Horoskop Waga Lipiec 2022

Nie możesz być zarówno sędzią i jedną ze stron. Dlatego skończy się to tym, że nie będziesz już chciał niczego. Stworzysz pewne strategie, które pozwolą Ci na zrozumienie tego, co się dzieje, nie wdając się jednak w konflikty. Niebo obdarza Cię urokiem osobistym, ale Ty wolisz chować się za swoimi okularami przeciwsłonecznymi. Tak naprawdę wystrzegasz się tego, co powierzchowne i jesteś zbyt inteligentny, aby pokazać to innym. Ale Twoja towarzyska natura wygra i odnajdziesz swoją lekkość bytu. W okolicach 9 lipca dojdzie do inspirującego spotkania. Horoskop Waga Lipiec 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Horoskopy urodzeniowe

Horoskopy urodzeniowe nazywane są inaczej kosmogramami bądź radixami. Na ich podstawie przedstawiana jest nasza osobowość z punktu widzenia astrologii.
Można się z nich dowiedzieć sporo na temat zdrowia, predyspozycji zawodowych, najważniejszych cech charakteru, słabości i uzdolnień. Dzięki nim możemy określić sens naszego życia, poznać ścieżki, którymi powinniśmy podążać.
Umożliwiają nam lepsze poznanie swojej osobowości oraz uwarunkowań charakterologicznych.

Miłość

Ważne, aby nie grać zbytnio z uczuciami Twoich potencjalnych podbojów, gdyż może to prędzej czy później doprowadzić do skomplikowanego obrotu sprawy. Początek miesiąca daje Ci zielone światło na przyciąganie tłumów, jednak koniec lipca zachęci Cię do powrotu do swojego wewnętrznego „ja”.

Rodzina i Relacje

Słońce do 23 lipca przemierza znak Raka skłaniając was do zaangażowania się w sprawy rodzinne oraz zawodowe. 2 lipca zaćmienie Słońca zwróci waszą uwagę na problemy przełożonych, okaże się, że trudno ich zadowolić. Tego samego dnia Mars zmieni znak i wkroczy do przyjaznego Lwa, odzyskacie więc wigor i chęć do działania. 3 lipca natomiast Wenus, władczyni waszego znaku, przesunie się do znaku Raka sprawiając, że zaczniecie pracować wydajniej i z większą przyjemnością.
8 lipca Merkury zmieni bieg na wsteczny, 19 lipca wycofa się do znaku Raka, wyjdzie z retrogradacji dopiero 1 sierpnia, warto więc podpisywać umowy, zawierać kontrakty, kupować sprzęt elektroniczny itp. w pierwszym tygodniu lipca, jeśli chcecie uniknąć reklamacji, odwoływania spotkań i przekładania terminów.
Od 8 do 17 lipca aspekty planetarne wymagać od was będą czujności, opanowania i zaangażowania – na początku Wenus w Raku utworzy sekstyl do Urana w Byku, uda się więc wam zdobyć dodatkowe fundusze, które przeznaczycie na potrzeby przyjaciół. W tym samym czasie Słońce utworzy opozycję do Saturna, co wywoła opór i sprzeciw wobec waszych zawodowych pomysłów, spotkacie się z nastawieniem pełnym obaw i zahamowań, dadzą się we znaki przełożeni oraz osoby starsze. Zaraz potem Merkury retro utworzy koniunkcję z Marsem, trudno więc będzie powstrzymać słowa pełne oburzenia lub sprzeciwu, horoskop radzi podzielić się frustracją z przyjaciółmi zamiast atakować osoby mające wpływ na waszą przyszłość.
Mars w kwadraturze do Urana między 9 a 12 lipca doprowadzi do zerwania ważnej relacji, jeśli nie uda się opanować wzburzenia, słuchajcie intuicji oraz osób zdolnych do empatii, do czego zachęca trygon Słońca do Neptuna. Od 13 do 15 lipca pozostaniecie pod wpływem potężnej energii opozycji Słońca do Plutona, jeśli pragniecie coś zmienić w waszym życiu w sposób radykalny, to jest właściwy moment, ponieważ dysponować będziecie siłą zdolną przenosić góry.
Zaćmienie Księżyca w znaku Koziorożca między 16 a 17 lipca pogłębi w was frustrację i wzbudzi emocje, nad którymi koniecznie należy zapanować, jeśli chcecie utrzymać status quo. Między 16 a 21 lipca Wenus utworzy kolejno opozycję do Saturna, trygon z Neptunem i opozycję do Plutona, wasze uczucia okażą się silniejsze niż kiedykolwiek, niektóre osoby wpadną w sidła wszechogarniającej namiętności, uważajcie, bo uczucie może zostać nieodwzajemnione.
21 lipca cofający się Merkury utworzy ścisłą koniunkcję ze Słońcem, warto w tym dniu wrócić do ważnych rozmów, jeśli chcemy wyjaśnić trudne sytuacje.
23 lipca Słońce wkroczy do przyjaznego Lwa, zapragniecie oderwać się od problemów. Warto w ostatnim tygodniu miesiąca wziąć wolne i wyjechać na wakacje, czemu sprzyja trygon Marsa do Jowisza, jeśli jednak postanowicie pozostać w pracy na posterunku, możecie liczyć na to, że robota dosłownie będzie się „palić w rękach”, czeka też was moc miłych spotkań ze starymi znajomymi, co zapewni koniunkcja Wenus z Merkurym. Ostatnie dni lipca mogą okazać się trochę burzliwe, starajcie się więc jak najwięcej odpoczywać.

Kariera i pieniądze

W lipcu poczujesz przypływ optymizmu i życiowej energii. Zawodowe sprawy postawisz na pierwszym miejscu i nie będziesz tego żałować. Pociągać cię będą ambitne pomysły i sytuacje, które jeszcze niedawno uznałbyś za bardzo ryzykowne. Wygrasz, jeżeli sam od początku do końca pilnować będziesz wszystkich spraw. Po 23 lipca czeka cię więcej odpoczynku. Urlop okaże się czasem sympatycznym i spokojnym, choć niektóre towarzyskie spotkania mogą mieć zaskakujący i zabawny przebieg. Jowisz sprawi, że będziesz ciekawski i chętnie nadrobisz różne kulturalne zaległości. Także lipcowe wieczory i weekendy sprzyjają wizytom w kinie lub spotkaniom z przyjaciółmi i wspólnemu oglądaniu filmów. W miłości bądź spontaniczny i ciesz się czasem, jaki razem spędzacie. Możesz pomóc bliskiej osobie w załatwieniu trudnej sprawy. Pod koniec lipca możesz poczuć, że to czas na ważne wyznania i deklaracje. A jeśli jesteś samotny, to też bądź dobrej myśli. Wyjazd z przyjaciółmi sprzyja poznaniu tej wyjątkowej osoby. Także większa uroczystość, jak czyjś ślub czy inna oficjalna okazja, będzie wyjątkowa. Przyjazne ci znaki to Byk i Rak, uważaj na egoistycznego Lwa.

Horoskopy partnerskie Waga Lipiec 2022

Horoskopy partnerskie znane są również jako porównawcze. Aby je przygotować, należy przeanalizować dwa lub więcej horoskopów indywidualnych.
Dopiero wówczas można ocenić, w jaki sposób dane znaki Zodiaku na siebie wpływają, jakim charakterem się wyróżniają itd. W ten sposób dwie osoby mają możliwość lepszego poznania siebie nawzajem.

Porada

Spróbuj zrobić wszystko, co w Twojej mocy, aby zapanować nad swoim niezdecydowaniem. Jeśli spotka Cię zauroczenie, nie bój się go, gdyż druga osoba prawdopodobnie poczuła to samo. Nie lubisz drastycznych działań, nie jest to częścią twojego słodkiego i delikatnego charakteru. Warto jednak czasami trochę zaryzykować.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Waga maj 2023

Wykorzystaj obecność Marsa w Bliźniętach do 15 maja, aby zakończyć wszystkie bieżące działania. Gdyż jego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *