Horoskop Waga grudzień 2022

Będziesz w tym miesiącu wysoko cenionym członkiem rodziny! Twoje Słońce otrzyma korzystny wpływ Słońca Strzelca do 22 grudnia, co polepszy sąsiedzkie i braterskie relacje. Jesteś niezwykle zdolny we wzmacnianiu więzi, co pokażesz pod koniec tego roku. Jeszcze przed 10 grudnia, Merkury zachęci Cię do zastanowienia się nad swoimi finansami, zwłaszcza tymi, które związane są z Twoją pracą. Mars w Skorpionie doprowadzi w tym samym obszarze do dużego ruchu. Wenus, Twoja planeta, sprawi z kolei, że Twoje relacje z rodziną złagodnieją i z łatwością odnajdziesz równowagę w tej kwestii. Od 20 grudnia, warto skupić się na wszystkim, co wymaga od Ciebie kreatywności, zwłaszcza jeśli jest to związane ze sztuką. Jeśli jesteś z drugiej dekady, przyjrzyj się bliżej swojej pracy lub swojemu zdrowiu. Neptun może tam stworzyć pewne rozczarowanie lub trudny do zdiagnozowania problem. Horoskop Waga grudzień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Waga horoskop Grudzień 2022

Jeśli tylko czujesz, że to nie twoje miejsce i twój potencjał się marnuje to najlepszy czas na zmiany.
Drobne i przejściowe problemy w domu pojawią się, ale spokojna rozmowa i wyjaśnienie, o co chodzi szybko powinno załatwić sprawę.
Pod względem finansowym grudzień zapowiada się bardzo dobrze.
Wpływ Merkurego sprawi, że pieniądze będą płynąć równym strumieniem.
Czekają cię wydatki na jednego z członków rodziny, ale nie martw się, inwestycja się zwróci.
Po 20 grudnia wstrzymaj się przed inwestowaniem, bo zapowiadają się tylko straty.
W grudniu  relacje Wag w związku będą dobre, ważne jest, by nie zaniedbywać partnera i doceniać to, co robi dla wspólnego dobra.
Wspólne spędzanie czasu sprawi, że w domu zapanuje dobra atmosfera i radość.
Waga single będą roztaczać urok osobisty, który sprawi, że randki i spotkania towarzyskie będą znacznie częstsze niż do tej pory.
Planety będą sprzyjały miłości i związkom, watro skorzystać z takiego wsparcia i rozglądnąć się za drugą połową.
W grudniu zdrowie będzie dopisywać, ale należy pamiętać, by dostarczać witamin i mikroelementów.
Codzienna porcja warzyw i owoców jest konieczna.
Połączenie ćwiczeń, ruchu i zrezygnowanie z fast foodów jest konieczne.

Miłość

Ten obszar nie będzie wyjątkowo aktywny w tym miesiącu, z wyjątkiem od 20 grudnia, gdzie Wenus w Wodniku rozbudzi w Tobie uczucia. Mars w gwiazdozbiorze Skorpiona może w ciągu całego miesiąca doprowadzać Cię do wahań i wątpliwości.

Rodzina i Relacje

Do 22 grudnia Słońce w znaku Skorpiona skieruje uwagę na sprawy finansowe, które okażą się w tym miesiącu szczególnie istotne. Merkury do 20 grudnia w fazie retro nie sprzyja właściwemu wykorzystaniu zasobów, szczególnie unikajcie w tym czasie zakupu sprzętu elektronicznego, zróbcie korektę budżetu i powstrzymajcie się od podejmowaniu decyzji w sprawie poważnych inwestycji. W pierwszej dekadzie miesiąca Mars w waszym znaku utworzy kwadraturę z potężnym Plutonem, wykażecie się sporym zasobem energii, ale możecie jej użyć w niewłaściwej sprawie, gdyż Mars w waszym znaku jest szczególnie słaby i reaguje nieadekwatnie do sytuacji. Zadbajcie o członków rodziny, starajcie się wykazać większą niż zwykle dozę tolerancji w stosunku do najbliższych, zadbajcie o ich zdrowie, właściwe badania i odpowiednią terapię w przypadku niedomagań.  Wenus 1 grudnia wkroczy do życzliwego znaku Strzelca, w którym pozostanie do 26 grudnia, co sprzyja nawiązywaniu korzystnych znajomości i rozwijaniu kontaktów z osobami prominentnymi i obcokrajowcami. Między 11 a 15 grudnia szczególnego znaczenia nabiorą sprawy finansowe, pełnia Księżyca w znaku Byka, pod wpływem której pozostaniecie 12 i 13 grudnia, wywoła niepokój o stan posiadania, jednocześnie bardzo jasno zobaczycie w jakiej pozycji się znaleźliście i co możecie zrobić, aby podwyższyć swoje zasoby. Aspekty Merkurego i Słońca sprzyjają ustabilizowaniu sytuacji, która do tej pory pozostawała niejasna, jednak ostateczne ugruntowanie i wyjaśnienie wątpliwości nastąpi pod koniec miesiąca. 19 grudnia Mars opuści wasz znak i wkroczy do Skorpiona, odetchniecie z ulgą i zaczniecie intensywnie działać na rzecz zwiększenia dochodów, 20 grudnia Merkury zmieni bieg na prosty, natomiast Słońce zawita do przyjaznego Strzelca, możecie więc zacząć podejmować odpowiedzialne decyzje. Między 22 a 26 grudnia Mars w Skorpionie utworzy opozycję do Urana w Byku, wasza sytuacja finansowe ulegnie radykalnej zmianie – macie szansę zerwać ze szkodliwymi nawykami i wyjść na prosta, szczególnie, że w tym samych czasie Wenus w Strzelcu utworzy koniunkcję z przynoszącym powodzenie i bogactwo Jowiszem – chwytajcie okazję, jak tylko pojawi się na horyzoncie. 26 grudnia Wenus zmieni znak, wkroczy do Koziorożca i do 30 grudnia tworzyć będzie trygon z Uranem w Byku – to idealny moment na poważne inwestycje, szczególnie w nieruchomości.

Kariera i pieniądze

Czeka cię bardzo ważny miesiąc. Zastanów się, co ważnego wydarzyło się w tym roku i co udało ci się do tej pory zrealizować. Teraz rozpoczyna się dla ciebie nowy planetarny okres, w którym będziesz miał możliwość wykorzystać wszystkie swoje umiejętności i zalety. Grudzień sprzyja nowym pomysłom i ambitnym planom. Nie przejmuj się tym, co mówią inni i słuchaj swojej intuicji. Twoje marzenia i sekretne plany mają szansę się spełnić, jeśli tylko poświęcisz im więcej czasu i uwagi. Zmiany, jakie uda ci się teraz wprowadzić w życie, okażą się prawdziwym początkiem drogi do sukcesu. Możliwy jest teraz postęp w każdej dziedzinie życia. Tylko nie rozpraszaj energii na nieistotne spory z przeciwnikami. Grudzień to także dobry okres, aby urządzić świąteczne przyjęcie lub częściej niż do tej pory spotykać się z przyjaciółmi. Postaraj się tylko nie komentować publicznie cudzych wad, bo możesz zostać posądzony o wtrącanie się w cudze sprawy. W miłości szaleństwo. Partner będzie cię wspierać, a przed samotnymi mnóstwo nowych znajomości. Sprzyjające ci znaki to Panna i Skorpion, uważaj na Bliźniaka chwalipiętę.

Horoskop Grudzień 2022

Ważne liczby:
8, 12, 13
Grudzień ważne daty :
3, 5, 6, 18, 27
Horoskop – uwaga specjalna:
Niedługo zaskoczy Cię pewna wiadomość, na którą szybko trzeba będzie zareagować. Choć czasu będzie mało, dobrze zastanów się, co robić. Jeśli podejmiesz ryzyko, szansa na sukces jest dość duża, o ile nie zabraknie Ci wytrwałości w działaniu.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na grudzień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Kontynuuj powolne zmiany dotyczące Twojej rodziny i domu. Planety w kwadraturze do Twojego znaku nie ułatwią Ci zadania. Unikaj wszelkich otwartych konfliktów, nie jest to zgodne z Twoją naturą.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Waga listopad 2022

Listopad tego roku to czas finansów! Niezależnie od tego, czy są to pieniądze wygrane, zarobione …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *