Horoskop Wodnik grudzień 2022

Przyjaźń i przeznaczenie to dwa słowa klucze tego miesiąca! Słońce Strzelca w pięknym aspekcie do Twojego gwiazdozbioru wysyła Ci energię i obdarza entuzjazmem aż do 22 grudnia! Plany związane z przyjaźnią zyskają na wpływach gwiazd. Mars i Merkury w Skorpionie, w kwadraturze do Twojego znaku, może doprowadzić do kilku konfliktów w kwestiach profesjonalnych. Warto wtedy uzbroić się w cierpliwość, potrwa to prawdopodobnie do 9 grudnia. Po tej dacie Merkury przejdzie do innego znaku i jeszcze lepiej wpłynie na przyjacielskie relacje. Bądź czujny w kwestiach związanych z finansami, Neptun może popsuć Ci kilka planów. Dla pierwszej dekady, Uran w Byku może doprowadzić do nieprzyjemnych zmian lub kryzysów w rodzinie. Warto wtedy dostosować się do danej sytuacji. Horoskop Wodnik grudzień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Wodnik horoskop Grudzień 2022

Najwięcej przykrości sprawią ci relacje z rodziną, dlatego w grudniu warto całą uwagę skupić na układaniu relacji z najbliższymi i poprawianiu atmosfery w domu.
By pokonać trudności Wodniki będą musiały wykazać się uporem i determinacją.
Osoby szukające pracy znajdą idealną ofertę dla siebie i zrobią bardzo dobre wrażenie na rozmowę kwalifikacyjnej, ale i tak zatrudnienie ich będzie nie pewne.
Aby zwiększyć swoje szanse na sukces zawodowy trzeba się wykazać ogromnym profesjonalizmem.
Wodniki mające stałe zatrudnienie czeka trudna rozmowa z szefem na temat ewentualnej podwyżki.
Nie bój się walczyć o swoje, ceń swoją pracę i nie unikaj wyzwań.
Finanse Wodnika w grudniu będą w dobrym stanie, ale nie ma co myśleć o rozrzutności.
Rozsądne wydawanie pieniędzy sprawi, że ci ich nie zabraknie.
Wodniki muszą uważać, by nie dać się wykorzystywać, ponieważ wiele osób będzie próbowało naciągnąć je na niepotrzebne wydatki.
Wodnik powinny przemyśleć opcję dodatkowej pracy.
W miłości Wodniki czeka w grudniu spokojny czas.
W stałych związkach relacje będą układać się harmonijnie.
Największe szczęście w tym miesiącu przyniesie Wodnikom spotykanie się z dawno niewidzianymi znajomymi.
Dzięki odnowieniu starych kontaktów poczujesz się młodszy i nabierzesz chęci na nowe wyzwania.
W drugiej połowie miesiąca dobrze zaplanować poczęcie dziecka.
Grudzień przyniesie Wodnikom choroby układu oddechowego: kaszel, katar, zapalenie zatok.
Warto więc w grudniu szczególnie uważać na siebie i unikać przeciągów.
Domowe sposoby wzmocnienia organizmu pomogą ci uchronić się przed wirusami.
Szczególnie ważna dla Wodnika będzie też dieta, im bogatsza w witaminy i mikroelementy, tym lepiej.

Miłość

Do 20 grudnia, uczucia pełne będą sekretów. Wenus dołączy do Jowisza, Saturna i Plutona, co sprawi, że życie miłosne stanie się niezwykle bogate, intensywne i pełne przemyśleń. Czy są to uczucia platoniczne? Czy jesteś w związku, o którym nikt nie wie? Od 20 grudnia Wenus w Twoim znaku skłoni Cię do podjęcia decyzji, a może nawet zadeklarowania uczuć. Bądź jednak czujny, gdyż energia Marsa może doprowadzić Cię do błędów.

Rodzina i Relacje

Do 22 grudnia Słońce przebywa w Skorpionie, kierując uwagę na sprawy zawodowe, dodatkowo znak ten tranzytuje  Merkury, do 20 grudnia poruszając się biegiem wstecznym, macie więc czas, aby dokonać niezbędnej korekty w realizowanych projektach, poprawić błędy i przyjrzeć się niedociągnięciom. Unikajcie w tym czasie rozpoczynania nowych spraw, zrezygnujcie też z zakupu sprzętu elektronicznego oraz komunikacyjnego, pozostańcie uważni w przekazywaniu informacji, bo możecie zostać źle zrozumiani. Plany związane z zagranicznymi podróżami mogą napotkać nieprzewidziane trudności w pierwszej dekadzie miesiąca, w związku z kwadraturą Marsa do Plutona, do 5 grudnia warto skupić się na sprawach rodzinnych oraz celebracji Święta Zmarłych oraz Wszystkich Świętych. Między 5 a 11 grudnia Słońce utworzy sekstyl z Saturnem i trygon z Neptunem, to znakomity czas na uporządkowanie spraw finansowych, które ostatnio spędzały wam sen z oczu, warto też w tych dniach złapać kontakt z każdym rodzajem sztuki. 12 grudnia dojdzie do pełni Księżyca w znaku Byka, sprawy zawodowe oraz rodzinne wzbudzą emocje, pojawią się pieniądze, które zapragniecie korzystnie inwestować, wstrzymajcie się jednak z ostatecznymi decyzjami oraz działaniem do 20 grudnia, kiedy Merkury wróci do ruchu prostego, natomiast Mars wkroczy do Skorpiona, w którym jest silny i gotowy pokonać każdy rodzaj wyzwania. Aspekty, jakie utworzą planety między 11 a 15 grudnia będą miały wpływ na najbliższą przyszłość i przyniosą uporządkowanie zarówno obecnych, jak i planowanych przedsięwzięć. 22 grudnia Słońce opuści znak Skorpiona i wkroczy do życzliwego Strzelca, zaczniecie więc koncentrować się na sprawach przyjaciół, zaangażujecie się w szeroko pojętą działalność społeczną. Koniunkcja Wenus z Jowiszem w znaku Strzelca, do której dojdzie między 22 a 26 grudnia, pozwoli zawrzeć wiele korzystnych znajomości, poznacie osoby prominentne, które okażą wam przyjaźń i wsparcie. 26 grudnia Wenus przesunie się do Koziorożca, tworząc trygon z nieprzewidywalnym Uranem, jednym z władców waszego znaku – w ostatnich dniach miesiąca może się zdarzyć nieoczekiwana podróż lub wpadnie wam do głowy znakomity pomysł, który warto zapamiętać i wdrożyć w życie.

Kariera i pieniądze

W grudniu trudno będzie zmusić cię do robienia rzeczy, na jakie nie masz ochoty. Staniesz się bardziej niezależny i uparty w swoich poglądach. Tylko nie złość się, bo popsujesz innym Święta. W wolnym czasie zapragniesz odrobiny samotności i spokoju, a kiedy odetchniesz, wszystkie zadania wykonasz w spokojnym, własnym rytmie. Ludzie, którzy cię poganiali lub stresowali przestaną mieć na ciebie aż tak duży wpływ. Twoje spostrzeżenia i odkrycia będą bardzo głębokie, a decyzje, jakie podejmiesz wydadzą się wszystkim nieodwołalne. Jest to dobry czas, aby uporządkować swoje sprawy finansowe. Odzyskaj to, co ludzie są ci winni i zastanów się, jak mógłbyś spłacić własne długi. Pieniądze i spokój, jaki dają, będzie teraz prawdziwym celem twoich działań. Nie bierz jednak na siebie zbyt wielu obowiązków, bo długie jesienne wieczory sprzyjają odpoczynkowi i dobrej lekturze. A także udanym randkom. Twoje zainteresowanie sztuką i muzyką wzrośnie, w Święta chętnie obejrzysz kilka starych filmów lub wzruszysz się na widok idola sprzed lat. Sprzyjające ci znaki to Byki i Ryby, uważaj na Raka emocjonalnego szantażystę.

Horoskop Grudzień 2022

Ważne liczby:
7, 11, 14
Grudzień ważne daty :
4, 6, 10, 19, 26
Horoskop – uwaga specjalna:
Zastanów się nad wydatkami, nie kupuj pochopnie drogich rzeczy, bo popadniesz w kłopoty finansowe, a drogie gadżety, nie przydadzą Ci się do niczego.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na grudzień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Niezależnie od tego, czy tego chcesz, czy nie, wpływ planet na Twoje życie doprowadzi do wielu zmian. Zaakceptuj ten delikatny chaos i spróbuj się do niego dostosować, życie nie zawsze jest tylko kolorowe.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Wodnik sierpień 2022

Wyrażasz swoje myśli z pełnym zaufaniem. Pamiętaj jednak, aby nabrać do tego delikatnego dystansu, nie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *