Horoskop Strzelec październik 2022

Od samego początku miesiąca musisz wziąć na siebie pewne odpowiedzialności. Nie powinno to Cię jednak przytłoczyć. Wenus ułatwi Ci relacje z innymi, wprowadzając stabilność i trwałość w miłości. Doprowadzi to do idealnej okazji na podbicie czyjegoś serca. Osiągasz wszystko z lekkością, ale pamiętaj, że może to być przelotny okres. Relacje z innymi są pełne ciepła, najbliżsi akceptują Twoje decyzje. Z łatwością przekonasz niejednego, przede wszystkim dzięki Twojej charyzmatycznej postawie. Tydzień 15 października przyniesie ze sobą zwolnienie tempa, zrozumiesz, że warto słuchać swojego organizmu i oznak zmęczenia. Nie szukasz dla siebie wymówek. W okolicach 21 października gwiazdy na nowo obdarzą Cię pozytywną energią, która przyniesie efekty w życiu uczuciowym na dłuższą metę. W programie pasja i namiętność! Horoskop Strzelec październik 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Strzelec horoskop Październik 2022

W październiku ogólnie sukcesy Strzelca zapewni umiejętność współpracy z innymi ludźmi.
Życie zawodowe będzie dominujące u Strzelców w październiku.
Strzelce myślące o założeniu własnego biznesu powinny się na to zdecydować w październiku 2022. Podjęcie ryzyka związanego z posiadaniem firmy, opłaci ci się.
Dzięki dbałości o szczegóły i zadowolenie klienta pojawi się szansa na zarobienie dużych pieniędzy.
Gdy tak się stanie, warto odłożyć je na długoterminową lokatę.
Samotne Strzelce nie powinny rezygnować z imprez czy towarzyskich spotkań, ponieważ położenie Wenus daje im nadzieję, na spotkanie miłości życia.
Gdy tak się stanie trzeba być ostrożnym, bo można spłoszyć potencjalnego partnera nadmierną powagą relacji.
Jeśli jesteś Strzelcem w stałym związku, zadbaj o aktywne spędzanie czasu z partnerem, bo wspólna pasja zbliża.
W sypialni warto okazywać więcej czułości.
Pod względem fizycznym Strzelce w październiku nie powinny narzekać na zdrowie.
Kłopoty mogą zaś pojawić się w sferze emocjonalnej.
Trudna sytuacja w pracy pozbawi Strzelców większości sił i chęci do działania.
Poprawa metabolizmu za pomocą diety, aromaterapia, muzykoterapia, medytacja – to kilka sposobów na uspokojenie myśli i emocji.

Miłość

Merkury doprowadzi do kilku zmian w życiu uczuciowym. Komunikacja będzie na wysokim poziomie. W okolicach 17 października gwiazdy przyniosą Ci jeszcze więcej satysfakcji w tej dziedzinie. Udaje Ci się zmniejszyć wszelkie problemy, m iłość jest dla Ciebie priorytetem. Wyrażenie swoich własnych uczuć stanie się łatwiejsze.

Rodzina i Relacje

Słońce do 23 października przebywa w życzliwym znaku Wagi, kierując waszą uwagę na sprawy przyjaźni, rozwój zainteresowań, a także udział w grupach zaangażowanych w podobne działania. Merkury 3 października przesunie się do Skorpiona, zaczniecie więc zgłębiać tajemnice życia, czytać i pisać o sprawach ukrytych, śledzić polityczne wiadomości lub zastanawiać się nad metodami powiększenia zysków. Następnego dnia Mars opuści zabieganą Pannę i wkroczy do Wagi, wasze życie towarzyskie się ożywi, starajcie się jednak być mniej bojowi, bo Mars w tym znaku potrafi wyrwać się spod kontroli i uderzyć w kogoś, kto na to nie zasługuje.
Między 6 a 10 października Słońce w kwadraturze do Saturna sprawi, że zaczniecie oszczędzać lub ograniczycie wydatki, to również znakomity moment, aby zastosować bardziej restrykcyjną dietę, jeśli planowaliście stracić zbędne kilogramy. Wsparcia ze strony przyjaciół się nie spodziewajcie, chyba że poznacie osoby podzielające wasze doświadczenia. Między 6 a 8 października Merkury w opozycji do Urana przyniesie elektryzujące wiadomości z dziedziny zdrowia lub sposobów odżywiania.
8 października Wenus opuści życzliwy znak Wagi i wkroczy do znaku Skorpiona, zaczniecie ukrywać prawdziwe uczucia, a następnie wyrażać je w sposób gwałtowny, czasem nieadekwatny do sytuacji. Od 12 do 16 października natomiast Słońce ustawi się w sekstylu do Jowisza i kwadraturze do Plutona, układ planet wpłynie stymulująco na sprawy finansowe, pojawi się szansa na zarobienie większych pieniędzy lub uzyskanie korzystnego kredytu – skorzystają głównie Strzelce urodzone w drugiej (3-12.12) i trzeciej dekadzie znaku (13-21.12).
Pełnia Księżyca w przyjaznym znaku Barana w dniach 13-14 października, połączona z opozycją Wenus do Urana, zapowiada emocjonujące wydarzenia dotyczące ulubionych zajęć, relacji z dziećmi lub trwających od niedawna romansów. Między 14 a 20 października Merkury w Skorpionie utworzy szereg aspektów z planetami w Koziorożcu i Rybach, zaraz potem, w dniach od 20 do 26 października, ten sam układ planet powtórzy Wenus, pojawi się szansa na ustabilizowanie sytuacji finansowej, będzie to jednak wymagało od was kreatywności, pomysłowości i zwiększonego wysiłku zarówno intelektualnego, jak i emocjonalnego.
23 października Słońce opuści życzliwą Wagę i wkroczy do skrytego Skorpiona, rozpoczynając miesiąc, w którym Strzelce czują się osłabione i pozbawione energii. Ostatni tydzień października minie pod znakiem trudnych układów planetarnych, ponieważ Mars utworzy napiętą kwadraturę z Saturnem, a Słońce opozycję z Uranem – sytuacja materialna może się gwałtownie zmienić, nie powinniście robić niczego, co wymaga nadmiernego wysiłku, sprawy niebawem się unormują, zaufajcie sobie i nadchodzącej przyszłości.

Kariera i pieniądze

Jeśli chcesz zrobić na kimś wrażenie, nie czekaj! Październik to najlepszy czas, aby pokazać na co cię stać. Jowisz rozgościł się w twoim znaku zodiaku i wyjątkowo ci sprzyja. Sprawi, że twoje pomysły będą bardzo dobre. Wszystkie plany, zarówno zawodowe, jak i miłosne, mają szansę się powieść, ale musisz zabrać się do pracy. Jeśli szukasz lepszej posady lub chcesz więcej zarabiać, teraz umawiaj się na rozmowy i żądaj podwyżki. Będziesz bowiem lepiej odbierany i mile widziany w każdym nowym miejscu, bo Jowisz pomaga skutecznie rozmawiać o pieniądzach i różnych przywilejach. W miłości też będziesz miał dużą przewagę, dlatego flirtuj i umawiaj się na randki. Nie igraj jednak z uczuciami kogoś, na kim ci zależy. Randka przyniesie odpowiedzi na wiele ważnych pytań, ale pamiętaj, że żaden związek nie jest idealny. Sprzyjające ci znaki to Rak i Skorpion, z nimi będziesz się czuł bardziej swobodnie. Unikaj innych Strzelców, które mogą z tobą rywalizować.

Horoskop Październik 2022

Ważne liczby:
3, 10, 13
Październik ważne daty :
18, 22, 25, 27, 29
Horoskop – uwaga specjalna:
Dokładnie rozplanuj wydatki i trzymaj się założeń. Jeśli nie zadbasz o wydatki, szybko popadniesz w kłopoty. Zwróć się do zaufanej osoby na pewno pomoże ci zaplanować wydatki.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na październik 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Wsłuchaj się w swoją intuicję. Nie rób niczego wbrew samemu sobie. W tym miesiącu gwiazdy Cię kochają, wykorzystaj więc w pełni możliwości, które pojawią się w Twoim życiu. Możesz sobie nawet pozwolić na trochę kaprysów.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Strzelec listopad 2022

Dni do 26 listopada to idealny czas na refleksję, aby przygotować nowe plany, pogłębić swoje …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *