Horoskop Skorpion styczeń 2023

Wszystko idzie zgodnie z planem podczas trzech pierwszych tygodni tego roku: księżyc i Wenus w Twoim znaku dodają Ci charyzmy, warto więc to wykorzystać! W tym samym czasie, Merkury i Słońce przechodzą do przyjaznego Tobie znaku Koziorożca, co wprowadzi Cię w atmosferę bezpieczeństwa, ale… Końcówka miesiąca jest zdominowana przrz wejście Słońca i planety Merkury do nieprzyjacielskiego znaku Wodnika, a pełnia księżyca w Lwie 21 stycznia jeszcze bardziej wzmocni atmosferę dość apodyktyczną i zmniejszającą jakiekolwiek zaangażowanie. Wzrośnie w tym czasie wiele napięć, zwłaszcza, że ciężko Ci zaakceptować jakąkolwiek władzę nad Tobą, nie potrafisz więc sam uspokoić sytuacji… Dobra wiadomość jest taka, że Jowisz w Twoim symbolicznym domu przyniesie Ci kilka finansowych dobrych wiadomości. Nie można mieć wszystkiego naraz, prawda? Horoskop Skorpion styczeń 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Skorpion horoskop Styczeń 2023

Nastanie dla niego idealny czas na upiększenie domu, ogrodu, remonty, modernizacje.
Skorpionowi nie braknie determinacji i kreatywnych pomysłów, jak to zrobić.
W styczniu Skorpion będzie głodny wiedzy i bardzo ciekawski.
Zechce poznać jakąś nową kulturę.
Informacje będzie pozyskiwać z książek, chętnie weźmie udział w panelu dyskusyjnym na interesujący temat, albo konferencji naukowej.
Rozsmakuje się w orientalnej kuchni, a być może nawiąże też nowe przyjaźnie z obcokrajowcami.
Po połowie stycznia możliwa zagraniczna podróż.
Kariera nie będzie teraz najważniejsza, ale nowe umiejętności i zdobyta wiedza przydadzą się w przyszłości.
Niewykluczone, że niektóre Skorpiony wrócą nawet na studia, byle tylko nauczyć się czegoś nowego.
W sprawach finansowych zamieszanie.
Skorpion będzie musiał być bardzo ostrożny i opanowany, by nie popaść w kłopoty i długi.
Gwiazdy wróżą ci powodzenie w miłości zwłaszcza singlom.
Osoby samotne znajdą nową sympatię w swym najbliższym otoczeniu.
Może to być ktoś ze studiów, sąsiad, albo przyjaciel, o którym wcześniej nie myślały w ten sposób.
Skorpiony będą się cieszyć dobrym zdrowiem do 18 stycznia.
Po tej dacie będą musiały odpocząć, by odzyskać siły.
Muszą zadbać nie tylko o ciało (sprawność fizyczną, utrzymanie właściwej sylwetki), ale i duszę (zrelaksować się i pozbyć stresu).

Miłość

Ostatnie ognie namiętności do 7 stycznia ustąpią miejsca bardziej uporządkowanym relacjom i nowym ambicjom. Aspirujesz do wielkich uczuć, ale musisz cały czas walczyć z tendencją do wyłączności i z podejrzliwością. Styczeń tego roku zachęci Cię do większej otwartości.

Rodzina i Relacje

Do 23 stycznia Słońce tranzytuje przyjazny znak Raka, nie zabraknie więc wam energii, chociaż czeka was bardzo emocjonujący miesiąc. Już 2 stycznia dojdzie do zaćmienia Słońca, starajcie się mądrze gospodarować siłą witalną, nie marnujcie jej na nic nie znaczące czynności. Tego samego dnia Mars zmieni znak i wkroczy do znaku Lwa, rozbudzając zawodowe ambicje. 3 stycznia natomiast Wenus wkroczy do życzliwego Raka, staniecie się więc bardziej uczuciowi i empatyczni, a wolne Skorpiony otworzą się na miłość.
Między 8 a 17 stycznia natomiast czeka was bardzo intensywny okres, w którym trzeba będzie wykazać się opanowaniem i determinacją w dążeniu do osiągnięcia celu. Pierwszy tydzień stycznia okaże się najlepszy dla zawodowych projektów, ponieważ 8 stycznia Merkury zmieni bieg na wsteczny i zawarte po tym terminie umowy mogą zostać zmienione lub wręcz odwołane, sytuacja taka potrwa do końca miesiąca, dopóki Merkury pozostaje w retrogradacji.
Opozycja Słońca najpierw z Saturnem, a następnie z Plutonem wzbudzi w was potrzebę pokonania trudności za wszelką cenę, znajdziecie w sobie dość siły, aby postawić na swoim, w czym pomoże wam trygon Słońca do Neptuna – słuchajcie intuicji, a jeśli macie dorosłe dzieci, skorzystajcie z ich rad. Koniunkcja cofającego się Merkurego do Marsa w Lwie skłoni was do pośpiechu, może też wywołać gniew, który zaowocuje konfliktem, a nawet zerwaniem współpracy zawodowej lub ważnej osobistej relacji. Wpłynie na to kwadratura Marsa do Urana, zabraknie wam cierpliwości, aby podtrzymywać znajomość, która nie spełnia oczekiwań. Uważajcie na wypowiadane słowa, bo mogą być krzywdzące i w przyszłości zaczniecie ich żałować, wprowadźcie więc większą dozę tolerancji i wyrozumiałości do niektórych relacji. Taka postawa bardzo się przyda, szczególnie 16 i 17 stycznia, podczas zaćmienia Księżyca w znaku Koziorożca, mogą wam bowiem puścić nerwy, a emocje utrudnią racjonalne podejście do rzeczywistości. Wenus w aspektach Saturna, Neptuna i Plutona wzbudzi oczekiwania w stosunku do partnerów życiowych, zapragniecie miłości romantycznej i bezwarunkowej, a jeśli takiej nie otrzymacie, gotowi będziecie w ogóle z niej zrezygnować.
19 stycznia Merkury wycofa się do znaku Raka, a 21-go utworzy ścisłą koniunkcję ze Słońcem, zapragniecie udać się z bliską wam osobą w miejsce, w którym już kiedyś byliście i które wywarło na was pozytywne wrażenie.
Kiedy 23 stycznia Słońce wkroczy do znaku Lwa, obudzi się w was ambicja i postanowicie realizować postawione przed sobą cele, zarówno zawodowe, jak i każde inne. W ostatnim tygodniu miesiąca trygon Marsa do Jowisza przyniesie sukcesy oraz spory zastrzyk pieniędzy, uda się wam uzyskać dofinansowanie lub sprzedać coś z dużym zyskiem. Kwadratura Słońca do Urana w ostatnich dniach miesiąca zamknie za wami jakiś życiowy rozdział.

Kariera i pieniądze

Będziesz w dobrym humorze, energiczny i pewny swoich racji. W pracy jednak nie czas na odpoczynek. Jeżeli wiesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa, nie czekaj i sam wyjaśnij z szefem wszystkie niedomówienia. Zaufaj intuicji, ale od osób, które snują intrygi, trzymaj się z daleka. W finansach czeka cię korzystna poprawa, ale musisz walczyć o swoje sprawy. Pozostałe dziedziny sukcesu to podróże i nauka. Choć będziesz marzyć o odpoczynku, to okaże się, że wciąż masz coś do zrobienia. Teraz nadrabiaj różne zaległości, ale też inwestuj w swoją przyszłość. Łatwo się czegoś nowego nauczysz, a także zyskasz nowych przyjaciół. W towarzystwie jednak uważaj, co opowiadasz i co wrzucasz na różne strony w sieci, bo plotki na temat twoich zainteresowań czy flirtów mogą popsuć ci humor. Druga połowa stycznia sprzyja uczuciom. W miłości ożywienie! Wypatruj gorących romansów i burzliwych przygód, zamiast czekać na maile od dawnych sympatii. Sprzyjające ci w styczniu znaki zodiaku to Bliźnięta i Panna, ale uważaj na Byka, który lubi atakować z ukrycia.

Horoskop Styczeń 2023

Ważne liczby:
3, 4, 10
Styczeń ważne daty :
1, 4, 15, 20, 25
Horoskop – uwaga specjalna:
Pod koniec miesiąca przełożony powierzy Ci zadanie od którego zależeć będzie Twoja przyszłość w firmie. Przyłóż się do niego i udowodnij, że jesteś bystry i przedsiębiorczy, zapunktujesz tym u szefa.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na styczeń 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Wszystko zależy od Twoich umiejętności do przystosowania się. Jeśli będziesz uparty, możesz uderzyć głową w mur, jeśli zaś wykażesz się empatią, Twoje relacje z innymi będą lżejsze, prostsze i bardziej wytrzymałe!

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Skorpion wrzesień 2022

Od początku miesiąca wszystko się porusza i rozwija. Warto skupić się na kilku kryzysowych sytuacjach. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *