Horoskop Waga sierpień 2022

Twoi znajomi akceptują niewidzialne reguły gry, co nie powstrzyma ich od delikatnego szyderstwa. Nie wprowadzi Cię to jednak w złość. Wolisz żarty niż obojętność. Wciąż jesteś często liderem zespołu – to Ty organizujesz imprezy i opowiadasz wszystkim dookoła, że to uwielbiasz. To w rzeczywistości Twoja druga natura. Masz w sobie mnóstwo energii i świetne umiejętności w przekonywaniu innych do swoich pomysłów. Zarówno w życiu miłosnym, jak i towarzyskim, nie tracisz żadnej okazji nowych doświadczeń. Horoskop Waga sierpień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Waga horoskop Sierpień 2022

Decyzje związane ze swoją przyszłością zarówno zawodową, jak i prywatną podejmiesz bez konsultacji z szefem, czy rodzicami.
Weźmiesz pełną odpowiedzialność za swoje czyny.
Swoboda i decyzyjność sprawią, że do swych obowiązków podejdziesz z pasją i zdwojoną siłą.
W twojej głowie zrodzą się nowe, bardzo interesujące pomysły.
Nie braknie ci inicjatywy, tym bardziej że twoje życie będzie barwne i bardzo ciekawe.
W sierpniu 2022 będziesz intensywnie podróżować i podnosić swoje kwalifikacje.
Twój instynkt poprowadzi cię do sukcesu zawodowego.
Będziesz bardziej pracowity i odważny w rozwoju swojej kariery.
W finansach wskazana ostrożność.
Wszystkie projekty powinny podlegać szczegółowej analizie i powinny być podejmowane dopiero po upewnieniu się co do możliwości ich powodzenia.
Sierpień nie będzie pomyślny dla spraw sercowych Wagi.
Niewykluczone, że Wagi w związkach uwikłają się w romans z kolegą/koleżanką z pracy, który okaże się destrukcyjny dla jego związku.
Samotne Wagi będą szukały miłości za granicą oraz w środowiskach akademickich.
Będą rozglądać się za partnerami inteligentnymi, kulturalnymi i wpływowymi.
W tym miesiącu Wagi będą narzekać na bóle kręgosłupa.
To znak, że brak ci aktywności fizycznej.
Prowadzisz niezdrowy, siedzący tryb życia.
Lekarstwem na to będzie częściowa przynajmniej rezygnacja z samochodu i przesiadka na rower, częste spacery, ruch na świeżym powietrzu.

Miłość

Trochę ambiwalencji w emocjach i uczuciach sprawia, że czujesz się nieswojo. Nieświadomie czujesz, że nie potrafisz się ustosunkować wobec pewnej sytuacji lub osoby. W okolicach 24 sierpnia spojrzysz na to w wyraźniejszy sposób.

Rodzina i Relacje

Pierwsze 3 dni sierpnia pełne będą emocji, ponieważ Wenus utworzy kwadraturę do Urana w Byku, wiązać się to może ze zmianami w przyjaźni lub w dojdzie do konfliktu w kręgu osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań. Nów Księżyca w życzliwym znaku Lwa, rozpoczynający miesiąc, sygnalizuje nawiązanie nowych znajomości, już niedługo uda się je wykorzystać, aby podnieść swój zawodowy prestiż, dotyczy to głównie Wag związanych z szeroko pojętą działalnością rozrywkową. Również 1 sierpnia Merkury w Raku ruszy do przodu, co okaże się korzystne dla spraw zawodowych.
Między 4 a 10 sierpnia macie szansę osiągnąć duży sukces w reklamie, na polu artystycznym, w publikacjach i literaturze, sprzyjać wam bowiem będzie najpierw przynoszący rozgłos i uznanie trygon Słońca w Lwie do Jowisza w Strzelcu – konfiguracja, która zdarza się raz na 12 lat – a następnie uszczęśliwiający trygon Wenus do Jowisza. Szczególnie znaczące okażą się dni między 6 a 8 sierpnia, warto wtedy podejmować ważne decyzje, rozpoczynać działalność gospodarczą lub artystyczną, inicjować zmiany o dużym zasięgu. Niektóre Wagi znajdą wśród przyjaciół miłość swojego życia, otwórzcie się na to, co niecodzienne i oryginalne, zwłaszcza 13 sierpnia, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem.
15 sierpnia natomiast pełnia w życzliwym Wodniku pozwoli jasno dostrzec zalety niezależności, pragnienie wolności wzbudzi także kwadratura Merkurego do Urana, do której dojdzie 16 sierpnia. Będzie się o was mówić między 19 a 21 sierpnia, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem trygonu Merkurego do Jowisza.
18 sierpnia Mars opuści znak Lwa i wkroczy do znaku Panny, dwa dni później podąży za nim Wenus, a 23 sierpnia znak zmieni również Słońce – ostatni tydzień sierpnia okaże się idealny dla wakacyjnych wojaży, wszystkie planety w Pannie utworzą trygon z nieprzewidywalnym Uranem, będzie więc ciekawie, oryginalnie oraz interesująco. Koniunkcja Wenus z Marsem wzbudzi w niektórych Wagach pragnienie gorącego, skrytego, letniego romansu.

Kariera i pieniądze

Czeka cię udany miesiąc. Zastanów się, co ważnego wydarzyło się w tym roku i co udało ci się do tej pory zrealizować. Teraz rozpoczyna się dla ciebie nowy planetarny okres, w którym będziesz miał możliwość wykorzystać wszystkie swoje umiejętności i zalety. Sierpień sprzyja nowym pomysłom i ambitnym planom. Nie przejmuj się tym, co mówią inni i słuchaj swojej intuicji. Twoje marzenia i sekretne plany mają szansę się spełnić, jeśli tylko poświęcisz im więcej czasu i uwagi. Zmiany, jakie uda ci się teraz wprowadzić w życie, okażą się prawdziwym początkiem drogi do sukcesu. Możliwy jest teraz postęp w każdej dziedzinie życia. Tylko nie rozpraszaj energii na nieistotne spory z przeciwnikami. Sierpień to także dobry moment, aby urządzić zaległe przyjęcie lub częściej niż do tej pory spotykać się z przyjaciółmi. Postaraj się tylko nie komentować publicznie cudzych wad, bo możesz zostać posądzony o wtrącanie się w cudze sprawy. W miłości szaleństwo. Partner będzie cię wspierać, a przed samotnymi mnóstwo nowych znajomości. Sprzyjające ci znaki to Bliźnięta i Lew, uważaj na Pannę.

Horoskop Sierpień 2022

Ważne liczby:
10, 12, 14
Sierpień ważne daty :
1, 12, 15, 17, 27
Horoskop – uwaga specjalna:
Twoje otoczenie zacznie Cię podziwiać i stawiać Cię na piedestale, wzorować się na Tobie i traktować jak autorytet. Niekoniecznie Ci się to spodoba, bo nie lubisz blasku fleszy. Powinieneś jednak poważnie zastanowić się nad tym, czy zawsze warto siedzieć cicho i się nie wychylać. Masz wiele talentów i gdybyś zaczął się nimi chwalić, być może ktoś pomógłby Ci je rozwinąć.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na sierpień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Poświęć trochę czasu na zrozumienie swoich własnych granic, których za nic nie chcesz przekroczyć. Pamiętaj, aby nie robić niczego wbrew sobie, masz prawo na powiedzenie „nie”. Wprowadzenie pewnych granic w delikatny sposób sprawi, że będzies bardziej szanowany.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Waga listopad 2022

Listopad tego roku to czas finansów! Niezależnie od tego, czy są to pieniądze wygrane, zarobione …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *