Horoskop Wodnik sierpień 2022

Wyrażasz swoje myśli z pełnym zaufaniem. Pamiętaj jednak, aby nabrać do tego delikatnego dystansu, nie wszystko warto powiedzieć, czasami możesz żałować swojej szczerości. Lato pomoże Ci w odzyskaniu wolności w zachowaniu, nie bierz jednak zbyt dużego ryzyka. Warto najpierw zrozumieć plusy i minusy danej sytuacji. Spróbujesz odciąć się od swojej książki telefonicznej w telefonie – ci, którzy nie mają zbyt wielu przyjaciół, mogą mieć do Ciebie o to pretensje. Twoja popularność jest oczywista, nie masz już nawet jednego wieczoru tylko dla siebie. Takie tempo utrzyma się przez cały miesiąc. Horoskop Wodnik sierpień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Wodnik horoskop Sierpień 2022

Nic więc dziwnego, że bliscy zejdą znerwicowanym Wodnikom  z drogi.
Nie będą ich niepokoić i oczekiwać z ich strony dużego zaangażowania w sprawy rodzinne.
Twoja finansowe perspektywy są bardzo dobre.
W tym miesiącu nie będziesz narzekać na brak gotówki.
Interesy będą się pomyślnie układać zwłaszcza po 11 sierpnia.
Bardzo możliwe, że zyskasz nowego klienta, albo dodatkowe zlecenie z polecenia zadowolonej z twych usług osoby.
Singlom nie braknie okazji do spotkania nowego partnera, ale skupią się one na rozrywce i nie będą zbytnio zainteresowane budowaniem z kimś swojej przyszłości.
Wpływ Księżyca odmieni na lepsze relacje rodzinne i małżeńskie.
Do stałych związków wróci romantyzm i delikatność.
Stresy i napięty terminarz Wodnika odbiją się na jego zdrowiu, o które Wodnik powinien zadbać zwłaszcza w końcówce miesiąca.
Konieczne będzie zwolnienie tempa.
Zabierz się też koniecznie za rzucanie nałogu i wyeliminowanie złych nawyków, które wyniszczają twój organizm.

Miłość

Wygładzasz ostre krawędzie, które mogły powstać w relacjach z innymi. Twoje zdolności w zrozumieniu innych pomogą Ci w relatywizacji problemów, które mogą się narodzić w tym miesiącu. Wolisz widzieć szklankę w połowie pustą i w połowie pełną. To realistyczne podejście przyniesie pozytywne konsekwencje.

Rodzina i Relacje

Słońce przebywa w przeciwległym znaku Lwa do 23 sierpnia, podkreślając znaczenie związków, nów Księżyca, do którego dojdzie 1 sierpnia, wyznaczy początek nowego partnerstwa, macie szansę związać się na dłuższy czas zarówno w sensie osobistym, jak i biznesowym. Kwadratura Wenus w Lwie do Urana w Byku, pod wpływem której pozostaniecie w pierwszych dniach miesiąca, wpłynie w znaczny sposób na budżet, ale nie będziecie żałować ani jednej wydanej złotówki.
Sierpień jest najlepszym miesiącem dla wyznań miłosnych, zawarcia związku małżeńskiego, założenia firmy, nawiązania relacji przyjacielskich oraz podróży zagranicznych. Los się do was uśmiechnie szczególnie między 4 a 10 sierpnia, kiedy najpierw Słońce, a następnie Wenus w przeciwległym znaku Lwa utworzą trygon z Jowiszem w Strzelcu – pierwsza z tych konfiguracji zdarza się raz na 12 lat, łapcie więc okazje i korzystajcie z tej dobrej energii. Wolne Wodniki mogą spotkać na swej drodze osobę, z którą zechcą związać się na całe życie, natomiast osoby w związkach przeżyją cudowne chwile, szczególnie jeśli w tym czasie wybiorą się na wspólne wakacje. 11 sierpnia do planet przebywających w przeciwległym znaku Lwa dołączy Merkury, pozwalając zawierać korzystne umowy i kontrakty.
13 sierpnia, podczas koniunkcji Wenus ze Słońcem, spełni się każde wasze życzenie, a partner gotów wam będzie nieba przychylić. Niewielkie spory i konflikty mogą wystąpić między 14 a 16 sierpnia ze względu na potrzebę niezależności i wolności w podejmowaniu decyzji, jaką od zawsze deklarujecie, przyczyni się do tego pełnia Księżyca w waszym znaku w połączeniu z kwadraturą Merkurego do Urana, wszystko nieporozumienia jednak szybko miną, a trygon Merkurego do Jowisza pozwoli skorzystać z niebywałej okazji, jaka pojawi się na horyzoncie.
18 sierpnia Mars opuści przeciwległy znak Lwa, odzyskacie więc spokój ducha, trzy dni później podąży za nim Wenus, a 23 sierpnia także Słońce wkroczy do pracowitej Panny.
Ostatni tydzień miesiąca zapowiada się niezwykle ciekawie, ponieważ wszystkie te planety utworzą trygon z Uranem, jednym z władców waszego znaku, oznacza to szereg niespodzianek i dobrą zabawę w gronie przyjaciół. Ożywi się zarówno życie rodzinne, jak i zawodowe. Nów Księżyca w Pannie, do którego dojdzie 30 sierpnia wyznaczy początek nowego projektu, w który zaangażowanych będzie dużo osób.

Kariera i pieniądze

W sierpniu poczujesz przypływ życiowej energii. Wszystko to, co opóźniało się i komplikowało, nagle ruszy do przodu. Możesz nawet odnieść wrażenie, że nie nadążasz za nowymi propozycjami i sprawami, jakie trzeba przedyskutować z innymi ludźmi. Wenus sprzyja relacjom z innymi ludźmi. Pojawi się więcej przyjaciół i życzliwych współpracowników, którzy będą chcieli poznać twoje opinie i przekonać cię do swoich planów. Bądź jednak ostrożny, bo cały szum i pośpiech może zmęczyć cię, a nawet być powodem różnych sporów. Musisz liczyć się teraz z możliwością pojawiania się osób, które dobrze ci życzą, ale przy okazji chcą załatwić własne interesy. Nawet w miłości grożą ci emocjonalne szantaże, wśród których będziesz musiał sprytnie lawirować. W przypadku kłopotów nie decyduj o niczym zbyt szybko. Daj sobie chwilę do namysłu, policz do dziesięciu zanim się zdenerwujesz, a znajdziesz właściwe rozwiązanie. Pod koniec sierpienia uda ci się opanować sytuację i podjąć właściwe decyzje. Będziesz mógł wtedy liczyć na życzliwych i pracowitych pomocników. Sprzyjające ci znaki to Rak i Koziorożec, uważaj na zapominalskiego Strzelca.

Horoskop Sierpień 2022

Ważne liczby:
1, 12, 15
Sierpień ważne daty :
2, 18, 19, 25, 27
Horoskop – uwaga specjalna:
Po piętnastym szczególnie musisz zwracać uwagę na kwestie finansowe. Uważaj na promocje, najlepiej zrezygnuj z wizyt w galeriach handlowych czy marketach wielkopowierzchniowych, ponieważ dokonasz zakupu drogiej, ale całkowicie niepotrzebnej Ci rzeczy.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na sierpień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Twoja umiejętność powrotu do przeszłości wzmocni więzi we wszystkich możliwych relacjach. Potrafisz świetnie komunikować, jesteś w tym mistrzem! Zrozumiałeś w końcu swoje najmocniejsze strony, kontynuuj, nie trać czasu.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Wodnik październik 2022

Saturn potrząśnie Tobą, wprowadzając porządek w Twoich myślach. Jesteś z natury wesołą osobą, taką też …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *