Horoskop Waga maj 2023

Wykorzystaj obecność Marsa w Bliźniętach do 15 maja, aby zakończyć wszystkie bieżące działania. Gdyż jego przejście do Raka może utrudnić ten postęp. Będzie to za to idealny moment na kontrolowanie swojego nastawienia, jeśli pewne sprawy nie pójdą w oczekiwanym kierunku. Unikaj, jeśli to możliwe, całkowitego zdystansowania się do sprawy lub stworzenia atmosfery niezrozumienia. W pierwszej połowie miesiąca Wenus w gwiazdozbiorze Barana stworzy kilka sytuacji, w których zabłyszczysz wśród społeczeństwa lub zauroczysz osobę, którą miałeś na oku. Wykorzystaj dobrze ten układ gwiazd również od 20 maja, kiedy Słońce i Merkury wprowadzą do panującej już atmosfery lekkość, zabawę i młodzieńczość. Zacznie się więc prawdziwe święto dla znaków spod żywiołu Powietrza (do których należysz). Rozpoczniesz czerwiec z ogromnymi pokładami energii, w świetnej formie. Pamiętaj tylko, aby z niczym nie przesadzić, zachować rozsądek w działaniu i w uczuciach. Wszystko w nadmiarze szkodzi! Horoskop Waga maj 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Waga horoskop Maj 2023

W pracy sytuacja nie będzie najlepsza, bo każdy będzie wiedział lepiej, co powinieneś robić.
Na szczęście sytuacja się wyklaruje i uspokoi, ale pamiętaj, by nie mieszać się w konflikty i kłótnie.
Postaw sobie cele, które chcesz osiągnąć i dąż do nich.
Mimo przeciwności to ty wyjdziesz z sytuacji obronną ręką i pokażesz, że masz wiedzę.
Teraz skup się na podstawach, na duże wyzwania przyjdzie czas.
Maj zapowiada się obiecująco pod względem finansowym.
Zaczną spływać zyski z różnych projektów i działań, które zapewnią ci spokój i poczucie bezpieczeństwa.
Inwestycje w tym miesiącu nie przyniosą wielkich zysków, lepiej poczekać.
Związki Wag będą przeżywać bardzo dobry czas.
Wspólnie będą planować przyszłość, spełniać swoje marzenia i cieszyć się swoją obecnością.
Wagi pod wpływem Wenus będą starały się, żeby ich związek kwitł.
Wolne Wagi w maju będą bardzo aktywne, rzucą się w wir spotkań towarzyskich, radości z dzielenie czasu z innymi.
A miłość będzie bliżej, niż sądzą.
Kandydat na związek czeka niedaleko, poznasz go w pracy lub na oficjalnym spotkaniu.
W maju warto pomyśleć o zadbaniu o organizm, oczyszczeniu i odpowiednim nawodnieniu.
Ten miesiąc jest też idealny, by zerwać z nałogami.
Wszelkie obawy, negatywne myśli powinny zostać za Wagą.

Miłość

Niebo jest pełne dynamizmu przez cały maj – Wenus w gwiazdozbiorze Barana do 14 maja oraz duet Merkury-Słońce w Bliźniętach do 20… W każdym tygodniu czekają Cię ciekawe chwile, interesujące wymiany i wiele możliwości na skradnięcie komuś serca. Jedynie między 15 a 20 maja warto się uspokoić i skupić na bardziej realistycznych projektach.

Rodzina i Relacje

Do 22 maja Słońce w znaku Skorpiona skieruje uwagę na sprawy finansowe, które okażą się w tym miesiącu szczególnie istotne. Merkury do 20 maja w fazie retro nie sprzyja właściwemu wykorzystaniu zasobów, szczególnie unikajcie w tym czasie zakupu sprzętu elektronicznego, zróbcie korektę budżetu i powstrzymajcie się od podejmowaniu decyzji w sprawie poważnych inwestycji. W pierwszej dekadzie miesiąca Mars w waszym znaku utworzy kwadraturę z potężnym Plutonem, wykażecie się sporym zasobem energii, ale możecie jej użyć w niewłaściwej sprawie, gdyż Mars w waszym znaku jest szczególnie słaby i reaguje nieadekwatnie do sytuacji. Zadbajcie o członków rodziny, starajcie się wykazać większą niż zwykle dozę tolerancji w stosunku do najbliższych, zadbajcie o ich zdrowie, właściwe badania i odpowiednią terapię w przypadku niedomagań.  Wenus 1 maja wkroczy do życzliwego znaku Strzelca, w którym pozostanie do 26 maja, co sprzyja nawiązywaniu korzystnych znajomości i rozwijaniu kontaktów z osobami prominentnymi i obcokrajowcami. Między 11 a 15 maja szczególnego znaczenia nabiorą sprawy finansowe, pełnia Księżyca w znaku Byka, pod wpływem której pozostaniecie 12 i 13 maja, wywoła niepokój o stan posiadania, jednocześnie bardzo jasno zobaczycie w jakiej pozycji się znaleźliście i co możecie zrobić, aby podwyższyć swoje zasoby. Aspekty Merkurego i Słońca sprzyjają ustabilizowaniu sytuacji, która do tej pory pozostawała niejasna, jednak ostateczne ugruntowanie i wyjaśnienie wątpliwości nastąpi pod koniec miesiąca. 19 maja Mars opuści wasz znak i wkroczy do Skorpiona, odetchniecie z ulgą i zaczniecie intensywnie działać na rzecz zwiększenia dochodów, 20 maja Merkury zmieni bieg na prosty, natomiast Słońce zawita do przyjaznego Strzelca, możecie więc zacząć podejmować odpowiedzialne decyzje. Między 22 a 26 maja Mars w Skorpionie utworzy opozycję do Urana w Byku, wasza sytuacja finansowe ulegnie radykalnej zmianie – macie szansę zerwać ze szkodliwymi nawykami i wyjść na prosta, szczególnie, że w tym samych czasie Wenus w Strzelcu utworzy koniunkcję z przynoszącym powodzenie i bogactwo Jowiszem – chwytajcie okazję, jak tylko pojawi się na horyzoncie. 26 maja Wenus zmieni znak, wkroczy do Koziorożca i do 30 maja tworzyć będzie trygon z Uranem w Byku – to idealny moment na poważne inwestycje, szczególnie w nieruchomości.

Kariera i pieniądze

Saturn w ostatnich miesiącach wiele od ciebie wymaga, ale w maju możesz zwolnić tempa. Przestań być tak bardzo samodzielny i zacznij dostrzegać pomoc i dobrą radę, jaka oferują ci inni. W pracy doceń umiejętności współpracowników i zacznij je wykorzystywać, zamiast za nich pracować. Inaczej nie przestaniesz być zapracowany, a piękne majowe wieczory spędzać będziesz samotnie w biurze. Na szczęście twoje życie towarzyskie rozkwitnie w tym miesiącu, a od 15.05 troski i problemy zbledną. Wenus zadba o twoje życie towarzyskie i miłosne. Będziesz zapraszany wiele miejsc, o których niedawno nawet nie chciałeś słyszeć. Ruszysz się na koncert do kina czy na ważną służbową imprezę. Nie odmawiaj komuś randki tylko dlatego, żeby zbyt ostentacyjnie wydaje pieniądze, bo będziesz warty różnych nakładów i komplementów. Od 21.05 Merkury sprzyja wyjątkowym spotkaniom. Przyjazne ci znaki to Rak i Panna, uważaj na Koziorożca, który wszystko podlicza.

Horoskop Maj 2023

Ważne liczby:
5, 8, 9
Maj ważne daty :
7, 9, 11, 20, 24
Horoskop – uwaga specjalna:
W połowie miesiąca odczujesz rozchwianie emocjonalne. Smutek będzie się przeplatać z radością, a marazm z nadpobudliwością. Problemem stanie się żal, jaki odczuwasz wobec tych, którzy mają silny wpływ na Twoje życie: rodziców, nauczycieli czy przełożonych. Zanim jednak zdecydujesz się na otwartą krytykę tych osób, przemyśl to, czy rzeczywiście masz racje. Zastanów się nad motywami, jakie nimi kierują, a może odkryjesz, że zmiany w Twoim życiu są bardzo potrzebne.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na maj 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Maj ma dla Ciebie dwie zupełnie różne połówki. W pierwszej połowie czeka Cię mnóstwo ruchu i różnych spotkań, zaś w drugiej bardziej skupisz się na rodzinie, obowiązkach i wymaganiach. Jeżeli dobrze zrozumiesz wszystkie zmiany sytuacji, będziesz w świetnej formie na rozpoczęcie pięknego miesiąca czerwca, pełnego pewności siebie i zmysłowości.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Waga listopad 2022

Listopad tego roku to czas finansów! Niezależnie od tego, czy są to pieniądze wygrane, zarobione …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *