Horoskop Wodnik luty 2023

Słońce i Merkury są jeszcze w Twoim gwiazdozbiorze na kilka dni, pospiesz się z pokazaniem, na co Cię stać, zanim dojdzie do częściowego i czasowego zaćmienia. Mars wspiera Cię w pierwszej połowie miesiąca, zachęca do innowacji, rozpoczęcia nowych projektów, do niezależności i autonomii w działaniu. Może to się trochę popsuć od 14 lutego: Mars przejdzie do Byka, co spowoduje pewne napięcia. Jest to dość frustrujący klimat, wszelkie ideały wydają Ci się poza zasięgiem, a Ty masz tendencję do zbytniej upartości w działaniu i w relacjach, co szybko wywoła sprzeciw. Zbyt dużo energii popycha Cię do zbyt agresywnego i ekscentrycznego zachowania. Na szczęście Jowisz wspiera Cię i przynosi Ci szczęście, zwłaszcza w przyjaźni, oraz podkreśla wszelkie inicjatywy. Neptun może doprowadzić Twoje finanse do nieco chaotycznego stanu, warto więc przemyśleć i inaczej zorganizować swój budżet. Horoskop Wodnik luty 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Wodnik horoskop Luty 2023

Luty będzie także dla Wodnika szalonym czasem, wypełnionym pracą i niespodziankami.
Wodniki czeka bardzo pracowity miesiąc, ale warto się starać, ponieważ kierownictwo uważnie przygląda się swoim pracownikom i nagrodzi tych, który nie bali się harówki.
Sytuacja finansowa Wodnika będzie w lutym doskonała.
Dzięki korzystnemu położeniu Jowisza, pieniądze będą do ciebie spływać obficie.
Osoby, które kilka miesięcy temu inwestowały na giełdzie, powinny właśnie teraz sprzedać posiadane akcje.
W związku z dobra sytuacją finansową, czeka cię małe szaleństwo na zakupach, ale nie wolno ci zupełnie tracić głowy, bo w emocjach sporo przepłacisz.
Luty 2023 to dobry czas w sferze uczuciowej dla Wodnika.
Osoby samotne powinny zapisać się na jakiś wyjazdowy kurs, bo właśnie w takich okolicznościach mogą spotkać kogoś wyjątkowego.
Jeśli zaś jesteś osobą w związku, czeka cię harmonia w relacjach z partnerem.
Życie towarzyskie Wodnika będzie w lutym bardzo bogate, pojawi się szansa na odnowienie starej znajomości sprzed lat.
Intensywny czas będzie miał negatywny wpływ na zdrowie, dlatego Wodnik w lutym będą musiały szczególnie na siebie uważać.
Grożą ci różnego rodzaju urazy mechaniczne, dlatego w najbliższym czasie zrezygnuj z uprawiania intensywnych czy ekstremalnych sportów lub aktywności.
Doskonałym lekarstwem na nerwy i stres będzie muzyka.

Miłość

Aż do 14 lutego, z łatwością zarządzasz swoją energią i nie masz żadnych problemów z komunikacją do 10 lutego. Skorzystaj z tej okazji, aby zaprowadzić swoje życie uczuciowe w dobrym kierunku, gdyż później wszystko może stać się bardziej skomplikowane.

Rodzina i Relacje

Słońce przebywa w przeciwległym znaku Lwa do 23 lutego, podkreślając znaczenie związków, nów Księżyca, do którego dojdzie 1 lutego, wyznaczy początek nowego partnerstwa, macie szansę związać się na dłuższy czas zarówno w sensie osobistym, jak i biznesowym. Kwadratura Wenus w Lwie do Urana w Byku, pod wpływem której pozostaniecie w pierwszych dniach miesiąca, wpłynie w znaczny sposób na budżet, ale nie będziecie żałować ani jednej wydanej złotówki.
Sierpień jest najlepszym miesiącem dla wyznań miłosnych, zawarcia związku małżeńskiego, założenia firmy, nawiązania relacji przyjacielskich oraz podróży zagranicznych. Los się do was uśmiechnie szczególnie między 4 a 10 lutego, kiedy najpierw Słońce, a następnie Wenus w przeciwległym znaku Lwa utworzą trygon z Jowiszem w Strzelcu – pierwsza z tych konfiguracji zdarza się raz na 12 lat, łapcie więc okazje i korzystajcie z tej dobrej energii. Wolne Wodniki mogą spotkać na swej drodze osobę, z którą zechcą związać się na całe życie, natomiast osoby w związkach przeżyją cudowne chwile, szczególnie jeśli w tym czasie wybiorą się na wspólne wakacje. 11 lutego do planet przebywających w przeciwległym znaku Lwa dołączy Merkury, pozwalając zawierać korzystne umowy i kontrakty.
13 lutego, podczas koniunkcji Wenus ze Słońcem, spełni się każde wasze życzenie, a partner gotów wam będzie nieba przychylić. Niewielkie spory i konflikty mogą wystąpić między 14 a 16 lutego ze względu na potrzebę niezależności i wolności w podejmowaniu decyzji, jaką od zawsze deklarujecie, przyczyni się do tego pełnia Księżyca w waszym znaku w połączeniu z kwadraturą Merkurego do Urana, wszystko nieporozumienia jednak szybko miną, a trygon Merkurego do Jowisza pozwoli skorzystać z niebywałej okazji, jaka pojawi się na horyzoncie.
18 lutego Mars opuści przeciwległy znak Lwa, odzyskacie więc spokój ducha, trzy dni później podąży za nim Wenus, a 23 lutego także Słońce wkroczy do pracowitej Panny.
Ostatni tydzień miesiąca zapowiada się niezwykle ciekawie, ponieważ wszystkie te planety utworzą trygon z Uranem, jednym z władców waszego znaku, oznacza to szereg niespodzianek i dobrą zabawę w gronie przyjaciół. Ożywi się zarówno życie rodzinne, jak i zawodowe. Nów Księżyca w Pannie, do którego dojdzie 30 lutego wyznaczy początek nowego projektu, w który zaangażowanych będzie dużo osób.

Kariera i pieniądze

Pomyśl wreszcie o sobie i swoich potrzebach, nie ukrywaj swoich najnowszych pomysłów i kontrowersyjnych opinii. Dobrze na tym wyjdziesz, a konkurencja zacznie się ciebie obawiać. W pracy twoje zawodowe wysiłki zostaną na pewno docenione przez odpowiednie osoby. Z twoimi radami wszyscy będą się bardzo liczyć, a jeśli szukasz nowej lub dodatkowej posady, to szczęście będzie ci sprzyjać. W weekendy baw się i szalej. Luty to dobry czas szybkie na wyjazdy i różne większe imprezy. Odpoczywaj, a powrócą dawne siły. Nie oglądaj się w przeszłość i przestań wreszcie martwić się z powodu nieudanych związków i dawno minionych romansów. Słońce w twoim znaku radzi na poważnie zająć się miłością. Wykorzystaj niezwykle korzystny czas dla spraw małżeńskich i miłosnych. Także Merkury sprzyja zgodzie i wspólnym inwestycjom. Sprzyjające ci znaki to Panna i Waga, z nimi będziesz się bardzo dobrze rozumieć. Unikaj ryzykownych pomysłów Koziorożca, bo mogą nie wyjść ci na dobre.

Horoskop Luty 2023

Ważne liczby:
6, 13, 15
Luty ważne daty :
11, 14, 19, 24, 29
Horoskop – uwaga specjalna:
Dwa pierwsze tygodnie miesiąca miną Ci jak z bicza strzelił za sprawą starego romansu, który rozkwitnie na nowo. Uczucie, które dawno spisałeś na nowo stało się jeszcze silniejsze i bardziej namiętne. Pytanie tylko, czy poza fizycznością i wzajemną fascynacją jest między wami coś więcej?
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na luty 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Jeśli masz ważne decyzje do podjęcia, jeśli chcesz doprowadzić do radykalnej zmiany, zrób to w pierwszej połowie miesiąca. 14 lutego Mars wejdzie w gwiazdozbiór Byka i może stworzyć przeszkody, zwolnić Twoje działania lub zwiększyć panujące napięcie.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Wodnik sierpień 2022

Wyrażasz swoje myśli z pełnym zaufaniem. Pamiętaj jednak, aby nabrać do tego delikatnego dystansu, nie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *