Horoskop Waga kwiecień 2023

Mars w Bliźniakach wspiera Cię i dodaje Ci energii w relacjach z innymi. Zwiększysz więc w tym miesiącu krąg znajomych, a jakikolwiek wyjazd przyniesie Ci przede wszystkim nowe spotkania. Będziesz mógł również rozwiązać kwestię komunikacji dotyczącej konkretnej relacji lub umowy. Twój zmysł dyplomacji poprawi dialog między ludźmi. Jowisz od 11 kwietnia jeszcze bardziej polepszy Twoje relacje z przyjaciółmi i z rodziną. Taki układ planet popycha Cię do zakończenia w końcu pewnych działań i do rozwinięcia ducha niezależności. Druga połowa kwietnia będzie równie sympatyczna, wraz z nadejściem Merkurego do Barana: wszelkie wymiany zdań są dynamiczne i wzbogacające, czeka Cię wiele miłych niespodzianek w relacjach z innymi. Niebo sprzyjać będzie Twojej kreatywności. Pełnia księżyca 19 kwietnia w Twoim gwiazdozbiorze stworzy atmosferę pełną relaksu. Jeżeli zamierzasz wyjść w tym czasie, masz wszystkie szanse po swojej stronie, aby poznać ciekawych ludzi. 20 kwietnia Wenus wejdzie do gwiazdozbioru Barana, co pobudzi Twoje życie miłosne i przyniesie kilka pomysłów, np. dotyczących ślubu… Horoskop Waga kwiecień 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Waga horoskop Kwiecień 2023

Wędrować po niebie będzie zwłaszcza Jowisz.
Jeśli uda ci się zachować spokój i opanowanie, pod koniec miesiąca dostrzeżesz, że wszystkie nowości wyszły ci na dobre.
Ten miesiąc będzie bardzo dobry na sprzedaż bądź kupno nieruchomości.
Twój partner lub współmałżonek dokona odpowiednich zmian w planach ubezpieczeniowych w kwietniu 2023. Praca zawodowa i interesy pochłoną znacznie więcej twojego czasu niż miesiąc temu, ale okażą się też znacznie bardziej dochodowe.
Nie bez znaczenia będą również dobre decyzje finansowe twojego partnera.
Po 20 kwietnia unikaj ryzykownych przedsięwzięć.
To będzie bardzo interesujący miesiąc również dla twoich relacji z bliskimi.
Znajdziesz w sobie niespotykane wręcz pokłady empatii i nabierzesz ochoty na wolontariat.
Zaczniesz udzielać się społecznie, podejmiesz działalność charytatywną.
Tę aktywność zawdzięczasz wpływowi Neptuna.
Słońce i Merkury pobudzą zaś twoją kreatywność oraz wyobraźnię i sprawią, że zaczniesz szukać alternatywnych rozwiązań swoich problemów i zastosowań dla swych umiejętności.
W kontaktach z innymi bądź dyplomatą.
Nie możesz teraz nikogo urazić, bo będzie to miało katastrofalne skutki.
Wenus zwiększy twą atrakcyjność.
Nie będziesz narzekać na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej.
Osoby w związkach podejmą ważne decyzje związane z ich przyszłością.
Swój stan zdrowia poprawisz, wprowadzając do diety dynię, jogurty i koper włoski.

Miłość

Kwiecień jest pięknym miesiącem na miiłość dla Ciebie. Mars w przyjacielskim znaku Bliźniąt ułatwi wszelkie działania w tej dziedzinie. Twój urok osobisty jest na miejscu, a Tobie łatwo jest rozwijać się w świecie, który stworzyłeś. Skorzystaj z tych dobrych wpływów planet, aby podjąć ważne decyzje.

Rodzina i Relacje

Słońce w waszym znaku przebywa do 23 kwietnia, napełniając was energią i chęcią do działania, do 8 kwietnia przebywa w Wadze również władczyni znaku Wenus, warto w tym czasie zająć się najważniejszymi sprawami, uzdrowić relacje, poszukać popleczników, spotykać się z ludźmi, zajmować się szeroko pojętą sztuką i okazywać bliskim jak najwięcej miłości. 3 kwietnia Merkury opuści wasz znak i wkroczy do znaku Skorpiona, zaczniecie się zastanawiać jak zdobyć potrzebne wam środki na realizację celów, pozostaniecie przy tym skryci i raczej nie będziecie dzielić się z innymi osobami pomysłami na zarabianie pieniędzy. 4 kwietnia natomiast do waszego znaku wkroczy waleczny Mars, poczujecie się jakbyście dostali „kopa” i zaczniecie działać jeszcze bardziej intensywnie w kierunku osiągnięcia sukcesu.
Na przeszkodzie wam stanie między 6 a 10 kwietnia kwadratura Słońca do Saturna, utrudniając swobodne wyrażenie osobowości, trzeba będzie podporządkować się osobie starszej, chorej, wymagającej lub konserwatywnej, co utrudni wasz zawodowy rozwój. Na szczęście między 12 a 16 kwietnia Słońce w waszym znaku utworzy sekstyl z przynoszącym powodzenie Jowiszem, jak również kwadraturę z bezwzględnym Plutonem – coś się w waszym życiu zakończy, ale ostatecznie wyjdzie to wam na dobre.
W nocy z 13 na 14 kwietnia dojdzie do pełni w przeciwległym znaku Barana, co mocno odbije się na waszych emocjach, jednocześnie Wenus w Skorpionie ustawi się w opozycji do Urana, może się okazać, że coś stracicie, ale jednocześnie dużo zyskacie, pieniądze pójdą w ruch, w końcu jednak wyjdziecie na swoje. Wenus w Skorpionie jest słaba, tak samo jak Mars w Wadze, ale obie planety wspierają się mocno, więc uda wam się pogodzić sprzeczności. Miłość pokaże swoje namiętne oblicze, jak również zazdrość i pożądanie, ale silne uczucia wzmocnią was i zachęcą do działania. Szczególnie między 20 a 26 kwietnia, kiedy Wenus utworzy sekstyle z Saturnem i Plutonem oraz trygon z Neptunem, mają szansę zrealizować się wasze marzenia, ale trzeba będzie za to zapłacić wysoką cenę – ostatecznie dojdziecie do wniosku, że warto było, bo żyje się tylko raz.
23 kwietnia Słońce opuści wasz znak i wkroczy do znaku Skorpiona, skupiając waszą uwagę na sprawach finansowych. Szczególną ostrożność zachowajcie między 25 a 30 kwietnia, kiedy Mars w waszym znaku utworzy kwadraturę z Saturnem w Koziorożcu, układ ten zapowiada bowiem stratę lub zmarnowany wysiłek, który na nic się nie zda. Ostatnie dni miesiąca upłyną w lepszej atmosferze, poprawią się też finanse za sprawą koniunkcji Merkurego z Wenus.

Kariera i pieniądze

Pilnuj interesów i nie zwierzaj się byle komu ze swoich zawodowych i miłosnych sekretów. Będziesz bardziej niż zwykle tajemniczy i nieufny wobec nieznajomych, ale to ci wyjdzie na dobre. Zbyt wiele osób ciągle czegoś od ciebie chce, a to bardzo rozprasza i męczy. Dlatego pomagaj tym, którzy rzeczywiście nie radzą sobie z kłopotami, a nie tylko narzekają. W pracy wydarzenia przyspieszą, ale dzięki temu nie będziesz miał zaległości na Wielkanoc. Jowisz radzi sprytnie walczyć o swoje i dostać to, na czym ci zależy. Wykorzystaj sprawdzone znajomości, snuj skomplikowane plany i działaj, a zdobędziesz upragnione stanowisko czy podwyżkę. Warto nawet poświęcić kilka wieczorów na zdobywanie ważnych informacji, bo teraz właśnie pokonasz każdego zawodowego przeciwnika. W miłości powodzenie, ale czas na flirty znajdziesz dopiero po Wielkanocy. Randka z kimś tajemniczym będzie bardzo intrygująca, ale niczego nie przyspieszaj. Wszystko wyjaśni się w swoim czasie. Przyjazne ci znaki to Byk i Lew, uważaj na Skorpiona ryzykanta.

Horoskop Kwiecień 2023

Ważne liczby:
2, 3, 11
Kwiecień ważne daty :
4, 5, 15, 21, 30
Horoskop – uwaga specjalna:
Koniec miesiąca przyniesie Ci spokój i harmonię. Doceń spokój domowego zacisza i jak najczęściej relaksuj się przy książce bądź muzyce. Zwolnij tempo życia, a staniesz się szczęśliwszym człowiekiem.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na kwiecień 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Nie przegap tego pięknego dla Ciebie okresu, tętniącego życiem, pełnego uroku i dobrych okazji. Kwiecień to miesiąc, w którym powinieneś wychodzić do ludzi, zapraszać… Każde spotkanie może ukrywa w sobie ziarno wielkiej historii.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Waga sierpień 2022

Twoi znajomi akceptują niewidzialne reguły gry, co nie powstrzyma ich od delikatnego szyderstwa. Nie wprowadzi …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *