Horoskop Strzelec sierpień 2022

Widzisz przyjaźń tylko w 100% zaangażowania. Nie ma mowy na półmetki. Dla swoich prawdziwych przyjaciół, tych najważniejszych, jesteś w stanie bardzo wiele zdziałać. Oni dobrze wiedzą, że możesz wiele dla nich poświęcić, ale tego nie nadużywają. Jesteś niezwykle związany z rodziną, z korzeniami, ale lubisz mimo wszystko odkrywać i poznawać nowe relacje. W tym miesiącu będziesz się świetnie bawić, zarówno podczas imprez, jak i w bardziej intymnych relacjach. Czeka Cię niebanalne lato. Weekend z 9 sierpnia, jeśli grasz, wygrasz. Horoskop Strzelec sierpień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Strzelec horoskop Sierpień 2022

Pojawi się też niezwykle silna potrzeba bliskości, która pod koniec miesiąca sięgnie zenitu.
Przez cały miesiąc Strzelce będą bardzo promienne i radosne, co będzie zjednywać im ludzi.
W pracy czeka Strzelce spokój i stabilizacja.
Wystarczy wypełniać sumienne swoje obowiązki, a nic cię w tym miesiącu nie powinno zaskoczyć.
Profesjonalizm jest twoją najmocniejszą stroną, dlatego nie bój się mówić głośno o swoich pomysłach, ponieważ proponowane przez ciebie innowacje przypadną do gustu kierownictwu.
W finansach czeka Strzelca pomyślny miesiąc.
Pojawi się szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, które pomogą ci rozpocząć intratną inwestycję.
Możesz spodziewać się nieoczekiwanego przypływu pieniędzy z nieznanego źródła.
Nadwyżki finansowe warto przeznaczyć na wakacje.
Pierwszy tydzień sierpnia 2022 przyniesie stagnację w uczuciach.
Dopiero po tym czasie Strzelce poczują ciepło w sercu i zauważą, jak ważna w ich życiu jest miłość.
Wzmocnienie relacji przyniesie ci kreatywne spędzanie czasu z ukochaną osobą, zaś nuda zbuduje dystans między wami.
Strzelce, które dopiero z kimś układają swoje życie muszą pamiętać, że pośpiech jest złym doradcą.
Strzelce w sierpniu będą musiały wzmocnić swoją kondycję.
Wizyta na siłowni czy zajęciach fitness to dla ciebie doskonałe rozwiązanie.
Jeśli uda ci się popracować na wyglądem sylwetki, nabierzesz większej pewności siebie, a także poczujesz się silniejszym i sprawniejszym człowiekiem, gotowym na każde wyzwanie.

Miłość

Wiele zyskasz w oczach bliskich, jeśli przyznasz się do pewnych błędów. Zostaniesz wtedy jeszcze bardziej doceniony. Kiedy przeżywasz daną chwilę, skup się bardziej na swoich emocjach niż na rezultatach.

Rodzina i Relacje

Dla Strzelców to będzie najważniejszy miesiąc w całym roku, ze względu na trygon Słońca w Lwie do Jowisza w waszym znaku, działający między 4 a 8 sierpnia – taki aspekt zdarza się raz na 12 lat i może przynieść sukces, pieniądze, powodzenie i szczęście wielu Strzelcom, szczególnie jednak osobom, które urodziły się w drugiej dekadzie znaku.
Już 1 i 2 sierpnia nów Księżyca w koniunkcji z Wenus i w kwadraturze z Uranem w przyjaznym Lwie zapowiadają początek miłości, związku lub sukcesów dzieci, może być nerwowo, ale potem będzie już tylko lepiej. Zaraz za Słońcem również Wenus utworzy uszczęśliwiający trygon z Jowiszem w dniach 6 – 10 sierpnia, pierwsza dekada miesiąca zapowiada się więc wręcz fantastycznie, zwłaszcza dni od 6 do 8 sierpnia. Cokolwiek zdecydujecie się zrobić – wybrać się w daleką podróż, zaręczyć się, wziąć ślub czy założyć firmę – przyświeca wam szczęśliwa gwiazda, warto więc ryzykować i sięgać po sprawy, które wydawały się poza zasięgiem. W tym szczęśliwym roku, kiedy Jowisz przebywa w waszym znaku, sierpień jest wyjątkowo przyjazny każdemu przedsięwzięciu, tym bardziej, że 11 sierpnia Jowisz wyjdzie z retrogradacji, wszystko więc ruszy do przodu.
13 sierpnia Wenus w koniunkcji ze Słońcem pozwoli skorzystać z dużej okazji, co może wywołać napięcie i stres, podkręcony pełnią Księżyca w Wodniku i kwadraturą Merkurego z Uranem, 15 i 16 sierpnia zrezygnujcie z podróży lub po prostu uzbrójcie się w cierpliwość. Dla bliskich i dalekich wojaży, rozpoczynania przedsięwzięć o charakterze informacyjnym lub handlowym, najlepsze dni przyjdą między 19 a 21 sierpnia, kiedy Merkury utworzy trygon z Jowiszem.
18 sierpnia Mars opuści znak Lwa i przesunie się do Panny, to samo zrobi Wenus 21 sierpnia, 23-go natomiast również Słońce wkroczy do pracowitej i sumiennej Panny, nie oznacza to jednak końca dobrej passy. Trygon po kolei Wenus, Marsa, Słońca i Merkurego do Urana w Byku przysporzy szans zawodowych w wielu dziedzinach, nie będziecie narzekać na brak zajęć, czas skończyć urlop i wracać do pracy, bo szykują się ciekawe, oryginalne i dobrze płatne projekty. Nów w Pannie 30 sierpnia okaże się początkiem zawodowych sukcesów, pod warunkiem, że wykażecie się pracowitością i odpowiedzialnością.

Kariera i pieniądze

W sierpniu powodzenie ważnych spraw zależeć będzie od twojego wewnętrznego nastawienia. Będzie mniej niespodzianek i nieoczekiwanych propozycji, a większość zadań i wątpliwości dotyczyć będzie spraw, jakie rozpoczęły się w poprzednich miesiącach. Jeśli się uprzesz i będziesz walczyć o swoje sprawy, masz wielką szansę na zwycięstwo. Jeśli jednak czujesz, że powinieneś się z czegoś wycofać, to idź za głosem intuicji. Planety dadzą ci szansę dostrzeżenia błędów, jakie w swoim postępowaniu przeoczyłeś. Bądź wobec siebie szczery i zastanów się, co ci się opłaci, a co już nie. Bez sentymentów pozbądź się niewygodnych przyzwyczajeń i nie poświęcaj swojego czasu ludziom, którzy nie są tego warci. W ten sposób w twoim życiu będzie więcej miejsca na nowe, bardziej zyskowne plany. Od 18.08 Merkury szczególnie sprzyja działaniom, które związane są z pieniędzmi. Swoje plany trzymaj w tajemnicy i bądź konsekwentny. W miłości spokojniej, nie musisz się o nic martwić. Sprzyjające ci znaki to Baran i Ryby, uważaj na Wodnika.

Horoskop Sierpień 2022

Ważne liczby:
2, 7, 12
Sierpień ważne daty :
1, 6, 12, 19, 28
Horoskop – uwaga specjalna:
W pracy czeka Cię trudny czas, ale nie możesz pozwolić, by zawodowe kłopoty zdominowały Twoje życie. Pamiętaj, ile pracy kosztowało Cię zbudowanie aktualnej pozycji w firmie i nie wdawaj się w kłótnie, bo źle się dla Ciebie skończą. Uważaj także na plotki i nie dawaj wiary temu, co mówią inni.Sytuacja będzie najbardziej napięta pod koniec miesiąca.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na sierpień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Zostaw swój zegarek i zapomnij o czasie. Wprowadź trochę spokoju do swojego życia, a odkryjesz nieprzewidziane korzyści. Nic Cię bardziej nie zrelaksuje jak ciepło i spokój letnich dni.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Strzelec listopad 2022

Dni do 26 listopada to idealny czas na refleksję, aby przygotować nowe plany, pogłębić swoje …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *