Horoskop Wodnik listopad 2022

Listopad tego roku pełen będzie dla Ciebie profesjonalnych wyzwań. Mars w gwiazdozbiorze Wagi w dobrym aspekcie do Twojego Słońca obdarzy Cię energią i zdolnościami dyplomatycznymi. Jesteś obywatelem świata! Przed 19 listopada skupisz się na ideałach (poza pierwszą dekadą). Po tej dacie, to przede wszystkim kariera wysunie się na pierwszy plan, zaprzątając Twoje myśli. Twoja planeta Uran zapowiada osobom z pierwszej dekady wiatr ważnych zmian. W takich momentach możesz liczyć na swoich przyjaciół. Całe szczęście, bo ich uwielbiasz! Odczujesz również potężne wpływy Saturna i Plutona w Koziorożcu. Z kolei Jowisz w Strzelcu w harmonii z Twoim Słońcem (poza trzecią dekadą) pomoże Ci w rozwoju pewnego projektu, mniej lub bardziej legalnego. Horoskop Wodnik listopad 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Wodnik horoskop Listopad 2022

Nauka będzie nie tylko pożyteczna, ale bardzo interesująca.
W pracy Wodniki  będą dużo podróżować służbowo i poznawać wielu ludzi.
Finanse w listopadzie będą na bardzo dobrym poziomie.
Inwestycje zaczną się zwracać i portfel ładnie się zapełni.
Zaufaj radom przyjaciół i temu, co podpowiada ci intuicja ponieważ te dwa czynniki będą wpływać na twój sukces finansowy.
Listopad w sprawach sercowych nie będzie dla wodnika łatwy.
Związki, które przeżywają kryzys, mogą nie przetrwać nagromadzenia żalu i wzajemnego obwiniania się o taki stan rzeczy.
Szczera rozmowa może pomóc, ale to Wodnik musi wykazać się aktywnością i wyciągnąć rękę na zgodę.
Samotne Wodniki powinny częściej wychodzić w miejsca publiczne, pójść na koncert czy inne wydarzenie, które sprzyja poznawaniu ludzi.
Jeśli siedzisz sam w domu, to nie miej do nikogo żalu, że miłość cię omija.
Wodnik powinien jak najszybciej zainteresować się tym, co je.
Bark dyscypliny i rezygnowanie ze zdrowego jedzenia na rzecz szybkiego przekąszania byle czego szybko doprowadzi do problemów z żołądkiem i jelitami, które będą wymagały leczenia.

Miłość

Piękna Wenus w Strzelcu oraz Jowisz obdarzą promieniami słońca Twoje życie uczuciowe! Kto by się skarżył? mi łość będzie Twoją oazą – odnajdziesz w sobie ducha walki tylko jeśli w tej kwestii wszystko będzie w porządku. Uporządkuj swój sposób komunikacji, a zwiększysz swój krąg relacji.

Rodzina i Relacje

Do 22 listopada Słońce przebywa w Skorpionie, kierując uwagę na sprawy zawodowe, dodatkowo znak ten tranzytuje  Merkury, do 20 listopada poruszając się biegiem wstecznym, macie więc czas, aby dokonać niezbędnej korekty w realizowanych projektach, poprawić błędy i przyjrzeć się niedociągnięciom. Unikajcie w tym czasie rozpoczynania nowych spraw, zrezygnujcie też z zakupu sprzętu elektronicznego oraz komunikacyjnego, pozostańcie uważni w przekazywaniu informacji, bo możecie zostać źle zrozumiani. Plany związane z zagranicznymi podróżami mogą napotkać nieprzewidziane trudności w pierwszej dekadzie miesiąca, w związku z kwadraturą Marsa do Plutona, do 5 listopada warto skupić się na sprawach rodzinnych oraz celebracji Święta Zmarłych oraz Wszystkich Świętych. Między 5 a 11 listopada Słońce utworzy sekstyl z Saturnem i trygon z Neptunem, to znakomity czas na uporządkowanie spraw finansowych, które ostatnio spędzały wam sen z oczu, warto też w tych dniach złapać kontakt z każdym rodzajem sztuki. 12 listopada dojdzie do pełni Księżyca w znaku Byka, sprawy zawodowe oraz rodzinne wzbudzą emocje, pojawią się pieniądze, które zapragniecie korzystnie inwestować, wstrzymajcie się jednak z ostatecznymi decyzjami oraz działaniem do 20 listopada, kiedy Merkury wróci do ruchu prostego, natomiast Mars wkroczy do Skorpiona, w którym jest silny i gotowy pokonać każdy rodzaj wyzwania. Aspekty, jakie utworzą planety między 11 a 15 listopada będą miały wpływ na najbliższą przyszłość i przyniosą uporządkowanie zarówno obecnych, jak i planowanych przedsięwzięć. 22 listopada Słońce opuści znak Skorpiona i wkroczy do życzliwego Strzelca, zaczniecie więc koncentrować się na sprawach przyjaciół, zaangażujecie się w szeroko pojętą działalność społeczną. Koniunkcja Wenus z Jowiszem w znaku Strzelca, do której dojdzie między 22 a 26 listopada, pozwoli zawrzeć wiele korzystnych znajomości, poznacie osoby prominentne, które okażą wam przyjaźń i wsparcie. 26 listopada Wenus przesunie się do Koziorożca, tworząc trygon z nieprzewidywalnym Uranem, jednym z władców waszego znaku – w ostatnich dniach miesiąca może się zdarzyć nieoczekiwana podróż lub wpadnie wam do głowy znakomity pomysł, który warto zapamiętać i wdrożyć w życie.

Kariera i pieniądze

Będziesz energiczny i pomysłowy, ale nie od razu będziesz mógł się wykazać wszystkimi talentami. Sprawy, które absorbowały cię w październiku, zaczną powoli przynosić efekty. Jeśli jednak coś się nie udaje, to nie ratuj tego za wszelką cenę. Nagłe decyzje mogą przynieść ci zyski, dlatego nie bój się zmian. Druga połowa listopada sprzyja odpoczynkowi. Zapragniesz odsunąć od siebie przyziemne problemy, znajdziesz czas na własne przyjemności. W miłości nie będzie nudno, a los przyniesie ci okazję do nowych flirtów. Nie przegap kogoś, kto przyjechał z zagranicy. Pod koniec listopada zadbaj o zdrowie, zrób kontrolne badania i wybierz się na wizytę do specjalisty. Znajdź też czas tylko dla siebie. Możesz czuć się zmęczony, a nawet odrobinę samotny. Umów się z przyjaciółką, z którą od dawna nie miałaś czasu się zobaczyć. Sprzyjające ci znaki to Strzelec i Koziorożec, które lubią dobrą zabawę i sport. Unikaj Skorpionów, które są pamiętliwe i ze wszystkiego robią problem.

Horoskop Listopad 2022

Ważne liczby:
10, 13, 15
Listopad ważne daty :
5, 8, 10, 13, 28
Horoskop – uwaga specjalna:
Przedsięwzięcie nad którym pracowałeś od dłuższego czasu w końcu zacznie przynosić zyski. Te małe sukcesy bardzo Cię ucieszą, bo już zacząłeś się zastanawiać, czy nie porzucić projektu i nie spisać go na straty. Zrób coś odwrotnego, zajmij się nim na poważnie i przyłóż do pracy, a odniesiesz sukces.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na listopad 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Nuda zdecydowanie nie będzie Cię w tym miesiącu nękać! Warto więc znaleźć czas na odpoczynek, Twoja energia ma swoje granice. Planety obdarzą Cię wieloma wyzwaniami, z łatwością im sprostasz.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Wodnik sierpień 2022

Wyrażasz swoje myśli z pełnym zaufaniem. Pamiętaj jednak, aby nabrać do tego delikatnego dystansu, nie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *