Horoskop Strzelec grudzień 2022

To jest Twój miesiąc!… a przynajmniej do 22 grudnia, kiedy Słońce jeszcze jest w Twoim znaku. Od 9 grudnia, Merkury obdarza Cię świetną charyzmą i chęcią działania. Pierwszy tydzień miesiąca to czas na refleksję, ale później wszystko przyspieszy tempa. Twoja energia fizyczna, która zazwyczaj jest w doskonałej formie, będzie w tym miesiącu spokojniejsza i wolniejsza. Jeśli jesteś z pierwszej dekady, Koziorożec, Jowisz, Saturn i Pluton wpłyną na Twoje finanse, przynosząc im niespodziankę. Dla osób urodzonych w innych dekadach, te planety wzmocnią i ustabilizują te kwestie. Pierwsza dekado, Uran może doprowadzić do nieprzyjemnych wstrząsów w rzeczach związanych ze zdrowiem lub pracą. Pamiętaj, że nic na siłę. Lepiej schronić się przy cieple domowego ogniska. Horoskop Strzelec grudzień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Strzelec horoskop Grudzień 2022

Twój rozwój zawodowy przyspieszy, jeśli podniesiesz swoje kwalifikacje poprzez odpowiednie kursy i szkolenia.
Niewykluczone, że w tym miesiącu czekają cię służbowe wyjazdy i zagraniczne delegacje.
Gwiazdy wróżą ci pomyślność i powodzenie w interesach.
Sukces osiągniesz dzięki szybkim i mądrym decyzjom.
Po 20 grudnia 2022 znajomi i kontakty towarzyskie pomogą ci osiągnąć wzrost finansowy.
Ruchy wsteczne Merkurego namieszają w sprawach sercowych Strzelca.
Sytuacja osób w związkach będzie zmienna i dynamiczna, trudna do przewidzenia.
Samotni będą szukać wysoko postawionych partnerów, którzy pomogliby im w interesach.
Małżeństwa zaczną myśleć o powiększeniu rodziny.
Słaba odporność i wyczerpanie fizyczne negatywnie wpłyną na kondycję Strzelców.
Osoby spod tego znaku powinny na siebie uważać do 21 grudnia.
Po tej dacie zmęczony organizm Strzelca odzyska siły.
Nadejdzie pora, by zająć się duchem.
Zachować harmonię i spokój pomoże wam relaksacyjna muzyka i medytacja.

Miłość

Lojalność i poważne uczucia będą nasilone do 22 grudnia, dzięki wpływom Wenus. Następnie ta planeta przejdzie do Wodnika, co doprowadzi do większej swobody w miłości. Odrzucisz wtedy rutynę i otworzysz się z entuzjazmem na świat, który Cię otacza. Twoje libido wyrazi się w delikatny, a nawet tajemniczy sposób.

Rodzina i Relacje

Słońce do 22 grudnia przebywa w znaku Skorpiona, co osłabia was energetycznie. Również Merkury tranzytuje ten znak, w dodatku do 20 grudnia porusza się biegiem wstecznym, co działa na was jeszcze bardziej deprymująco, uniemożliwiając podejmowanie wiążących decyzji.  Mars w przyjaznym znaku Wagi jest jednak słaby i tworząc kwadraturę z Plutonem w Koziorożcu przez pierwszą dekadę miesiąca wpływa negatywnie na finanse, tworząc przymus, wynikający z konieczności uregulowania zaległych rachunków i należności. Wytrzymajcie ten czas, bo sytuacja niebawem się zmieni i pod koniec miesiąca ulegnie znacznej poprawie. Pełnia Księżyca w Byku, do której dojdzie 12 grudnia, w połączeniu z sekstylem Marsa do Jowisza w waszym znaku oraz pozostałymi aspektami sugeruje, że sprawy finansowe nabiorą między 11 a 15 grudnia kardynalnego znaczenia, wzbudzając emocje trudne do opanowania. Cokolwiek się wydarzy bądźcie dobrej myśli, bo dopóki Jowisz przebywa w swoim znaku chroni was i obdarza dobrodziejstwem, zwłaszcza że od 1 do 26 grudnia również zasobna Wenus tranzytuje Strzelca. Pomimo mniej lub bardziej niesprzyjających okoliczności nie opuści was optymizm i dobre samopoczucie, będziecie emanować seksapilem i przyciągać ludzi pogodą ducha. 22 grudnia Słońce zawita do waszego znaku, obdarzając energią  i wiarą w dobrą przyszłość. Między 22 a 26 grudnia Wenus utworzy koniunkcję z Jowiszem w waszym znaku, to spotkanie dwóch benefików okaże się szczególnie radosne dla Strzelców urodzonych w trzeciej dekadzie znaku, wszyscy jednak odczują dobrodziejstwo tego układu w postaci szczęśliwych zbiegów okoliczności, wygranych w konkursach, zaręczyn, wyznań miłości oraz innych tego typu wydarzeń. Jak to zwykle bywa w beczcie miodu pojawi się łyżka dziegciu – opozycja Marsa do Urana może rozwalić jakąś przyjaźń lub wywołać nagła niedyspozycję zdrowotną. 26 grudnia Wenus opuści wasz znak i wkroczy do Koziorożca, do końca miesiąca pozostając w trygonie z nieprzewidywalnym Uranem, macie szansę w tym czasie podreperować finanse, otrzymać propozycję dodatkowego zarobku lub uzyskać awans, na który długo czekaliście.

Kariera i pieniądze

Zapowiada się spokojniejszy miesiąc, w którym zajmiesz się raczej kończeniem już rozpoczętych spraw, niż angażowaniem w ryzykowne propozycje. Będziesz bardziej skoncentrowany na zawodowych sprawach. Postanowisz uporać się z zaległościami, zacznie ci bardziej niż zwykle zależeć na uznaniu i nagrodach. Grudzień sprzyja załatwianiu spraw urzędowych, układaniu poważnych planów finansowych i robieniu porządków w rachunkach. Choć optymizmu ci nie zabraknie, to jesienne poranki nie będą napawać cię zbytnim optymizmem. Pomoże udana randka, bo w miłości szczęście ci sprzyja. Możesz też mieć pokusę rzucenia się w wir towarzyskich atrakcji, choć cudze sprawy i plotki szybko wydadzą ci się nudne. Wykorzystaj ten miesiąc aby podnieść swoje umiejętności. Możesz teraz szybciej i łatwiej zdobyć potrzebne umiejętności. W Święta wreszcie znajdziesz chwilę czasu na spokojną lekturę i własne przemyślenia. Strzelce, które piszą blogi lub listy, będą wyjątkowo twórcze i pomysłowe. Sprzyjające ci znaki to Bliźnięta i Baran, uważaj na podejrzliwą Pannę.

Horoskop Grudzień 2022

Ważne liczby:
4, 9, 14
Grudzień ważne daty :
4, 6, 21, 26, 27
Horoskop – uwaga specjalna:
Nastanie czas wręcz idealny do podejmowania trudnych decyzji i wyborów. Intuicja nie zawiedzie, dzięki niej postąpisz słusznie. W pracy będziesz mieć dobrą passę. Wykorzystaj ją i porozmawiaj z doradcą zawodowym lub bezpośrednim przełożonym o warunkach swojego zatrudnienia. Niewykluczone, że przemyślaną taktyką uda Ci się coś na tym ugrać. Nie ociągaj się jednak. Fortuna nie będzie Ci sprzyjać wiecznie, dlatego chwyć byka za rogi, póki na to czas.  
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na grudzień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Ładny koniec roku. Idealny czas na dokończenie swoich projektów. Pamiętaj, że ogromne pokłady energii nie są niewyczerpalne. Wszystko w pewnym momencie się kończy. Spróbuj poszerzać horyzonty i wychodzić trochę dalej w przyszłość.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Strzelec listopad 2022

Dni do 26 listopada to idealny czas na refleksję, aby przygotować nowe plany, pogłębić swoje …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *