Horoskop Strzelec listopad 2022

Dni do 26 listopada to idealny czas na refleksję, aby przygotować nowe plany, pogłębić swoje pomysły, których jest wiele. Piękna Wenus, będąca w Twoim znaku, oraz Jowisz obdarzą Cię wszelkimi satysfakcjami. Staniesz się pewny siebie, lojalny, zakochany, zwłaszcza podczas ostatniego tygodnia listopada. Mars, będący w gwiazdozbiorze Wagi i w harmonii z Twoim słońcem pozwoli Ci na rozwój nowych przyjaźni. Pamiętaj jednak, żeby z niczym nie przesadzić, zwłaszcza jeśli jesteś z pierwszej dekady, gdyż Uran w Byku może doprowadzić do problemów zdrowotnych lub związanych z pracą. W tym miesiącu kontynuujesz swój rozwój (poza trzecią dekadą) pod wpływem Saturna i Plutona, które popchną Cię w kierunku kilku drobnych zmian. Wpływ Neptuna może doprowadzić do kilku nieprzyjemnych sytuacji w życiu rodzinnym, bądź czujny. Horoskop Strzelec listopad 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Strzelec horoskop Listopad 2022

Dopiero ostatni tydzień miesiąca przyniesie chwilę wytchnienia i relaks.
To czas, kiedy znacznie polepszysz swój wizerunek w pracy i pokażesz, na co cię stać.
Możesz śmiało realizować swoje cele, aktywność i zaangażowanie oraz przejęcie inicjatywy sprawi, że staniesz się głównym kandydatem do awansu lub premii.
Teraz jest bardzo dobry czas, by osiągać to, na co masz ochotę, ludzie będą podatni na twój wpływ i łatwiej przeforsujesz swoje pomysły.
Układ planet korzystnie wpłynie na finanse Strzelców.
Twoja intuicja dobrze podpowiada ci, gdzie są pieniądze i możliwe zyski.
Dobra passa przełoży się także na twoje zaangażowanie w pomoc innym.
Wspieranie akcji dobroczynnych da ci dużo satysfakcji.
W listopadzie Strzelce mogą spodziewać się problemów w związkach.
Pomijane wcześniej tematy będą ciążyć i sprawią, że dojdzie do kłótni.
Silne związki przejdą przez te problemy i staną się jeszcze lepsze, umiejętność rozmawiania i pójścia na kompromis okaże się bardzo ważna.
Związki, które są słabsze, mogą się rozpaść.
Single spod znaku Strzelca jeśli chcą kogoś szukać, najszybciej uda się im to dzięki portalom randkowym.
Szukając w bliskim otoczeniu Strzelec nie ma szans na znalezienie miłości.
Listopad to dla Strzelca czas zdrowia i bardzo dobrej sprawności.
Warto zainwestować w dobre masaże i zdrową żywność.
Po 20 listopada czas na treningi i podjęcie aktywności fizycznej.

Miłość

Jesteś niezwykle atrakcyjny! Wenus w Twoim znaku aż do 26 listopada przygotuje dla Ciebie piękny program, pełen łatwości i uroku osobistego. Jeśli jesteś zakochany, będziesz jeszcze bardziej, jeśli nie – pewne kwestie rozwiną się na tej płaszczyźnie. Mars, w pięknym aspekcie do Wenus i do Twojego słońca doprowadzi Cię do wielu intensywnych pragnień.

Rodzina i Relacje

Słońce do 22 listopada przebywa w znaku Skorpiona, co osłabia was energetycznie. Również Merkury tranzytuje ten znak, w dodatku do 20 listopada porusza się biegiem wstecznym, co działa na was jeszcze bardziej deprymująco, uniemożliwiając podejmowanie wiążących decyzji.  Mars w przyjaznym znaku Wagi jest jednak słaby i tworząc kwadraturę z Plutonem w Koziorożcu przez pierwszą dekadę miesiąca wpływa negatywnie na finanse, tworząc przymus, wynikający z konieczności uregulowania zaległych rachunków i należności. Wytrzymajcie ten czas, bo sytuacja niebawem się zmieni i pod koniec miesiąca ulegnie znacznej poprawie. Pełnia Księżyca w Byku, do której dojdzie 12 listopada, w połączeniu z sekstylem Marsa do Jowisza w waszym znaku oraz pozostałymi aspektami sugeruje, że sprawy finansowe nabiorą między 11 a 15 listopada kardynalnego znaczenia, wzbudzając emocje trudne do opanowania. Cokolwiek się wydarzy bądźcie dobrej myśli, bo dopóki Jowisz przebywa w swoim znaku chroni was i obdarza dobrodziejstwem, zwłaszcza że od 1 do 26 listopada również zasobna Wenus tranzytuje Strzelca. Pomimo mniej lub bardziej niesprzyjających okoliczności nie opuści was optymizm i dobre samopoczucie, będziecie emanować seksapilem i przyciągać ludzi pogodą ducha. 22 listopada Słońce zawita do waszego znaku, obdarzając energią  i wiarą w dobrą przyszłość. Między 22 a 26 listopada Wenus utworzy koniunkcję z Jowiszem w waszym znaku, to spotkanie dwóch benefików okaże się szczególnie radosne dla Strzelców urodzonych w trzeciej dekadzie znaku, wszyscy jednak odczują dobrodziejstwo tego układu w postaci szczęśliwych zbiegów okoliczności, wygranych w konkursach, zaręczyn, wyznań miłości oraz innych tego typu wydarzeń. Jak to zwykle bywa w beczcie miodu pojawi się łyżka dziegciu – opozycja Marsa do Urana może rozwalić jakąś przyjaźń lub wywołać nagła niedyspozycję zdrowotną. 26 listopada Wenus opuści wasz znak i wkroczy do Koziorożca, do końca miesiąca pozostając w trygonie z nieprzewidywalnym Uranem, macie szansę w tym czasie podreperować finanse, otrzymać propozycję dodatkowego zarobku lub uzyskać awans, na który długo czekaliście.

Kariera i pieniądze

Będziesz kierować działaniami innych ludzi. Twoje zdanie i twoje umiejętności okażą się niezbędne do załatwienia pewnej ważnej sprawy. Zadbaj o swoje interesy, zamiast poświęcać się dla innych, bo Jowisz przez ostatni miesiąc bardzo ci pomaga. Policzysz, kto jest ci winien pieniądze, a kto przysługę i wreszcie zażądasz rewanżu za wyrządzone uprzejmości. W pracy chętnie zabierzesz się za trudne sprawy i pokażesz wszystkim, na co cię naprawdę stać. Poczujesz potrzebę podsumowania sukcesów i ułożenia poważnych planów na dalsze miesiące. Po 22.11 pomoże ci Słońce. Będziesz miał szczęście: wygrasz w sporze, zasłużysz na uznanie i zdobędziesz dodatkowe pieniądze. Ostatnie dni listopada sprzyjają udanym wyjazdom i dobrej zabawie. W miłości postaw wszystko na jedną kartę, zaryzykuj. Randka z nieznajomym może wiele zmienić. Sprzyjające ci znaki to Lew i Wodnik, które mają podobne do twoich zainteresowania. Unikaj ambitnych Baranów, które zmieniają plany w ostatniej chwili.

Horoskop Listopad 2022

Ważne liczby:
5, 8, 14
Listopad ważne daty :
9, 10, 14, 20, 22
Horoskop – uwaga specjalna:
Działaj odważnie, ale rozsądnie. Dzięki rozwadze podejmiesz bardzo dobrą decyzję, która będzie procentować przez lata. Rozpierającą Cię energię wykorzystaj na pracę i rozwój osobisty Zadbaj o zdrowie, więcej się ruszaj i ekologicznej ożywiaj.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na listopad 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Będzie to miesiąc pełen subtelności i spokojnych wydarzeń. Mi iłość jest obecna podczas całego miesiąca, idealny czas na zmniejszenie wszelkich konfliktów czy nieporozumień. Jowisz, Twoja planeta, wciąż Cię chroni, zwłaszcza osoby z ostatniej dekady.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Strzelec sierpień 2022

Widzisz przyjaźń tylko w 100% zaangażowania. Nie ma mowy na półmetki. Dla swoich prawdziwych przyjaciół, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *