćmienia Słońca, co wpłynie na osłabienie waszego organizmu, jednocześnie Mars opuści znak Raka i wkroczy do przeciwległego Lwa, co oznacza, że staniecie się bardziej aktywni w tej dziedzinie. Do 8 stycznia, dopóki Merkury porusza się prosto, warto wykonać wszystkie badania, ponieważ do końca miesiąca będzie biegł wstecz, wyniki i diagnozy mogą okazać się mało miarodajne.
3 stycznia również Wenus zmieni znak i wkroczy do znaku Raka, odczujecie większą wrażliwość na potrzeby innych. Między 8 a 17 stycznia powinniście zwrócić szczególną uwagę na sprawy zdrowia, nie obejdzie się bez stresów, które zafunduje opozycja Słońca najpierw do Saturna, następnie do Plutona, na szczęście trygon Słońca do Neptuna postawi przed wami odpowiednich lekarzy oraz terapeutów.
Starajcie się powstrzymać ostre słowa podczas koniunkcji Merkurego z Marsem, a następnie kwadratury Marsa z Uranem między 9 a 12 stycznia, jeśli nie chcecie doprowadzić do awantury, jeżeli jednak pragniecie pozbyć się szkodliwych nawyków lub toksycznych związków, to dni te okażą się idealne do każdego rodzaju zakończeń.
Zaćmienie Księżyca w znaku Koziorożca w dniach 16-17 stycznia rozbudzi w was skryte emocje, nie wstydźcie się okazywania głębokich uczuć, ma to działanie mocno terapeutyczne. Między 16 a 21 stycznia Wenus w opozycji do Saturna i Plutona, a także w trygonie do Neptuna przyniesie z jednej strony wzrost dochodów, z drugiej pragnienie ograniczenia wydatków, to również dobry moment na zmianę nawyków żywieniowych i zastosowanie prozdrowotnych produktów.
23 stycznia Słońce wkroczy do przeciwległego znaku Lwa, ważne więc okażą się związki międzyludzkie, skupicie się na potrzebach partnera, wzmocnicie poczucie własnej wartości. W ostatnim tygodniu miesiąca wiele będzie się działo w sferze uczuć, na co wskazuje koniunkcja Merkurego z Wenus, a także trygon Słońca do Jowisza, to idealny moment na aktywne wakacje we dwoje. Ostatnie dni stycznia przyniosą moc niespodzianek, które sygnalizuje kwadratura Słońca do Urana.

Kariera i pieniądze

W styczniu dbaj o swoje interesy i nie rezygnuj z nagrody, jaka ci się należy. W pracy pojawią się osoby, które zaoferują pomoc w twoich problemach zawodowych. Nie unoś się honorem i przemyśl każdą propozycję, bo możesz na tym dobrze wyjść. Szybko okaże się jednak, że pociąga cię ryzyko chcesz zrobić coś nowego. Zapragniesz nowości i odmiany w swoim uporządkowanym życiu. Wszyscy wokoło będą ci pomagać i dobrze życzyć, dlatego wykorzystaj planetarną aurę i wreszcie spełnij swoje marzenia. Jowisz zadba, aby wystarczyło ci pieniędzy. W miłości znów zrobi się gorąco. Jeśli cierpiałeś z powodu partnerskich nieporozumień, to teraz uda się wiele spraw wyjaśnić. Zapomnij wreszcie o urazach i starych kłopotach, daj swojemu związkowi szansę na ponowny rozkwit. Od 20.01 Słońce wkroczy do twojego znaku. Doda ci sił i pchnie do przodu interesy, które opóźniały się lub nie chciały ułożyć się po twojej myśli. Jeśli szukasz lepszej pracy, to masz teraz szansę ją znaleźć. Przedsięwzięcia, które rozpoczniesz pod koniec miesiąca, będą zajmować cię przez następne miesiące. Przyjazne ci znaki to Bliźnięta i Strzelec, uważaj na kłótliwego Barana.

Horoskop Styczeń 2023

Ważne liczby:
5, 14, 15
Styczeń ważne daty :
4, 9, 19, 21, 28
Horoskop – uwaga specjalna:
Łączenie spraw zawodowych i rozrywki nie jest łatwe, ale warto. Pokaż, że potrafisz nie tylko ciężko pracować, ale też pozwolić sobie na zabawę.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na styczeń 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Ten rok rozpocznie się w pewnym napięciu, ale w ciągu kilku dni zamieni się w pełną energii atmosferę, która pomoże Ci w pozytywny sposób rozwinąć różne relacje. Jeżeli uda Ci się uniknąć pośpiechu i uporu, masz duże szanse, aby zrealizować wszystkie swoje plany.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Wodnik sierpień 2022

Wyrażasz swoje myśli z pełnym zaufaniem. Pamiętaj jednak, aby nabrać do tego delikatnego dystansu, nie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *