Horoskop Skorpion marzec 2023

Twoje życie nabiera tempa: czeka Cię coraz więcej zmian, coraz więcej rozmów z innymi. Jednak ten miesiąc będzie jeszcze pełen sprzecznych wpływów. Planety poruszają się w powolnym tempie, a zmiana pozycji planety Uran do Twojego znaku przez najbliższe 7 lat zdecydowanie na Ciebie wpłyną! W najbliższych latach ponownie rozważysz swoje podejście jako jednostka do świata i wprowadzisz kilka nowych zasad. Jesteś uparty, a to może też doprowadzić do burzliwych sytuacji, nieoczekiwanych zmian w Twoim życiu i w Twojej osobowości. Nie trzymaj się kurczowo swoich pewników z przeszłości: pewne drzwi się otwierają, spróbuj najpierw zrozumieć, jakie przedstawia to możliwości. Jeśli zaś chodzi o krótszą perspektywę, Merkury wraca do gwiazdozbioru Ryb, co da Ci w tym miesiącu dużo czasu na przemyślenie i rozwój swojej intuicji. Jednak nawet przez trzy pierwsze tygodnie czeka Cię wiele spóźnień, niedotrzymanych terminów, awarie samochodów, problemy komputerowe itd. W miłości możesz spodziewać się dość napiętych sytuacji, Twoje uwodzenie może napotkać kilka przeszkód. Horoskop Skorpion marzec 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Skorpion horoskop Marzec 2023

Niestety nie straconego czasu nie da się nadrobić, dlatego część rodziny może mieć do Skorpiona pretensje za ich bierność w dbałości o wzajemnie relacje.
Przeprosiny mają wielką moc i pomogą ci zacząć wszystko od nowa, trzeba mieć tylko odwagę, by przyznać się do błędów.
W marcu w pracy pojawią się nowe wyzwania, ale Skorpiony powinny zrezygnować z ich realizacji, ponieważ inaczej nie zdołają skupić się na swoich prywatnych sprawach.
Niestety część Skorpionów nie będzie potrafiło powściągnąć swych ambicji i bez opamiętania rzuci się w wir pracy.
Rozsądek i umiar to najlepsi doradcy.
W kwestiach finansowych Skorpiona w marcu czeka pełna stabilizacja.
Żadnych większych wpływów i żadnych większych wydatków.
Zamożność nie świadczy o wartości człowieka, dlatego przechwalanie się dobrami materialnymi przysporzy ci wrogów i popsuje opinię.
W marcu Skorpiony będą emanowały urokiem, który przyciągnie wielu zalotników.
Single będą mieli w czym wybierać, zaś osoby będące w związkach muszą uważać, by nie wdać się w romans, gdyż taki „skok w bok” całkowicie zniszczy ich rodzinę.
Miłość to ekscytujące uczucie, ale z czasem się zmienia, dlatego nie zawsze będzie dostarczać ci intensywnych wrażeń czy emocji, co wcale nie umniejsza jej wartości.
Marzec przyniesie Skorpionowi spadek formy.
Nawał obowiązków i rodzinne kryzysy sprawią, że część Skorpionów straci energię do działania, a jakość ich pracy drastycznie spadnie.
W takiej sytuacji konieczny będzie odpoczynek, który pozwoli ci zregenerować siły i zdystansować się od problemów.
Najlepszym rozwiązaniem będzie wyjazd na łono natury.

Miłość

Twoje relacje w tym miesiącu mogą być napięte, jeśli nie dasz innym tych samych przywilejów, jak sobie. Pewne przyjaźnie się oddalają, Twoja druga połówka nie ma cierpliwości do Twojego ciągłego podejrzenia… Bądź ostrożny!

Rodzina i Relacje

Do 23 marca Słońce tranzytuje przyjazny znak Panny, przez pierwszy tydzień tworząc koniunkcję z Marsem, jednym z władców waszego znaku. Do 14 marca w Pannie przebywają również Wenus i Merkury, pierwsza połowa miesiąca zapowiada się więc jako bardzo pracowita oraz intensywna towarzysko. Będziecie spotykać się z przyjaciółmi, zwierzać się, opowiadać ze szczegółami wszystko, co wydarzyło się w waszym życiu w ostatnim czasie. Z zapałem rzucicie się w wir pracy i nie sprawi wam to przykrości, przeciwnie, poczujecie się ważni i potrzebni, chociaż czasem nadmiernie krytyczni. Wykażecie się wybitnymi zdolnościami organizacyjnymi, co zostanie docenione przez otoczenie. Planety w Pannie będą kolejno tworzyć trygony ze stabilizującym Saturnem oraz władcą waszego znaku Plutonem, kwadratury ze szczodrym Jowiszem i opozycje z mistycznym Neptunem, z jednej strony więc możecie liczyć na wypróbowanych, długoletnich przyjaciół, osoby starsze i doświadczone, służące radą i wsparciem, z drugiej niepokój wzbudzą nadmierne wydatki, jakie wiążą się z intensywnym życiem towarzyskim. Niektóre Skorpiony skorzystają z okazji, aby wrzucić na luz i oderwać się od rzeczywistości, wybierając się na późne wakacje, inne zwrócą się w kierunku rozwoju duchowego w szerokim znaczeniu tego słowa.
14 marca dojdzie do pełni Księżyca w znaku Ryb, zapowiadają się imprezy zakrapiane suto alkoholem, starajcie się nie przesadzić, aby nie rozbudzić w sobie wojownika, emocje podczas pełni wyrażają się bowiem w sposób ekstremalny. Tego samego dnia Wenus oraz Merkury opuszczą znak Panny i wkroczą do znaku Wagi, zaczniecie myśleć o miłości, ukrytych romansach i romantycznych przygodach.
W dniach 16 – 22 marca Mars w znaku Panny utworzy trygon z Plutonem w Koziorożcu, staniecie się więc niezwykle krytyczni i nieprzejednani, bezwzględni w ocenie innych osób,  jednocześnie dobrze zorganizowani, silni i wytrwali, nikt was nie pokona – nie waży się nawet wejść wam w drogę, taką energią będziecie emanować.
23 marca Słońce opuści zdyscyplinowaną Pannę i wkroczy do Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym dysponujecie mniejszym niż zazwyczaj zasobem energii. W ostatnim tygodniu miesiąca Wenus oraz Merkury tworzyć będą kwadratury z Saturnem oraz Plutonem, a potem sekstyle z Jowiszem, uda się więc zdobyć dodatkowe środki finansowe, ale trzeba się będzie wykazać oszczędnością i umiejętnością zarządzania skierowaną na cel.

Kariera i pieniądze

W pracy czeka cię więcej obowiązków. Wyjaśnij wreszcie nieporozumienia, które od pewnego czasu przeszkadzały ci osiągnąć sukces. Warto też poprosić kogoś o pomoc, bo inaczej nie dasz sobie rady z pewnym bardzo ważnym projektem. Czas sprzyja także zdobywaniu nowych przyjaciół, a wiele korzyści odniesiesz dzięki pomocy znajomych. Uważaj na słowa podczas służbowych spotkań, bo plotki czy radykalne oceny mogą ci bardzo zaszkodzić. Uda ci się za to zdobyć dodatkowe źródło dochodów lub mądrze zainwestować oszczędności. W miłości wielkie powodzenie, a partner chętnie spełni twoje prośby. Samotne Skorpiony będą bawić się i flirtować, nawet z kilkoma osobami jednocześnie. Od 20.03 bądź jednak ostrożniejszy w ujawnianiu miłosnych sekretów. Pewna niezobowiązująca znajomość ma szansę przerodzić się w coś poważnego i szkoda byłoby, gdyby plotki coś popsuły. Przyjazne ci znaki to Panna i Wodnik, uważaj na gadatliwego Raka.

Horoskop Marzec 2023

Ważne liczby:
8, 10, 14
Marzec ważne daty :
1, 6, 20, 23, 30
Horoskop – uwaga specjalna:
Końcówka miesiąca okaże się trudna i będzie Ci się dłużyć. Wszystko to za sprawą szefa, który nałoży na Ciebie dodatkowe obowiązki i nakarze ich natychmiastowe wykonanie. Będziesz brać nadgodziny, a w domu będziesz gościem. Nie sprzeczaj się jednak z przełożonym, bo taka postawa nie będzie pożądana i może napytać Ci biedy.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na marzec 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Zaufaj swojej intuicji, pamiętaj, aby uzbroić się w cierpliwość i w tolerancję. Taka postawa pomoże Ci poznać nowe osoby, które są przeciwieństwem osób z Twojego środowiska, a to doświadczenie może doprowadzić do trwałego związku…

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Skorpion czerwiec 2022

Słońce w Bliźniętach do 20 czerwca stworzy dynamiczną atmosferę, która pozwoli Ci w łatwy sposób …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *