Horoskop Skorpion sierpień 2022

Gwiazdy zachęcają Cię do pójścia wyżej. Twoje uczucia i umysł są ze sobą mocno powiązane, a Tobie ciężko wyplątać się z przyjacielskich i miłosnych więzi. Masz ogromną potrzebę bycia wśród innych. Ciągnie Cię do grupy, poruszasz się wszędzie ze swoimi bliskimi, trochę jak roje pszczół. Dlaczego nie, w końcu mamy lato. Przyjemnością jest widzieć, jak się w tym odnajdujesz. Czujesz się kochany, wykazujesz się zrozumieniem i troską. Horoskop Skorpion sierpień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Skorpion horoskop Sierpień 2022

Pomysły dyrekcji może nie są najlepsze, ale to oni rządzą twoją firmą i nie powinieneś o tym zapominać.
Kłótniami nic nie wypracujesz, wykaż się elastycznością i zwyczajnie dostosuj do planu szefa, a z czasem być może wyjdzie na twoje.
Pluton będzie wspierał poczynania Skorpionów na polu zawodowym.
Obdarzy cię niespożytą energią i witalnością.
Wpłynie na bystrość twego umysłu i poprawi asertywność.
Jeśli planujesz zmianę pracy, zabierz się za jej poszukiwania właśnie w sierpniu.
Otrzymasz mnóstwo ciekawych propozycji.
Zawieszone i projekty finansowe ruszą z miejsca dopiero pod koniec miesiąca.
Neptun i Uran przyczynią się do poprawy twojej sytuacji finansowej, ale dopiero w końcówce sierpnia.
Na horyzoncie mogą pojawić się nowe inwestycje.
W tym miesiącu czeka cię multum spotkać towarzyskich.
Przyjaciele będą chcieli wyswatać cię z którymś ze swych znajomych.
Ich poczynania będą bardzo nieporadne, ale urocze.
Pamiętajcie, że chcą oni dla was jak najlepiej.
W związkach zapanuje harmonia i zgoda.
To będzie bardzo dobry czas na powiększenie rodziny.
Gwiazdy wróżą ci drobne problemy zdrowotne.
Pozbędziesz się ich dopiero po 22 sierpnia.
Oszczędzaj energię i zadbaj o odpowiedni poziom cukru w diecie.

Miłość

Stopniowo odnajdujesz swoje miejsce. Bardziej słuchasz drugiej osoby, nie po to, aby ją poprawić, a p to, żeby zrozumieć. Przez długi czas zamykałeś oczy na wszelkie negatywne lub toksyczne relacje. Teraz to wszystko jest już za Tobą.

Rodzina i Relacje

1 sierpnia nów Księżyca w znaku Lwa w koniunkcji z Wenus i w kwadraturze do Urana, zmieni zawodowe układy i pozwoli zawrzeć nowe partnerstwo. Tego samego dnia Merkury zmieni bieg na prosty, śmiało więc możecie podejmować istotne decyzje i rozpoczynać ważne projekty.
Przed wami możliwość osiągnięcia sukcesu i wzbogacenia się, czemu sprzyja trygon Słońca w Lwie do Jowisza w Strzelcu, pod wpływem którego pozostaniecie od 4 do 8 sierpnia – taka okazja pojawi się ponownie dopiero za 12 lat, warto więc mieć oczy szeroko otwarte, inwestować odważnie i nie bać się ryzyka. Zyski i przypływ gotówki zapowiada również trygon Wenus do Jowisza między 6 a 10 sierpnia, nie zabraknie nawet na najbardziej luksusowe zakupy.
13 sierpnia, kiedy Wenus znajdzie się „w sercu” Słońca, możecie otrzymać wysoką premię lub intratną propozycję zawodową. Niektóre Skorpiony zwrócą uwagę na osobę ambitną i atrakcyjną, a serce przy niej zabije mocno. Czas sprzyja zarówno pracy zawodowej, jak domowym inwestycjom, jeśli natomiast zdecydujecie się na wakacje w sierpniu, spędzicie czas pięknie i radośnie gdziekolwiek się udacie. Jedynie dni między 14 a 16 sierpnia są niekorzystne dla podróży ze względu na pełnię Księżyca w znaku Wodnika oraz kwadraturę Merkurego do Urana, starajcie się zachować spokój w tych dniach i nie narażać się niepotrzebnie na stresy.
Dni między 19 a 21 sierpnia są natomiast wprost idealne dla podróżowania, jak również dla zawierania międzynarodowych umów, ze względu na trygon Merkurego do Jowisza.
18 sierpnia Mars, jeden z władców waszego znaku zmieni znak i wkroczy na najbliższe 2 miesiące do pracowitej, przyjaznej Panny, trzy dni później dołączy do niego Wenus i obie planety znajdą się w koniunkcji – jest to aspekt romansu, namiętności i seksualnej atrakcyjności, nikt wam się nie oprze, a dodatkowo trygon planet do Urana w przeciwległym Byku doda pikanterii i oryginalności każdej przygodzie, nie wahajcie się więc, tylko startujcie śmiało i zdobywajcie osoby, które wpadną wam w oko.
23 sierpnia Słońce przesunie się do życzliwej Panny, nadejdzie czas odpoczynku i odcinania kuponów od sukcesów. W ostatnim tygodniu miesiąca zawrzecie wiele interesujących znajomości oraz przyjaźni, które zmienią wasz stosunek do relacji międzyludzkich.

Kariera i pieniądze

Sierpień będzie udany. Znajdziesz wreszcie czas, aby w spokoju przemyśleć wydarzenia, jakie miały miejsce w ostatnich tygodniach. Odróżnisz sprawy ważne od tych, którymi wcale nie warto się zajmować. Uporządkujesz swoje sprawy i znajdziesz dobre rozwiązanie problemów. Szczęście ci sprzyja, choć od ryzykownych spraw będziesz trzymać się z daleka. Masz dobry czas dla miłości, ale nie umawiaj się z osobami o złej reputacji. Plotki i domysły, jakie inni będą mieli na wasz temat, mogą wydać ci się krzywdzące. Podczas internetowych randek zachowaj teraz szczególny rozsądek! Niezwykła osoba może w realu wyglądać zupełnie inaczej, niż się reklamowała. Potrzebujesz też więcej odpoczynku i snu. Twoja odporność będzie teraz mniejsza, dbaj więc aby się nie wychłodzić. Także sport i długie spacery przestaną cię kusić. Daj sobie trochę wolnego od domowych obowiązków! Znajdź czas na odpoczynek i relaks, zajmij się wreszcie swoimi sprawami. Sprzyjające ci znaki to Baran i Bliźnięta, uważaj na Byka ryzykanta.

Horoskop Sierpień 2022

Ważne liczby:
6, 9, 15
Sierpień ważne daty :
6, 10, 18, 23, 30
Horoskop – uwaga specjalna:
Twoje spojrzenie na świat oraz poglądy będą się teraz mocno różniły od tego, co czują i myślą Twoi bliscy. Nie wdawaj się jednak z nimi w zbędne dyskusje i słowne utarczki, bo niewiele tym zyskasz a możesz sporo stracić i pogrzebać dobre relacje, na których przecież bardzo Ci zależy. Szczególną ostrożność zachowaj pod koniec miesiąca. To wtedy czeka Cię ważna dyskusja od której zależeć będzie Twa przyszłość. Nie patrz w nią zbyt optymistycznie, bo możesz się zawieść.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na sierpień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Uwzględnij swoje własne potrzeby, spróbuj wyrazić je swojemu otoczeniu. Wyraźne mówienie o swoich oczekiwaniach wpłynie na pewne zmiany wokół Ciebie. Pozwól sobie na pewne szaleństwa, poczujesz się lepiej.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Skorpion październik 2022

W tym miesiącu robisz jedynie takie rzeczy, na które przychodzi Ci ochota. Masz odwagę powiedzieć …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *