Horoskop Strzelec marzec 2023

Twoje życie miłosne jest w centrum uwagi, dzięki Wenus w Wodniku między 2 a 27 marca. Powiew świeżego powietrza na Twoje kwestie emocjonalne sprawia, że rozwijasz relacje pełne wolności, jak i solidarności, niezależności i opiekuńczości, wszechstronności i sprawiedliwości. Wszyscy dookoła uważają, że masz mnóstwo uroku osobistego, jest to więc idealny czas na poznanie bratniej duszy, jeśli nadal jesteś singlem. W tym czasie Uran zmieni położenie i na 7 lat przejdzie do gwiazdozbioru Byka 11 marca. Może to w tym czasie powodować wiele zmian materialnych. Zmotywuje Cię to również do przedsięwzięcia długoterminowych prac i do skupienia się na trudnych kwestiach. Merkury w Rybach między 6 a 27 doprowadzi do dość dużego zmęczenia, zwłaszcza na planie nerwowym. Oznacza to powolność i niezdarność we wszystkich dziedzinach życia. Może to się więc przełożyć na problemy dotyczące kanalizacji (nieszczelny kran, problemy z wodą), awarie, incydenty, opóźnienia, korki… Będziesz jeszcze bardziej na to wszystko narażony niż inni, gdyż Twój szalony temperament nie znosi takich problemów . Pocieszysz się jednak wraz z nadejściem wiosny 21 marca, gdzie pełnia księżyca napełni wszystkich chęcią dobrej zabawy. Horoskop Strzelec marzec 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Strzelec horoskop Marzec 2023

Atmosfera w domu Strzelca będzie gorąca i napięta, stąd ucieczka w pracę, w której Strzelec będzie szukał spokoju i ukojenia nerwów.
Skoncentrowanie się na karierze opłaci się i wkrótce przyniesie wymierne korzyści.
Strzelec poszukujący nowej pracy powinien być otwarty na możliwości, które pojawią się po połowie marca 2023.
Marzec będzie korzystny pod względem finansowym.
Partner będzie cię wspierać w twoich wysiłkach i razem osiągniecie stabilność.
Skupicie się na waszym związku.
Brak problemów w sferze zawodowej sprawi, że Strzelec będzie spokojny i zrelaksowany, otwarty na partnera oraz jego potrzeby.
Samotne Strzelce mogą natknąć się na starą miłość.
Przypadkowe spotkanie przywróci im wspomnienia i namiesza w głowie.
Będą się zastanawiać, czy nie dać skreślonej kiedyś osobie kolejnej szansy.
W marcu Strzelec nie powinien narzekać na zdrowie.
Ważne jednak, by pamiętał o tym, by się nie przepracowywać, kontrolować dietę i wagę.

Miłość

Jeśli podążasz za głosem serca, czeka Cię niesamowity miesiąc. Pamiętaj, aby niekoniecznie ufać swojemu umysłowi, który tonie w sprzecznościach. To w przyjaźni zaznasz najwięcej satysfakcji, nawet jeśli dojdzie do zakłóceń lub opóźnień nawet do 27 marca.

Rodzina i Relacje

Dla Strzelców czas do 23 marca, dopóki Słońce przebywa w pracowitej i zabieganej Pannie, wiązać się będzie z intensywnym rozwojem kariery. W pierwszym tygodniu miesiąca Mars tworzy koniunkcję ze Słońcem, wzmacniając dążenia do samorealizacji, w Pannie do 14 marca przebywają również Wenus i Merkury, uda się wam więc wykorzystać wszystkie moce umysłu i serca.
Przez pierwszą połowę miesiąca praktycznie cała wasza energia pójdzie w kierunku spraw zawodowych, do czego przyczyni się trygon przebywających w Pannie planet do stabilizującego Saturna w Koziorożcu, a także kwadratura z Jowiszem w waszym znaku i opozycja z Neptunem w Rybach. To, co uda się osiągnąć w pierwszej połowie marca, będzie wam długo towarzyszyć, przyniesie sukces i uznanie oraz długotrwały, chociaż niezbyt duży dochód, pod warunkiem, że podporządkujecie się dyscyplinie oraz wprowadzicie do swego życia więcej porządku i zorganizowania. Niektóre Strzelce mogą spodziewać się w tych dniach niewielkiej podwyżki lub otrzymają propozycję pracy w nowym projekcie. Powinniście mocno stanąć na ziemi, jeśli chcecie realizować dalekosiężne zamierzenia.
14 marca dojdzie do pełni Księżyca w znaku Ryb, co uświadomi wam zarówno szanse, jak i trudności w sprawach rodzinnych i zawodowych. Tego samego dnia Wenus wraz z Merkurym opuszczą znak drobiazgowej Panny i wkroczą do przyjaznej Wagi, rozpoczynając okres, w którym możecie spodziewać się rozwoju przyjaźni oraz nastąpi rozkwit życia towarzyskiego. Wenus czuje się w znaku Wagi znakomicie, a towarzyszący jej Merkury sprzyja komunikacji i wymianie handlowej, aspekty obydwu planet, tworzących najpierw kwadraturę do Saturna i Plutona, a następnie sekstyl do Jowisza w waszym znaku, dają nadzieję na korzystne rozwiązanie nawet najtrudniejszych spraw miłosnych, uczuciowych oraz biznesowych, pod warunkiem, że wykażecie się konsekwencją i wytrwałością w realizacji celu.
23 marca Słońce opuści znak pracowitej Panny i wkroczy do towarzyskiej Wagi, częściej niż zwykle będziecie umawiać się na randki i brać udział w imprezach towarzyskich. W drugiej połowie marca pozostawać będziecie również pod wpływem kwadratury Jowisza w waszym znaku do Neptuna w Rybach, obie planety są silne, bo w swoich znakach, ich relacja daje szansę realizacji najbardziej szczytnych planów, niektóre Strzelce zainteresują się duchowością, inne postanowią podnieść swoje kwalifikacje lub zaangażują się w szeroko pojętą działalność twórczą i artystyczną, wszystkie doświadczą inspiracji i podszeptów intuicji, warto ten czas wykorzystać na realizację marzeń. Unikajcie jedynie w tym czasie oszustów, samozwańczych „guru” w różnych dziedzinach życia oraz osób skłonnych do uzależnień.

Kariera i pieniądze

Będziesz bardziej niż zwykle podatny na sugestie i prośby. Postaraj się nie zmieniać swojego zdania tylko dlatego, że ktoś oczekuje od ciebie ciągle wsparcia i uprzejmości. Nie ma sensu się teraz poświęcać, przemęczać i robić coś na siłę. W sprawach finansowych możesz teraz sporo zyskać dzięki znajomościom i sprzyjającym zbiegom okoliczności. Warto także zająć się wyglądem domu i rodziny, kupić nowe ubrania lub dodatki. W drugiej połowie miesiąca zdecyduj się na zmiany, które zaskoczą twoje otoczenie. Słuchaj intuicji i nie pozwól, aby ktoś cię dłużej wykorzystywał. Od 20.03 omijaj osoby, których nie lubisz. Grożą ci wtedy konflikty, których powodem będą skrywane obawy i urazy. Strzelce, które już mają swoją parę, będą wyrozumiałe i wesołe. Wyrwiesz partnera spod wpływu jego przyjaciół lub rodziny i wreszcie spędzicie czas tylko we dwoje. Warto wyjechać i trochę odpocząć. Łatwiej będzie dogadać się we wspólnych sprawach, tak dużych, jak i zupełnie małych. Przyjazne ci znaki to Lew i inne Strzelce, uważaj na Byka.

Horoskop Marzec 2023

Ważne liczby:
5, 9, 11
Marzec ważne daty :
8, 12, 20, 25, 29
Horoskop – uwaga specjalna:
W tym miesiącu zostaną ujawnione od dawna skrywane tajemnice. Intrygujące Cię informacje zdradzi osoba, która w najbliższych tygodniach będzie Ci bardzo pomocna. Doceń ją i okaż jej szacunek, a wszystkie jej słowa weź do serca i bardzo dobrze przemyśl.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na marzec 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Tak długo, jak skromność będzie towarzyszyć Twoim monologom, Twoje relacje powinny zostać utrzymane na tej samej pozycji. Nie jest to jednak idealny moment na rozpoczęcie ważnych dyskusji lub poszukiwanie formalnych porozumień – wymiany zdań pełne będą niejasności.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Strzelec listopad 2022

Dni do 26 listopada to idealny czas na refleksję, aby przygotować nowe plany, pogłębić swoje …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *