Horoskop Skorpion maj 2023

Pozostaniesz jeszcze w cieniu przez pierwszą połowę miesiąca, mając nadzieję, że Twoje najpiękniejsze dni jeszcze przed Tobą. I tak rzeczywiście jest! Mars w Bliźniakach nie bardzo Cię inspiruje, ale jak tylko przejdzie do Raka (15 maja), będziesz mógł wykazać się swoją najlepszą stroną, w szukaniu lub w stabilizacji swojego związku. Twoja intuicja Cię nie zawiedzie i będzie przede wszystkim kierować się emocjami, dzięki czemu lepiej zrozumiesz i zostaniesz zrozumiany przez swojego partnera. Porozumiecie się bez słów. Zanim jednak do tego dojdzie, rozwiniesz swoje intelektualne umiejętności, uporządkujesz swoje myśli i mowy, to, co powiesz w relacjach z innymi będzie warte złota. Jest to więc idealne przygotowanie na nadchodzące piękne dni w życiu miłosnym. Najlepsze dni będą między 15 a 20 maja, kiedy Słońce, Merkury i Wenus będą wciąż w znaku Byka, a Mars już w gwiazdozbiorze Raka. Te dni pełne będą czułości, ciepła, obietnic i stabilności w miłości! Horoskop Skorpion maj 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Skorpion horoskop Maj 2023

To rodzina będzie najważniejsza.
Planety będą wspierać te Skorpiony, które skupią się na rodzinie.
Sprawy finansowe w  maju 2023 będą bardzo korzystne dla Skorpionów.
Do tego przyczyni się nie tylko twoja praca, ale także rodzina i jej wsparcie.
Jednak mogą pojawić się kłopoty z partnerem, który nie będzie zadowolony z twoich inwestycji.
Warto rozwiązać to dyplomatycznie, bez kłótni i na spokojnie.
Każdy Skorpion szukający miłości, powinien bardziej rozglądać się za nią w drugiej połowie miesiąca.
To dobry czas na poznanie kogoś, z kim związek ma wielkie szanse na powodzenie.
Nowe związki będą bardzo romantyczne i pełne zapału do ciekawego spędzania wspólnego czasu.
Związki z dłuższym stażem także nie będą miały powodów do narzekań.
Układ planet sprzyja i dobre relacje będą się utrzymywać.
Dialog i otwartość na kompromis sprawi, że to będzie spokojny miesiąc.
W maju nie braknie ci energii i chęci do działania.
Wszelka aktywność będzie sprawiała ci dużo radości.
W drugiej połowie miesiąca sport będzie sprawiał ci dużo radości i będzie odskocznią dla stresu w pracy.
Nie rezygnuj z relaksu, bo szybko odczujesz to w kolejnych miesiącach.
Unikaj ciężkostrawnych potraw oraz białego chleba i białego ryżu.

Miiłość

Jest to piękny miesiąc, zwłaszcza do 20 maja, a szczególnie podczas pełni księżyca do Twojego znaku 18 maja. Słońce wzmacnia Twoją kondycję fizyczną, Merkury wspiera Twoje myśli, Wenus korzystnie wpływa na Twoją miiłość, a od 15 maja Mars doda do tego wszystkiego uczucia rodzinne.

Rodzina i Relacje

To będzie zdecydowanie wasz miesiąc. Słońce w znaku Skorpiona przebywa do 22 maja, dodając energii i chęci do intensywnego życia. Mars w Wadze utworzy kwadraturę do Plutona w Koziorożcu, która działać będzie przez pierwszą dekadę miesiąca, obdarzając mocą i wytrwałością w działaniu, pozbawiając was jednak cierpliwości i wyrozumiałości dla ludzkich słabości. Przez cały miesiąc w waszym znaku przebywa również Merkury, do 20 maja poruszać się będzie jednak biegiem wstecznym, co nie sprzyja podejmowaniu ważnych, życiowych decyzji. Od 1 do 26 maja Wenus przemierzy znak Strzelca, wspierając finansową sferę życia. Między 5 a 11 maja Słońce utworzy sekstyl z Saturnem i trygon z Neptunem, stymulując rozwój życia duchowego i jednocześnie pomagając znaleźć oparcie na pewnym gruncie sprawdzonych przekonań, możecie więc liczyć na pomoc prawdziwych i pewnych przewodników duchowych. Z dziećmi oraz z rodzeństwem znajdziecie znakomite porozumienie, warto również w tym czasie zainwestować w rozwój zainteresowań, znaleźć hobby, które sprawi prawdziwą przyjemność i wpłynie na rozwój osobowości. Od 9 do 13 maja Słońce w koniunkcji z Merkurym przebywając w waszym znaku, utworzą sekstyl do Plutona w Koziorożca, jednocześnie 12 maja dojdzie do pełni Księżyca w przeciwległym znaku Byka, to mogą być dni pełne mocy, emocje sięgną zenitu a relacje zarówno osobiste, jak i biznesowe poddane zostaną surowej ocenie rozumu i serca. Mars w Wadze utworzy sekstyl z Jowiszem w Strzelcu, ale Mars jest słaby, natomiast Jowisz mocny – to, czego pragniecie może was drogo kosztować, nie działajcie pod wpływem impulsu, dajcie sobie czas na przemyślenia, ważne decyzje zostawcie do 20 maja, kiedy Merkury powróci do biegu prostego a Mars zagości w waszym znaku, odzyskując moc i możliwość działania. 22 maja Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Strzelca, skupiając uwagę na kwestach finansowych – ostatni tydzień maja to idealny moment na podejmowanie decyzji, mających wpływ na wasz stan posiadania. Między 22 a 26 maja Mars w opozycji do Urana skłoni was do działania szybkiego i bezpardonowego, natomiast koniunkcja Wenus z Jowiszem w Strzelcu obiecuje możliwość zrobienia dobrego interesu i gwarantuje duże zyski. 26 maja Wenus zmieni znak i wkroczy do życzliwego Koziorożca, jednocześnie utworzy trygon z Uranem w przeciwległym znaku Byka – wolne Skorpiony mają szansę spotkać miłość swego życia, szczególnie jeśli urodziły się w pierwszej dekadzie znaku, pozostałe nawiążą istotne dla swojej przyszłości przyjaźnie lub podpiszą intratną biznesową umowę.

Kariera i pieniądze

Zajmij się teraz sobą i nie bój się okazywać tego, co czujesz. Nie możesz przecież być wciąż taki samodzielny i niezależny. Wenus od 15.05 zacznie ci bardziej pomagać i doradzi ci, abyś na pierwszym miejscu postawił swoje potrzeby, a nie cudze. Odpoczywaj wtedy, kiedy masz na to ochotę, a na pewno poczujesz się lepiej. Nie musisz być na każde skinienie znajomych czy rodziny. W pracy będziesz waleczny i energiczny, ale mierz siły na zamiary. Lepiej nie rzucaj się w oczy ambitnemu szefowi, bo jego projekty i wymagania mogą cię w tym miesiącu nawet przerosnąć. Uważaj podczas ważnych zebrań i nie przesadzaj z krytyką, bo możesz powiedzieć komuś o jedno słowo krytyki za dużo. Sprawy domu i rodziny będą pochłaniać więcej czasu niż zwykle, możesz nawet pomyśleć o remoncie czy przeprowadzce. W miłości będziesz bardzo zmienny w nastrojach. Zdecydowanie się z kim iść na randkę może być dla ciebie trudne, dlatego nie zmuszaj się do tego, na co nie jesteś jeszcze gotowy. Przyjazne ci znaki to Byk i Ryby, uważaj na podejrzliwego Wodnika.

Horoskop Maj 2023

Ważne liczby:
1, 5, 12
Maj ważne daty :
2, 6, 9, 13, 29
Horoskop – uwaga specjalna:
W połowie miesiąca będziesz dużo bardziej twórczy niż na jego początku. Nie odrzucaj pomysłów, które przyjdą Ci teraz do głowy tylko dlatego, że wprowadzenie w życie wymagać będzie sporo pracy i wysiłku. Wszystkie idee skrupulatnie zapisuj, być może znajdzie się ktoś, kto się do nich zapali i wspólnie uda się Wam dokonać niesamowitych rzeczy.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na maj 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Niebo sprzyja Tobie w tym miesiącu. Warto wykorzystać kilka kluczowych dat: zadeklaruj się od 5 maja, ale nie próbuj nic konkretyzować przed 14 maja. W drugiej połowie masz znacznie więcej uroku osobistego, a od 20 maja niebo sprzyja Twoim aspiracjom.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Skorpion wrzesień 2022

Od początku miesiąca wszystko się porusza i rozwija. Warto skupić się na kilku kryzysowych sytuacjach. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *