Horoskop Skorpion wrzesień 2022

Od początku miesiąca wszystko się porusza i rozwija. Warto skupić się na kilku kryzysowych sytuacjach. Księżyc w Twoim gwiazdozbiorze zachęci Cię do podjęcia radykalnych decyzji. Jeśli nie wszystko pójdzie zgodnie z Twoją myślą, pamiętaj, aby starać się nie wybuchnąć tak, jak to leży w Twojej naturze. Pluton w gwiazdozbiorze Koziorożca pomoże Ci w zachowaniu ogólnego spokoju. Koniec z szaleństwami, jedyne, co Ci pozostaje, to zrobienie wielkich porządków zarówno w Twoim życiu uczuciowym, jak i w przyjaźni. Wakacje już minęły. Pamiętaj, że lepiej zapobiegać niż leczyć, w Twoim przypadku warto więc to zrobić, aby rozpocząć już nowy rozdział na solidnych podstawach. Dzięki temu już od 16 września czeka Cię wiele nowych możliwości. Życie miłosne wygląda obiecująco. W kwestiach profesjonalnych pewne zawirowania obudzą w Tobie nowe nadzieje. Masz wszystkie narzędzia w swoich rękach, wystarczy działać. Horoskop Skorpion wrzesień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Skorpion horoskop Wrzesień 2022

Krótki relaks pozwoli wam podładować akumulatory.
Odpocznijcie zarówno od pracy, jak i spraw rodzinnych.
Jowisz pozytywnie wpłynie na twoje zarobki.
Bliscy i przyjaciele przyklasną twym przedsięwzięciom.
Polecą cię znajomym.
Wieść o tym, co robisz, rozejdzie się po świecie.
Rozgłos będzie bardzo korzystny dla twych interesów.
Możesz zyskać nowe zlecenia.
Położenie Urana sugeruje, że powinieneś prowadzić interesu skrupulatniej, tak by nie pogubić się w dokumentach.
Zainwestuj pieniądze w siebie, swój wygląd i wizerunek.
Pamiętaj, że dopracowanym wyglądem budujesz własną markę.
Samotne Skorpiony znajdą miłość w niespotykanym miejscu, na religijnych uroczystościach, albo jakiejś wyjątkowo hucznej ceremonii.
Osoby w związkach nie będą narzekać na obojętność partnerów, którzy okażą im czułość, miłość i oddanie.
To jednak nie wystarczy im, by podjąć poważne decyzje dotyczące przyszłości, zaręczyć się lub pokusić o powiększenie rodziny.
Wspaniałe samopoczucie nie opuści cię przez cały miesiąc.
Możesz za nie podziękować Saturnowi i jego pozytywnej energii.

Miłość

Twój sukces przekroczy wszelkie Twoje oczekiwania. Gdy tylko rozmawiasz o zaangażowaniu, słowo „m iłość” nabiera pełnego znaczenia. Wolisz stworzyć stabilność niż po prostu się bawić. To drugie jest już za Tobą, teraz na czas na stworzenie równowagi w uczuciach. Jak tylko obdarzysz ukochaną osobę pełnym zaufaniem, Twoje zmartwienia stopnieją w mig.

Rodzina i Relacje

Do 23 września Słońce tranzytuje przyjazny znak Panny, przez pierwszy tydzień tworząc koniunkcję z Marsem, jednym z władców waszego znaku. Do 14 września w Pannie przebywają również Wenus i Merkury, pierwsza połowa miesiąca zapowiada się więc jako bardzo pracowita oraz intensywna towarzysko. Będziecie spotykać się z przyjaciółmi, zwierzać się, opowiadać ze szczegółami wszystko, co wydarzyło się w waszym życiu w ostatnim czasie. Z zapałem rzucicie się w wir pracy i nie sprawi wam to przykrości, przeciwnie, poczujecie się ważni i potrzebni, chociaż czasem nadmiernie krytyczni. Wykażecie się wybitnymi zdolnościami organizacyjnymi, co zostanie docenione przez otoczenie. Planety w Pannie będą kolejno tworzyć trygony ze stabilizującym Saturnem oraz władcą waszego znaku Plutonem, kwadratury ze szczodrym Jowiszem i opozycje z mistycznym Neptunem, z jednej strony więc możecie liczyć na wypróbowanych, długoletnich przyjaciół, osoby starsze i doświadczone, służące radą i wsparciem, z drugiej niepokój wzbudzą nadmierne wydatki, jakie wiążą się z intensywnym życiem towarzyskim. Niektóre Skorpiony skorzystają z okazji, aby wrzucić na luz i oderwać się od rzeczywistości, wybierając się na późne wakacje, inne zwrócą się w kierunku rozwoju duchowego w szerokim znaczeniu tego słowa.
14 września dojdzie do pełni Księżyca w znaku Ryb, zapowiadają się imprezy zakrapiane suto alkoholem, starajcie się nie przesadzić, aby nie rozbudzić w sobie wojownika, emocje podczas pełni wyrażają się bowiem w sposób ekstremalny. Tego samego dnia Wenus oraz Merkury opuszczą znak Panny i wkroczą do znaku Wagi, zaczniecie myśleć o miłości, ukrytych romansach i romantycznych przygodach.
W dniach 16 – 22 września Mars w znaku Panny utworzy trygon z Plutonem w Koziorożcu, staniecie się więc niezwykle krytyczni i nieprzejednani, bezwzględni w ocenie innych osób,  jednocześnie dobrze zorganizowani, silni i wytrwali, nikt was nie pokona – nie waży się nawet wejść wam w drogę, taką energią będziecie emanować.
23 września Słońce opuści zdyscyplinowaną Pannę i wkroczy do Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym dysponujecie mniejszym niż zazwyczaj zasobem energii. W ostatnim tygodniu miesiąca Wenus oraz Merkury tworzyć będą kwadratury z Saturnem oraz Plutonem, a potem sekstyle z Jowiszem, uda się więc zdobyć dodatkowe środki finansowe, ale trzeba się będzie wykazać oszczędnością i umiejętnością zarządzania skierowaną na cel.

Kariera i pieniądze

Postanowisz ufać ludziom i bardziej pomagać tym, którzy potrzebują wsparcia. Uważaj jednak, bo nie każdy będzie miał tak czyste intencje, jak ty. W pracy ktoś może wykorzystać twoje dobre serce, a nawet podebrać ci kilka wyjątkowych pomysłów czy przypisać sobie twoje osiągnięcia. Bądź czujny, zamiast ufać każdemu na piękne oczy. Na szczęście los zadba, abyś nie zbiedniał i nie ucierpiał. Możesz spotkać kogoś, kto niespodziewanie pomoże ci w karierze. W miłości przeżyjesz rozkwit uczuć, a jeśli jesteś samotny to bądź czujny. Możesz poznać kogoś, o kim od dawna marzyłeś. Nie siedź więc w domu w piątkowe i sobotnie wieczory, a na pewno nie pożałujesz. Po 14.09 twoja sytuacja uczuciowa się unormuje, a ty zdecydujesz się z kim chcesz spędzić nadchodzące tygodnie. W stałych związkach więcej zaufania, tylko nie zmuszaj partnera do wyjazdów lub inwestycji, na jakie nie ma ochoty. Kiedy podyskutujecie, łatwiej wam będzie ustalić wspólne cele. Przyjazne ci znaki to Waga i Koziorożec, uważaj na niespokojnego Raka.

Horoskop Wrzesień 2022

Ważne liczby:
2, 9, 13
Wrzesień ważne daty :
4, 10, 16, 19, 21
Horoskop – uwaga specjalna:
Pod koniec miesiąca czeka cię zmiana w sferze uczuć. Namiętności, które wpływają na Ciebie będą silniejsze.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na wrzesień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Dzięki ostatnim doświadczeniom, stajesz się mądrzejszy i rozsądniejszy, co z kolei otworzy przed Tobą drzwi do sukcesu. Nie zapomnij o swoich własnych osobistych celach. Nie bój się opóźnień – to nie to samo, co rezygnacja.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Skorpion sierpień 2022

Gwiazdy zachęcają Cię do pójścia wyżej. Twoje uczucia i umysł są ze sobą mocno powiązane, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *