Horoskop Strzelec lipiec 2022

Obecność Jowisza w Strzelcu dotyczy właśnie Ciebie w pierwszej kolejności. Szczęście jest na wyciągnięcie ręki, czujesz je, nie wiedząc jeszcze dokładnie w jakiej formie się Tobie zaprezentuje. Dotyczy ono praktycznie wszystkich obszarów Twojego życia. Jeśli zachowasz zimną krew, nie będziesz rozczarowany. Mars zachęci Cię do podbijania nowych terenów, dajesz z siebie wszystko. Czemu nie? Jest na to idealny moment. Gwiazdy sprzyjają Twoim działaniom, jest to czas na dojście do wybitnych osiągnięć. Wykorzystaj pozytywną energię z 13 lipca. Horoskop Strzelec lipiec 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Strzelec horoskop Lipiec 2022

Pomysły i wszelkie innowacje na razie sobie odpuść, czeka cię rzemieślnicza praca, której nie lubisz.
Współpraca z innymi okaże się niełatwa, ale konieczna.
Finanse w lipcu 2022 będą wspierane przez działanie Księżyca na twój znak zodiaku.
Jednak najpierw pomyśl o zobowiązaniach, a zwłaszcza pożyczkach, które za niedługo mogą stać się nieznośnym obciążeniem, które będzie cię bardzo irytować.
Inwestycje dokonane po 12 lipca przyniosą najlepszy zysk.
Strzelce w związkach postawią w lipcu na zmysłowość.
Wspólne spędzanie czasu, romantyzm i mnóstwo czułości.
Problemy, jakie do tej pory były dosyć duże, staną się bez znaczenia, zrozumiecie, że ważniejsze jest patrzenie w przyszłość niż ciągłe grzebanie w przeszłości.
Strzelce single będą w tym miesiącu bardzo dobrze się bawić.
Spotkania towarzyskie, poznawanie nowych ludzi i wieczory pełne wrażeń.
Jednak nic poza tym, na razie na trwały związek się nie zanosi.
Do 23 lipca uważaj na zdrowie, nie forsuj się i unikaj przesilania organizmu.
Jeśli chcesz zacząć jakąś aktywność, zajmij się tym pod koniec miesiąca.
Zadbaj o to, by otaczały cię lecznicze i przyjemne zapachy.

Miłość

Wreszcie akceptujesz drugą osobę lub innych wraz z ich ograniczeniami i różnicami. Przestałeś gonić za księżycem lub za obrazem czegoś, co tak naprawdę do Ciebie nie pasowało. Saturn w Koziorożcu pozwoli Ci na nabranie dystansu, aby nie popaść w ekscesy. Czeka Cię idealna równowaga, jest to świetny zwrot z inwestycji.

Rodzina i Relacje

Do 23 lipca Słońce w znaku Raka skłoni was do ważnych długoterminowych inwestycji, istotne decyzje, szczególnie finansowe, starajcie się podjąć przed 8 lipca, dopóki Merkury pozostaje w ruchu prostym. 2 lipca dojdzie do zaćmienia Słońca w Raku, tego samego dnia Mars opuści ten znak i wkroczy do Lwa, wzrośnie więc wasza aktywność i chęć pokonania przeszkód, niektóre Strzelce zostawią za sobą przeszłość i rozpoczną nowy rozdział w życiu. 3 lipca do znaku Raka wkroczy zasobna Wenus, możecie więc liczyć na zwrot należności lub kredyt, horoskop ostrzega jednak przed takim rozwiązaniem problemów życiowych.
Między 8 a 17 lipca nastąpi szereg niekorzystnych układów planetarnych, nie powinniście jednak nadmiernie się tym przejmować, ponieważ chroni was obecność Jowisza w waszym znaku, wszystko więc ostatecznie obróci się na waszą korzyść.
Między 8 a 10 lipca Słońce ustawi się w opozycji do ograniczającego Saturna, na waszym koncie pojawią się pustki, konieczne okaże się ograniczenie wydatków, w tym samym czasie jednak Wenus utworzy sekstyl z Uranem, pojawi się więc okazja otrzymania dodatkowej pracy. Osoby borykające się z problemami zdrowotnymi trafią na odpowiedniego terapeutę, warto mu zaufać, nawet jeśli wiązać się to będzie z radykalną zmianą postępowania. Koniunkcja Merkurego z Marsem, a następnie kwadratura Marsa z Uranem podpowiada, że jeśli coś lub ktoś wam nie odpowiada, znajdziecie w sobie siłę, aby się wyzwolić z jego negatywnego wpływu.
Między 12 a 15 lipca opozycja Słońca do Plutona wzbudzi w was potrzebę głębokiej zmiany i odrzucenia tego, co szkodliwe, zaczniecie postępować w sposób zdeterminowany, szczególnie w sferze finansowej, wzrośnie też wasze poczucie własnej wartości.
Zaćmienie Księżyca w znaku Koziorożca, pod wpływem którego pozostaniecie w dniach 16-17 lipca, ostrzega przed nierozważnym postępowaniem, starajcie się nie ulegać emocjom i postępować zgodnie z zasadami.
Między 16 a 21 lipca Wenus w Raku ustawi się w opozycji najpierw do Saturna, a następnie do Plutona, tworząc przy tym trygon do Neptuna – ogarnie was z jednej strony poczucie samotności, z drugiej determinacja, aby pokonać kryzys, pogłębi się uczucie empatii, pojawią się pieniądze niezbędne, aby zrealizować dalekosiężne plany i marzenia, pomoże wam w tym otwarcie się na duchowość.
23 lipca Słońce opuści problematyczny znak Raka i wkroczy do życzliwego Lwa, w ostatnim tygodniu miesiąca odzyskacie wigor i chęć do działania, spakujecie manatki i wybierzecie się w podróż, do czego zachęci was trygon Marsa w Lwie do przebywającego w waszym znaku Jowisza. 30 i 31 lipca kwadratura Słońca do Urana przypomni wam o konieczności zadbania o zdrowie.

Kariera i pieniądze

W lipcu czeka cię wiele niezwykłych przygód i zabawnych sytuacji. Twoim wrogiem jest jednak pośpiech, no i zamieszanie. Pilnuj swoich sekretów, a w pracy postaraj się zapewnić sobie wpływowych pomocników, bo wtedy konkurencja nie odważy się ciebie zaatakować. W pierwszej połowie lipca szczególnie sprzyja ci powodzenie w sprawach zawodowych. Przypomną sobie o tobie różne ważne osoby, a być może ktoś powierzy ci odpowiedzialne zadanie. Dzięki namysłowi i ostrożności osiągniesz więcej, niż wszyscy się spodziewają. Jednak działaj spokojnie, bo kiedy się zastanowisz, to wszystko stanie się łatwiejsze. Tylko nie rezydnuj z urlopu, bo czego nie uda się zrobić w lipcu, za to na spokojnie zabierzesz się w sierpniu, kiedy będziesz miał jeszcze więcej sił. W miłości nadal radość i powodzenie, partner będzie cię wspierał w każdej sprawie. Po 23 lipca chętniej zajmiesz się rodzinnymi sprawami, a nawet zaprosisz w gościnę dawno niewidzianych krewnych. A na imprezach i wyjazdach będziesz przebojowy i pewny siebie. Przyjazne ci znaki to Bliźnięta i Byk, uważaj na przemądrzałą Pannę.

Horoskop Lipiec 2022

Ważne liczby:
9, 12, 15
Lipiec ważne daty :
2, 5, 7, 13, 19
Horoskop – uwaga specjalna:
Najbliższy miesiąc będzie czasem refleksji i przemyśleń. Dzięki rozważaniom na sensem życia i podejmowanych działań, zyskasz odpowiednią motywację na kolejne tygodnie. Dodatkowo ktoś, kto do tej pory skrycie się w Tobie podkochiwał, wreszcie ujawni swoje uczucia. Daj tej osobie szansę.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na lipiec 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Stań twarzą w twarz ze starymi wspomnieniami. Jesteś uzbrojony po zęby, dzięki swojej pewności siebie i realistycznemu podejściu do tematu. Twoje życie prezentuje się w najlepszym wydaniu, pamiętaj, aby sobie zaufać. Szczęście towarzyszy Ci przez cały lipiec, wykorzystaj więc piękne możliwości.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Strzelec sierpień 2022

Widzisz przyjaźń tylko w 100% zaangażowania. Nie ma mowy na półmetki. Dla swoich prawdziwych przyjaciół, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *