Horoskop Waga czerwiec 2022

Czeka Cię miesiąc pełen kontrastów, co może być czasami męczące. Merkury i Mars spędzą ten czas w gwiazdozbiorze Raka. Masz chandrę, przechodzisz ze śmiechu w łzy, co zupełnie nie jest do Ciebie podobne. Nowe wiadomości w Twoim otoczeniu nie są zbyt pozytywne, a Ty przeżywasz rozczarowanie za rozczarowaniem. Jeśli czekasz na pewne odpowiedzi, nie nalegaj, czas pokaże, warto uzbroić się w cierpliwość do 26 czerwca. Wykorzystaj ten czas na swoje pasje, Twój urok działa, więc zamienisz w złoto wszystko, czego dotkniesz. Słońce w znaku Bliźniąt do 20 czerwca stworzy atmosferę pełną rozmów, nowych kontaktów, przyjemności i wielu działań. Rzucasz się na każdą okazję, aby się wyrazić, wzmocnić więzi, zmienić swoje nawyki, polepszyć swoje życie towarzyskie, działać z entuzjazmem i zaskoczyć swoich znajomych. Uważaj jednak, aby nie zachowywać się w zbyt powierzchowny sposób i skup się na tym, co naprawdę ważne. Horoskop Waga czerwiec 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Waga horoskop Czerwiec 2022

Kariera zawodowa zejdzie na dalszy plan.
Układ planet nie będzie sprzyjać rozwojowi tej sfery życia.
Gwiazdy prognozują ci pewne problemy w pracy.
Będziesz mieć trudności z dogadaniem się ze starszymi i bardziej doświadczonymi pracownikami, którzy nie zrozumieją twojej wizji i będą forsować swoje pomysły.
Możliwe, że szef przesunie cię do innego działu, albo zwyczajnie odejdziesz do innej firmy.
Mars pozytywnie wpłynie na twoje finanse.
Ryzykowne przedsięwzięcia opłacą się.
Trafione okażą się przede wszystkim inwestycje w nieruchomości.
Jeśli planujesz zakup lub wynajem domu albo mieszkania, zrób to do 20 czerwca.
W czerwcu 2022 stałe związki zostaną wystawione na próbę.
W twoich relacjach namiesza Saturn.
Za jego sprawą pojawi się w twym życiu nowa osoba, która urzeknie cię swoją charyzmą i całkowicie zawróci w głowie.
Tylko od ciebie zależy, czy fascynacja przerodzi się w coś więcej.
Waga będzie się cieszyć dobrym samopoczuciem do 20 czerwca.
Potem twoja kondycja zarówno fizyczna, jak i psychiczna znacznie się pogorszy.
Zadbaj przede wszystkim o swoją równowagę emocjonalną.
Wskazane jest wyciszenie i relaks.

Miłość

Ożywione sytuacje, liczne podróże lub wycieczki… Ten okres pełen jest wymian różnego typu, poznawania ludzi, nawet w tymczasowy, ale zawsze w ciekawy sposób. Rosnąca liczba możliwości sprawia, że masz problem z wyborem, jest to więc idealne ćwiczenie na uporządkowanie swoich relacji i utrzymanie tych, na których najbardziej Ci zależy.

Rodzina i Relacje

Słońce w waszym znaku przebywa do 23 czerwca, napełniając was energią i chęcią do działania, do 8 czerwca przebywa w Wadze również władczyni znaku Wenus, warto w tym czasie zająć się najważniejszymi sprawami, uzdrowić relacje, poszukać popleczników, spotykać się z ludźmi, zajmować się szeroko pojętą sztuką i okazywać bliskim jak najwięcej miłości. 3 czerwca Merkury opuści wasz znak i wkroczy do znaku Skorpiona, zaczniecie się zastanawiać jak zdobyć potrzebne wam środki na realizację celów, pozostaniecie przy tym skryci i raczej nie będziecie dzielić się z innymi osobami pomysłami na zarabianie pieniędzy. 4 czerwca natomiast do waszego znaku wkroczy waleczny Mars, poczujecie się jakbyście dostali „kopa” i zaczniecie działać jeszcze bardziej intensywnie w kierunku osiągnięcia sukcesu.
Na przeszkodzie wam stanie między 6 a 10 czerwca kwadratura Słońca do Saturna, utrudniając swobodne wyrażenie osobowości, trzeba będzie podporządkować się osobie starszej, chorej, wymagającej lub konserwatywnej, co utrudni wasz zawodowy rozwój. Na szczęście między 12 a 16 czerwca Słońce w waszym znaku utworzy sekstyl z przynoszącym powodzenie Jowiszem, jak również kwadraturę z bezwzględnym Plutonem – coś się w waszym życiu zakończy, ale ostatecznie wyjdzie to wam na dobre.
W nocy z 13 na 14 czerwca dojdzie do pełni w przeciwległym znaku Barana, co mocno odbije się na waszych emocjach, jednocześnie Wenus w Skorpionie ustawi się w opozycji do Urana, może się okazać, że coś stracicie, ale jednocześnie dużo zyskacie, pieniądze pójdą w ruch, w końcu jednak wyjdziecie na swoje. Wenus w Skorpionie jest słaba, tak samo jak Mars w Wadze, ale obie planety wspierają się mocno, więc uda wam się pogodzić sprzeczności. Miłość pokaże swoje namiętne oblicze, jak również zazdrość i pożądanie, ale silne uczucia wzmocnią was i zachęcą do działania. Szczególnie między 20 a 26 czerwca, kiedy Wenus utworzy sekstyle z Saturnem i Plutonem oraz trygon z Neptunem, mają szansę zrealizować się wasze marzenia, ale trzeba będzie za to zapłacić wysoką cenę – ostatecznie dojdziecie do wniosku, że warto było, bo żyje się tylko raz.
23 czerwca Słońce opuści wasz znak i wkroczy do znaku Skorpiona, skupiając waszą uwagę na sprawach finansowych. Szczególną ostrożność zachowajcie między 25 a 30 czerwca, kiedy Mars w waszym znaku utworzy kwadraturę z Saturnem w Koziorożcu, układ ten zapowiada bowiem stratę lub zmarnowany wysiłek, który na nic się nie zda. Ostatnie dni miesiąca upłyną w lepszej atmosferze, poprawią się też finanse za sprawą koniunkcji Merkurego z Wenus.

Kariera i pieniądze

W czerwcu będziesz ciekawski i przedsiębiorczy. Planety pomogą ci skutecznie działać, choć nie z każdym będziesz się tak łatwo we wszystkim zgadzać. Warto teraz zajmować się sprawami finansowymi, bo miesiąc sprzyja gromadzeniu pieniędzy. Zdobędziesz uznanie w oczach szefa, łatwo uporasz się z zawodowymi wyzwaniami. Zapowiada się udany miesiąc, ale w miłości bądź ostrożny! Unikaj kłótni, stresujących dyskusji. Ktoś może wtrącać się w twój związek lub komentować twoje zachowanie. Lepiej nie brać sobie wszystkiego do serca. Samotne Wagi staną się odważne. Od 9 czerwca Wenus pomoże wam znaleźć kogoś, z kim zapragniecie zostać na dłużej. Warto bywać w towarzystwie i nawiązywać nowe znajomości, a także zakładać profile na portalach. Coś nowego może się teraz zacząć. Wagi w związkach w pierwszej połowie miesiąca powinny unikać sporów o pieniądze. Zazdrość, sekrety i plotki mogą być waszym wrogiem. Po pełni 17 czerwca wielka zwyżka miłosnej formy, a Merkury pomoże wam załagodzić nieporozumienia. Przyjazne ci znaki to Lew i Byk, uważaj na rozrywkowego Strzelca.

Horoskop Czerwiec 2022

Ważne liczby:
1, 6, 7
Czerwiec ważne daty :
7, 16, 22, 25, 30
Horoskop – uwaga specjalna:
Ważne decyzje podejmij w drugiej połowie miesiąca. Będzie to czas dobry na planowanie i angażowanie się w nowe przedsięwzięcia. Powinieneś również zainteresować się swoim zdrowiem i kondycją. Zadbaj o siebie i wykonaj odkładane od dawna badania.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na czerwiec 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Zamiast próbowania niemożliwego w życiu miłosnym i w rodzinie, skup się lepiej na swoim życiu towarzyskim i przyjaciołach. Twój urok osobisty może stworzyć możliwości nowej pracy lub uznania Twoich talentów.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Waga listopad 2022

Listopad tego roku to czas finansów! Niezależnie od tego, czy są to pieniądze wygrane, zarobione …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *