Horoskop Waga wrzesień 2022

Mars w Pannie pozwoli Ci na zakończenie organizacji pewnych planów. Wrzesień rozpocznie się w dobrej atmosferze, Twój zmysł obserwacji pomoże Ci w uniknęciu wielu błędów. Jeśli pragniesz uwolnić się od ciężaru na swoich barkach, znajdziesz pomoc w najbliższym otoczeniu. Musisz sam poradzić sobie ze swoją niecierpliwością, w tej kwestii Uran nie ułatwi Ci zadania. Zamiast od razu wątpić w słowa najbliższych, warto dać im najpierw kredyt zaufania. Od 15 września wszystko nabierze większego tempa, spodziewaj się wielu działań. Życie uczuciowe i kariera zawodowa mogą zwiększyć obroty w tym samym czasie. W okolicach 24 września odczujesz pewne spowolnienie, związane z mniejszą ilością energii. Nie jest to jednak nic poważnego, szybko wrócisz do siebie. Twoje pasje pomogą Ci się zrelaksować, jeśli jednak to nie pomoże, skup się na relacjach z przyjaciółmi. Horoskop Waga wrzesień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Waga horoskop Wrzesień 2022

By nie było z tego problemu będzie trzeba się podporządkować.
Buntownicza Waga nie będzie w tym miesiącu działał jak zwykle na pełnych obrotach, ale odpuści trochę i będzie szukał okazji do odpoczynku.
We wrześniu finanse będą na dobrym poziomie, ale lepiej nie przesadzać ze sprawianiem sobie prezentów.
Bonus, jaki otrzymasz przeznacz na spłatę zobowiązań.
Zastanów się, jak inwestować pieniądze, by przynosiły zyski.
We wrześniu Wagi będą zaangażowane w związek, otwarte na nowości i gotowe do kompromisów.
Druga połowa stanie się bardzo ważna i Waga zrozumie, że ma wielkie szczęście i będzie je pielęgnował.
Może być też zainteresowany powiększeniem rodziny.
Samotne Wagi będą miały ochotę na randki i spotkania towarzyskie.
Zapisanie się na ciekawy kurs czy do klubu dyskusyjnego, znacznie zwiększy szansę na poznanie kogoś nowego.
Silne emocje wpływają także na ciało, zatem Waga powininna zadbać o równowagę psychiczną i fizyczną.
Ćwiczenia połączone z dobrą dietą są kluczem do sukcesu.

Miłość

Twoje życie miłosne przybiera nieoczekiwanego kierunku, nawet Ci się to podoba. Od 3 września czujesz, że wiatr wolności wieje nad Twoją głową. Mars Cię obserwuje i wprowadza nowe wyzwania, którym nie boisz się stawić czoła. Przez cały miesiąc nieprzewidywalne sytuacje są częścią Twojej codzienności.

Rodzina i Relacje

Wagi mogą do 23 września czuć się nieco osłabione, ponieważ nie tylko Słońce, ale także Mars, Wenus i Merkury przebywają w niekorzystnym dla nich znaku. Wenus w Pannie czuje się szczególnie nie na miejscu, bo jest „w upadku” i nie może wykazać się swoimi pozytywnymi cechami. Dodatkowo planety w Pannie tworzyć będą trygony z wymagającym Saturnem oraz kwadratury z dobrodusznym Jowiszem, dając szansę urzędnikom oraz ludziom o charakterze poważnym, krytycznym i zapobiegliwym, a nie rozmarzonym artystom czy zakochanym idealistom. Czas sprzyja osobom pragmatycznym, uporządkowanym, pracowitym i skupionym na materialnej stronie życia, tymczasem Wagi potrzebują mieć czas na kontakt z miłością, sztuką, modą oraz wyrafinowaniem.
Musicie trochę poczekać, drogie Wagi, ponieważ już niebawem sytuacja się odwróci – 14 września Wenus w koniunkcji z Merkurym opuszczą zapracowaną Pannę i wkroczą do waszego znaku, tym razem chłodne myślenie podporządkowane zostanie gorącym uczuciom. Zachowajcie jednak spokój i poczucie równowagi, bo tego samego dnia dojdzie do pełni w znaku Ryb i w waszym życiu pojawią się osoby, które wcale dobrze wam nie życzą. Niektóre Wagi mogą poczuć się osłabione i zdezorientowane.
Między 16 a 22 września trygon Marsa w pannie do Plutona w Koziorożcu ujawni ukrytych wrogów, którzy znajdują się bliżej, niż przypuszczaliście. Wenus w waszym znaku sprawi jednak, że wasze serce wypełni się miłością, współczuciem i potrzebą porozumienia, nawet z osobami, które mają inne niż wy nastawienie do życia.
23 września Słońce wkroczy do waszego znaku i poczujecie się jak nowo narodzeni, dotyczy to szczególnie Wag urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Zarówno Wenus, jak i Merkury, tranzytując wasz znak utworzą najpierw napięte aspekty z ograniczającym Saturnem i pożądliwym Plutonem, a następnie korzystne sekstyle z dobroczynnym Jowiszem – początkowe trudności i kłopoty z domownikami oraz szefami w pracy, zakończą się szczęśliwie. Ostatni tydzień września jest idealny na krótki wyjazd do ciepłych krajów na pożegnanie lata, może być też korzystny dla osób, które lubią się uczyć.

Kariera i pieniądze

Wrzesień przyniesie ci wiele nowych zawodowych propozycji, a także pojawią się okazje do różnych wyjazdów i szkoleń. Merkury, planeta korzystnych okazji, od 14.09 odwiedzi twój znak zodiaku i bardzo sprzyja. Nie leń się i rób jak najwięcej się da, zamiast chować się czyimiś plecami. W pracy ilość zadań może cię trochę przestraszyć, ale na pewno dasz sobie ze wszystkim radę. Masz siłę przebicia, a od 23.09 możesz stać się bardziej popularny. Okaże się, że jesteś ekspertem w takich dziedzinach, o których nikt nie ma pojęcia. Wykorzystaj swoją wiedzę, a szef na pewno cię doceni. W miłości będziesz miał skłonności do flirtów i przelotnych romansów. W stałym związku uważaj, bo możesz przez to sprowadzić na siebie kłopoty. Pewnych spraw czy wielbicieli nie uda ci się trzymać w tajemnicy. Samotnym Wagom nie będzie to jednak przeszkadzać. Rodzina może domagać się od ciebie wyjaśnień, czy nawet ujrzenia kandydata do twojej ręki na niedzielnym obiedzie. Ty jednak z niczym się nie spiesz. Przyjazne ci znaki to Rak i Skorpion, uważaj na niespokojnego Barana.

Horoskop Wrzesień 2022

Ważne liczby:
2, 4, 7
Wrzesień ważne daty :
2, 6, 12, 26, 28
Horoskop – uwaga specjalna:
Początek miesiąca to czas na podejmowanie nowych wyzwań. Zacznij realizować plan, a szybko zyskasz. Rozwój osobisty będzie dla Ciebie priorytetem.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na wrzesień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Doświadczenia przynoszą rezultaty. Odwożysz się na działania, ale bez pośpiechu, gdyż nauczyłeś się tego na swojej własnej skórze. Jeśli odczuwasz pewne wahania, zrób krok w bok i przyjrzysz się wszystkiemu z innej perspektywy. Lepiej poczekać niż zrobić błąd.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Waga sierpień 2022

Twoi znajomi akceptują niewidzialne reguły gry, co nie powstrzyma ich od delikatnego szyderstwa. Nie wprowadzi …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *