Horoskop Waga marzec 2023

Atmosfera w życiu miłosnym będzie w tym miesiącu lekka jak piórko. Idealny więc na czas na spędzenie czasu w dobrym towarzystwie i poznanie nowych, ciekawych osób. W tym kontekście, Uran wejdzie do gwiazdozbioru Byka 11 marca, co wprowadzi wiele zmian i działań związanych przede wszystkim z kwestiami materialnymi – inwestycjami lub wydatkami; czekają Cię zarówno te dobre, jak i te złe wiadomości. Merkury między 6 a 27 marca stworzy opóźnienia i incydenty, które mogą doprowadzić Cię do frustracji, zwłaszcza w życiu towarzyskim. Twój nastrój nie zawsze będzie całkowicie optymistyczny. Mars w Byku wspiera Twoją energię życiową i zachęca do skończenia tego, co zacząłeś. W tym roku równonoc wiosenna zbiega się z pełnią księżyca w Twoim gwiazdozbiorze. Zapamiętaj więc datę 21 marca i zaplanuj intensywny dzień, poznaj ludzi i nie bój się wymiany zdań. Wyjdź do innych! Twój osobisty urok jest wzmocniony Twoim dobrym humorem tego dnia. Horoskop Waga marzec 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Waga horoskop Marzec 2023

Będziesz musiał zdać się na to, co ci przyniesie ślepy los.
Wskazana będzie spontaniczność i elastyczność względem tego, co cię spotka.
W marcu 2023 przedsiębiorcy powinni skoncentrować się na promowaniu swoich produktów przy pomocy dobrych strategii marketingowych.
W rozwijaniu swojej działalności pomogą kontakty towarzyskie.
Pracownicy będą musieli włożyć więcej wysiłku w swoją pracę.
Marzec 2023 będzie bardzo korzystny dla twoich przyjaciół, którzy awansują, lub dostaną podwyżkę.
Ich sukces zmotywuje cię do działania.
Do 22 marca Waga nie powinna szaleć z wydatkami, ponieważ na wszystko będzie musiała pracować dwa razy dłużej.
To czas dobry na spłacenie kredytów i zobowiązań finansowych, które ciążą ci nad głową.
Droga połówka miesiąca będzie korzystniejsza, a pieniędzy starczy nie tylko na rzeczy niezbędne, ale i na drobne przyjemności.
Życie miłosne będzie ci się dobrze układać do 23 marca.
Po tej dacie niewykluczony poważny kryzys w związku.
Nie będzie to czas dobry na podejmowanie decyzji o rozstaniu, ale i zaręczynach, czy ciąży.
Single nie będą mieć problemu ze znalezieniem nowych partnerów.
Jeszcze przed 8 marca powinni jej szukać w najbliższym otoczeniu, wśród bliskich przyjaciół.
Po 27 marca w pracy.
Od dobrego zdrowia Wagi będzie zależał jej sukces w pracy, a nawet awans zawodowy.
Na szczęście będziesz się cieszyć doskonałym samopoczuciem, którym zarazisz bliskich i współpracowników.
Podstawą będzie nowa bardzo zdrowa dieta.

Miłość

Wenus w Wodniku między 2 a 26 marca napełni ten miesiąc wieloma spotkaniami, odkryciami, rozmowami z przyjaciółmi. Czeka Cię więc niezwykle satysfakcjonujący miesiąc w kwestiach towarzystkich. Nie bój się wykorzystać swojego uroku osobistego i umiejętności dyplomacji, aby zwiększyć ilość spotkań i wymian zdań. Nawet jeśli dojdzie do kilku opóźnień, z łatwością uda Ci się zamienić je w coś pozytywnego!

Rodzina i Relacje

Wagi mogą do 23 marca czuć się nieco osłabione, ponieważ nie tylko Słońce, ale także Mars, Wenus i Merkury przebywają w niekorzystnym dla nich znaku. Wenus w Pannie czuje się szczególnie nie na miejscu, bo jest „w upadku” i nie może wykazać się swoimi pozytywnymi cechami. Dodatkowo planety w Pannie tworzyć będą trygony z wymagającym Saturnem oraz kwadratury z dobrodusznym Jowiszem, dając szansę urzędnikom oraz ludziom o charakterze poważnym, krytycznym i zapobiegliwym, a nie rozmarzonym artystom czy zakochanym idealistom. Czas sprzyja osobom pragmatycznym, uporządkowanym, pracowitym i skupionym na materialnej stronie życia, tymczasem Wagi potrzebują mieć czas na kontakt z miłością, sztuką, modą oraz wyrafinowaniem.
Musicie trochę poczekać, drogie Wagi, ponieważ już niebawem sytuacja się odwróci – 14 marca Wenus w koniunkcji z Merkurym opuszczą zapracowaną Pannę i wkroczą do waszego znaku, tym razem chłodne myślenie podporządkowane zostanie gorącym uczuciom. Zachowajcie jednak spokój i poczucie równowagi, bo tego samego dnia dojdzie do pełni w znaku Ryb i w waszym życiu pojawią się osoby, które wcale dobrze wam nie życzą. Niektóre Wagi mogą poczuć się osłabione i zdezorientowane.
Między 16 a 22 marca trygon Marsa w pannie do Plutona w Koziorożcu ujawni ukrytych wrogów, którzy znajdują się bliżej, niż przypuszczaliście. Wenus w waszym znaku sprawi jednak, że wasze serce wypełni się miłością, współczuciem i potrzebą porozumienia, nawet z osobami, które mają inne niż wy nastawienie do życia.
23 marca Słońce wkroczy do waszego znaku i poczujecie się jak nowo narodzeni, dotyczy to szczególnie Wag urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Zarówno Wenus, jak i Merkury, tranzytując wasz znak utworzą najpierw napięte aspekty z ograniczającym Saturnem i pożądliwym Plutonem, a następnie korzystne sekstyle z dobroczynnym Jowiszem – początkowe trudności i kłopoty z domownikami oraz szefami w pracy, zakończą się szczęśliwie. Ostatni tydzień marca jest idealny na krótki wyjazd do ciepłych krajów na pożegnanie lata, może być też korzystny dla osób, które lubią się uczyć.

Kariera i pieniądze

Weź sobie do serca ważne postanowienia i ostro zabierz się do pracy. Będziesz chciał być lepszy, sprytniejszy i bardziej zaradny niż dotychczas. Znajdziesz sposób jak postawić na swoim, ale słuchaj dobrych rad. Twój wysiłek nie pójdzie na marne, jeśli zaufasz pewnej osobie, która ma duże doświadczenie. To dobre dni, aby snuć, a potem realizować nowe pomysły i plany, bo Wenus ci pomoże. Nie trać tylko energii na stare konflikty i pogódź się z nieprzyjaciółmi. W drugiej połowie miesiąca zapragniesz wyjechać na szybki urlop i odpocząć od pracy i domowych obowiązków. W miłości nabierzesz dystansu do nowych flirtów i randek. Rozmowy o uczuciach zajmą ci dużo wolnego czasu, a przyjaciele będą musieli wysłuchać twoich nowych teorii na temat nowoczesnych związków. Jednak samotne Wagi w końcu zabiorą się do działania, wizyty w kinie i teatrze sprzyjają ciekawym znajomościom. Nowy romans rozgrzeje twoje serce. Przyjazne ci znaki to Byk i Bliźnięta, uważaj na pamiętliwą Pannę.

Horoskop Marzec 2023

Ważne liczby:
2, 8, 14
Marzec ważne daty :
3, 20, 24, 26, 27
Horoskop – uwaga specjalna:
Przestań w końcu planować i zacznij działać. Skończ z niepotrzebnym fantazjowaniem, ponieważ to rodzi tylko frustrację, że życie nie jest takie, jak byśmy chcieli. Szczęście rzadko przychodzi samo z siebie i trzeba mu pomóc. Nie boj się zmian i odważnych decyzji, bo podjęte ryzyko Ci się opłaci, zwłaszcza w życiu miłosnym.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na marzec 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Korzystaj z obecności Wenus w Wodniku, aby rozszerzyć krąg znajomych i poznać nowych przyjaciół. Twoje życie uczuciowe skąpane jest w przyjemnej atmosferze pełnej rozmów, dzielenia się, odkryć, które jeszcze bardziej wzmacniają codzienne relacje z innymi.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Waga maj 2023

Wykorzystaj obecność Marsa w Bliźniętach do 15 maja, aby zakończyć wszystkie bieżące działania. Gdyż jego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *