Horoskop Strzelec kwiecień 2023

Mars w Bliźniakach wpłynie przede wszystkim na Twoje relacje z innymi. Atmosfera jest dość elektryczna, ale niekoniecznie negatywna. Lubisz rywalizację? Stawisz czoła pewnej konkurencji, która napędza Cię do działania, ale nie reagujesz zbyt impulsywnie. Warto czasem wziąć krok w bok, aby przeprowadzić rozmowę. 11 kwietnia Jowisz obdarzy Cię elementami, które pomogą Ci w budowaniu przyszłości pełnej optymizmu. Ta planeta zachęci Cię do większej otwartości i entuzjazmu. Twoje zdolności umysłowe rozwijają się, a Ty świetnie się rozwijasz w dziedzinach filozoficznych lub duchowych. Druga połowa miesiąca, wraz z Merkurym w gwiazdozbiorze Barana od 16 kwietnia, pełnią księżyca 19 kwietnia oraz przejściem Wenus do Barana 20 kwietnia, obdarzy Cię jeszcze większym entuzjazmem! Merkury ożywi Twoje relacje, które staną się bardzo konstruktywne. Pomoże Ci również w uporządkowaniu pomysłów oraz w wyrażania swoich myśli w bardziej spontaniczny sposób. Wenus rozbudzi Twoje życie miłosne, podzielisz się dynamiczną atmosferą z najbliższymi. Horoskop Strzelec kwiecień 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Strzelec horoskop Kwiecień 2023

To da wiele szczęścia i spokoju, który będzie dodawał sił w działaniu.
W pracy spokój i stabilizacja, szef doceni twoje dotychczasowe osiągnięcia i nie będzie cię obciążał ponad twoje obowiązki.
W finansach w kwietniu czas na zrewidowanie dotychczasowych planów.
Przyjrzyj się wydatkom, a dostrzeżesz, że jest kilka spraw, które są zaniedbane.
Zmiany są potrzebne, żeby pieniądze nie były marnowane.
W kwietniu 2023 życie rodzinne będzie układało się bardzo dobrze.
W związkach będzie panował spokój, harmonia.
Wzajemne wsparcie i okazywane sobie uczucia wzmocnią więź i dadzą poczucie spełnienia.
Strzelec, które niedawno skończył związki, będą miały szansę spotkać kogoś, kto zawładnie ich sercem.
Dostrzeżecie mnóstwo punktów wspólnych, a dzięki temu będziecie potrafili godzinami rozmawiać.
Dajcie sobie czas, działajcie bez pośpiechu, a z pewnością uda wam się stworzyć trwały związek.
W kwietniu 2023 Strzelce będą miały dużo energii i chęci do działania.
Dobrze ukierunkuj swoje działania, a zyskasz doskonałą kondycję i figurę, której pozazdroszczą ci wszyscy wokoło.

Miłość

Mars zachęca Cię do działania i jedności. Z przejściem Merkurego, a potem Wenus do Barana, Twoje życie miłosne stanie się coraz bardziej gorące. Jeśli dobrze się za to zabierzesz, przeniesie Cię ono wprost do chmur!

Rodzina i Relacje

Słońce do 23 kwietnia przebywa w życzliwym znaku Wagi, kierując waszą uwagę na sprawy przyjaźni, rozwój zainteresowań, a także udział w grupach zaangażowanych w podobne działania. Merkury 3 kwietnia przesunie się do Skorpiona, zaczniecie więc zgłębiać tajemnice życia, czytać i pisać o sprawach ukrytych, śledzić polityczne wiadomości lub zastanawiać się nad metodami powiększenia zysków. Następnego dnia Mars opuści zabieganą Pannę i wkroczy do Wagi, wasze życie towarzyskie się ożywi, starajcie się jednak być mniej bojowi, bo Mars w tym znaku potrafi wyrwać się spod kontroli i uderzyć w kogoś, kto na to nie zasługuje.
Między 6 a 10 kwietnia Słońce w kwadraturze do Saturna sprawi, że zaczniecie oszczędzać lub ograniczycie wydatki, to również znakomity moment, aby zastosować bardziej restrykcyjną dietę, jeśli planowaliście stracić zbędne kilogramy. Wsparcia ze strony przyjaciół się nie spodziewajcie, chyba że poznacie osoby podzielające wasze doświadczenia. Między 6 a 8 kwietnia Merkury w opozycji do Urana przyniesie elektryzujące wiadomości z dziedziny zdrowia lub sposobów odżywiania.
8 kwietnia Wenus opuści życzliwy znak Wagi i wkroczy do znaku Skorpiona, zaczniecie ukrywać prawdziwe uczucia, a następnie wyrażać je w sposób gwałtowny, czasem nieadekwatny do sytuacji. Od 12 do 16 kwietnia natomiast Słońce ustawi się w sekstylu do Jowisza i kwadraturze do Plutona, układ planet wpłynie stymulująco na sprawy finansowe, pojawi się szansa na zarobienie większych pieniędzy lub uzyskanie korzystnego kredytu – skorzystają głównie Strzelce urodzone w drugiej (3-12.12) i trzeciej dekadzie znaku (13-21.12).
Pełnia Księżyca w przyjaznym znaku Barana w dniach 13-14 kwietnia, połączona z opozycją Wenus do Urana, zapowiada emocjonujące wydarzenia dotyczące ulubionych zajęć, relacji z dziećmi lub trwających od niedawna romansów. Między 14 a 20 kwietnia Merkury w Skorpionie utworzy szereg aspektów z planetami w Koziorożcu i Rybach, zaraz potem, w dniach od 20 do 26 kwietnia, ten sam układ planet powtórzy Wenus, pojawi się szansa na ustabilizowanie sytuacji finansowej, będzie to jednak wymagało od was kreatywności, pomysłowości i zwiększonego wysiłku zarówno intelektualnego, jak i emocjonalnego.
23 kwietnia Słońce opuści życzliwą Wagę i wkroczy do skrytego Skorpiona, rozpoczynając miesiąc, w którym Strzelce czują się osłabione i pozbawione energii. Ostatni tydzień kwietnia minie pod znakiem trudnych układów planetarnych, ponieważ Mars utworzy napiętą kwadraturę z Saturnem, a Słońce opozycję z Uranem – sytuacja materialna może się gwałtownie zmienić, nie powinniście robić niczego, co wymaga nadmiernego wysiłku, sprawy niebawem się unormują, zaufajcie sobie i nadchodzącej przyszłości.

Kariera i pieniądze

Jowisz w kwietniu przyniesie ci wiele nowych zawodowych propozycji. Pojawią się kolejne okazje do różnych wyjazdów i szkoleń. Mars, planeta szybkich decyzji, także doda ci odwagi. Nie leń się i pokazuj innym, co potrafisz, zamiast chować się przed szefem. W pracy ilość zadań może cię trochę przestraszyć, ale na pewno dasz sobie ze wszystkim radę. Od 17.04 masz jeszcze większą siłę przebicia, a także możesz stać się bardziej popularny. Okaże się, że jesteś ekspertem w takich dziedzinach, o których nikt nie ma pojęcia. Wykorzystaj swoją wiedzę po Wielkanocy, a szef na pewno cię doceni. W miłości będziesz miał skłonności do flirtów i przelotnych romansów. W stałym związku uważaj, bo możesz przez to sprowadzić na siebie kłopoty. Pewnych spraw czy wielbicieli nie uda ci się trzymać w tajemnicy. Samotnym Strzelcom nie będzie to jednak przeszkadzać. Rodzina może domagać się od ciebie wyjaśnień, czy nawet ujrzenia kandydata do twojej ręki na wielkanocnym obiedzie. Przyjazne ci znaki to Bliźnięta i Panna, uważaj na rozgadanego Raka.

Horoskop Kwiecień 2023

Ważne liczby:
5, 13, 15
Kwiecień ważne daty :
1, 9, 12, 22, 24
Horoskop – uwaga specjalna:
W pierwszych tygodniach miesiąca poczujesz się znacznie lepiej ze sobą i swoim otoczeniem. Zniknie uczucie skrępowania, zaznasz wolności, której tak Ci brakowało, towarzystwa też Ci nie braknie. Nie będziesz mieć powodów do narzekania.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na kwiecień 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Na początku miesiąca lepiej się wycofać niż mówić bzdury lub, co gorsza, na nie odpowiadać. Z biegiem czasu atmosfera stanie się coraz bardziej dla Ciebie korzystna, zwłaszcza w okolicach 19 kwietnia, wraz z pełnią księżyca w Wadze – wtedy całe niebo Tobie sprzyja i otwiera przed Tobą nowe możliwości.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Strzelec listopad 2022

Dni do 26 listopada to idealny czas na refleksję, aby przygotować nowe plany, pogłębić swoje …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *