Horoskop Skorpion październik 2022

W tym miesiącu robisz jedynie takie rzeczy, na które przychodzi Ci ochota. Masz odwagę powiedzieć „nie”. Twoi najbliżsi nie rozumieją Twojego zachowania. Nie ma w tym żadnego skomplikowanego wytłumaczenia, po prostu pragniesz żyć swoim własnym życiem. Planety dodadzą Ci energii potrzebnej do spełnienia marzeń. Chcesz przede wszystkim uciec od rutyny, ale też niekoniecznie izolować się od wszystkiego i wszystkich. Planety popchną Cię w dobrym kierunku. Nowe pomysły, nowi przyjaciele, nowe relacje stworzą się na Twoich oczach. Pozwalasz sobie na przyjemności, kierują Tobą emocje. Rodzina jest Twoim priorytetem; w okolicach 24 października dojdzie do pewnego przełamu, będzie to być może początek nowych przygód. Horoskop Skorpion październik 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Skorpion horoskop Październik 2022

Październik to doskonały moment na remont i zmianę wystroju mieszkania, co zapewni powiew świeżości w życiu Skorpiona.
Współpraca, elastyczność i kompromis są drogą do sukcesu dla Skorpionów.
W pracy będzie spokojnie, a Skorpiony nie powinny zwracać na siebie uwagi, lecz rzetelnie wykonywać swoje obowiązki.
Osoby szukające pracy najpewniej znajdą ją za pomocą rodziny i przyjaciół.
Dbaj o kontakty ze współpracownikami i wpieraj ich działania, gdyż ich przychylność czy wdzięczność może ci się kiedyś przydać.
Merkury zapewni Skorpion powodzenie w sprawach finansowych.
Szczególnie w drugiej połowie października można się spodziewać dodatkowych pieniędzy.
Choć gotówki ci nie zabraknie, nie inwestuj jej, bo zostaniesz oszukany.
Przedsiębiorcy spod znaku Skorpiona powinny pomyśleć o uatrakcyjnieniu swojej oferty i dostosowaniu jej do różnego typu klientów.
W sprawach sercowych czekają Skorpiony liczne zawirowania.
Aby relację z najbliższymi (partnerem, rodziną) nie pogorszyły się, trzeba dużo rozmawiać, unikając krzywdzących ocen i oskarżeń.
Skorpiony będą w październiku 2022 miały bardzo bogate życie towarzyskie, ale powinny pamiętać też o potrzebach swoich ukochanych.
Dzięki romantycznym gestom uda ci się na nowo rozpalić ogień namiętności w związku, co pozytywnie wpłynie na jakość całej relacji.
Niestety w październiku dobre zdrowie opuści Skorpiony.
Najgorzej będzie w pierwszej połowie miesiąca, ponieważ mogą pojawić się problemy z wątrobą lub tarczycą.
Najlepszym środkiem zaradczym w kwestii zdrowia będzie odpoczynek, dlatego pomyśl o wakacjach, bo kilka dni na łonie natury bardzo dobrze wpłynie na twoją kondycję.

Miłość

Niezależnie od sytuacji kieruje Tobą pasja. W okolicach 4 października czekają Cię zmiany. Będzie to idealny czas na podjęcie ważnej decyzji w miłości, planety pomogą Ci w dobrym wyborze. Potrzeba całkowitego zaangażowania w relację stała się oczywistością. Pragniesz w tajemnicy zdecydować się na ważny krok do przodu.

Rodzina i Relacje

Pluton 3 października wyjdzie z retrogradacji i wróci do ruchu prostego, wasze sprawy też wreszcie zaczną podążać we właściwym kierunku. Do 23 października Słońce przebywa w znaku Wagi, co nie jest dla was zbytnio korzystne, zwykle w tym czasie macie mniejszy zasób energii, do tego Mars 4 października wkroczy do Wagi, w której czuje się niezbyt pewnie, może więc was chwilami ogarniać chandra. 3 października do waszego znaku zawita Merkury, co poprawi nieco wasze samopoczucie, staniecie się bardziej ruchliwi i skłonni do współpracy. Między 6 a 10 października Merkury ustawi się w opozycji do Urana w Byku, a Słońce w kwadraturze do Saturna, uważajcie więc na drogach, ograniczcie prędkość, starajcie się opanować skłonność do ryzyka, bo nie będzie taryfy ulgowej, a mandat czy stłuczka nikomu do niczego nie jest potrzebna.
8 października do waszego znaku wkroczy Wenus, nastanie więc czas miłości – namiętnej, zaborczej, pełnej pasji i niespodzianek. Między 12 a 16 października Słońce utworzy sekstyl do Jowisza i kwadraturę do Plutona, jednocześnie w nocy między 13 i 14 dojdzie do pełni Księżyca w Baranie, a Wenus ustawi się w opozycji do Urana – emocji będzie co niemiara, dowiecie się kto pod wami dołki kopie, kto kogo zdradził lub obmawiał, niektóre informacje was zelektryzują, szczególnie te dotyczące waszej osoby. Niektóre Skorpiony natomiast rozpoczną ekscytujący romans między 14 a 26 października, kiedy najpierw Merkury, a następnie Wenus w waszym znaku, odbiorą aspekty od Saturna, Plutona i Neptuna – mówi się, że kiedy Bóg chce człowieka doświadczyć, to spełnia jego marzenia. Wszystko będzie się działo szybko, niektóre wiadomości sprawią ból, ale okażą się uzdrawiające, inne pozwolą podnieść poziom samoświadomości, uczucia okażą się silne i głębokie, ale macie szansę otrzymać to, czego pragnęliście najbardziej.
23 października Słońce wreszcie zawita do waszego znaku i obdarzy Skorpiony swoją energią, powróci chęć do działania i samoobrony – najwyższy czas, bo ukryci wrogowie ukarzą swoje oblicze między 25 a 30 października, kiedy Mars w Wadze utworzy kwadraturę z Saturnem w Koziorożcu. Horoskop radzi pozbyć się ze swego życia osób i spraw, które was nie budują, ale niszczą psychicznie lub fizycznie. W ciągu ostatnich 2 dni miesiąca Merkury i Wenus ustawią się w koniunkcji w waszym znaku, to znakomita okazja, aby z ukochaną osobą wzajemnie sobie wybaczyć wszystkie złe chwile.

Kariera i pieniądze

W pierwszych dniach października będziesz bardziej wyciszony i spokojny niż zwykle. Z daleka omijać będziesz huczne przyjęcia i gromadne spotkania. Zapragniesz więcej ciszy i spokoju. Może pisanie pamiętnika pomoże ci zebrać myśli i wrażenia z dawnych przygód? W pracy także nie będziesz w stanie się przyzwyczaić do codziennych, nużących obowiązków. Wciąż czuć będziesz zapachy i smaki minionego lata. Nie martw się, bo już od 23.10 wielki przypływ energii. Słońce wkroczy do twojego znaku zodiaku i zobaczysz, jak każdego dnia pojawiają się coraz lepsze okazje. Wszystkie sprawy ruszą ostro do przodu, a ty poczujesz się jak nowo narodzony. Bądź wtedy uważny i otwarty na ludzi, a zawrzesz bardzo korzystny sojusz. W miłości masz powodzenie, ale możesz za bardzo idealizować partnera. Pamiętaj, że i on ma wady, a nie rozczarujesz się i postawisz na swoim. Sprzyjające ci znaki to Panna i Ryby. Unikaj Bliźniaka, który we wszystkim wietrzy podstęp.

Horoskop Październik 2022

Ważne liczby:
2, 3, 13
Październik ważne daty :
5, 13, 14, 20, 23
Horoskop – uwaga specjalna:
Na początku miesiąca skup się na odpoczynku, ponieważ w jego połowie dotrze do Ciebie wieść o awansie. Nie spoczywaj jednak na laurach, ponieważ jeśli nie będziesz się wykazywać, szybko zostaniesz zdegradowany. Długotrwały sukces zależy od Twojej pracowitości.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na październik 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Warto zastanowić się, zanim podejmiesz ważną decyzję – nie zapomnij o argumentach „za” i „przeciw”. Twoje życie uczuciowe nie przypomina pustyni. Nie wiesz, jak rozpoznać osoby, którym na Tobie zależy? Po prostu rozejrzyj się wokół.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Skorpion sierpień 2022

Gwiazdy zachęcają Cię do pójścia wyżej. Twoje uczucia i umysł są ze sobą mocno powiązane, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *