Horoskop Skorpion luty 2023

Pierwsza połowa miesiąca może być dość napięta na planie nerwowym – komunikacja nie będzie Twoją mocną stroną. Może dojść do konfliktów, jeśli nie będziesz potrafił pójść na kompromis. Wenus wejdzie do gwiazdozbioru Koziorożca 3 lutego, co sprowadzi Twoje życie uczuciowe i finansowe w stronę trwania i bezpieczeństwa. Merkury w Rybach 10 lutego i Słońce 18 lutego zwiększą Twoją intuicję, co pomoże Ci w dokonaniu idealnych inwestycji i w znalezieniu wspaniałych strategii. Pełnia księżyca 19 lutego obdarzy Cię klimatem pełnym romantyczności, jest to idealny moment na zadeklarowanie swojej miłości lub zaproponowanie nowego dużego kroku do przodu w relacji z drugą połową. Mars od 14 lutego wejdzie w gwiazdozbiór przeciwnego znaku – Byka. Druga połowa miesiąca może więc być dość szalona dla par, a single mają wszystkie szanse, aby odnaleźć bratnią duszę. Przynajmniej na jedną noc. Horoskop Skorpion luty 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Skorpion horoskop Luty 2023

Kluczem do sukcesu w pracy będzie odwaga oraz pewność siebie.
Konformizm nie będzie wskazany, a wręcz niepożądany.
Ten miesiąc będzie korzystny zarówno dla kariery Skorpiona, jak i dla jego finansów.
To efekt ruchów Saturna oraz Uranu.
Niebagatelny wpływ na to będzie miała również twoja wyczulona w tym miesiącu intuicja, która pozwoli ci przewidzieć i przeczuć, czy dany biznes lub inwestycja okażą się opłacalne.
W miłości nie będzie się Skorpionom układało najlepiej.
W stałe związki wkradnie się obojętność i stagnacja.
Single będą otwarte na nowe relacje, niekoniecznie jednak na stałe związki, raczej na gorące romanse.
Skorpion będą się cieszyć dobrym zdrowiem.
Twój poziom energii wzrośnie jeszcze po 21 lutego 2023. Zadbaj jednak o kolana i stawy.
Nie zapominaj, że sport bywa urazogenny.

Miłość

Nie polegaj na panującej atmosferze w pierwszej połowie miesiąca, która szybko może Cię zirytować: konflikty i napięcia mogą się pojawić, jeśli będziesz uparty. Na szczęście, Wenus w Koziorożcu zapowiada w miłości silne i trwałe relacje.

Rodzina i Relacje

1 lutego nów Księżyca w znaku Lwa w koniunkcji z Wenus i w kwadraturze do Urana, zmieni zawodowe układy i pozwoli zawrzeć nowe partnerstwo. Tego samego dnia Merkury zmieni bieg na prosty, śmiało więc możecie podejmować istotne decyzje i rozpoczynać ważne projekty.
Przed wami możliwość osiągnięcia sukcesu i wzbogacenia się, czemu sprzyja trygon Słońca w Lwie do Jowisza w Strzelcu, pod wpływem którego pozostaniecie od 4 do 8 lutego – taka okazja pojawi się ponownie dopiero za 12 lat, warto więc mieć oczy szeroko otwarte, inwestować odważnie i nie bać się ryzyka. Zyski i przypływ gotówki zapowiada również trygon Wenus do Jowisza między 6 a 10 lutego, nie zabraknie nawet na najbardziej luksusowe zakupy.
13 lutego, kiedy Wenus znajdzie się „w sercu” Słońca, możecie otrzymać wysoką premię lub intratną propozycję zawodową. Niektóre Skorpiony zwrócą uwagę na osobę ambitną i atrakcyjną, a serce przy niej zabije mocno. Czas sprzyja zarówno pracy zawodowej, jak domowym inwestycjom, jeśli natomiast zdecydujecie się na wakacje w sierpniu, spędzicie czas pięknie i radośnie gdziekolwiek się udacie. Jedynie dni między 14 a 16 lutego są niekorzystne dla podróży ze względu na pełnię Księżyca w znaku Wodnika oraz kwadraturę Merkurego do Urana, starajcie się zachować spokój w tych dniach i nie narażać się niepotrzebnie na stresy.
Dni między 19 a 21 lutego są natomiast wprost idealne dla podróżowania, jak również dla zawierania międzynarodowych umów, ze względu na trygon Merkurego do Jowisza.
18 lutego Mars, jeden z władców waszego znaku zmieni znak i wkroczy na najbliższe 2 miesiące do pracowitej, przyjaznej Panny, trzy dni później dołączy do niego Wenus i obie planety znajdą się w koniunkcji – jest to aspekt romansu, namiętności i seksualnej atrakcyjności, nikt wam się nie oprze, a dodatkowo trygon planet do Urana w przeciwległym Byku doda pikanterii i oryginalności każdej przygodzie, nie wahajcie się więc, tylko startujcie śmiało i zdobywajcie osoby, które wpadną wam w oko.
23 lutego Słońce przesunie się do życzliwej Panny, nadejdzie czas odpoczynku i odcinania kuponów od sukcesów. W ostatnim tygodniu miesiąca zawrzecie wiele interesujących znajomości oraz przyjaźni, które zmienią wasz stosunek do relacji międzyludzkich.

Kariera i pieniądze

Luty sprzyja przyjęciom, wyjazdom i większym uroczystościom. Podczas towarzyskich spotkań pełno będzie ludzi bardzo tobą zainteresowanych, nie przegap miłosnej okazji. W pracy za sprawą Merkurego i Marsa będziesz zbyt drobiazgowy i trochę niepewny swojej wiedzy. Zanim zaczniesz coś nowego, wywiąż się ze wszystkich starych zobowiązań. Relacje z ludźmi bardzo się poprawią, ale od 14.02 nie wszyscy będą dla ciebie tacy mili i uprzejmi. Unikaj dyskusji na tematy, które budzą ogromne emocje. Na zakupach za to będziesz miał teraz szczęście do promocji i zniżek. Jednak druga połowa lutego najbardziej sprzyja odpoczynkowi. Nie zrywaj się o świcie, nie poświęcaj się dla rodziny, tylko bez wyrzutów sumienia sobie poleniuchuj. Pod sam koniec lutego chętnie zajmiesz się sprawami swojego partnera, a być może będziesz pomagać mu w karierze lub w innym ważnym zadaniu. Udadzą się też wspólne wyjazdy. Sprzyjające ci znaki to Rak i Panna, z nimi będzie ci łatwiej działać i podróżować. Unikaj zmiennego Bliźniaka, bo w ostatniej chwili zostawi cię samego z trudnym zadaniem.

Horoskop Luty 2023

Ważne liczby:
1, 5, 13
Luty ważne daty :
13, 14, 19, 22, 25
Horoskop – uwaga specjalna:
Czas na wyciszenie i uspokojenie emocji. Lepiej wycofaj się i zastanów nad tym, co cię motywuje do działania. Unikaj wielkich skupisk ludzkich, wrzasku i bezsensownego paplania, to zagłuszy Twoje wnętrze i uniemożliwi dojście do dobrych wniosków.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na luty 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Determinacja to cenna cecha, jeśli nie jest ona synonimem jałowego uporu. Od 10 lutego, Merkury zwiększy Twoją intuicję, a 18 Słońce w Rybach obdarzy Cię urokiem osobistym do końca miesiąc. Z kolei Mars w Byku od 14 lutego wprowadzi zmiany w Twoich relacjach z innymi.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Skorpion listopad 2022

To Twój urodzinowy miesiąc, jesteś pełen energii! Słońce w Twoim gwiazdozbiorze oraz Merkury obdarzy Cię …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *