Horoskop Strzelec maj 2023

Aż do 15 maja, Mars w Bliźniętach obdarzy Cię ogromnymi pokładami energii! W tej niezwykle dynamicznej atmosferze, miiłość staje się pełna pasji i namiętności. Uważaj jednak na swoją postawę i składane obietnice. Opozycja Marsa do Twojego znaku wywoła niepożądane reakcje, które mogą doprowadzić do nieprzyjemnych sytuacji. Do 14 maja, Wenus ochroni Twoje życie uczuciowe, Twój związek będzie pełen dynamiczności i spontaniczności. Warto wykorzystać ten czas na wspólne omówienie przyszłości lub po prostu do spędzenia razem czasu w tej dynamicznej codzienności. Twoje kwestie finansowe również zostaną ochronione na ten czas. W drugiej połowie miesiąca, niebo się uspokoi, dzięki przejściu szybkich planet do gwiazdozbioru Byka, ale od 20 maja Merkury i Słońce przejdą do Bliźniąt, co wznowi miłosny prąd… Osoby urodzone w trzeciej części będą jeszcze bardziej pod wpływem tych planet, gdyż Jowisz niezwykle korzystnie na nie wpływa. Horoskop Strzelec maj 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Strzelec horoskop Maj 2023

Tylko współdziałanie może sprawić, że osiągniesz w pracy dobre rezultaty i nie podpadniesz szefom.
Pokazywanie, że jesteś w stanie samemu zrobić wszystko najlepiej, sprawi jedynie, że będziesz mieć mnóstwo pracy i nie wyrobisz się z pracą.
W domu także czeka Strzelce pełno wyzwań.
Twoja interwencja będzie potrzebna, by w domu zapanował ład i spokój.
Pozostawianie spraw, by biegły własnym tempem nie przyniesie nic poza większym chaosem.
Czas, zapanować nad domownikami.
W maju pomyśl nad rozwojem strategii i możliwości zarabiania lepszych pieniędzy.
Życie z dnia na dzień nie jest dobrym pomysłem, nawet jeśli teraz jesteś w dobrej sytuacji finansowej, jeśli o to nie zadbasz, sytuacja szybko się zmieni.
W drugiej połowie miesiąca będziesz mieć najlepsze pomysły.
Strzelec w związkach powinny zadbać o swoje relacje.
Partner może mieć dosyć zaniedbywania i bycia na drugim planie.
Oczekujesz wsparcia od najbliższych? Nie zapomnij, by samemu go udzielać.
Nie inwestuj w prezenty, ale spędzaj z nimi czas.
W maju single spod znaku Strzelca nie spotka nic poza rozczarowaniem.
Coś, co zapowiadało się dobrze, okaże się tylko wielkim kłopotem.
Warto się zastanowić, czy nie starasz się znaleźć kogoś na siłę.
Jeśli doskwiera ci samotność, pomyśl o wolontariacie.
W maju warto, by Strzelec wsparł swój organizm.
Sięgnij po naturalne i sprawdzone sposoby.
Zadbaj, by na twoim talerzu było dużo warzyw i ryb.
Nie bój się ziół i koktajli z witaminami, dzięki nim szybko poczujesz przypływ energii.
Pamiętaj o śniadaniu!.

Miłość

Twoje relacje mają się dobrze aż do 14 maja, a nawet później: Wenus w gwiazdozbiorze Byka może doprowadzić Cię do kilku ekscesów, ale oprócz kilku kilogramów więcej lub kilku rozczarowań, nie stworzy to wielkich problemów, a to jest najważniejsze! Od 20 maja, Słońce i Merkury w przeciwnym znaku do Twojego (Bliźniąt) ożywią Twoje uczucia!

Rodzina i Relacje

Słońce do 22 maja przebywa w znaku Skorpiona, co osłabia was energetycznie. Również Merkury tranzytuje ten znak, w dodatku do 20 maja porusza się biegiem wstecznym, co działa na was jeszcze bardziej deprymująco, uniemożliwiając podejmowanie wiążących decyzji.  Mars w przyjaznym znaku Wagi jest jednak słaby i tworząc kwadraturę z Plutonem w Koziorożcu przez pierwszą dekadę miesiąca wpływa negatywnie na finanse, tworząc przymus, wynikający z konieczności uregulowania zaległych rachunków i należności. Wytrzymajcie ten czas, bo sytuacja niebawem się zmieni i pod koniec miesiąca ulegnie znacznej poprawie. Pełnia Księżyca w Byku, do której dojdzie 12 maja, w połączeniu z sekstylem Marsa do Jowisza w waszym znaku oraz pozostałymi aspektami sugeruje, że sprawy finansowe nabiorą między 11 a 15 maja kardynalnego znaczenia, wzbudzając emocje trudne do opanowania. Cokolwiek się wydarzy bądźcie dobrej myśli, bo dopóki Jowisz przebywa w swoim znaku chroni was i obdarza dobrodziejstwem, zwłaszcza że od 1 do 26 maja również zasobna Wenus tranzytuje Strzelca. Pomimo mniej lub bardziej niesprzyjających okoliczności nie opuści was optymizm i dobre samopoczucie, będziecie emanować seksapilem i przyciągać ludzi pogodą ducha. 22 maja Słońce zawita do waszego znaku, obdarzając energią  i wiarą w dobrą przyszłość. Między 22 a 26 maja Wenus utworzy koniunkcję z Jowiszem w waszym znaku, to spotkanie dwóch benefików okaże się szczególnie radosne dla Strzelców urodzonych w trzeciej dekadzie znaku, wszyscy jednak odczują dobrodziejstwo tego układu w postaci szczęśliwych zbiegów okoliczności, wygranych w konkursach, zaręczyn, wyznań miłości oraz innych tego typu wydarzeń. Jak to zwykle bywa w beczcie miodu pojawi się łyżka dziegciu – opozycja Marsa do Urana może rozwalić jakąś przyjaźń lub wywołać nagła niedyspozycję zdrowotną. 26 maja Wenus opuści wasz znak i wkroczy do Koziorożca, do końca miesiąca pozostając w trygonie z nieprzewidywalnym Uranem, macie szansę w tym czasie podreperować finanse, otrzymać propozycję dodatkowego zarobku lub uzyskać awans, na który długo czekaliście.

Kariera i pieniądze

Mimo wielu obowiązków będziesz czuł się wyśmienicie. Nawet Mars, który przebywa w opozycji do twojego znaku, nie popsuje ci humoru. Może cię poganiać i sprawiać, że nie dla wszystkich będziesz miał czas, ale maj będzie udany. Od 16.05 zrobi się spokojniej o i wiele mniej nerwowo. Będziesz energiczny i życzliwie nastawiony do świata i ludzi, co przyniesie ci wiele korzyści. Jowisz sprawi, że znowu o wszystkich zadbasz i będziesz wymyślać różne atrakcje. W pracy z przyjemnością organizować będziesz życie towarzyskie, za co wszyscy będą ci wdzięczni. Także twoje zdolności do negocjowania i dogadywania się sprawią, że szef doceni twoje starania i da ci szansę zrobienia czegoś nowego. W miłości czekają cię niezapomniane chwile. Umawiaj się na randki i nie odmawiaj czasu wielbicielom, którzy od dawna czekają na twoją przychylność. W ostatnim tygodniu maja spotkasz kogoś, kto da ci wiele nowej energii do działania. Przyjazne ci znaki to Lew i Wodnik, uważaj na marudne Bliźnięta.

Horoskop Maj 2023

Ważne liczby:
6, 11, 15
Maj ważne daty :
8, 14, 20, 26, 29
Horoskop – uwaga specjalna:
W tym miesiącu okaże się, że ważna jest grupa, bo to ona da ci siłę do działania. Zastanów się nad zmianą pracy, na początku miesiąca jest na to najlepszy czas. Dostaniesz się do ciekawego zespołu, z który wiele osiągniesz.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na maj 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Jeżeli nie potraktujesz swoich marzeń jako rzeczywistość lub jesli poznasz nowych ludzi po 20 maja, to znaczy, że idziesz zgodnie z tym, co rezerwuje Ci niebo, w zarówno wygodnej, jak i zróżnicowanej atmosferze.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Strzelec listopad 2022

Dni do 26 listopada to idealny czas na refleksję, aby przygotować nowe plany, pogłębić swoje …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *