Horoskop Strzelec luty 2023

Jowisz w Twoim gwiazdozbiorze oraz Mars i Uran w Baranie dają Ci niesamowite pokłady energii, zwłaszcza w pierwszej połowie miesiąca. Twoje działania się intensyfikują i zwiększają swoją ważność. Twoja chęć działania i wytrwałość nie mają sobie równych, a Wenus, która zostawi Cię 3 lutego dla Koziorożca, zaopiekuje się Twoim zdrowiem i finansami. Druga połowa lutego będzie spokojniejsza i da Ci możliwość zrównoważenia Twojego życia codziennego w komfortowych warunkach i dobrej organizacji. Możesz od czasu do czasu być jednak zdestabilizowany przez Neptun w gwiazdozbiorze Ryb, co zwiększy się jeszcze bardziej wraz z przybyciem Słońca do Ryb. Twoje śmiałe działania mogą utonąć w artystycznym rozmyciu, które może doprowadzić Twoje nerwy na krawędź. Spróbuj uzbroić się w pokłady tolerancji i życzliwości, aby przeciwdziałać temu układowi planet, który wpływa bardziej na intuicję niż na rozsądek. Najbardziej stresującym dniem będzie niewątpliwie nowy księżyc 19 lutego – mieszanina niedbalstwa, detali, emocjonalnego zawirowania… Horoskop Strzelec luty 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Strzelec horoskop Luty 2023

O pomoc zwrócisz się do bliskich, którzy udzielą ci cennych rad.
Po rozmowach z przyjaciółmi ustalisz swoją hierarchię wartości na nowo.
W pracy czekają cię zmiany.
Nowa polityka firmy lub współpracownik nieźle namiesza i wprowadzi chaos do twego uporządkowanego świata.
Obserwuj bacznie to, co się dzieje, bądź czujny i wyciągaj wnioski, wkrótce bowiem może się okazać, że stare sojusze są tylko wspomnieniem, a nie wszyscy wokół ciebie są uczciwi i dotrzymują słowa.
Strzelce zatrudnione w handlu i marketingu osiągną w tym miesiącu dobre wyniki.
W lutym 2023 będziesz przyciągać płeć przeciwną swym naturalnym urokiem osobistym i magnetyzmem.
Choć będziesz wzbudzać silne emocje, sam nie będziesz zainteresowany romansem.
W stałych związkach zapanuje harmonia i błogość.
Twoje zdrowie i pokłady energii, będą w tym miesiącu do pozazdroszczenia.
Będziesz mógł się pochwalić siłą fizyczną i równowagą emocjonalną.

Miłość

Poza momentami, które wprowadzą mgłę, wątpliwości lub nieuwagę, Twoje życie uczuciowe jest raczej w porządku, nawet jeśli Wenus zostawi Cię 2 lutego, wchodząc do gwiazdozbioru Koziorożca i zabarwiając Twoje relacje poważnością, zaangażowaniem, odpowiedzialnością. Druga połowa miesiąca może być trudniejsza w kwestiach komunikacji.

Rodzina i Relacje

Dla Strzelców to będzie najważniejszy miesiąc w całym roku, ze względu na trygon Słońca w Lwie do Jowisza w waszym znaku, działający między 4 a 8 lutego – taki aspekt zdarza się raz na 12 lat i może przynieść sukces, pieniądze, powodzenie i szczęście wielu Strzelcom, szczególnie jednak osobom, które urodziły się w drugiej dekadzie znaku.
Już 1 i 2 lutego nów Księżyca w koniunkcji z Wenus i w kwadraturze z Uranem w przyjaznym Lwie zapowiadają początek miłości, związku lub sukcesów dzieci, może być nerwowo, ale potem będzie już tylko lepiej. Zaraz za Słońcem również Wenus utworzy uszczęśliwiający trygon z Jowiszem w dniach 6 – 10 lutego, pierwsza dekada miesiąca zapowiada się więc wręcz fantastycznie, zwłaszcza dni od 6 do 8 lutego. Cokolwiek zdecydujecie się zrobić – wybrać się w daleką podróż, zaręczyć się, wziąć ślub czy założyć firmę – przyświeca wam szczęśliwa gwiazda, warto więc ryzykować i sięgać po sprawy, które wydawały się poza zasięgiem. W tym szczęśliwym roku, kiedy Jowisz przebywa w waszym znaku, sierpień jest wyjątkowo przyjazny każdemu przedsięwzięciu, tym bardziej, że 11 lutego Jowisz wyjdzie z retrogradacji, wszystko więc ruszy do przodu.
13 lutego Wenus w koniunkcji ze Słońcem pozwoli skorzystać z dużej okazji, co może wywołać napięcie i stres, podkręcony pełnią Księżyca w Wodniku i kwadraturą Merkurego z Uranem, 15 i 16 lutego zrezygnujcie z podróży lub po prostu uzbrójcie się w cierpliwość. Dla bliskich i dalekich wojaży, rozpoczynania przedsięwzięć o charakterze informacyjnym lub handlowym, najlepsze dni przyjdą między 19 a 21 lutego, kiedy Merkury utworzy trygon z Jowiszem.
18 lutego Mars opuści znak Lwa i przesunie się do Panny, to samo zrobi Wenus 21 lutego, 23-go natomiast również Słońce wkroczy do pracowitej i sumiennej Panny, nie oznacza to jednak końca dobrej passy. Trygon po kolei Wenus, Marsa, Słońca i Merkurego do Urana w Byku przysporzy szans zawodowych w wielu dziedzinach, nie będziecie narzekać na brak zajęć, czas skończyć urlop i wracać do pracy, bo szykują się ciekawe, oryginalne i dobrze płatne projekty. Nów w Pannie 30 lutego okaże się początkiem zawodowych sukcesów, pod warunkiem, że wykażecie się pracowitością i odpowiedzialnością.

Kariera i pieniądze

Zimowe popołudnia wypoczynkowi, czytaniu książek czy oglądaniu seriali. Będziesz bardzo wesoły i optymistyczny, a w twoim towarzystwie miło będzie odpoczywać. Bądź teraz dobrej myśli, nie oszczędzaj pieniędzy na siłę i nie martw się na zapas. Po prostu odpocznij, ciesz się towarzystwem przyjaciół. Na wszystko jeszcze masz czas. W miłości przeżyjesz wspaniałe chwile u boku kogoś wyjątkowego. W pracy nie rzucaj się nikomu w oczy, a nie zagonią cię do trudnych zadań. Od 19.02 zyskasz towarzyski prestiż i ludzie zaczną cię doceniać. Wykorzystaj to, aby pogodzić się z osobą, z którą od pewnego czasu ci się nie układa. Także w miłości czas na zgodę. Zamiast się złościć na partnera sam zastanów się, co trzeba zrobić, aby żyło się wam lepiej. A może w waszym związku nie zapanowała nuda? Warto częściej gdzieś wychodzić, bawić się i kochać. W drugiej połowie lutego Merkury bardzo sprzyja romantycznym wyjazdom. Sprzyjające ci znaki to Lew i Waga, z nimi każda podróż będzie udana. Unikaj upartego Byka, bo stracisz zapał do dobrego pomysłu.

Horoskop Luty 2023

Ważne liczby:
3, 5, 7
Luty ważne daty :
2, 21, 22, 26, 29
Horoskop – uwaga specjalna:
Uważaj na bliskich lub krewnych, którzy nagle będą szukać kontaktu z tobą. Ich zainteresowanie związane jest z finansami i mogą próbować wykorzystać Twoje dobre serce i chęć pomocy. W domu nowości i zmiany, otrzymasz ważną wiadomość.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na luty 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Zastanów się nad wszystkim do 10 lutego, działaj do 14, odpocznij 19, a końcówkę miesiąca przejdź z filozofią, bez podejmowania radykalnych decyzji i bez próbowania wszystkiego na siłę kontrolować. Jowisz wciąż chroni Twoje najważniejsze osiągnięcia, więc nie panikuj pod wpływem niepotrzebnych detali.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Strzelec listopad 2022

Dni do 26 listopada to idealny czas na refleksję, aby przygotować nowe plany, pogłębić swoje …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *