Horoskop Strzelec luty 2023

Jowisz w Twoim gwiazdozbiorze oraz Mars i Uran w Baranie dają Ci niesamowite pokłady energii, zwłaszcza w pierwszej połowie miesiąca. Twoje działania się intensyfikują i zwiększają swoją ważność. Twoja chęć działania i wytrwałość nie mają sobie równych, a Wenus, która zostawi Cię 3 lutego dla Koziorożca, zaopiekuje się Twoim zdrowiem i finansami. Druga połowa lutego będzie spokojniejsza i da Ci możliwość zrównoważenia Twojego życia codziennego w komfortowych warunkach i dobrej organizacji. Możesz od czasu do czasu być jednak zdestabilizowany przez Neptun w gwiazdozbiorze Ryb, co zwiększy się jeszcze bardziej wraz z przybyciem Słońca do Ryb. Twoje śmiałe działania mogą utonąć w artystycznym rozmyciu, które może doprowadzić Twoje nerwy na krawędź. Spróbuj uzbroić się w pokłady tolerancji i życzliwości, aby przeciwdziałać temu układowi planet, który wpływa bardziej na intuicję niż na rozsądek. Najbardziej stresującym dniem będzie niewątpliwie nowy księżyc 19 lutego – mieszanina niedbalstwa, detali, emocjonalnego zawirowania… Horoskop Strzelec luty 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Strzelec horoskop Luty 2023

O pomoc zwrócisz się do bliskich, którzy udzielą ci cennych rad.
Po rozmowach z przyjaciółmi ustalisz swoją hierarchię wartości na nowo.
W pracy czekają cię zmiany.
Nowa polityka firmy lub współpracownik nieźle namiesza i wprowadzi chaos do twego uporządkowanego świata.
Obserwuj bacznie to, co się dzieje, bądź czujny i wyciągaj wnioski, wkrótce bowiem może się okazać, że stare sojusze są tylko wspomnieniem, a nie wszyscy wokół ciebie są uczciwi i dotrzymują słowa.
Strzelce zatrudnione w handlu i marketingu osiągną w tym miesiącu dobre wyniki.
W lutym 2023 będziesz przyciągać płeć przeciwną swym naturalnym urokiem osobistym i magnetyzmem.
Choć będziesz wzbudzać silne emocje, sam nie będziesz zainteresowany romansem.
W stałych związkach zapanuje harmonia i błogość.
Twoje zdrowie i pokłady energii, będą w tym miesiącu do pozazdroszczenia.
Będziesz mógł się pochwalić siłą fizyczną i równowagą emocjonalną.

Miłość

Poza momentami, które wprowadzą mgłę, wątpliwości lub nieuwagę, Twoje życie uczuciowe jest raczej w porządku, nawet jeśli Wenus zostawi Cię 2 lutego, wchodząc do gwiazdozbioru Koziorożca i zabarwiając Twoje relacje poważnością, zaangażowaniem, odpowiedzialnością. Druga połowa miesiąca może być trudniejsza w kwestiach komunikacji.

Rodzina i Relacje

Dla Strzelców to będzie najważniejszy miesiąc w całym roku, ze względu na trygon Słońca w Lwie do Jowisza w waszym znaku, działający między 4 a 8 lutego – taki aspekt zdarza się raz na 12 lat i może przynieść sukces, pieniądze, powodzenie i szczęście wielu Strzelcom, szczególnie jednak osobom, które urodziły się w drugiej dekadzie znaku.
Już 1 i 2 lutego nów Księżyca w koniunkcji z Wenus i w kwadraturze z Uranem w przyjaznym Lwie zapowiadają początek miłości, związku lub sukcesów dzieci, może być nerwowo, ale potem będzie już tylko lepiej. Zaraz za Słońcem również Wenus utworzy uszczęśliwiający trygon z Jowiszem w dniach 6 – 10 lutego, pierwsza dekada miesiąca zapowiada się więc wręcz fantastycznie, zwłaszcza dni od 6 do 8 lutego. Cokolwiek zdecydujecie się zrobić – wybrać się w daleką podróż, zaręczyć się, wziąć ślub czy założyć firmę – przyświeca wam szczęśliwa gwiazda, warto więc ryzykować i sięgać po sprawy, które wydawały się poza zasięgiem. W tym szczęśliwym roku, kiedy Jowisz przebywa w waszym znaku, sierpień jest wyjątkowo przyjazny każdemu przedsięwzięciu, tym bardziej, że 11 lutego Jowisz wyjdzie z retrogradacji, wszystko więc ruszy do przodu.
13 lutego Wenus w koniunkcji ze Słońcem pozwoli skorzystać z dużej okazji, co może wywołać napięcie i stres, podkręcony pełnią Księżyca w Wodniku i kwadraturą Merkurego z Uranem, 15 i 16 lutego zrezygnujcie z podróży lub po prostu uzbrójcie się w cierpliwość. Dla bliskich i dalekich wojaży, rozpoczynania przedsięwzięć o charakterze informacyjnym lub handlowym, najlepsze dni przyjdą między 19 a 21 lutego, kiedy Merkury utworzy trygon z Jowiszem.
18 lutego Mars opuści znak Lwa i przesunie się do Panny, to samo zrobi Wenus 21 lutego, 23-go natomiast również Słońce wkroczy do pracowitej i sumiennej Panny, nie oznacza to jednak końca dobrej passy. Trygon po kolei Wenus, Marsa, Słońca i Merkurego do Urana w Byku przysporzy szans zawodowych w wielu dziedzinach, nie będziecie narzekać na brak zajęć, czas skończyć urlop i wracać do pracy, bo szykują się ciekawe, oryginalne i dobrze płatne projekty. Nów w Pannie 30 lutego okaże się początkiem zawodowych sukcesów, pod warunkiem, że wykażecie się pracowitością i odpowiedzialnością.

Kariera i pieniądze

Zimowe popołudnia wypoczynkowi, czytaniu książek czy oglądaniu seriali. Będziesz bardzo wesoły i optymistyczny, a w twoim towarzystwie miło będzie odpoczywać. Bądź teraz dobrej myśli, nie oszczędzaj pieniędzy na siłę i nie martw się na zapas. Po prostu odpocznij, ciesz się towarzystwem przyjaciół. Na wszystko jeszcze masz czas. W miłości przeżyjesz wspaniałe chwile u boku kogoś wyjątkowego. W pracy nie rzucaj się nikomu w oczy, a nie zagonią cię do trudnych zadań. Od 19.02 zyskasz towarzyski prestiż i ludzie zaczną cię doceniać. Wykorzystaj to, aby pogodzić się z osobą, z którą od pewnego czasu ci się nie układa. Także w miłości czas na zgodę. Zamiast się złościć na partnera sam zastanów się, co trzeba zrobić, aby żyło się wam lepiej. A może w waszym związku nie zapanowała nuda? Warto częściej gdzieś wychodzić, bawić się i kochać. W drugiej połowie lutego Merkury bardzo sprzyja romantycznym wyjazdom. Sprzyjające ci znaki to Lew i Waga, z nimi każda podróż będzie udana. Unikaj upartego Byka, bo stracisz zapał do dobrego pomysłu.

Horoskop Luty 2023

Ważne liczby:
3, 5, 7
Luty ważne daty :
2, 21, 22, 26, 29
Horoskop – uwaga specjalna:
Uważaj na bliskich lub krewnych, którzy nagle będą szukać kontaktu z tobą. Ich zainteresowanie związane jest z finansami i mogą próbować wykorzystać Twoje dobre serce i chęć pomocy. W domu nowości i zmiany, otrzymasz ważną wiadomość.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na luty 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Zastanów się nad wszystkim do 10 lutego, działaj do 14, odpocznij 19, a końcówkę miesiąca przejdź z filozofią, bez podejmowania radykalnych decyzji i bez próbowania wszystkiego na siłę kontrolować. Jowisz wciąż chroni Twoje najważniejsze osiągnięcia, więc nie panikuj pod wpływem niepotrzebnych detali.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Strzelec sierpień 2022

Widzisz przyjaźń tylko w 100% zaangażowania. Nie ma mowy na półmetki. Dla swoich prawdziwych przyjaciół, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *