Horoskop Skorpion lipiec 2022

Ktoś może próbować postawić na Twojej drodze pewne przeszkody. Być może jednak bardziej przez pomyłkę lub nadmiar zapału niż ze specjalnym zamiarem? Mimo wszystko, postanawiasz podejść do tego pragmatycznie i wykorzystać pozytywne strony tej sytuacji. Twoja dobra wola wkrótce zaowocuje: ograniczenia ustąpią w magicznym sposób, a Ty będziesz mógł na nowo przejąć kontrolę nad sytuacją. W lipcu Twoje życie towarzyskie pełne będzie spotkań, Twoja popularność nie zna granic. 18 i 19 lipca nie warto się złościć. Horoskop Skorpion lipiec 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Skorpion horoskop Lipiec 2022

Wiele sprzeczności pojawi się w życiu Skorpiona i będzie mu trudno zdecydować się na jedną strategię działania.
Skorpion skupi się na poszukiwaniu pracy lub zajęcia, w którym będzie się realizował.
W lipcu 2022 czas zastanowić się nad długoterminowymi planami finansowymi.
Czas przemyśleć, co zrobić z dobrymi zarobkami, by za kilka lat nie okazało się, że nie ma z tego nic.
Po 15 lipca warto zastanowić się nad inwestycją w nieruchomość.
W związkach nie będzie dobrze się działo i może okazać się, że w lipcu 2022 będzie stał pod znakiem rozstań.
Nie każdy związek przetrwa burze i kłótnie.
Jeśli bardzo zależy ci na relacji to czas nad nią mocno popracować, porozmawiać o problemach i udać się po pomoc do specjalisty.
Samotne Skorpiony mogą odstraszać potencjalnych kandydatów na partnerów desperackimi zachowaniami.
Na siłę nie da się zakochać, a prześladowanie i narzucanie się jest najgorszym pomysłem, na jaki można wpaść.
W # Lipiec pamiętaj o zdrowiu i zadbaj o dostarczenie organizmowi dobrej jakości tłuszczów.
Nie zapomnij o dobrej jakości olejach, czosnku i imbirze.
To z pewnością uchroni cię przed problemami ze zdrowiem, a zwłaszcza przed kłopotami z jelitami.

Miłość

Nie bój się nadchodzących decyzji, są one odpowiednie i pozytywne. Okoliczności Ci sprzyjają, wiesz teraz dokładnie, czego chcesz i jesteś w stanie to wyrazić. Powoli otwierasz się na innych. Pozwoli Ci to na wyrażenie Twojej prawdziwej natury, w całym bogactwie i szczerości.

Rodzina i Relacje

Do 23 lipca Słońce tranzytuje przyjazny znak Raka, nie zabraknie więc wam energii, chociaż czeka was bardzo emocjonujący miesiąc. Już 2 lipca dojdzie do zaćmienia Słońca, starajcie się mądrze gospodarować siłą witalną, nie marnujcie jej na nic nie znaczące czynności. Tego samego dnia Mars zmieni znak i wkroczy do znaku Lwa, rozbudzając zawodowe ambicje. 3 lipca natomiast Wenus wkroczy do życzliwego Raka, staniecie się więc bardziej uczuciowi i empatyczni, a wolne Skorpiony otworzą się na miłość.
Między 8 a 17 lipca natomiast czeka was bardzo intensywny okres, w którym trzeba będzie wykazać się opanowaniem i determinacją w dążeniu do osiągnięcia celu. Pierwszy tydzień lipca okaże się najlepszy dla zawodowych projektów, ponieważ 8 lipca Merkury zmieni bieg na wsteczny i zawarte po tym terminie umowy mogą zostać zmienione lub wręcz odwołane, sytuacja taka potrwa do końca miesiąca, dopóki Merkury pozostaje w retrogradacji.
Opozycja Słońca najpierw z Saturnem, a następnie z Plutonem wzbudzi w was potrzebę pokonania trudności za wszelką cenę, znajdziecie w sobie dość siły, aby postawić na swoim, w czym pomoże wam trygon Słońca do Neptuna – słuchajcie intuicji, a jeśli macie dorosłe dzieci, skorzystajcie z ich rad. Koniunkcja cofającego się Merkurego do Marsa w Lwie skłoni was do pośpiechu, może też wywołać gniew, który zaowocuje konfliktem, a nawet zerwaniem współpracy zawodowej lub ważnej osobistej relacji. Wpłynie na to kwadratura Marsa do Urana, zabraknie wam cierpliwości, aby podtrzymywać znajomość, która nie spełnia oczekiwań. Uważajcie na wypowiadane słowa, bo mogą być krzywdzące i w przyszłości zaczniecie ich żałować, wprowadźcie więc większą dozę tolerancji i wyrozumiałości do niektórych relacji. Taka postawa bardzo się przyda, szczególnie 16 i 17 lipca, podczas zaćmienia Księżyca w znaku Koziorożca, mogą wam bowiem puścić nerwy, a emocje utrudnią racjonalne podejście do rzeczywistości. Wenus w aspektach Saturna, Neptuna i Plutona wzbudzi oczekiwania w stosunku do partnerów życiowych, zapragniecie miłości romantycznej i bezwarunkowej, a jeśli takiej nie otrzymacie, gotowi będziecie w ogóle z niej zrezygnować.
19 lipca Merkury wycofa się do znaku Raka, a 21-go utworzy ścisłą koniunkcję ze Słońcem, zapragniecie udać się z bliską wam osobą w miejsce, w którym już kiedyś byliście i które wywarło na was pozytywne wrażenie.
Kiedy 23 lipca Słońce wkroczy do znaku Lwa, obudzi się w was ambicja i postanowicie realizować postawione przed sobą cele, zarówno zawodowe, jak i każde inne. W ostatnim tygodniu miesiąca trygon Marsa do Jowisza przyniesie sukcesy oraz spory zastrzyk pieniędzy, uda się wam uzyskać dofinansowanie lub sprzedać coś z dużym zyskiem. Kwadratura Słońca do Urana w ostatnich dniach miesiąca zamknie za wami jakiś życiowy rozdział.

Kariera i pieniądze

W lipcu czekają cię spokojne dni. Rozkwitniesz, a optymizmem zarażać będziesz wszystkich dookoła. Żadne narzekania czy złe wiadomości nie zdołają popsuć ci humoru. Będziesz energiczny i towarzyski, a także pełnen woli do życia. Szczęście sprzyja ci najbardziej w dziedzinach związanych z podróżami i nauką. Już na początku lipca zajmij się planowaniem wyjazdów i szalonych podróży, bo znajdziesz korzystne oferty. W pracy mniej się będzie działo. Nie przyspieszaj spraw, których i tak nie uda się załatwić, a unikniesz nieporozumień. Wakacje i urlopy sprawią, że trudno ci będzie skupić się na zawodowych obowiązkach. Trzymaj się z dala od surowego szefa, a najlepiej wybierz się na szkolenie i tam spokojnie doczekaj do sierpnia. Za to służbowe imprezy mogą być wyjątkowo udane. Rodzinne spotkania też spędzisz w dobrej formie, choć możesz tęsknić za przyjaciółmi, którzy wyjechali w dłuższą podróż. Chętnie spotkasz się po ich powrocie, a nawet zorganizujesz większe spotkanie. A niespodziewany wyjazd i tobie może przynieść nową miłość. Przyjazne ci znaki to Lew i Wodnik, uważaj na leniwego Byka.

Horoskop Lipiec 2022

Ważne liczby:
2, 3, 6
Lipiec ważne daty :
2, 6, 7, 17, 26
Horoskop – uwaga specjalna:
Początek miesiąca będzie bardzo pracowity, ale i owocny. Wszystko to za sprawą układu planet, które pozytywnie wpłyną na Twoje interesy. Będziesz parł do przodu, a kolejne sukcesy pomoże Ci odnieść spółka albo współpraca z bliską osobą. W tym miesiącu gwiazdy będą szczególnie sprzyjać osobom spod znaku Lwa, Skorpiona i Barana.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na lipiec 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Nie staraj się narzucić swojego punktu widzenia. Okoliczności sprzyjają wymianie i dyplomacji, i to właśnie w taki sposób osiągniesz swój cel. Obserwuj propozycje planety Wenus, możesz w nich odnaleźć znaczące korzyści.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Skorpion wrzesień 2022

Od początku miesiąca wszystko się porusza i rozwija. Warto skupić się na kilku kryzysowych sytuacjach. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *