Horoskop Strzelec styczeń 2023

Zaczyna się dla Ciebie piękny początek roku, wraz z Jowiszem będącym w Twoim gwiazdozbiorze. Szczęście będzie Ci sprzyjać przez co najmniej najbliższe sześć miesięcy. Ten tranzyt jest jeszcze bardziej wzmocniony przez Wenus od 7 stycznia i inne planety od 21 stycznia w znaku Wodnika. Czeka Cię wspaniały miesiąc, pełen dobrych niespodzianek, otwartości na świat, większego poczucia własnej wartości. Jedyny minus może leżeć w pozycji silnego Neptuna w gwiazdozbiorze Ryb, co może doprowadzić do złej oceny sytuacji, drobnych nieporozumień i kilku gaf. Jeśli jednak zostaniesz skupiony i zdyscyplinowany, wykorzystasz tylko pozytywne aspekty układu planet. Skorzystaj z pełni księżyca 21 stycznia, będącego w gwiazdozbiorze Lwa, co obdarzy Cię zarówno przyjemną, jak i konstruktywną atmosferą! Horoskop Strzelec styczeń 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Strzelec horoskop Styczeń 2023

Górę weźmie emocjonalna strona twej natury.
Planety obdarzą cię wspaniałą intuicją, dzięki której wybrniesz z kłopotów.
Gwiazdy ostrzegają przed zbyt dalekim wybieganiem w przyszłość.
Nie planuj i nie zaczynaj niczego, zwłaszcza w pierwszej połowie stycznia, ponieważ życie skutecznie utrudni ci realizację powziętych wtedy działań.
Poczekaj na drugą połowę miesiąca, zwłaszcza jeśli przyszedł ci do głowy pomysł za milion dolarów.
W styczniu pojawią się nowe możliwości.
Znajomi będą cię przekonywać do różnych inwestycji i tylko od ciebie będzie zależało, czy zaangażujesz się finansowo w którąś z nich.
Po połowie miesiąca przemyślane wybory przyniosą ci oczekiwane zyski.
Planety będą sprzyjać romansom.
Miłość między partnerami będzie kwitła i pojawi się na horyzoncie osób, które jej poszukują.
Spotkany w styczniu partner ma szanse stać się twoim towarzyszem na całe życie.
Małżonkowie również nie będą mieć problemów z tym, by się dogadać.
W związkach zapanuje spokój, zgoda i równowaga.
W styczniu 2023 gwiazdy nie wróżą ci poważniejszych problemów ze zdrowiem.
Jeśli weźmie cię przeziębienie, uda się je wyleczyć domowymi metodami.
Dla lepszej kondycji zapisz się na basen, pływanie rozluźni twe mięśnie i wzmocni je.

Miłość

Czeka Cię piękny miesiąc. 7 stycznia Wenus dołączy do Jowisza w Twoim gwiazdozbiorze i pozostanie do końca miesiąca. Jest to więc najlepszy czas w roku, aby skupić się na relacjach miłosnych i przyjaźni. Atmosfera jest pełna przedsiębiorczości, opiekuńczości i optymizmu – posiadasz w swoich rękach wszystkie składniki, aby stworzyć wspaniałe, wspólne przygody!

Rodzina i Relacje

Do 23 stycznia Słońce w znaku Raka skłoni was do ważnych długoterminowych inwestycji, istotne decyzje, szczególnie finansowe, starajcie się podjąć przed 8 stycznia, dopóki Merkury pozostaje w ruchu prostym. 2 stycznia dojdzie do zaćmienia Słońca w Raku, tego samego dnia Mars opuści ten znak i wkroczy do Lwa, wzrośnie więc wasza aktywność i chęć pokonania przeszkód, niektóre Strzelce zostawią za sobą przeszłość i rozpoczną nowy rozdział w życiu. 3 stycznia do znaku Raka wkroczy zasobna Wenus, możecie więc liczyć na zwrot należności lub kredyt, horoskop ostrzega jednak przed takim rozwiązaniem problemów życiowych.
Między 8 a 17 stycznia nastąpi szereg niekorzystnych układów planetarnych, nie powinniście jednak nadmiernie się tym przejmować, ponieważ chroni was obecność Jowisza w waszym znaku, wszystko więc ostatecznie obróci się na waszą korzyść.
Między 8 a 10 stycznia Słońce ustawi się w opozycji do ograniczającego Saturna, na waszym koncie pojawią się pustki, konieczne okaże się ograniczenie wydatków, w tym samym czasie jednak Wenus utworzy sekstyl z Uranem, pojawi się więc okazja otrzymania dodatkowej pracy. Osoby borykające się z problemami zdrowotnymi trafią na odpowiedniego terapeutę, warto mu zaufać, nawet jeśli wiązać się to będzie z radykalną zmianą postępowania. Koniunkcja Merkurego z Marsem, a następnie kwadratura Marsa z Uranem podpowiada, że jeśli coś lub ktoś wam nie odpowiada, znajdziecie w sobie siłę, aby się wyzwolić z jego negatywnego wpływu.
Między 12 a 15 stycznia opozycja Słońca do Plutona wzbudzi w was potrzebę głębokiej zmiany i odrzucenia tego, co szkodliwe, zaczniecie postępować w sposób zdeterminowany, szczególnie w sferze finansowej, wzrośnie też wasze poczucie własnej wartości.
Zaćmienie Księżyca w znaku Koziorożca, pod wpływem którego pozostaniecie w dniach 16-17 stycznia, ostrzega przed nierozważnym postępowaniem, starajcie się nie ulegać emocjom i postępować zgodnie z zasadami.
Między 16 a 21 stycznia Wenus w Raku ustawi się w opozycji najpierw do Saturna, a następnie do Plutona, tworząc przy tym trygon do Neptuna – ogarnie was z jednej strony poczucie samotności, z drugiej determinacja, aby pokonać kryzys, pogłębi się uczucie empatii, pojawią się pieniądze niezbędne, aby zrealizować dalekosiężne plany i marzenia, pomoże wam w tym otwarcie się na duchowość.
23 stycznia Słońce opuści problematyczny znak Raka i wkroczy do życzliwego Lwa, w ostatnim tygodniu miesiąca odzyskacie wigor i chęć do działania, spakujecie manatki i wybierzecie się w podróż, do czego zachęci was trygon Marsa w Lwie do przebywającego w waszym znaku Jowisza. 30 i 31 stycznia kwadratura Słońca do Urana przypomni wam o konieczności zadbania o zdrowie.

Kariera i pieniądze

Bądź optymistą! Przed tobą miesiąc sukcesów. Jowisz w twoim znaku sprzyja aktywnemu działaniu. W pracy czas na nowe projekty i współpracę z ważnymi osobami, a Mars też sprzyjać będzie dobrym pomysłom na zdobycie większych pieniędzy. Jeśli szukasz lepszej lub dodatkowej posady, to zacznij jeszcze raz rozpytywać wszystkich znajomych. Teraz może pojawić się propozycja, na jaką czekałeś. Druga połowa stycznia szczególnie sprzyja sukcesom, które odniesiesz dzięki życzliwej pomocy ludzi, którzy docenią twoje umiejętności. W miłości spokojnie, bez wstrząsów. Uda ci się wyjaśnić nieporozumienia i będziesz mógł bez przeszkód cieszyć się szczęściem we dwoje. Samotne Strzelce będą zajęte innymi sprawami, a na randki nie znajdą czasu. Dopiero po 20.01 staniesz się bardziej romantyczny, a Słońce postawi na twojej drodze kogoś, kto wyda ci się prawdziwym ideałem. Nawet, jeśli nie będzie to romans na całe życie, to gorący flirt osłodzi ci zimę. Przyjazne ci znaki to Wodnik i Ryby, uważaj na zapominalskiego Lwa.

Horoskop Styczeń 2023

Ważne liczby:
11, 12, 15
Styczeń ważne daty :
15, 20, 22, 25, 27
Horoskop – uwaga specjalna:
Twoja pozycja umocni się, a status jaki masz w środowisku ulegnie poprawie. Na rozwój Twojego życia zawodowego wpłyną spotkania i życie towarzyskie, jakie prowadzisz. Nie rezygnuj ze spotkań, zwłaszcza z ważnymi osobami.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na styczeń 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

To magiczny moment tego roku. Niebo sprzyja Ci i otwiera przed Tobą wiele nowych możliwości, zwłaszcza w relacjach w innymi. Powinieneś zdecydowanie wykorzystać taki układ planet!

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Strzelec listopad 2022

Dni do 26 listopada to idealny czas na refleksję, aby przygotować nowe plany, pogłębić swoje …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *