Horoskop Waga luty 2023

Pospiesz się z zakończeniem ważnych spraw do 3 lutego! Wejście Wenus do Koziorożca może schłodzić Twoje relacje z innymi i ograniczyć Twoje wydatki na kilka tygodni. Rygor i dyscyplina zastąpią trywialność, flirty i bicie serca… Pozostaje Ci jednak strona artystyczna, którą możesz wykorzystać: wejście Merkurego, a później Słońca do gwiazdozbioru Ryb stworzą romantyczną atmosferę, która idealnie sprzyja wyrażaniu uczuć i opinii. Jowisz wciąż dodaje Ci energii i proponuje Ci nowe możliwości, otwartość na nowości i na innych. Twoje środowisko rozszerzy się i przyniesie Ci dużo satysfakcji. Pierwsza połowa miesiąca będzie bardzo energiczna, z doskonałem zmysłem do przedsiębiorczości, błyskotliwymi pomysłami, niezależnością i twórczością. Tempo zwolni się w drugiej połowie miesiąca, ale zmysłowość wkradnie się do Twoich relacji z innymi. Horoskop Waga luty 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Waga horoskop Luty 2023

Przyjdzie czas na zweryfikowanie tego, kto wspiera cię i trwa przy tobie bezinteresownie, a komu się to zwyczajnie opłaca.
Tylko prawdziwe przyjaźnie przetrwają tę próbę.
Dokonasz weryfikacji swoich poglądów i złagodzisz swoje stanowisko odnośnie do wielu spraw.
Dostrzeżesz w końcu, że świat nie jest czarno-biały, a rzeczy bardziej skomplikowane niż ci się wydawało.
W tym miesiącu kluczowa będzie dla ciebie duchowość i uczucia.
Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania w pracy, to ten miesiąc będzie odpowiedni, by je podjąć.
Bez względu na to, czy chcesz zmienić pracę, rozkręcić własny interes, czy rozpocząć nowy projekt, podjedziesz do tego z ogromną energią i zaangażowaniem, które staną się gwarantem twego sukcesu.
Waga będzie się musiał bardzo postarać, by wyjść w tym miesiącu na prostą.
Fortuna nie będzie korzystna, a wydatków będzie więcej niż wpływów do budżetu.
Prognozowana poprawa dopiero po 20 lutego.
Gwiazdy wróżą Wagom miłosną huśtawkę.
Osoby w związkach na początku miesiąca przeżyją miłe, romantyczne chwile, pełne uniesień i niezapomniane.
Po 17 lutym między partnerami pojawią się jednak znaczne różnice zdań i tylko kompromis uratuje ich od miłosnego patu.
Osoby samotne nie będą szukać partnera o wielkim sercu, ale takiego, który pomoże im w rozwiązywaniu ich problemów (również finansowych).
Przez cały miesiąc będziesz się cieszyć doskonałym zdrowiem.
Możesz za to podziękować spożywanym owocom i olejkom (m.
in.
herbacianemu).

Miłość

Mars i Uran w Twoim przeciwnym znaku Baranie, tworzą dość wybuchowy klimat do 14 lutego. Jednak dzięki Jowiszowi w Strzelcu odnajdziesz wiele nowych możliwości, zarówno w miłości, przyjaźni lub w kwestiach społecznych. Wykorzystaj pierwszą połowę lutego, aby odkryć obszary, których jeszcze nie znasz.

Rodzina i Relacje

Pierwsze 3 dni lutego pełne będą emocji, ponieważ Wenus utworzy kwadraturę do Urana w Byku, wiązać się to może ze zmianami w przyjaźni lub w dojdzie do konfliktu w kręgu osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań. Nów Księżyca w życzliwym znaku Lwa, rozpoczynający miesiąc, sygnalizuje nawiązanie nowych znajomości, już niedługo uda się je wykorzystać, aby podnieść swój zawodowy prestiż, dotyczy to głównie Wag związanych z szeroko pojętą działalnością rozrywkową. Również 1 lutego Merkury w Raku ruszy do przodu, co okaże się korzystne dla spraw zawodowych.
Między 4 a 10 lutego macie szansę osiągnąć duży sukces w reklamie, na polu artystycznym, w publikacjach i literaturze, sprzyjać wam bowiem będzie najpierw przynoszący rozgłos i uznanie trygon Słońca w Lwie do Jowisza w Strzelcu – konfiguracja, która zdarza się raz na 12 lat – a następnie uszczęśliwiający trygon Wenus do Jowisza. Szczególnie znaczące okażą się dni między 6 a 8 lutego, warto wtedy podejmować ważne decyzje, rozpoczynać działalność gospodarczą lub artystyczną, inicjować zmiany o dużym zasięgu. Niektóre Wagi znajdą wśród przyjaciół miłość swojego życia, otwórzcie się na to, co niecodzienne i oryginalne, zwłaszcza 13 lutego, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem.
15 lutego natomiast pełnia w życzliwym Wodniku pozwoli jasno dostrzec zalety niezależności, pragnienie wolności wzbudzi także kwadratura Merkurego do Urana, do której dojdzie 16 lutego. Będzie się o was mówić między 19 a 21 lutego, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem trygonu Merkurego do Jowisza.
18 lutego Mars opuści znak Lwa i wkroczy do znaku Panny, dwa dni później podąży za nim Wenus, a 23 lutego znak zmieni również Słońce – ostatni tydzień lutego okaże się idealny dla wakacyjnych wojaży, wszystkie planety w Pannie utworzą trygon z nieprzewidywalnym Uranem, będzie więc ciekawie, oryginalnie oraz interesująco. Koniunkcja Wenus z Marsem wzbudzi w niektórych Wagach pragnienie gorącego, skrytego, letniego romansu.

Kariera i pieniądze

W lutym zadbaj o zdrowie i nie forsuj sił. Mars sprzyja zadaniom, które mają na celu poprawę kondycji i samopoczucia. Odwiedź uzdrowisko lub spa, a szybko odzyskasz dobry humor. W miłości spokojnie, a partner chętnie z tobą odpocznie. Jeśli jesteś samotny, to szykuj się na więcej ciekawych znajomości. Wykorzystaj atuty swojej urody, ale daj szansę osobom nieśmiałym i delikatnym. Podczas interesującej rozmowy czy popołudniowego spaceru dostrzeżesz wyjątkową osobę. W pracy zyskasz wiele dzięki własnym umiejętnościom i dobremu humorowi. Pewien niewykorzystany pomysł teraz otworzy ci drogę do awansu. Od 19.02 nowe plany na różne wyjazdy i rozrywki. Przyjaciele zmuszą cię do wykazania się towarzyską aktywnością. Szybko okaże się, że dobrze się bawisz i w głębi duszy jesteś im wdzięczny, że wyciągają cię z domu. Sprzyjające ci znaki to Wodnik i Strzelec, z nimi możesz porywać się na ambitne zadania. Unikaj Panny, która uwielbia niepotrzebne ryzyko.

Horoskop Luty 2023

Ważne liczby:
1, 7, 15
Luty ważne daty :
7, 11, 13, 20, 23
Horoskop – uwaga specjalna:
Przed Tobą ważne spotkania, które będą miały wpływ na twoją karierę. Dlatego uważaj na to, co mówisz i myśl trzeźwo. Nie zapominaj jednak o dobrym humorze i dystansie.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na luty 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Wykorzystaj nowe możliwości bez zadawania sobie zbyt wielu pytań. Jeśli jednak zbyt powierzchownie podejdziesz do spraw, spodziewaj się pewnego oporu. Pewne relacje są możliwe, musisz się jednak zobowiązać i przestać mieć wątpliwości, aby całkowicie rozwinąć swoje życie uczuciowe.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Waga listopad 2022

Listopad tego roku to czas finansów! Niezależnie od tego, czy są to pieniądze wygrane, zarobione …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *