Horoskop Skorpion listopad 2022

To Twój urodzinowy miesiąc, jesteś pełen energii! Słońce w Twoim gwiazdozbiorze oraz Merkury obdarzy Cię niesamowitą charyzmą. Twoja planeta Mars przygotuje Cię do działania, które rozpocznie się od 20 listopada. Jowisz pozytywnie wpłynie na Twoje finanse, wszystko wskazuje na to, że ochroni Cię on przed niepotrzebnymi planami. Od 23 listopada Wenus, Saturn i Pluton w Koziorożcu ustabilizują i wzmocnią więzi, przy zachowaniu wymaganego przez Ciebie poziomu. Pierwsza dekada zostanie obdarzona przez wpływy Uranu w Byku, w opozycji do swojego Słońca, co może doprowadzić do potrzeby wolności, złamania rutyny i być może zakończenia pewnych relacji, które już się nie rozwijały. Odnajdziesz w sobie bardziej empatyczne i duchowe podejście do miłości. Horoskop Skorpion listopad 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Skorpion horoskop Listopad 2022

Warto zastanowić się, co chciałoby się poprawić i w jakim kierunku iść.
Skupienie się na konkretnych celach pozwoli na osiągnięcie sukcesu.
Skorpion powinien użyć swoich naturalnych zdolności i predyspozycji.
Działanie wbrew sobie przyniesie tylko problemy.
Skorpion ma w listopadzie bardzo duże wsparcie planet, z którego powinien skorzystać i czerpać energię.
Jednak należy uważać na wpływy Marsa, które mogą wprowadzać nerwowość i sprzyjać powstawaniu konfliktów.
Idź naprzód, ale ostrożnie stawiaj kroki.
Listopad 2022 to dobry czas dla finansów Skorpionów.
Nie tylko uda się zarobić pieniądze, ale zainwestować je z korzyścią.
Pomyśl o ulepszeniu miejsca pracy, inwestycji w sprzęt czy pracowników.
Opłaci ci się to bardziej, niż odkładanie na czarną godzinę.
Zainteresuj się najnowszymi technologiami to klucz do lepszych wyników i zarobków.
Skorpion w listopadzie poczuje miłość w powietrzu.
To dobry czas na romans, randki i spotkania bez zobowiązań.
Szukanie stałej miłości i związku nie ma szans na powodzenie.
Spróbuj randek online i nie bój się skorzystać z ofert portali dla singli.
Rozpoczęcie spotkań od pisania wiadomości jest bardzo dobrym pomysłem.
Skorpion w stałym związku będzie przeżywać prawdziwą odnowę.
Wspólnie spędzany czas skłoni pary do pomyślenia o powiększeniu rodziny.
W listopadzie zdrowie będzie dopisywać # Skorpion, Słońce bardzo dobrze wpłynie na witalność i energię.
Skorpion powinien pamiętać, że siła nie bierze się znikąd i należy dbać o to, co się je i ile się pije.

Miłość

Aż do 19 listopada pozostaniesz prawdziwą ostoją spokoju, czekając aż Twoja energia obudzi się w kwestiach miłosnych od 20 listopada. Postawisz na Twój ulubiony sposób komunikacji: pomieszanie tajemnicy z intuicją! Odkrywasz w sobie potrzebę stabilności, nie zamierzasz bawić się w drobne miłostki. Przygotuj się na pewną i trwałą relację.

Rodzina i Relacje

To będzie zdecydowanie wasz miesiąc. Słońce w znaku Skorpiona przebywa do 22 listopada, dodając energii i chęci do intensywnego życia. Mars w Wadze utworzy kwadraturę do Plutona w Koziorożcu, która działać będzie przez pierwszą dekadę miesiąca, obdarzając mocą i wytrwałością w działaniu, pozbawiając was jednak cierpliwości i wyrozumiałości dla ludzkich słabości. Przez cały miesiąc w waszym znaku przebywa również Merkury, do 20 listopada poruszać się będzie jednak biegiem wstecznym, co nie sprzyja podejmowaniu ważnych, życiowych decyzji. Od 1 do 26 listopada Wenus przemierzy znak Strzelca, wspierając finansową sferę życia. Między 5 a 11 listopada Słońce utworzy sekstyl z Saturnem i trygon z Neptunem, stymulując rozwój życia duchowego i jednocześnie pomagając znaleźć oparcie na pewnym gruncie sprawdzonych przekonań, możecie więc liczyć na pomoc prawdziwych i pewnych przewodników duchowych. Z dziećmi oraz z rodzeństwem znajdziecie znakomite porozumienie, warto również w tym czasie zainwestować w rozwój zainteresowań, znaleźć hobby, które sprawi prawdziwą przyjemność i wpłynie na rozwój osobowości. Od 9 do 13 listopada Słońce w koniunkcji z Merkurym przebywając w waszym znaku, utworzą sekstyl do Plutona w Koziorożca, jednocześnie 12 listopada dojdzie do pełni Księżyca w przeciwległym znaku Byka, to mogą być dni pełne mocy, emocje sięgną zenitu a relacje zarówno osobiste, jak i biznesowe poddane zostaną surowej ocenie rozumu i serca. Mars w Wadze utworzy sekstyl z Jowiszem w Strzelcu, ale Mars jest słaby, natomiast Jowisz mocny – to, czego pragniecie może was drogo kosztować, nie działajcie pod wpływem impulsu, dajcie sobie czas na przemyślenia, ważne decyzje zostawcie do 20 listopada, kiedy Merkury powróci do biegu prostego a Mars zagości w waszym znaku, odzyskując moc i możliwość działania. 22 listopada Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Strzelca, skupiając uwagę na kwestach finansowych – ostatni tydzień listopada to idealny moment na podejmowanie decyzji, mających wpływ na wasz stan posiadania. Między 22 a 26 listopada Mars w opozycji do Urana skłoni was do działania szybkiego i bezpardonowego, natomiast koniunkcja Wenus z Jowiszem w Strzelcu obiecuje możliwość zrobienia dobrego interesu i gwarantuje duże zyski. 26 listopada Wenus zmieni znak i wkroczy do życzliwego Koziorożca, jednocześnie utworzy trygon z Uranem w przeciwległym znaku Byka – wolne Skorpiony mają szansę spotkać miłość swego życia, szczególnie jeśli urodziły się w pierwszej dekadzie znaku, pozostałe nawiążą istotne dla swojej przyszłości przyjaźnie lub podpiszą intratną biznesową umowę.

Kariera i pieniądze

Zajmiesz się domowymi sprawami. Popatrzysz krytycznym wzrokiem na swoje mieszkanie i jego najbliższe otoczenie. Porządki będą miały poważne skutki. Podejmiesz decyzję o remoncie, przebudowie lub nawet przeprowadzce. Listopad sprzyja też rodzinnym spotkaniom. Opinie rodziców lub starszych krewnych będą miały wpływ na twoje postępowanie. W pracy czeka cię sporo papierkowej roboty. Pochłoną cię statystyki i podsumowania. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy! Od 19.11 zadbaj w o swoją wygodę i zdrowie, bo Mars sprawi, że możesz być nerwowy. Wolny weekend doskonale ci zrobi. W miłości nagle staniesz się bardzo podejrzliwy. Panuj nad emocjami, bo nierozsądnym zachowaniem możesz urazić bliską ci osobę. Na szczęście do końca miesiąca uda ci się wszystko wyjaśnić i naprawić. Samotnym Skorpionom Mars pomoże ci zdobyć kogoś, na kim od dawna im zależy. Sprzyjające ci znaki to Bliźnięta i Panna, z nimi udadzą się zawodowe projekty. Unikaj niezdecydowanego Wodnika, który chcą wplątać cię w swoje kłopoty.

Horoskop Listopad 2022

Ważne liczby:
1, 4, 14
Listopad ważne daty :
5, 13, 16, 23, 24
Horoskop – uwaga specjalna:
W tym miesiącu do głosu dojdzie romantyczna strona Twojej natury. Będziesz pragnąć nowych wrażeń i silnych emocji. Nastój ten będzie Ci służył, a Twoim życiu pojawi się dużo czułości, a los za życzliwość okazywaną innym, nagrodzi Cię bardzo udanym początkiem kolejnego miesiąca.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na listopad 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

To Twój miesiąc: zewnętrzne światło powoli gaśnie, podczas gdy Twoje, wewnętrzne, zwiększa się! Kieruj się w tym miesiącu swoją intuicją, a przeżyjesz wiele spokojnych chwil. Pamiętaj, że nie zawsze trzeba pokazać swoją siłę.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Skorpion sierpień 2022

Gwiazdy zachęcają Cię do pójścia wyżej. Twoje uczucia i umysł są ze sobą mocno powiązane, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *