Horoskop Waga październik 2022

Dzięki gwiazdom, Twoje życie uczuciowe wejdzie w tym miesiącu w inny wymiar. Jeśli do tej pory chciałeś przetestować reakcje pewnych osób, w październiku nie tracisz już czasu na obserwację. Decydujesz się więc na konkretne działania, nie zamierzasz już walczyć z wiatrakami. Bierzesz byka za rogi, stajesz więc czoło w czoło z osobą, która najbardziej Ci przeszkadza. Masz pozytywny wpływ na swoje otoczenie, a Twoja charyzma idzie w tym miesiącu w parze z pewną elegancją. Zyskujesz sympatię innych poprzez ciekawe i niespodziewane decyzje, które podejmujesz. W ciągu całego miesiąca czekają Cię piękne relacje, potrafisz wyrazić swoje potrzeby z gracją. Nie pozwalasz, aby negatywne wpływy wykluczyły Cię z działania. Jesteś tak zdeterminowany w odnalezieniu szczęścia, że mógłbyś za to dostać medal! Twoje zaangażowanie może jednak obudzić zazdrość u pewnych osób. Horoskop Waga październik 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Waga horoskop Październik 2022

Jednak bezrefleksyjna pogoń za sukcesem, nie przyniesie ci satysfakcji, ponieważ kontakty z najbliższymi zostaną zaniedbane i nie będzie miał się kto cieszyć z twoich osiągnięć.
Głównym zadaniem Wag na październik będzie znalezienie równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym.
W pracy nawał obowiązków, ale taki stan rzeczy zupełnie nie przeszkadza Wadze, które uwielbiają rozwijać się zawodowo.
Osoby na kierowniczych stanowiskach powinny uważać, by nie przesadzić z surowością i wymaganiami wobec podwładnych.
Okazując wsparcie zespołowi, pokażesz swą dojrzałość i zyskasz uznanie właściciela firmy.
W październiku Wagi mogą spodziewać się sporej premii.
Sytuacja finansowa Wag w październiku 2022 będzie bardzo dobra.
Zarówno bieżące wpływy, jak i zgromadzone oszczędności stanowią pokaźne zabezpieczenie na gorsze czasy.
W bieżących wydatkach Wagi powinny być rozważne, zbytnia rozrzutność może przysporzyć ci kłopotów.
Nie warto również w październiku nikomu pożyczać pieniędzy, ponieważ ich zwrot będzie bardzo kłopotliwą sprawą.
Skupione na pracy Wagi nie dostrzegą miłości, która je spotka w październiku.
By jej nie przegapić, trzeba ograniczyć prace, co dla wielu Wag będzie stanowiło spory problem.
Osoby w związkach również nie będą potrafiły docenić potęgi uczuć, a rosnący chłód w sercach niektórych Wag, zniszczy ich związki.
Aby uchronić się przed samotnością, trzeba zrozumieć, że związek to nieustanna praca.
Dzięki poświeceniu i zaangażowaniu uda ci się naprawić nawet dogasającą już miłość.
W październiku warto pomyśleć o redukcji wagi i wzmocnieniu całego organizmu poprzez poprawę kondycji.
Zdrowa dieta i intensywny ruch dodadzą ci energii i zmotywują do dalszych treningów.
Choć początki mogą być ciężkie, warto pokonać słabości swojego ciała i zacząć nowe, zdrowsze życie.
Wagi muszą w  październiku uważać na grzyby i wirusy.

Miłość

Wenus wpłynie w tym miesiącu przede wszystkim na Twoje życie towarzyskie! Już od samego początku miesiąca tworzysz piękne relacje z innymi. Ukazujesz się w swoim najlepszym świetle, a Twoi najbliżsi cieszą się na widok Twojego dobrego humoru. mi iłośćma się dobrze, a od 14 października będzie jeszcze lepiej!

Rodzina i Relacje

Słońce w waszym znaku przebywa do 23 października, napełniając was energią i chęcią do działania, do 8 października przebywa w Wadze również władczyni znaku Wenus, warto w tym czasie zająć się najważniejszymi sprawami, uzdrowić relacje, poszukać popleczników, spotykać się z ludźmi, zajmować się szeroko pojętą sztuką i okazywać bliskim jak najwięcej miłości. 3 października Merkury opuści wasz znak i wkroczy do znaku Skorpiona, zaczniecie się zastanawiać jak zdobyć potrzebne wam środki na realizację celów, pozostaniecie przy tym skryci i raczej nie będziecie dzielić się z innymi osobami pomysłami na zarabianie pieniędzy. 4 października natomiast do waszego znaku wkroczy waleczny Mars, poczujecie się jakbyście dostali „kopa” i zaczniecie działać jeszcze bardziej intensywnie w kierunku osiągnięcia sukcesu.
Na przeszkodzie wam stanie między 6 a 10 października kwadratura Słońca do Saturna, utrudniając swobodne wyrażenie osobowości, trzeba będzie podporządkować się osobie starszej, chorej, wymagającej lub konserwatywnej, co utrudni wasz zawodowy rozwój. Na szczęście między 12 a 16 października Słońce w waszym znaku utworzy sekstyl z przynoszącym powodzenie Jowiszem, jak również kwadraturę z bezwzględnym Plutonem – coś się w waszym życiu zakończy, ale ostatecznie wyjdzie to wam na dobre.
W nocy z 13 na 14 października dojdzie do pełni w przeciwległym znaku Barana, co mocno odbije się na waszych emocjach, jednocześnie Wenus w Skorpionie ustawi się w opozycji do Urana, może się okazać, że coś stracicie, ale jednocześnie dużo zyskacie, pieniądze pójdą w ruch, w końcu jednak wyjdziecie na swoje. Wenus w Skorpionie jest słaba, tak samo jak Mars w Wadze, ale obie planety wspierają się mocno, więc uda wam się pogodzić sprzeczności. Miłość pokaże swoje namiętne oblicze, jak również zazdrość i pożądanie, ale silne uczucia wzmocnią was i zachęcą do działania. Szczególnie między 20 a 26 października, kiedy Wenus utworzy sekstyle z Saturnem i Plutonem oraz trygon z Neptunem, mają szansę zrealizować się wasze marzenia, ale trzeba będzie za to zapłacić wysoką cenę – ostatecznie dojdziecie do wniosku, że warto było, bo żyje się tylko raz.
23 października Słońce opuści wasz znak i wkroczy do znaku Skorpiona, skupiając waszą uwagę na sprawach finansowych. Szczególną ostrożność zachowajcie między 25 a 30 października, kiedy Mars w waszym znaku utworzy kwadraturę z Saturnem w Koziorożcu, układ ten zapowiada bowiem stratę lub zmarnowany wysiłek, który na nic się nie zda. Ostatnie dni miesiąca upłyną w lepszej atmosferze, poprawią się też finanse za sprawą koniunkcji Merkurego z Wenus.

Kariera i pieniądze

W październiku pociągać cię będą podróże, nawet te krótkie. Mimo że wakacje dawno się już skończyły, ty nabierzesz ochoty na urlop lub chociaż weekendowy wyjazd. Może warto wyjechać na parę dni? Posłuchaj swojej intuicji i zrób to, co ci serce każe. W podróży będziesz miał bowiem duże szczęście w miłości. Wenus za to przyniesie ci wiele miłosnych niespodzianek. Będziesz ciekawy, co dzieje się u znajomych, których dawno nie widziałaś. Zadzwoń pierwszy i sam zaproponuj spotkanie. W pracy też będziesz potrzebować odmiany. Zdobądź nowe umiejętności, zapisz się na kurs języka obcego lub zdobądź inną cenną umiejętność. Takie inwestycje zaprocentują już w przyszłym roku, kiedy otworzą się przed tobą zupełnie nowe możliwości. Po 23.10 odkryjesz pewien sekret lub zdobędziesz poufne wiadomości, dzięki którym więcej zarobisz. Sprzyjające ci znaki to Baran i Bliźnięta, w razie potrzeby dodadzą ci odwagi. Unikaj Wodnika, który myśli tylko o swoich korzyściach.

Horoskop Październik 2022

Ważne liczby:
4, 6, 9
Październik ważne daty :
5, 11, 20, 24, 28
Horoskop – uwaga specjalna:
Na początku miesiąca, ktoś Ci bliski uknuje intrygę przeciwko Tobie, dlatego bądź czujny. Sytuacja uspokoi się dopiero pod koniec miesiąca, dlatego porządnie się wtedy zrelaksuj i zregeneruj siły. W najbliższym czasie przekonasz się także, kto jest Twoim prawdziwym przyjacielem i pospieszy z pomocą w razie kłopotów. Bądź serdeczny i miły dla innych, a to dobro do Ciebie wróci.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na październik 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Wsłuchaj się w swoje własne potrzeby, ale również potrzeby swojego najbliższego otoczenia. Jeśli mi iłość się do Ciebie uśmiecha, to dlatego, że na to zasługujesz, więc bądź otwarty na pozytywne wpływy! Jeśli jednak masz jakieś wątpliwości, znajdź trochę czasu na refleksję.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Waga maj 2023

Wykorzystaj obecność Marsa w Bliźniętach do 15 maja, aby zakończyć wszystkie bieżące działania. Gdyż jego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *