Horoskop Wodnik październik 2022

Saturn potrząśnie Tobą, wprowadzając porządek w Twoich myślach. Jesteś z natury wesołą osobą, taką też pozostaniesz. Twoje inicjatywy uwodzą innych, wszystko przyjdzie Ci raczej z łatwością, wykorzystaj więc ten czas w pozytywny sposób, ciesząc się czasem z ukochanymi osobami. Weźmiesz na siebie nowe odpowiedzialności, ale Cię to nie przerazi. Twoje życie miłosne napotka rozwój i wzbogaci się o ciekawe momenty. Wiesz, że możesz liczyć na swoich przyjaciół. Docenisz romantyczną stronę u pewnych osób, łatwo ulegniesz urokowi kogoś pełnego pasji. W okolicach 16 października zdecydujesz się na przełamanie rutyny. W rodzinie pewne rozmowy staną się koniecznością w celu rozwiązania konfliktu lub znalezienia rozwiązania. Czas w tym miesiącu na znalezienie swojej własnej ścieżki. Horoskop Wodnik październik 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Wodnik horoskop Październik 2022

Problemy, które od siebie odsuwasz, mogą namieszać w twoim życiu i będziesz musiał się z nimi uporać.
Wpływ Słońca sprawi, że przyda się ci ktoś do pomocy.
Wszelkie kwestie finansowe Wodnik powinien załatwić w pierwszej połowie miesiąca.
Czas pomyśleć o ponownym przemyśleniu strategii finansowych i zadbaniu o płynność zysków.
Brak przemyślenia swoich działań doprowadzi do poważnych problemów w przyszłości.
W środowisku rodzinnym Wodnika czas będzie płynął pod znakiem spokoju i harmonii.
Będzie to czas spotkań.
Wszystko zapowiada się dobrze, ale uważaj, by radości nie przyćmiły problemy, które nosisz w sobie.
Single Wodniki wpadną w wir imprez i zabawy połączonej z poznawaniem nowych ludzi.
To wiele szans i możliwości na poznanie ciekawych osób i flirt.
Przy odpowiednim zaangażowaniu romans może zmienić się w obiecujący związek.
W październiku żaden Wodnik nie powinien zaniedbywać siebie, zwłaszcza w kwestiach dobrego samopoczucia i samooceny.
Zdrowie i równowaga psychiczna jest tak samo ważna, jak zdrowie fizyczne.
Zredukuj stres i zadbaj o siebie.

Miłość

Saturn powiększy horyzonty. Jeśli do tej pory widziałeś tylko czubek swojego własnego nosa, nowa sytuacja może nieźle Cię zaskoczyć! Od 17 października Twoje życie uczuciowe stanie się niezwykle ciekawe, czekają Cię zmiany, które Ci się spodobają.

Rodzina i Relacje

Słońce do 23 października przebywa w przyjaznym znaku Wagi i pozwoli wam rozwinąć się twórczo oraz intelektualnie, nawiązać ciekawe międzynarodowe znajomości i zaznaczyć swoją obecność na arenie międzynarodowej lub wśród osób wykształconych i kompetentnych. Młode Wodniki chętnie zabiorą się za naukę, szczególnie jeśli wiązać się to będzie z owocną współpracą.
3 października Merkury opuści znak Wagi i wkroczy do znaku Skorpiona, zaczniecie intensywnie myśleć o sprawach zawodowych, natomiast gdy następnego dnia Mars wkroczy do Wagi, będziecie chętniej podróżować, zdobywać wiedzę, kontaktować się z osobami na stanowiskach i celebrytami, jedynie między 6 a 10 października, podczas kwadratury Słońca do Saturna, niewskazana jest zmiana miejsca pobytu, bo albo samolot się opóźni, albo pociąg lub autobus wydłuży czas podróży. Pojawią się też trudności w porozumieniu z osobami starszymi lub autorytatywnymi. Opozycja Merkurego do Urana między 6 a 8 października wpłynie na zmianę zawodowych pomysłów.
Wenus w znaku Wagi do 8 października obdarzy was życzliwością i miłością bliskich, przyjaciół oraz osób z zagranicy. Od 12 do 16 października Słońce utworzy przynoszący powodzenie sekstyl z Jowiszem i jednocześnie pełną napięcia kwadraturę z Plutonem, z jednej strony macie szansę zaprzyjaźnić się z wpływową osobą, która udzieli wam wsparcia w międzynarodowych projektach, z drugiej – doświadczycie sytuacji przymusu lub uświadomicie sobie, że nie wszyscy dobrze wam życzą.
Pełnia w znaku Barana, do której dojdzie w nocy z 13 na 14 października, w połączeniu z opozycją Wenus do Urana, wywoła emocjonalne wzburzenie, szczególnie jeśli w tym czasie czeka was podróż lub prowadzicie zajęcia o charakterze artystycznym, twórczym lub interdyscyplinarnym. Od 14 do 26 października Merkury oraz Wenus w Skorpionie utworzą korzystne aspekty z Saturnem i Plutonem w Koziorożcu oraz Neptunem w Rybach i wasze zawodowe plany mają szansę się zrealizować, ale wymagać będą konsekwencji, wytrwałości i rozbudzonej wyobraźni, przyniosą za to spore zyski.
23 października Słońce opuści znak Wagi i wkroczy do znaku Skorpiona, stymulując wasz rozwój zawodowy. Ostatni tydzień miesiąca okaże się jednak trudny i frustrujący za sprawą kwadratury Marsa do Saturna oraz opozycji Słońca do Urana, czekają was zaskakujące wydarzenia, zmiany w planach wynikające z niemożliwości zrealizowania niektórych waszych pomysłów. Starajcie się nie stresować i zaakceptować rzeczywistość, bo ostatnie 2 dni października zaowocują wspaniałymi pomysłami za sprawą koniunkcji Merkurego z Wenus w znaku Skorpiona.

Kariera i pieniądze

Zapragniesz w tym miesiącu odmiany, będziesz odważny i przedsiębiorczy. Twoje pomysły wyprzedzać będą to, co myślą i robią inni. Zaczniesz ubierać się zgodnie z najnowszymi trendami, a nawet wyprzedzisz niektóre kierunki w modzie. Zmiana koloru włosów nie będzie dla ciebie problemem, a fryzjer może namówić cię na najbardziej ekstrawagancką fryzurę w tym sezonie. Szczęście ci teraz sprzyja. W pracy rób to, co uważasz za słuszne i nie daj się zbić z tropu osobom wyżej postawionym od ciebie. Po prostu nie przejmuj się tym, co inni o tobie sądzą, a wiele zyskasz. W połowie października zwolnij tempa. Nie przemęczaj się i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Weź nawet kilka dni urlopu i odpocznij. Od 23.10 Słońce zapewni ci siłę, ale też wielkie powodzenie w miłości. Sprzyjające ci znaki to Rak i Koziorożec, z nimi będziesz zgodnie współpracować. Unikaj Wagi, która angażuje wszystkich w swoje problemy.

Horoskop Październik 2022

Ważne liczby:
8, 13, 15
Październik ważne daty :
7, 13, 14, 21, 24
Horoskop – uwaga specjalna:
Samotni spotkają kogoś o podobnych zainteresowaniach i zbliżonych poglądach na świat. Takiej osoby powinni wypatrywać po połowie miesiąca. Zjawi się ona w ich życiu bardzo niespodziewanie i niewykluczone, że zostanie na dłużej, a może nawet na zawsze? Wszystko zależy od Was.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na październik 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Jeżeli szukasz pewnych odpowiedzi, warto zaakceptować nowe zmiany. Nie stresuj się, jeśli pewne kwestie nie rozwijają się w szybkim tempie. Wszystko w swoim czasie!

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Wodnik sierpień 2022

Wyrażasz swoje myśli z pełnym zaufaniem. Pamiętaj jednak, aby nabrać do tego delikatnego dystansu, nie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *