Horoskop Strzelec wrzesień 2022

Mieszanka wysiłku i cierpliwości szybko przyniesie swoje efekty. Neptun w gwiazdozbiorze Ryb sprawi, że stracisz trochę czasu, ale to wszystko wyjdzie Ci na dobre w najbliższych miesiącach. Wpływ planet na Twoje życie nie jest negatywny, ale to po prostu nie jest dobry czas na podjęcie większych działań i tworzenie długoterminowych planów. W okolicach 9 września, Twoje działania w życiu miłosnym mogą się rozwinąć lub zmienić. Wolisz zachować ostrożność, obserwować, a nie działać pod wpływem impulsu. Dzięki temu czeka Cię wiele pozytywnych zmian, które przyjdą w zawrotnym tempie! W okolicach 15 września, dobra energia i zmysł organizacyjny pozwolą Ci w realizacji planu, na którym bardzo Ci zależało już od dłuższego czasu. Zmniejszając tempo działania, zaczynasz więcej rozumieć i uczyć się samego siebie. Zamiast bronić tylko swoich własnych interesów, zaczynasz coraz bardziej walczyć o szlachetne kwestie. W życiu rodzinnym umacniasz więzi i spędzasz piękne chwile. Horoskop Strzelec wrzesień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Strzelec horoskop Wrzesień 2022

Niestety dopadną cię także konsekwencje decyzji podjętych przed miesiącami i dojdzie do wewnętrznego konfliktu.
Strzelce będące rodzicami będą miały poważne problemy z dziećmi.
W tym miesiącu Strzelce muszą odłożyć swoje ambicje na bok i skupić uwagę na sprawach rodzinnych.
Jeśli więc planujesz zmiany w kwestiach zawodowych, lepiej się wstrzymaj, bo przyniesie ci ta decyzja więcej szkody, niż pożytku.
Warto docenić nudę w pracy.
Strzelce ze spektakularnymi i innowacyjnymi pomysłami nie powinny powstrzymywać się przed ich realizacją, ponieważ staną się doskonałym źródłem pieniędzy.
Zaradność i konsekwencja w działaniu opłacą ci się, więc inwestuj i kupuj.
Strzelce w miłości czeka dobry i spokojny czas, a dzięki Uranowi i Neptunowi single mają szansę spotkać kogoś ciekawego, z kim będą mogły zbudować trwały związek.
Jeśli jesteś w związku, czeka cię czas miłosnych uniesień, a jeśli nie masz nikogo, na horyzoncie pojawi się okazja do płomiennego romansu.
Wrzesień to dobry czas na oświadczyny.
Strzelce mogą dopaść problemy żołądkowe, których nie wolno lekceważyć.
Niestety może pojawić się spadek formy i zmęczenie, dlatego musisz szczególnie uważać na zdrowie.
Osoby z nadwagą powinny we wrześniu 2022 zacząć się odchudzać.

Miłość

Niebo sprzyja Twojemu życiu miłosnemu, obdarzając je delikatnością i czułością. Na początku miesiąca wiele działań związanych z uczuciami zakończą się sukcesem. Masz wszystkie składniki na to, aby stworzyć świetną przyszłość. Z łatwością żegnasz się z rutyną!

Rodzina i Relacje

Dla Strzelców czas do 23 września, dopóki Słońce przebywa w pracowitej i zabieganej Pannie, wiązać się będzie z intensywnym rozwojem kariery. W pierwszym tygodniu miesiąca Mars tworzy koniunkcję ze Słońcem, wzmacniając dążenia do samorealizacji, w Pannie do 14 września przebywają również Wenus i Merkury, uda się wam więc wykorzystać wszystkie moce umysłu i serca.
Przez pierwszą połowę miesiąca praktycznie cała wasza energia pójdzie w kierunku spraw zawodowych, do czego przyczyni się trygon przebywających w Pannie planet do stabilizującego Saturna w Koziorożcu, a także kwadratura z Jowiszem w waszym znaku i opozycja z Neptunem w Rybach. To, co uda się osiągnąć w pierwszej połowie września, będzie wam długo towarzyszyć, przyniesie sukces i uznanie oraz długotrwały, chociaż niezbyt duży dochód, pod warunkiem, że podporządkujecie się dyscyplinie oraz wprowadzicie do swego życia więcej porządku i zorganizowania. Niektóre Strzelce mogą spodziewać się w tych dniach niewielkiej podwyżki lub otrzymają propozycję pracy w nowym projekcie. Powinniście mocno stanąć na ziemi, jeśli chcecie realizować dalekosiężne zamierzenia.
14 września dojdzie do pełni Księżyca w znaku Ryb, co uświadomi wam zarówno szanse, jak i trudności w sprawach rodzinnych i zawodowych. Tego samego dnia Wenus wraz z Merkurym opuszczą znak drobiazgowej Panny i wkroczą do przyjaznej Wagi, rozpoczynając okres, w którym możecie spodziewać się rozwoju przyjaźni oraz nastąpi rozkwit życia towarzyskiego. Wenus czuje się w znaku Wagi znakomicie, a towarzyszący jej Merkury sprzyja komunikacji i wymianie handlowej, aspekty obydwu planet, tworzących najpierw kwadraturę do Saturna i Plutona, a następnie sekstyl do Jowisza w waszym znaku, dają nadzieję na korzystne rozwiązanie nawet najtrudniejszych spraw miłosnych, uczuciowych oraz biznesowych, pod warunkiem, że wykażecie się konsekwencją i wytrwałością w realizacji celu.
23 września Słońce opuści znak pracowitej Panny i wkroczy do towarzyskiej Wagi, częściej niż zwykle będziecie umawiać się na randki i brać udział w imprezach towarzyskich. W drugiej połowie września pozostawać będziecie również pod wpływem kwadratury Jowisza w waszym znaku do Neptuna w Rybach, obie planety są silne, bo w swoich znakach, ich relacja daje szansę realizacji najbardziej szczytnych planów, niektóre Strzelce zainteresują się duchowością, inne postanowią podnieść swoje kwalifikacje lub zaangażują się w szeroko pojętą działalność twórczą i artystyczną, wszystkie doświadczą inspiracji i podszeptów intuicji, warto ten czas wykorzystać na realizację marzeń. Unikajcie jedynie w tym czasie oszustów, samozwańczych „guru” w różnych dziedzinach życia oraz osób skłonnych do uzależnień.

Kariera i pieniądze

Wyznaczysz sobie nowe cele i będziesz bardzo konsekwentny. Nikt i nic nie odwiedzie cię od tego, co sobie postanowisz. W pracy taka postawa pomoże ci szybko osiągnąć sukces. Uważaj tylko, aby nie walczyć o swoje za wszelką cenę. Zlekceważona koleżanka czy szef mogą to na długo zapamiętać. Mars radzi, abyś współpracował z innymi, zamiast się z nimi ścigać czy wytykać im błędy. W miłości od 14.09 sprzyja ci Wenus i wszystko będzie się dobrze układać. Jednak pod koniec września zaczniesz mieć większe niż dotychczas wymagania. Będziesz bardzo zasadniczy, a nawet surowy w swoich ocenach. Stawiać będziesz wymagania, których druga strona może nie rozumieć. Opamiętaj się i daj wreszcie szansę komuś, kto wytrwale stara się o twoją przychylność. Na szczęście w porę docenisz to, co ktoś dla ciebie robi i znowu będzie bardzo romantycznie. Przyjazne ci znaki to Baran i Wodnik, uważaj na marudzącą Pannę.

Horoskop Wrzesień 2022

Ważne liczby:
6, 12, 15
Wrzesień ważne daty :
3, 7, 8, 14, 20
Horoskop – uwaga specjalna:
Choć będziesz w beztroskim nastroju, to nie zaniedbuj swoich zawodowych obowiązków. Szef przygląda Ci się uważnie, dlatego pokaż mu, że zasługujesz na awans czy podwyżkę. Pamiętaj jednak, by nie płaszczyć się przed przełożonymi, ponieważ nikt nie lubi lizusów.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na wrzesień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Robisz wszystko, aby nauczyć się kontrolować swoje impulsy. I masz całkowitą rację! Wszystko dzieje się lepiej, kiedy Twoja dojrzała strona przejmuje stery w Twoim zachowaniu.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Strzelec listopad 2022

Dni do 26 listopada to idealny czas na refleksję, aby przygotować nowe plany, pogłębić swoje …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *