Horoskop Wodnik lipiec 2022

Atmosfera nie do końca Ci odpowiada. Albo nie umiesz uwolnić się ze swoich obowiązków, albo czekają Cię na drodze pewne przeszkody. Wystarczy jednak niewiele, aby wszystko wróciło do normy. Nie masz ochoty się w nic angażować: zarówno w słowach, jak i w czynach. Wolisz poczekać i zobaczyć, jak sytuacja się potoczy. Jest to albo podyktowane mądrym podejściem, albo pokazaniem za wszelką cenę, że miałeś rację. Dobrze by było jednak trochę pomóc, Twoje umiejętności dydaktyczne zostaną zauważone, a Twój dobry humor znacznie na tym zyska. Horoskop Wodnik lipiec 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Wodnik horoskop Lipiec 2022

Dzięki harmonii i spokojowi w domu, będziesz mógł się rozwijać i planować karierę.
Współpraca i kompromis będą bardzo ważne, zwłaszcza w pracy.
Podjęte wcześniej inwestycje zaczną przynosić dochody, które można wykorzystać na jakąś przyjemność.
Potrafisz inwestować i radzić sobie z pieniędzmi, jednak musisz uważać, żeby nie przesadzić z optymizmem.
Lipiec będzie sprzyjał luźnemu podejściu do życia i nie wykluczone, że zodiakalne Wodniki spędzą go na romansie.
Rozrywka i przyjemność będzie też udziałem par.
Radosne flirtowanie i radość z uczuć będą dodawać energii i chęci do działania.
Zdrowie w lipcu może sprawiać kłopoty do 22, dlatego należy pozwolić sobie na odpoczynek i zadbanie o siebie.
Połącz rozrywkę z aktywnością fizyczną, zmiany w życiu powinny być przeprowadzone w pierwszej połowie miesiąca, wtedy mają szansę na powodzenie.

Miłość

Odwracasz się za siebie, co zazwyczaj nie jest zupełnie w Twoim stylu, ale pragniesz przeanalizować swoją przeszłość. Więc w naturalny sposób może dojść do wymiany swoich wspomnień z partnerem. Nie czuj zazdrości, to normalne, że Twoja druga połówka też miała życie przed Tobą. Dzisiaj kocha Ciebie, pamiętaj o tym.

Rodzina i Relacje

Do 23 lipca Słońce przebywa w znaku Raka, podkreślając znaczenie zdrowia dla prawidłowego funkcjonowania w świecie, szczególnie zawodowym. 2 lipca dojdzie do zaćmienia Słońca, co wpłynie na osłabienie waszego organizmu, jednocześnie Mars opuści znak Raka i wkroczy do przeciwległego Lwa, co oznacza, że staniecie się bardziej aktywni w tej dziedzinie. Do 8 lipca, dopóki Merkury porusza się prosto, warto wykonać wszystkie badania, ponieważ do końca miesiąca będzie biegł wstecz, wyniki i diagnozy mogą okazać się mało miarodajne.
3 lipca również Wenus zmieni znak i wkroczy do znaku Raka, odczujecie większą wrażliwość na potrzeby innych. Między 8 a 17 lipca powinniście zwrócić szczególną uwagę na sprawy zdrowia, nie obejdzie się bez stresów, które zafunduje opozycja Słońca najpierw do Saturna, następnie do Plutona, na szczęście trygon Słońca do Neptuna postawi przed wami odpowiednich lekarzy oraz terapeutów.
Starajcie się powstrzymać ostre słowa podczas koniunkcji Merkurego z Marsem, a następnie kwadratury Marsa z Uranem między 9 a 12 lipca, jeśli nie chcecie doprowadzić do awantury, jeżeli jednak pragniecie pozbyć się szkodliwych nawyków lub toksycznych związków, to dni te okażą się idealne do każdego rodzaju zakończeń.
Zaćmienie Księżyca w znaku Koziorożca w dniach 16-17 lipca rozbudzi w was skryte emocje, nie wstydźcie się okazywania głębokich uczuć, ma to działanie mocno terapeutyczne. Między 16 a 21 lipca Wenus w opozycji do Saturna i Plutona, a także w trygonie do Neptuna przyniesie z jednej strony wzrost dochodów, z drugiej pragnienie ograniczenia wydatków, to również dobry moment na zmianę nawyków żywieniowych i zastosowanie prozdrowotnych produktów.
23 lipca Słońce wkroczy do przeciwległego znaku Lwa, ważne więc okażą się związki międzyludzkie, skupicie się na potrzebach partnera, wzmocnicie poczucie własnej wartości. W ostatnim tygodniu miesiąca wiele będzie się działo w sferze uczuć, na co wskazuje koniunkcja Merkurego z Wenus, a także trygon Słońca do Jowisza, to idealny moment na aktywne wakacje we dwoje. Ostatnie dni lipca przyniosą moc niespodzianek, które sygnalizuje kwadratura Słońca do Urana.

Kariera i pieniądze

W lipcu bądź ostrożny. Mars sprawi, że możesz być nerwowy. Już bardzo potrzebujesz odpoczynku i urlopu. Spotykać cię będą dziwne zbiegi okoliczności, a różne osoby zaczną z tobą dyskutować na temat twoich miłosnych i zawodowych wyborów. W pierwszej połowie miesiąca zrób plan działania i pilnuj swoich spraw, bo w pracy zamieszanie związane z wyjazdami nie będzie ci służyć. Najlepiej skup się na finansach, ale nie obiecuj teraz zbyt wiele przełożonym i współpracownikom, a unikniesz niepotrzebnych kłopotów i zaległości na koniec miesiąca. Od 23 lipca Słońce pomoże zrobić ze wszystkim porządek, ale nadal unikaj ryzyka. Wtedy szczęście zacznie ci o wiele sprzyjać, a nieporozumienia uda się wyjaśnić. Będziesz miał okazję odpocząć, dobrze się bawić i wreszcie zrobić to, o czym od dawna marzyłeś. W uczuciach też rozkwitniesz. Pod koniec lipca znowu masz wielkie szczęście w miłości, nie bądź więc wtedy sam. Różne imprezy i wyjazdy sprzyjają nowym znajomnościom. Przyjazne ci znaki to Baran i Skorpion, uważaj na Koziorożca ryzykanta.

Horoskop Lipiec 2022

Ważne liczby:
2, 3, 11
Lipiec ważne daty :
2, 9, 10, 14, 24
Horoskop – uwaga specjalna:
Będzie Ci się zdawać, że problemy, z którymi się borykałeś rozeszły się po kościach. Niestety będzie to mylne wrażenie, a życie szybko pokaże Ci, że nadeszła pora wziąć sprawy w swoje ręce i dokonać niezbędnych zmian oraz podjąć odkładane na później decyzje.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na lipiec 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Męczą Cię osoby, które próbują wszystkich możliwych kierunków. Obserwujesz je z daleka, niczym krokodyl ukryty w stawie. Zachowaj ostrożność, za jakiś czas będziesz mógł użyć swoich umiejętności.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Wodnik październik 2022

Saturn potrząśnie Tobą, wprowadzając porządek w Twoich myślach. Jesteś z natury wesołą osobą, taką też …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *