Horoskop Waga styczeń 2023

Początek roku może wydać się dość surowy, przeszkody i ograniczenia są liczne i mogą wpłynąć na równowagę w Twoim życiu miłosnym. Nie rób z igły wideł i po prostu poczekaj kilka dni: stopniowo planety przesuną się w kierunku Wodnika, innego znaku spod żywiołu Powietrza, przyjaciela, który przyniesie pozytywne wpływy i otworzy Ci drzwi do nowych miłosnych przyjemności. Najlepszym dniem w tym temacie będzie prawdopodobnie 21 stycznia, wraz z pełnią księżyca w Lwie, która przywoła prawdziwie królewską atmosferę: elegancja i lojalność zastąpią nadmierną trzeźwość Koziorożca i zwiększą ducha przedsiębiorczości, którego często Ci brakuje. Ta mieszanka pozwoli Ci na pogodzenie się z niebem, który ostatnio dość negatywnie na Ciebie wpływał. Uran będący w gwiazdozbiorze Barana może wyjątkowo zmienić Twoje opinie, nawet aż do pomysłu małżeństwa lub różnego typu partnerstwa. Merkury w Koziorożcu do 23 zmusi Cię do przestrzegania wszelkich legalnych zasad, gdyż w przypadku jakiegokolwiek wykroczenia, możesz mieć do czynienia z władzą. Horoskop Waga styczeń 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Waga horoskop Styczeń 2023

Skupienie się na własnym wnętrzu, pomoże ci rozwinąć kreatywność i odnaleźć wewnętrzny spokój.
Duchową harmonię pomoże zapewnić odnalezienie nowego hobby.
Kontakty ze współpracownikami będą dla Wag kluczowe w styczniu.
Tylko dobra atmosfera w pracy pomoże osiągać zadowalające wyniki.
Bycie życzliwym ułatwi ci codzienne funkcjonowanie i wzmocni więzi z kolegami.
Wagi poszukujące pracy niestety będą miały spore kłopoty z jej znalezieniem, ale nie powinny się załamywać.
Sytuacja finansowa Wag w styczniu 2023 będzie dość stabilna, ale mogą pojawić się nieprzewidziane wydatki rodzinne, co powinno być okazją do zastanowienia się nad intensywniejszym oszczędzaniem.
Jeśli nie chcesz w przyszłości popaść w długi, już dziś pomyśl o tym, jak zabezpieczyć swoją finansową przyszłość w przypadku dłużej choroby.
Niestety samotne Wagi nie spotkają w tym miesiącu swojej miłości życia, zaś osoby w związkach będą musiały zadbać o ożywienie uczuć.
Nie powstrzymuj się przez poprawieniem swojego wyglądu czy zakupem nowych ubrań, ponieważ metamorfoza wizualna pomoże ci nabrać pewności siebie i zawalczyć o namiętność w związku.
Zdrowie nie powinno być problemem dla Wag, ale warto zadać o zdrową dietę, bogatą w błonnik i witaminy, a także jeść mniej tłusto i unikać przetworzonej żywności.
Również częsty ruch na świeżym powietrzu zapewni ci wigor i energię do działania.

Miłość

To jest wspaniały początek roku, wiele obietnic i możliwości. Od 7 stycznia, Wenus ożywi Twoje otoczenie i pozytywnie wpłynie na Twoje relacje z innymi i podróże. Llub nowe przyjaźnie są na horyzoncie. Mars będący w Baranie zachęci Cię do stworzenia partnerstwa lub do poważnego kroku, w skrócie – do działania!

Rodzina i Relacje

Słońce do 23 stycznia przemierza znak Raka skłaniając was do zaangażowania się w sprawy rodzinne oraz zawodowe. 2 stycznia zaćmienie Słońca zwróci waszą uwagę na problemy przełożonych, okaże się, że trudno ich zadowolić. Tego samego dnia Mars zmieni znak i wkroczy do przyjaznego Lwa, odzyskacie więc wigor i chęć do działania. 3 stycznia natomiast Wenus, władczyni waszego znaku, przesunie się do znaku Raka sprawiając, że zaczniecie pracować wydajniej i z większą przyjemnością.
8 stycznia Merkury zmieni bieg na wsteczny, 19 stycznia wycofa się do znaku Raka, wyjdzie z retrogradacji dopiero 1 lutego, warto więc podpisywać umowy, zawierać kontrakty, kupować sprzęt elektroniczny itp. w pierwszym tygodniu stycznia, jeśli chcecie uniknąć reklamacji, odwoływania spotkań i przekładania terminów.
Od 8 do 17 stycznia aspekty planetarne wymagać od was będą czujności, opanowania i zaangażowania – na początku Wenus w Raku utworzy sekstyl do Urana w Byku, uda się więc wam zdobyć dodatkowe fundusze, które przeznaczycie na potrzeby przyjaciół. W tym samym czasie Słońce utworzy opozycję do Saturna, co wywoła opór i sprzeciw wobec waszych zawodowych pomysłów, spotkacie się z nastawieniem pełnym obaw i zahamowań, dadzą się we znaki przełożeni oraz osoby starsze. Zaraz potem Merkury retro utworzy koniunkcję z Marsem, trudno więc będzie powstrzymać słowa pełne oburzenia lub sprzeciwu, horoskop radzi podzielić się frustracją z przyjaciółmi zamiast atakować osoby mające wpływ na waszą przyszłość.
Mars w kwadraturze do Urana między 9 a 12 stycznia doprowadzi do zerwania ważnej relacji, jeśli nie uda się opanować wzburzenia, słuchajcie intuicji oraz osób zdolnych do empatii, do czego zachęca trygon Słońca do Neptuna. Od 13 do 15 stycznia pozostaniecie pod wpływem potężnej energii opozycji Słońca do Plutona, jeśli pragniecie coś zmienić w waszym życiu w sposób radykalny, to jest właściwy moment, ponieważ dysponować będziecie siłą zdolną przenosić góry.
Zaćmienie Księżyca w znaku Koziorożca między 16 a 17 stycznia pogłębi w was frustrację i wzbudzi emocje, nad którymi koniecznie należy zapanować, jeśli chcecie utrzymać status quo. Między 16 a 21 stycznia Wenus utworzy kolejno opozycję do Saturna, trygon z Neptunem i opozycję do Plutona, wasze uczucia okażą się silniejsze niż kiedykolwiek, niektóre osoby wpadną w sidła wszechogarniającej namiętności, uważajcie, bo uczucie może zostać nieodwzajemnione.
21 stycznia cofający się Merkury utworzy ścisłą koniunkcję ze Słońcem, warto w tym dniu wrócić do ważnych rozmów, jeśli chcemy wyjaśnić trudne sytuacje.
23 stycznia Słońce wkroczy do przyjaznego Lwa, zapragniecie oderwać się od problemów. Warto w ostatnim tygodniu miesiąca wziąć wolne i wyjechać na wakacje, czemu sprzyja trygon Marsa do Jowisza, jeśli jednak postanowicie pozostać w pracy na posterunku, możecie liczyć na to, że robota dosłownie będzie się „palić w rękach”, czeka też was moc miłych spotkań ze starymi znajomymi, co zapewni koniunkcja Wenus z Merkurym. Ostatnie dni stycznia mogą okazać się trochę burzliwe, starajcie się więc jak najwięcej odpoczywać.

Kariera i pieniądze

Mars sprawi, że wszyscy będą czegoś od ciebie chcieli i nie poradzą sobie bez twojej rady. Nie bądź tylko za dobry, bo zanim się obejrzysz, wejdą ci na głowę. Czas na porządki i nowy plan pracy. Marudząca rodzina, rozkapryszony szef i ukochany z fochem sprawią, że zaczniesz przeglądać oferty wyjazdu do ukrytego w leśnej głuszy spa. Jowisz jednak sprzyja ci w miłości, wykorzystaj wolny czas i zorganizuj niespodziankę dla was dwojga. Od 20.01 Słońce doda ci sił. Będziesz ciekawy świata i chętnie wykorzystasz wolne dni na krótki wyjazd lub imprezę. Zabierz ze sobą przyjaciółki, a nie będziesz się nudzić. W miłości Wenus doda ci blasku i odwagi. Postaw wszystko na jedną kartę i jeśli ktoś nie spełnia twoich oczekiwań, zacznij szukać nowej miłości. Pod koniec stycznia w pracy pojawią się nowe perspektywy, nie unikaj odpowiedzialności, a szef doceni twoją postawę. Będzie to dobry czas na porządki czy remont domu. Nie odgrywaj się tylko na słabszych, bo Mars sprawi, że ktoś zwróci się przeciwko tobie. Przyjazne ci znaki to Lew i Koziorożec, uważaj na marudzącego Raka.

Horoskop Styczeń 2023

Ważne liczby:
6, 14, 15
Styczeń ważne daty :
1, 12, 15, 21, 28
Horoskop – uwaga specjalna:
Po połówce miesiąca nastanie czas idealny na randki i spotkania ze znajomymi. Ustal tylko termin i zabaw się tak, jak lubisz i z tymi, których kochasz. Końcówka tygodnia będzie bardzo ciekawa i intensywna. Na poważnie zajmiesz się spełnianiem swoich marzeń , choćby były skromne i maleńkie. Ustawienie Księżyca, Wenus, Marsa i Jowisza w znaku Lwa będzie Ci bardzo sprzyjać i sprawi, że nie będziesz się nudzić, a nieszczęście będą Cię omijać szerokim łukiem.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na styczeń 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Wenus i Jowisz, planety będące w przyjacielskim znaku Strzelca, przynoszą małe lub większe korzyści. Jest to czas nowych możliwości, pozytywnych zbiegów okoliczności, szczęśliwych przypadków. Koniecznie wykorzystaj te pozytywne wpływy planet!

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Waga sierpień 2022

Twoi znajomi akceptują niewidzialne reguły gry, co nie powstrzyma ich od delikatnego szyderstwa. Nie wprowadzi …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *