Horoskop Wodnik kwiecień 2023

Mars w Bliźniakach ułatwia Ci monologi, wpadasz na mnóstwo świetnych pomysłów, którymi chcesz podzielić się z innymi i które spotkają swoich zwolenników. Jesteś przekonujący, powinieneś więc wykorzystać ten czas jak tylko możesz, aby pokazać na co Cię stać. Wraz z Jowiszem od 11 kwietnia jesteś w swoim żywiole. Życzliwy, tolerancyjny, szczodry i oddany… Dajesz dużo od siebie, nie oczekując niczego w zamian. Merkury w Baranie od 16 kwietnia zwiększy ilość interesujących, niespodziewanych spotkań, ożywionych dyskusji i konstruktywnych projektów. Twoje relacje z najbliższymi pełne będą pozytywnej energii. Wenus w gwiazdozbiorze Barana 20 kwietnia wprowadzi również tę dynamiczność oraz pasję do Twojego życia miłosnego. Prawdziwe uczucia wprowadzają do Twojego związku pasję i dobre niespodzianki. W finansach również czekają Cię doskonałe możliwości, pamiętaj jednak, aby popatrzeć na nie trzeźwym okiem. Horoskop Wodnik kwiecień 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Wodnik horoskop Kwiecień 2023

To może powodować wiele problemów i nieporozumień.
Nie da się czekać na nagrody i awanse, ale trzeba działać.
W kwietniu Wodnik będzie czerpał sporo korzyści finansowych.
Zarobisz na hobby albo zajęciu, które wykonujesz dorywczo.
Będzie to spory zastrzyk gotówki, który pomoże spłacić bieżące zobowiązania.
Jeśli dobrze wykorzystasz szansę, możesz z tego zrobić stałe źródło dochodu.
Wpływy planet nie są korzystne na związki i trzeba będzie wykazać się sporą dawką dyplomacji, by wszystko poszło dobrze.
Nie bój się rozmawiać o emocjach, bo to może uratować związek, który będzie przechodził kryzys w kwietniu.
Po 20 kwietnia będzie lepiej.
Samotne Wodniki poczują miłość, która będzie pełna niepewności i romantyzmu.
Ma szansę przerodzić się w przyjemny, ale nie długotrwały związek.
Uważaj na przesilenie mięśni, bo w kwietniu możesz mieć kontuzję, którą ciężko będzie wyleczyć.
Nie zapominaj, że w diecie ważna jest jakość i ilość produktów.
Postaw na dobrej jakości ryby i pełnoziarniste zboża.

Miłość

Ten miesiąc rozpocznie się przede wszystkim indywidualnym podejściem, gdzie skupisz się przede wszystkim na swoich osiągnięciach. Chęć komunikacji wróci od 16 kwietnia, a od 20 kwietnia wrócą intensywne uczucia, ale również możliwa jest walka o władzę, kryzysy dotyczące niezależności…

Rodzina i Relacje

Słońce do 23 kwietnia przebywa w przyjaznym znaku Wagi i pozwoli wam rozwinąć się twórczo oraz intelektualnie, nawiązać ciekawe międzynarodowe znajomości i zaznaczyć swoją obecność na arenie międzynarodowej lub wśród osób wykształconych i kompetentnych. Młode Wodniki chętnie zabiorą się za naukę, szczególnie jeśli wiązać się to będzie z owocną współpracą.
3 kwietnia Merkury opuści znak Wagi i wkroczy do znaku Skorpiona, zaczniecie intensywnie myśleć o sprawach zawodowych, natomiast gdy następnego dnia Mars wkroczy do Wagi, będziecie chętniej podróżować, zdobywać wiedzę, kontaktować się z osobami na stanowiskach i celebrytami, jedynie między 6 a 10 kwietnia, podczas kwadratury Słońca do Saturna, niewskazana jest zmiana miejsca pobytu, bo albo samolot się opóźni, albo pociąg lub autobus wydłuży czas podróży. Pojawią się też trudności w porozumieniu z osobami starszymi lub autorytatywnymi. Opozycja Merkurego do Urana między 6 a 8 kwietnia wpłynie na zmianę zawodowych pomysłów.
Wenus w znaku Wagi do 8 kwietnia obdarzy was życzliwością i miłością bliskich, przyjaciół oraz osób z zagranicy. Od 12 do 16 kwietnia Słońce utworzy przynoszący powodzenie sekstyl z Jowiszem i jednocześnie pełną napięcia kwadraturę z Plutonem, z jednej strony macie szansę zaprzyjaźnić się z wpływową osobą, która udzieli wam wsparcia w międzynarodowych projektach, z drugiej – doświadczycie sytuacji przymusu lub uświadomicie sobie, że nie wszyscy dobrze wam życzą.
Pełnia w znaku Barana, do której dojdzie w nocy z 13 na 14 kwietnia, w połączeniu z opozycją Wenus do Urana, wywoła emocjonalne wzburzenie, szczególnie jeśli w tym czasie czeka was podróż lub prowadzicie zajęcia o charakterze artystycznym, twórczym lub interdyscyplinarnym. Od 14 do 26 kwietnia Merkury oraz Wenus w Skorpionie utworzą korzystne aspekty z Saturnem i Plutonem w Koziorożcu oraz Neptunem w Rybach i wasze zawodowe plany mają szansę się zrealizować, ale wymagać będą konsekwencji, wytrwałości i rozbudzonej wyobraźni, przyniosą za to spore zyski.
23 kwietnia Słońce opuści znak Wagi i wkroczy do znaku Skorpiona, stymulując wasz rozwój zawodowy. Ostatni tydzień miesiąca okaże się jednak trudny i frustrujący za sprawą kwadratury Marsa do Saturna oraz opozycji Słońca do Urana, czekają was zaskakujące wydarzenia, zmiany w planach wynikające z niemożliwości zrealizowania niektórych waszych pomysłów. Starajcie się nie stresować i zaakceptować rzeczywistość, bo ostatnie 2 dni kwietnia zaowocują wspaniałymi pomysłami za sprawą koniunkcji Merkurego z Wenus w znaku Skorpiona.

Kariera i pieniądze

W ostatnich miesiącach wszyscy wiele od ciebie wymagali, ale w kwietniu wreszcie możesz zwolnić tempa. Przestań być tak bardzo samodzielny i zacznij dostrzegać pomoc i dobrą radę, jaka oferują ci inni. Otoczą cię życzliwi ludzie, którym możesz zaufać. W pracy doceń umiejętności współpracowników i zacznij je wykorzystywać, zamiast za nich pracować. Inaczej nie przestaniesz być zapracowany, a wiosenne wieczory spędzać będziesz samotnie w biurze. Na szczęście twoje życie towarzyskie rozkwitnie w tym miesiącu, a od 17.04 różne zawodowe troski i problemy zbledną. Merkury zadba o twoje sprawy towarzyskie i miłosne. Będziesz zapraszany w wiele miejsc, o których niedawno nawet nie chciałeś słyszeć. Ruszysz się na koncert do kina czy na ważną imprezę. Wielkanoc też okaże się bardzo udana, choć rodzina nie odpuści ci różnych domowych obowiązków. Tym razem jednak wykonasz je z przyjemnością. W miłości pod koniec miesiąca pojawią się nowe szanse, a Wenus sprzyja wyjątkowym spotkaniom. W stałych związkach nadejdzie dobry czas na wspólne wyjazdy. Przyjazne ci znaki to Koziorożec i Ryby, uważaj na Barana, który wszystko podlicza.

Horoskop Kwiecień 2023

Ważne liczby:
2, 5, 6
Kwiecień ważne daty :
5, 7, 8, 15, 24
Horoskop – uwaga specjalna:
Po połówce miesiąca znajomi zaczną zapraszać Cię na imprezy towarzyskie. Rozważ wszystkie ich zaproszenia i nie odrzucaj ich zbyt pochopnie. To będzie świetna okazja do tego, by zabrać kogoś bliskiego Twemu sercu na niebagatelną randkę.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na kwiecień 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Wykorzystaj obecność Marsa w przyjaznym znaku Bliźniąt, aby zadziałać w kwestiach dotyczących najbliższych. Spróbuj się nie rozpraszać, gdyż może być to ciężkie od 20 kwietnia. Potrzebujesz całej swojej umiejętności dyplomatycznej, aby przygotować się na pewną relację od maja…

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Wodnik październik 2022

Saturn potrząśnie Tobą, wprowadzając porządek w Twoich myślach. Jesteś z natury wesołą osobą, taką też …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *