Horoskop Strzelec czerwiec 2022

Niespodzianki w kwestiach uczuć lub finansów czekają Cię od 8 czerwca, dzięki przejściu Wenus do przyjaznego Ci znaku. Wszystko, co wydawało Ci się zamrożone i bez ruchu, zacznie się zmieniać dzień po dniu. Na lepsze lub na gorsze, w zależności od sytuacji, w jakiej się znajdujesz, ale przyniesie Ci to ulgę, nawet jeśli atmosfera wokół pełna będzie chaosu. Dla jednych obierze to formę zerwania, dla innych decydujących spotkań, ale dla wszystkich – ożywienie rozmów, wiele podróży pełnych nowych możliwości. Ciesz się tym! Z Marsem będącym w gwiazdozbiorze Raka, być może będziesz chciał zostać w domu zamiast udawać się na szalone wyprawy. Jeśli tak się stanie, wykorzystaj ten tranzyt, aby zmienić dekorację w domu. Jeden z wielu przyjaciół z ochotą pomoże Ci w tym projekcie. Horoskop Strzelec czerwiec 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Strzelec horoskop Czerwiec 2022

Taktowność i troska będą dla Strzelców bardzo ważne, bo dzięki tym cechom załagodzą rodzinne konflikty.
Szukając porozumienia z innymi warto pamiętać, że każdy człowiek szuka miłości i akceptacji.
Sprawy zawodowe w czerwcu zejdą na dalszy plan.
Nie warto kłócić się ze współpracownikami, ponieważ roszczeniowa postawa tylko sprawi, że atmosfera w pracy się pogorszy.
Decyzję o zmianie pracy również warto przełożyć na inny czas, bo jeśli ją podejmiesz, zapewne wybierzesz źle.
Jowisz i Pluton pobudzi w Strzelcach kreatywność, dzięki czemu uda im się zarobić dodatkowe pieniądze.
Sukces będzie mieszanką pomysłowości i szczęścia.
Choć pieniędzy ci nie zabraknie, wydawaj je rozsądnie, by nie poczynić zbyt pochopnych inwestycji w zbędne towary.
Warto częścią gotówki podzielić się z najuboższymi.
Dawne kłótnie dadzą o sobie znać i w efekcie Strzelce pokłócą się z wieloma bliskimi osobami.
Czerwiec będzie szalenie trudnym czasem, w którym trudno będzie ci odnaleźć porozumienie z otoczeniem.
Los wystawia Strzelce na próbę, a kluczem do sukcesu jest panowanie nad emocjami.
Strzelce muszą uważać także na fałszywych przyjaciół, którzy skrycie im od dawna szkodzą.
Czerwiec 2022 będzie bardzo korzystny dla Strzelców pod względem zdrowotnym.
Dawne problemy ustąpią i pojawi się nowa energia do działania.
Jeśli chcesz jak najdłużej cieszyć się dobrą kondycją, szczególnie dbaj o serce i odporność, lecz unikaj basenów, bo możesz złapać infekcję.

Miłość

20 czerwca wejście Słońca do gwiazdozbioru Raka pozytywnie zmieni Twoje nawyki. Znajdziesz czas na spędzenie miłego czasu z najbliższymi. Dzielenie się, dobry humor, szczęście, radość i rodzinne plany czekają na Ciebie! Stworzysz wokół siebie niezwykle przyjazną atmosferę.

Rodzina i Relacje

Słońce do 23 czerwca przebywa w życzliwym znaku Wagi, kierując waszą uwagę na sprawy przyjaźni, rozwój zainteresowań, a także udział w grupach zaangażowanych w podobne działania. Merkury 3 czerwca przesunie się do Skorpiona, zaczniecie więc zgłębiać tajemnice życia, czytać i pisać o sprawach ukrytych, śledzić polityczne wiadomości lub zastanawiać się nad metodami powiększenia zysków. Następnego dnia Mars opuści zabieganą Pannę i wkroczy do Wagi, wasze życie towarzyskie się ożywi, starajcie się jednak być mniej bojowi, bo Mars w tym znaku potrafi wyrwać się spod kontroli i uderzyć w kogoś, kto na to nie zasługuje.
Między 6 a 10 czerwca Słońce w kwadraturze do Saturna sprawi, że zaczniecie oszczędzać lub ograniczycie wydatki, to również znakomity moment, aby zastosować bardziej restrykcyjną dietę, jeśli planowaliście stracić zbędne kilogramy. Wsparcia ze strony przyjaciół się nie spodziewajcie, chyba że poznacie osoby podzielające wasze doświadczenia. Między 6 a 8 czerwca Merkury w opozycji do Urana przyniesie elektryzujące wiadomości z dziedziny zdrowia lub sposobów odżywiania.
8 czerwca Wenus opuści życzliwy znak Wagi i wkroczy do znaku Skorpiona, zaczniecie ukrywać prawdziwe uczucia, a następnie wyrażać je w sposób gwałtowny, czasem nieadekwatny do sytuacji. Od 12 do 16 czerwca natomiast Słońce ustawi się w sekstylu do Jowisza i kwadraturze do Plutona, układ planet wpłynie stymulująco na sprawy finansowe, pojawi się szansa na zarobienie większych pieniędzy lub uzyskanie korzystnego kredytu – skorzystają głównie Strzelce urodzone w drugiej (3-12.12) i trzeciej dekadzie znaku (13-21.12).
Pełnia Księżyca w przyjaznym znaku Barana w dniach 13-14 czerwca, połączona z opozycją Wenus do Urana, zapowiada emocjonujące wydarzenia dotyczące ulubionych zajęć, relacji z dziećmi lub trwających od niedawna romansów. Między 14 a 20 czerwca Merkury w Skorpionie utworzy szereg aspektów z planetami w Koziorożcu i Rybach, zaraz potem, w dniach od 20 do 26 czerwca, ten sam układ planet powtórzy Wenus, pojawi się szansa na ustabilizowanie sytuacji finansowej, będzie to jednak wymagało od was kreatywności, pomysłowości i zwiększonego wysiłku zarówno intelektualnego, jak i emocjonalnego.
23 czerwca Słońce opuści życzliwą Wagę i wkroczy do skrytego Skorpiona, rozpoczynając miesiąc, w którym Strzelce czują się osłabione i pozbawione energii. Ostatni tydzień czerwca minie pod znakiem trudnych układów planetarnych, ponieważ Mars utworzy napiętą kwadraturę z Saturnem, a Słońce opozycję z Uranem – sytuacja materialna może się gwałtownie zmienić, nie powinniście robić niczego, co wymaga nadmiernego wysiłku, sprawy niebawem się unormują, zaufajcie sobie i nadchodzącej przyszłości.

Kariera i pieniądze

W czerwcu planety bardzo ci sprzyjają. Będziesz w dobrym humorze, odpuścisz konflikty i darujesz stare nieporozumienia. Szczególnie dobrze będzie ci się wiodło w sprawach, które dotyczą podróży zagranicznych, nauki, zdobywania różnych potrzebnych umiejętności i wiadomości. W pracy łatwo ci będzie się skoncentrować na ważnych zawodowych sprawach. Otrzymasz wiele dobrych wiadomości i fantastycznych obietnic. Jednak tam, gdzie chodzi o pieniądze, bądź wymagający i stanowczy. Powodzenie będzie ci sprzyjać, choć nie jest to jeszcze miesiąc awansu, a raczej finansowych korzyści. Od 21 czerwca wszyscy zaczną się z tobą bardziej liczyć i wtedy zabłyśniesz. W miłości trochę obowiązków. Sprawy bliskiej ci osoby będą dla ciebie ważne, chętnie coś ułatwisz lub załatwisz. Samotne Strzelce będą rozbrykane. Wenus pomoże zawierać wspaniałe i bardzo obiecujące znajomości, ale będziesz rozrywkowo podchodzić do życia. Na wszelki wypadek nie obiecuj za wiele! Przyjazne ci znaki to Baran i Wodnik, uważaj na Wagę, bo będzie wiedziała jak cię podejść.

Horoskop Czerwiec 2022

Ważne liczby:
5, 8, 15
Czerwiec ważne daty :
3, 4, 6, 11, 16
Horoskop – uwaga specjalna:
Pod koniec miesiąca twoja głowa będzie pełna pomysłów na nowe przedsięwzięcia. Korzystaj z tego.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na czerwiec 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Merkury wejdzie do gwiazdozbioru Raka 3 czerwca i spowolni tempo Twoich relacji z innymi i wszelkiego przemieszczania się. Ta przerwa, której nie unikniesz, będzie idealną okazją na skupienie się na sobie w bardzo regenerujący sposób, jest to świetny czas na wakacje…

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Strzelec sierpień 2022

Widzisz przyjaźń tylko w 100% zaangażowania. Nie ma mowy na półmetki. Dla swoich prawdziwych przyjaciół, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *