Horoskop Strzelec lipiec 2022

Obecność Jowisza w Strzelcu dotyczy właśnie Ciebie w pierwszej kolejności. Szczęście jest na wyciągnięcie ręki, czujesz je, nie wiedząc jeszcze dokładnie w jakiej formie się Tobie zaprezentuje. Dotyczy ono praktycznie wszystkich obszarów Twojego życia. Jeśli zachowasz zimną krew, nie będziesz rozczarowany. Mars zachęci Cię do podbijania nowych terenów, dajesz z siebie wszystko. Czemu nie? Jest na to idealny moment. Gwiazdy sprzyjają Twoim działaniom, jest to czas na dojście do wybitnych osiągnięć. Wykorzystaj pozytywną energię z 13 lipca. Horoskop Strzelec lipiec 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Strzelec horoskop Lipiec 2022

Pomysły i wszelkie innowacje na razie sobie odpuść, czeka cię rzemieślnicza praca, której nie lubisz.
Współpraca z innymi okaże się niełatwa, ale konieczna.
Finanse w lipcu 2022 będą wspierane przez działanie Księżyca na twój znak zodiaku.
Jednak najpierw pomyśl o zobowiązaniach, a zwłaszcza pożyczkach, które za niedługo mogą stać się nieznośnym obciążeniem, które będzie cię bardzo irytować.
Inwestycje dokonane po 12 lipca przyniosą najlepszy zysk.
Strzelce w związkach postawią w lipcu na zmysłowość.
Wspólne spędzanie czasu, romantyzm i mnóstwo czułości.
Problemy, jakie do tej pory były dosyć duże, staną się bez znaczenia, zrozumiecie, że ważniejsze jest patrzenie w przyszłość niż ciągłe grzebanie w przeszłości.
Strzelce single będą w tym miesiącu bardzo dobrze się bawić.
Spotkania towarzyskie, poznawanie nowych ludzi i wieczory pełne wrażeń.
Jednak nic poza tym, na razie na trwały związek się nie zanosi.
Do 23 lipca uważaj na zdrowie, nie forsuj się i unikaj przesilania organizmu.
Jeśli chcesz zacząć jakąś aktywność, zajmij się tym pod koniec miesiąca.
Zadbaj o to, by otaczały cię lecznicze i przyjemne zapachy.

Miłość

Wreszcie akceptujesz drugą osobę lub innych wraz z ich ograniczeniami i różnicami. Przestałeś gonić za księżycem lub za obrazem czegoś, co tak naprawdę do Ciebie nie pasowało. Saturn w Koziorożcu pozwoli Ci na nabranie dystansu, aby nie popaść w ekscesy. Czeka Cię idealna równowaga, jest to świetny zwrot z inwestycji.

Rodzina i Relacje

Do 23 lipca Słońce w znaku Raka skłoni was do ważnych długoterminowych inwestycji, istotne decyzje, szczególnie finansowe, starajcie się podjąć przed 8 lipca, dopóki Merkury pozostaje w ruchu prostym. 2 lipca dojdzie do zaćmienia Słońca w Raku, tego samego dnia Mars opuści ten znak i wkroczy do Lwa, wzrośnie więc wasza aktywność i chęć pokonania przeszkód, niektóre Strzelce zostawią za sobą przeszłość i rozpoczną nowy rozdział w życiu. 3 lipca do znaku Raka wkroczy zasobna Wenus, możecie więc liczyć na zwrot należności lub kredyt, horoskop ostrzega jednak przed takim rozwiązaniem problemów życiowych.
Między 8 a 17 lipca nastąpi szereg niekorzystnych układów planetarnych, nie powinniście jednak nadmiernie się tym przejmować, ponieważ chroni was obecność Jowisza w waszym znaku, wszystko więc ostatecznie obróci się na waszą korzyść.
Między 8 a 10 lipca Słońce ustawi się w opozycji do ograniczającego Saturna, na waszym koncie pojawią się pustki, konieczne okaże się ograniczenie wydatków, w tym samym czasie jednak Wenus utworzy sekstyl z Uranem, pojawi się więc okazja otrzymania dodatkowej pracy. Osoby borykające się z problemami zdrowotnymi trafią na odpowiedniego terapeutę, warto mu zaufać, nawet jeśli wiązać się to będzie z radykalną zmianą postępowania. Koniunkcja Merkurego z Marsem, a następnie kwadratura Marsa z Uranem podpowiada, że jeśli coś lub ktoś wam nie odpowiada, znajdziecie w sobie siłę, aby się wyzwolić z jego negatywnego wpływu.
Między 12 a 15 lipca opozycja Słońca do Plutona wzbudzi w was potrzebę głębokiej zmiany i odrzucenia tego, co szkodliwe, zaczniecie postępować w sposób zdeterminowany, szczególnie w sferze finansowej, wzrośnie też wasze poczucie własnej wartości.
Zaćmienie Księżyca w znaku Koziorożca, pod wpływem którego pozostaniecie w dniach 16-17 lipca, ostrzega przed nierozważnym postępowaniem, starajcie się nie ulegać emocjom i postępować zgodnie z zasadami.
Między 16 a 21 lipca Wenus w Raku ustawi się w opozycji najpierw do Saturna, a następnie do Plutona, tworząc przy tym trygon do Neptuna – ogarnie was z jednej strony poczucie samotności, z drugiej determinacja, aby pokonać kryzys, pogłębi się uczucie empatii, pojawią się pieniądze niezbędne, aby zrealizować dalekosiężne plany i marzenia, pomoże wam w tym otwarcie się na duchowość.
23 lipca Słońce opuści problematyczny znak Raka i wkroczy do życzliwego Lwa, w ostatnim tygodniu miesiąca odzyskacie wigor i chęć do działania, spakujecie manatki i wybierzecie się w podróż, do czego zachęci was trygon Marsa w Lwie do przebywającego w waszym znaku Jowisza. 30 i 31 lipca kwadratura Słońca do Urana przypomni wam o konieczności zadbania o zdrowie.

Kariera i pieniądze

W lipcu czeka cię wiele niezwykłych przygód i zabawnych sytuacji. Twoim wrogiem jest jednak pośpiech, no i zamieszanie. Pilnuj swoich sekretów, a w pracy postaraj się zapewnić sobie wpływowych pomocników, bo wtedy konkurencja nie odważy się ciebie zaatakować. W pierwszej połowie lipca szczególnie sprzyja ci powodzenie w sprawach zawodowych. Przypomną sobie o tobie różne ważne osoby, a być może ktoś powierzy ci odpowiedzialne zadanie. Dzięki namysłowi i ostrożności osiągniesz więcej, niż wszyscy się spodziewają. Jednak działaj spokojnie, bo kiedy się zastanowisz, to wszystko stanie się łatwiejsze. Tylko nie rezydnuj z urlopu, bo czego nie uda się zrobić w lipcu, za to na spokojnie zabierzesz się w sierpniu, kiedy będziesz miał jeszcze więcej sił. W miłości nadal radość i powodzenie, partner będzie cię wspierał w każdej sprawie. Po 23 lipca chętniej zajmiesz się rodzinnymi sprawami, a nawet zaprosisz w gościnę dawno niewidzianych krewnych. A na imprezach i wyjazdach będziesz przebojowy i pewny siebie. Przyjazne ci znaki to Bliźnięta i Byk, uważaj na przemądrzałą Pannę.

Horoskop Lipiec 2022

Ważne liczby:
9, 12, 15
Lipiec ważne daty :
2, 5, 7, 13, 19
Horoskop – uwaga specjalna:
Najbliższy miesiąc będzie czasem refleksji i przemyśleń. Dzięki rozważaniom na sensem życia i podejmowanych działań, zyskasz odpowiednią motywację na kolejne tygodnie. Dodatkowo ktoś, kto do tej pory skrycie się w Tobie podkochiwał, wreszcie ujawni swoje uczucia. Daj tej osobie szansę.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na lipiec 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Stań twarzą w twarz ze starymi wspomnieniami. Jesteś uzbrojony po zęby, dzięki swojej pewności siebie i realistycznemu podejściu do tematu. Twoje życie prezentuje się w najlepszym wydaniu, pamiętaj, aby sobie zaufać. Szczęście towarzyszy Ci przez cały lipiec, wykorzystaj więc piękne możliwości.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Strzelec listopad 2022

Dni do 26 listopada to idealny czas na refleksję, aby przygotować nowe plany, pogłębić swoje …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *