Horoskop Waga listopad 2022

Listopad tego roku to czas finansów! Niezależnie od tego, czy są to pieniądze wygrane, zarobione czy wydane – Twoje kwestie finansowe będą w ruchu, z tendencją do wzrostu. Słońce i Merkury do 26 listopada, a następnie Mars od 19 listopada wpłyną pozytywnie na stan Twojego portfela. Piękna Wenus, Twoja planeta, będąca do 19 listopada w gwiazdozbiorze Strzelca, oświetli wszelkie kwestie związane z relacjami i z Twoim umysłem. Staniesz się świetnym dyplomatą, uwiedziesz słowami i przekonasz do siebie niejednego. Mars w Twoim gwiazdozbiorze do 19 listopada przyniesie Ci ogromne pokłady energii, pamiętaj, aby je uregulować. Osoby z pierwszej dekady uzyskają wpływ planety Uran w gwiazdozbiorze Byka: czekają je duże wewnętrzne zmiany. Bądź czujny w pracy, jesteś podatny na robienie błędów. Pluton i Saturn zajmują Twoją przestrzeń rodzinną, zaakceptuj nowe zmiany. Horoskop Waga listopad 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Waga horoskop Listopad 2022

  Wagi będą pełne energii, pewności siebie i przebojowe.
W pracy sytuacja także będzie dynamiczna i tylko pokazanie się z profesjonalnej strony będzie dobrze widziane.
W domu sytuacja będzie spokojna, warto pomyśleć o wspólnym spędzaniu czasu.
Weekendowy wypad czy chociażby popołudnie może wiele zmienić w relacjach w domu.
Dostrzeżenie problemów dzieci jest bardzo ważne, nawet jeśli wydają się pozornie błahe.
Finanse Wag zapowiadają się dobry miesiąc.
Wszelkie duże transakcje, zwłaszcza sprzedaż powinna zostać sfinalizowana przed 8 listopada, a kupować najlepiej do 27 listopada.
Później zakup może okazać się bardzo niekorzystny i obarczony ukrytymi kosztami.
W związku Wagi mogą liczyć na stabilizację i spokój.
Warto w listopadzie zbadać o relację z rodzicami i dziećmi.
Odpoczynek wraz z rodziną jest wskazany, pozwoli odnowić relacje i bliskość.
Wolne Wagi będą pełne magnetyzmu, który będzie działał na innych.
Doskonały humor, błyskotliwe wypowiedzi sprawią, że każda randka będzie udana.
Jednak pamiętaj, żeby nie przesadzić z czarowaniem i trzymać się prawdy o swoim życiu.
Żeby cieszyć się zdrowiem, trzeba o nie dbać.
Dlatego lepiej, żeby każda Waga pamiętał o tym.
Ważna jest profilaktyka i zadbanie o siebie.
Odpoczynek i zdrowa dieta jest tym, co potrzebujesz.
Zrób badania krwi i zadbaj o poziom żelaza.

Miłość

Jeżeli po wszelkich kwestiach finansowych zostanie Ci trochę energii na inne rzeczy, przeżyjesz kwestie miłosne w przyjemny sposób. Wenus i Jowisz zapowiadają spokojną komunikację, która pozytywnie wpłynie na relacje. Mars w Twoim gwiazdozbiorze doda Ci mnóstwo energii i obdrarzy Cię jeszcze większą chęcią działania i urokiem osobistym.

Rodzina i Relacje

Do 22 listopada Słońce w znaku Skorpiona skieruje uwagę na sprawy finansowe, które okażą się w tym miesiącu szczególnie istotne. Merkury do 20 listopada w fazie retro nie sprzyja właściwemu wykorzystaniu zasobów, szczególnie unikajcie w tym czasie zakupu sprzętu elektronicznego, zróbcie korektę budżetu i powstrzymajcie się od podejmowaniu decyzji w sprawie poważnych inwestycji. W pierwszej dekadzie miesiąca Mars w waszym znaku utworzy kwadraturę z potężnym Plutonem, wykażecie się sporym zasobem energii, ale możecie jej użyć w niewłaściwej sprawie, gdyż Mars w waszym znaku jest szczególnie słaby i reaguje nieadekwatnie do sytuacji. Zadbajcie o członków rodziny, starajcie się wykazać większą niż zwykle dozę tolerancji w stosunku do najbliższych, zadbajcie o ich zdrowie, właściwe badania i odpowiednią terapię w przypadku niedomagań.  Wenus 1 listopada wkroczy do życzliwego znaku Strzelca, w którym pozostanie do 26 listopada, co sprzyja nawiązywaniu korzystnych znajomości i rozwijaniu kontaktów z osobami prominentnymi i obcokrajowcami. Między 11 a 15 listopada szczególnego znaczenia nabiorą sprawy finansowe, pełnia Księżyca w znaku Byka, pod wpływem której pozostaniecie 12 i 13 listopada, wywoła niepokój o stan posiadania, jednocześnie bardzo jasno zobaczycie w jakiej pozycji się znaleźliście i co możecie zrobić, aby podwyższyć swoje zasoby. Aspekty Merkurego i Słońca sprzyjają ustabilizowaniu sytuacji, która do tej pory pozostawała niejasna, jednak ostateczne ugruntowanie i wyjaśnienie wątpliwości nastąpi pod koniec miesiąca. 19 listopada Mars opuści wasz znak i wkroczy do Skorpiona, odetchniecie z ulgą i zaczniecie intensywnie działać na rzecz zwiększenia dochodów, 20 listopada Merkury zmieni bieg na prosty, natomiast Słońce zawita do przyjaznego Strzelca, możecie więc zacząć podejmować odpowiedzialne decyzje. Między 22 a 26 listopada Mars w Skorpionie utworzy opozycję do Urana w Byku, wasza sytuacja finansowe ulegnie radykalnej zmianie – macie szansę zerwać ze szkodliwymi nawykami i wyjść na prosta, szczególnie, że w tym samych czasie Wenus w Strzelcu utworzy koniunkcję z przynoszącym powodzenie i bogactwo Jowiszem – chwytajcie okazję, jak tylko pojawi się na horyzoncie. 26 listopada Wenus zmieni znak, wkroczy do Koziorożca i do 30 listopada tworzyć będzie trygon z Uranem w Byku – to idealny moment na poważne inwestycje, szczególnie w nieruchomości.

Kariera i pieniądze

Mars sprawi, że będziesz bardziej pewny siebie. Zaczniesz flirtować, śmiać się i żartować. Twój optymizm sprawi, że wszystkim będzie żyło się przyjemniej. Samotne Wagi mają szansę porządnie zawrócić komuś w głowie. W sprawach zawodowych zapowiada się trochę zmian, które wyjdą ci na dobre. Pewna osoba może jednak zarzucić ci brak zaangażowania w nudne sprawy. Broń się i mów wszystkim o swoich sukcesach, nie daj się nikomu wyprzedzić. Dasz sobie radę dzięki opanowaniu i dostaniesz nowe, ciekawsze obowiązki. Koniec miesiąca sprzyja sympatycznym wydarzeniom rodzinnym i udanym wyjazdom. Ciesz się tym, co udało ci się w życiu osiągnąć, zamiast się martwić. Zasługujesz na miłość i uznanie, nie musisz się nikomu ciągle podporządkowywać. Sprzyjające ci znaki to Rak i Lew, z nimi udadzą się wyjazdy na weekendy i różne imprezy. Unikaj ryzykownych pomysłów Koziorożca, który chce popisać się przed szefem i myśli tylko o sobie.

Horoskop Listopad 2022

Ważne liczby:
1, 6, 13
Listopad ważne daty :
2, 11, 18, 26, 27
Horoskop – uwaga specjalna:
Końcówka miesiąca będzie dla Ciebie bardzo intensywna. Czeka Cię wtedy wiele wydatków, dlatego nie powinieneś ich sobie dokładać. Nie organizuj więc żadnych spotkań towarzyskich, ani nie baw się w duszę towarzystwa. Silenie się na spontaniczność w czasie pełnym nerwów jest zbędne i wręcz niekorzystne. Znajomi i tak dostrzegą Twój kiepski nastrój i będziesz się musiał tłumaczyć. Dla swojego dobra lepiej zawczasu z tego zrezygnuj.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na listopad 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Dużo rozmów, dużo spotkań! Będziesz aktywny na wszystkich możliwych frontach. Uważaj na swoje zdrowie, pamiętaj, aby zdrowo się odżywiać, a listopad stanie się Twoim miesiącem!

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Waga sierpień 2022

Twoi znajomi akceptują niewidzialne reguły gry, co nie powstrzyma ich od delikatnego szyderstwa. Nie wprowadzi …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *