Horoskop Wodnik marzec 2023

Merkury przez większość czasu znajdzie się w gwiazdozbiorze Ryb, Twojego sąsiada. Daje Ci to trochę czasu na przyswojenie zmian, które stworzyłeś, na wyrażenie swojej kreatywności. Przestań analizować wszystkie swoje emocje pod pretekstem ochrony swoich uczuć. Podążaj za swoim instynktem i pamiętaj o innych, tworząc inicjatywy. Będzie stanowiło to dla Ciebie nową odskocznię od rutyny i może nawet polepszyć Twoje kwestie finansowe. Wszystko zależy od jakości Twoich wymian z innymi, które mogą czasami wydać się nieodpowiedzialne, ale pełne świetnych pomysłów. Ponadto Wenus przejdzie do Twojego znaku już 2 marca i zostanie aż do 26 marca, co zwiększy Twój urok osobisty, polepszy relacje z innymi na bazie wzajemnego szacunku i wolności. Czasami możesz mieć jednak związane ręce, poprzez brak środków do realizacji planów lub konfrontacji w rodzinie. 21 marca zrelaksuj się, pełnia księżyca podczas równonocy wiosennej obdarzy Cię nowymi pokładami energii! Horoskop Wodnik marzec 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Wodnik horoskop Marzec 2023

Zastanów się nad celami, ponieważ planety będą sprzyjać dochodzeniu do nich.
Twoja kariera przyspieszy w pierwszej połowie miesiąca.
Marzec zapowiada się dla Wodników bardzo korzystnie pod względem finansów.
Zwłaszcza jeśli skorzystasz ze wsparcia specjalistów w dziedzinie finansów.
Opracowanie dobrej strategii inwestowanie opłaci się bardziej niż szybkie decyzje podejmowane pod wpływem emocji.
W marcu trudno będzie znaleźć porozumienie z Wodnikami.
Miłość będzie się komplikowała i atmosfera w domu zrobi się ciężka.
Może dochodzić do kłótni i to z twojej winy.
Pamiętaj, że cierpliwość i otwartość jest bardzo ważna w związkach.
Wodnik singiel będzie miał mnóstwo okazji do zawierania znajomości i to obiecujących.
Warto wybrać się na spotkanie towarzyskie do znajomych, będą tam interesujące osoby, z którymi znajomość może przerodzić się w coś więcej.
Marzec będzie sprzyjał Wodnikom w narzuceniu sobie i wytrwaniu w diecie.
Jeśli masz w planach zrzucenie zbędnych kilogramów, to właśnie nadszedł na to czas.
Dbanie o kondycje po początkowych trudnościach zacznie ci się podobać i na stałe zagości w twoim planie dnia.

Miłość

Jest to naprawdę pomyślny miesiąc dla wszystkich Twoich relacji, dzięki Wenus będącej w Twoim gwiazdozbiorze od 2 do 26 marca. Ta sympatyczna planeta doda Ci uroku osobistego, elokwencji i pozytywnego podejścia. Czas więc na wyjście z domu, zaproszenia, poznawanie ludzi i pogłębianie emocjonalnych więzi.

Rodzina i Relacje

Wodniki w tym miesiącu, przynajmniej do 23 marca, dopóki Słońce przebywa w znaku Panny, zorientowane będą na zarządzanie pieniędzmi. W pierwszym tygodniu marca koniunkcja Marsa ze Słońcem skłoni was do starań o kredyt, wypłatę zaległych zobowiązań lub odszkodowania. Również pobyt Wenus i Merkurego w Pannie do 14 marca sprzyja inwestycjom oraz podejmowaniu ważnych finansowych decyzji. Planety tranzytując Pannę utworzą aspekty z Saturnem, Plutonem, Jowiszem orz Neptunem, tworząc duży ruch w zasobach, pieniądze będą się pojawiać i znikać, zmieniając właściciela, zaczniecie spłacać długi oraz opłacać zobowiązania ze zdobytych środków. Horoskop podpowiada, że należy być uważnym, zdyscyplinowanym i bardzo precyzyjnym, aby nie popełnić pomyłki lub nie dać się wykorzystać, wszelki przepych i nadmierne wydatki nie są wskazane w pierwszej połowie miesiąca, szczególnie między 12 a 15 marca, podczas opozycji Marsa do Neptuna, sprawdzajcie każdą transakcję bardzo dokładnie, aby uniknąć pomyłek lub celowego oszustwa.
14 marca pełnia Księżyca w znaku Ryb uświadomi wam jakimi pieniędzmi dysponujecie, wpłynie też na stosunek do osób, na których nie możecie polegać. Sytuacja finansowa znacznie się poprawi, kiedy zarówno Wenus, jak i Merkury, opuszczą zapobiegliwą Pannę i wkroczą do towarzyskiej i przyjaźnie do was nastawionej Wagi. Jedynie między 16 a 22 marca trygon Marsa do Plutona zobowiąże was do realizacji postanowień finansowych, to również dobry moment dla rozpoczęcia każdego rodzaju terapii.
23 marca Słońce opuści Pannę i wkroczy do życzliwej Wagi, złapiecie oddech i zajmiecie się tym, co lubicie najbardziej – rozwojem kontaktów międzyludzkich, spotkaniami z osobami, które darzycie sympatią oraz miłością, złapiecie kontakt ze sztuką i szeroko pojętą twórczością. W ostatnim tygodniu marca Wenus oraz Merkury utworzą kwadraturę z Saturnem i Plutonem oraz sekstyl z Jowiszem, po trudnych dniach, wymagających ograniczeń i samotności, nastąpi okres dobrego samopoczucia, udanych spotkań i szczęśliwych wydarzeń.

Kariera i pieniądze

Odpoczywaj i unikaj ryzyka. Mars w kwadraturze sprawi, że byle gest czy słowo wzbudzą w tobie podejrzenia i wątpliwości. Zamkniesz się w sobie i na pytania odpowiadać będziesz zagadkami. Tak naprawdę wymagać będziesz zainteresowania, ciepła i miłości. Kto to odkryje, temu warto dać szansę. W razie konfliktów w pracy nie stawiaj spraw na ostrzu noża i postaraj się dopasować do nowej sytuacji. Przygotuj się też na różne niespodzianki, jakie przyszykują ci niektóre osoby z dalszej rodziny. Ktoś może chcieć cię odwiedzić lub nagle podrzuci ci dzieciaki lub zwierzęta do pilnowania. Nie złość się, bo dasz sobie ze wszystkim radę, a dodatkowo będzie wesoło! W drugiej połowie miesiąca szczęście o wiele bardziej ci sprzyja. Przypomną sobie o tobie starzy znajomi i przyjaciele. Być może ktoś z nich przekona cię do pomysłu, który wprowadzi trochę zamieszania w twoje spokojne i uporządkowane życie. Od 20.03 zdecyduj się na kilka dni urlopu i nie żałuj pieniędzy na własną wygodę i przyjemności. Przyjazne ci znaki to Skorpion i Koziorożec, uważaj na Byka.

Horoskop Marzec 2023

Ważne liczby:
3, 6, 11
Marzec ważne daty :
1, 4, 11, 25, 28
Horoskop – uwaga specjalna:
Cieszysz się powodzeniem wśród płci przeciwnej. Masz więc większe niż dotychczas szanse u płci przeciwnej i możliwości znalezienia ewentualnego partnera. W sferze uczuć gwiazdy doradzają jednak ostrożność i rozwagę. Musisz zastanowić się nad tym, czy Twe uczucia są szczere i prawdziwe, czy też zauroczenie pochopnie wziąłeś za miłość. Wskazana będzie również dyskrecja, zwłaszcza w kontaktach z nowymi osobami, które niekoniecznie są tymi, za kogo się podają.   
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na marzec 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Zaufaj swojemu urokowi osobistemu. Nie wymuszaj sytuacji i nie próbuj niczego na siłę, nie jest to warte Twojej energii. Zyskasz znacznie więcej, pokazując tolerancję i zrozumienie, zamiast walczyć z wiatrakami, które doprowadzą Cię do bezwładności.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Wodnik październik 2022

Saturn potrząśnie Tobą, wprowadzając porządek w Twoich myślach. Jesteś z natury wesołą osobą, taką też …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *