Horoskop Wodnik maj 2023

Mars w Bliźniakach obdarza Cię kreatywnością i inspiracją. Aż do 15 maja świetnie komunikujesz z innymi, a Twój umysł pełen jest nowych pomysłów, którymi chcesz się podzielić. Twój entuzjazm jest zaraźliwy, a Twoje pomysły przekonują innych. Wykorzystaj więc ten pozytywny czas i przyjemną atmosferę. Jest to idealny moment, aby zaproponować swojemu otoczeniu wszelkie polepszenia dla wspólnego interesu wszystkich. Słońce i Merkury przejdą w połowie miesiąca do Bliźniąt, co orzeźwi sytuację i zachęci Cię do nowych, interesujących doświadczeń. Aby jednak całkowicie wykorzystać taki układ planet, unikaj kłótni od 5 maja, ograniczaj wszelki nadmiar od 14 maja i licz się z pewną bezwładnością od 15 maja. Trochę tolerancji i wszystko będzie dobrze! Horoskop Wodnik maj 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Wodnik horoskop Maj 2023

Będziesz potrzebować wsparcia innych, aby osiągnąć swoje cele, dlatego szanuj ludzi i czas, jaki ci poświęcają oraz bądź elastyczny w swoim podejściu świata.
Ambicje zawodowe czasowo trzeba będzie zagłuszyć, by móc skupić się na porządkowaniu życia rodzinnego.
Wodniki prowadzące własną firmę, mogą spodziewać się ogromnych zysków, o ile podejmą ryzyko w inwestowaniu i posłuchają plotek.
Powodzenie w sprawach finansowych pozwoli ci na sprawienie bliskim ekscytującej niespodzianki, która was do siebie zbliży i pokaże, że wspólne spędzanie czasu daje wiele satysfakcji.
Wodnik w maju 2023 mogą liczyć na spore powodzenie w miłości.
Jeśli jesteś osobą samotną, częściej wychodź do ludzi i imprezuj, zaś osoby w związkach powinny dążyć do kompromisów.
Szanując uczucia innych Wodniki zapewnią sobie harmonię w relacjach.
Maj to także doskonały czas na poczęcie dziecka.
Wodnik będą cieszyć się doskonałym zdrowiem przez pierwsze trzy tygodnie miesiąca, a później nastąpi spadek formy.
Najwięcej kłopotów przysporzy ci zdrowie psychicznie, ponieważ pojawią się silne emocje, nad którymi będzie trudno zapanować.
W maju Wodnik w żadnym wypadku nie powinny lekceważyć problemów z zębami.

Miłość

jest pełna pasji do 14 maja, ale kwestie intelektualne stają się coraz bardziej przyziemne i bardziej irytujące. Okażesz chęć działania z łagodnością i subtelnością do 15 maja. Druga połowa maja może jednak nieść ze sobą ryzyko konfrontacji, konfliktów i zazdrości…

Rodzina i Relacje

Do 22 maja Słońce przebywa w Skorpionie, kierując uwagę na sprawy zawodowe, dodatkowo znak ten tranzytuje  Merkury, do 20 maja poruszając się biegiem wstecznym, macie więc czas, aby dokonać niezbędnej korekty w realizowanych projektach, poprawić błędy i przyjrzeć się niedociągnięciom. Unikajcie w tym czasie rozpoczynania nowych spraw, zrezygnujcie też z zakupu sprzętu elektronicznego oraz komunikacyjnego, pozostańcie uważni w przekazywaniu informacji, bo możecie zostać źle zrozumiani. Plany związane z zagranicznymi podróżami mogą napotkać nieprzewidziane trudności w pierwszej dekadzie miesiąca, w związku z kwadraturą Marsa do Plutona, do 5 maja warto skupić się na sprawach rodzinnych oraz celebracji Święta Zmarłych oraz Wszystkich Świętych. Między 5 a 11 maja Słońce utworzy sekstyl z Saturnem i trygon z Neptunem, to znakomity czas na uporządkowanie spraw finansowych, które ostatnio spędzały wam sen z oczu, warto też w tych dniach złapać kontakt z każdym rodzajem sztuki. 12 maja dojdzie do pełni Księżyca w znaku Byka, sprawy zawodowe oraz rodzinne wzbudzą emocje, pojawią się pieniądze, które zapragniecie korzystnie inwestować, wstrzymajcie się jednak z ostatecznymi decyzjami oraz działaniem do 20 maja, kiedy Merkury wróci do ruchu prostego, natomiast Mars wkroczy do Skorpiona, w którym jest silny i gotowy pokonać każdy rodzaj wyzwania. Aspekty, jakie utworzą planety między 11 a 15 maja będą miały wpływ na najbliższą przyszłość i przyniosą uporządkowanie zarówno obecnych, jak i planowanych przedsięwzięć. 22 maja Słońce opuści znak Skorpiona i wkroczy do życzliwego Strzelca, zaczniecie więc koncentrować się na sprawach przyjaciół, zaangażujecie się w szeroko pojętą działalność społeczną. Koniunkcja Wenus z Jowiszem w znaku Strzelca, do której dojdzie między 22 a 26 maja, pozwoli zawrzeć wiele korzystnych znajomości, poznacie osoby prominentne, które okażą wam przyjaźń i wsparcie. 26 maja Wenus przesunie się do Koziorożca, tworząc trygon z nieprzewidywalnym Uranem, jednym z władców waszego znaku – w ostatnich dniach miesiąca może się zdarzyć nieoczekiwana podróż lub wpadnie wam do głowy znakomity pomysł, który warto zapamiętać i wdrożyć w życie.

Kariera i pieniądze

Staniesz się bardziej wymagający wobec siebie i bliskich. Słońce sprawi, że powiesz jasno, co ci się podoba, a co już nie. Możesz krytykować wszystko i wszystkich. Uważaj jednak, bo choć do 15.05 będziesz bezkarny, to potem taka postawa może doprowadzić do tego, że nikt nie będzie chciał z tobą realizować żadnych projektów. Koleżanki też przestaną ci się zwierzać ze swoich problemów, więc lepiej powściągnij swoje zapędy, bo zostaniesz odcięty od informacji. W pracy za to większe sukcesy. Będziesz tak pracowity, że nawet szef będzie sam wyrzucał cię z biura po godzinach. Znajdź jednak czas, aby odpocząć i spotkać się z przyjaciółmi, bo inaczej dopadnie cię zniechęcenie. W ostatnim tygodniu maja możesz liczyć na dobre wiadomości z zagranicy, które poprawią ci humor i dodadzą życiowej energii. W miłości spokojnie, ale w drugiej połowie miesiąca randka z cudzoziemcem może być początkiem szalonego romansu. Przyjazne ci znaki to Baran i Strzelec, uważaj na czepialskiego Skorpiona.

Horoskop Maj 2023

Ważne liczby:
1, 11, 15
Maj ważne daty :
2, 4, 8, 15, 26
Horoskop – uwaga specjalna:
Końcówka miesiąca okaże się dla Ciebie prawdziwym wyzwaniem. Ktoś bliski będzie potrzebował Twojej pomocy. Postaraj się potraktować tę sprawę poważnie. Wysłuchaj osoby, która do Ciebie przychodzi i postaw się w jej sytuacji. Może wtedy zrozumiesz ją lepiej i uda Ci się pomóc.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na maj 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Czeka Cię dużo potencjalnie dużo napiętej atmosfery. Ale bieg wydarzeń zależy w dużej mierze od Twojej zdolności przystosowania się do zmian nastrojów, emocji lub zachowania. Aby się nawzajem zrozumieć, każdy musi zrobić krok w kierunku kompromisu, Ty też!

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Wodnik październik 2022

Saturn potrząśnie Tobą, wprowadzając porządek w Twoich myślach. Jesteś z natury wesołą osobą, taką też …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *