Horoskop Skorpion kwiecień 2023

Mars w Bliźniakach stawia przed Tobą dwie opcje: milczeć i patrzeć, jak relacja gubi się we wzajemnych nieporozumieniach lub schować dumę do kieszeni i rozpocząć dialog. Musisz powiedzieć to, co masz na sercu, a ogromnie na tym zyskasz w życiu prywatnym, wprowadzając spokój i przyjemną atmosferę do życia codziennego. Jowisz od 11 kwietnia zachęci Cię do skupienia energii na stworzeniu korzystnych dla Ciebie zmian. Aby osiągnąć cel, wykaż się tolerancją i otwartością, ale skieruj swój entuzjazm w dobrym kierunku, aby uniknąć nadmiernego wysiłku. Wykorzystaj dobrze pierwszą połowę miesiąca, wraz z Merkurym i Wenus w przyjaznym znaku Ryb. Ten układ planet będzie widoczny przede wszystkim w życiu miłosnym: Twój partner słucha Twoich pragnień, a nawet fantazji, a atmosfera pełna jest zaufania. Idealny więc czas na wzmocnienie więzi lub rozpoczęcie pięknej relacji, pełnej romantycznej namiętności. Horoskop Skorpion kwiecień 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Skorpion horoskop Kwiecień 2023

Musisz jednak utrzymać uczucia na wodzy, gdyż w tym miesiącu wiele będzie zależeć od twoich kontaktów z innymi.
Budowanie pozytywnego wizerunku i rzetelnej marki przyda się w pracy.
Przewidywane zmiany w życiu zawodowym Skorpionów.
Wyciszysz się i skupisz na rodzinie.
Zawód, który uprawiasz, może się dla ciebie okazać zbyt wymagający, lub pochłaniający za dużo twojego prywatnego czasu.
Będziesz się zastanawiać nad zmianą pracy, a już na pewno zwolnisz tempo.
Gwiazdy wróżą Skorpionom konflikty sąsiedzkie.
Do ich rozwiązania będzie potrzebna dobra wola obu stron sporu.
W wyciszeniu konfliktu pomoże ci małżonek, który szczególnie teraz będzie stał za tobą murem i nie pozwoli cię skrzywdzić.
Osoby w solidnych związkach mogą zacząć starania o dziecko.
To będzie dobry ku temu czas.
Wiele zmieni się w życiu osób samotnych.
Zaczną one rozglądać się za kimś, kto podzieliłby ich poglądy i z kim mogłyby być całkowicie szczere.
Single będą zorientowane na znalezienie partnera starszego, dojrzałego emocjonalnie oraz inteligentnego.
Największe szanse na jego spotkanie mają do 20 kwietnia.
Przez większość miesiąca będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem.
Po połowie kwietnia będziesz musiał odpocząć, by nabrać sił i krzepy.

Miłość

Kwiecień ma dwie części: pierwsza połowa miesiąca pełna jest czułości, szeptanych tajemnic i delikatnej zmysłowości, zaś od 16 kwietnia, relacje się ożywią. Pewna egocentryczność może wypłynąć na powierzchnię, więc czeka Cię być może bardziej krytyczna i mniej sympatyczna atmosfera…

Rodzina i Relacje

Pluton 3 kwietnia wyjdzie z retrogradacji i wróci do ruchu prostego, wasze sprawy też wreszcie zaczną podążać we właściwym kierunku. Do 23 kwietnia Słońce przebywa w znaku Wagi, co nie jest dla was zbytnio korzystne, zwykle w tym czasie macie mniejszy zasób energii, do tego Mars 4 kwietnia wkroczy do Wagi, w której czuje się niezbyt pewnie, może więc was chwilami ogarniać chandra. 3 kwietnia do waszego znaku zawita Merkury, co poprawi nieco wasze samopoczucie, staniecie się bardziej ruchliwi i skłonni do współpracy. Między 6 a 10 kwietnia Merkury ustawi się w opozycji do Urana w Byku, a Słońce w kwadraturze do Saturna, uważajcie więc na drogach, ograniczcie prędkość, starajcie się opanować skłonność do ryzyka, bo nie będzie taryfy ulgowej, a mandat czy stłuczka nikomu do niczego nie jest potrzebna.
8 kwietnia do waszego znaku wkroczy Wenus, nastanie więc czas miłości – namiętnej, zaborczej, pełnej pasji i niespodzianek. Między 12 a 16 kwietnia Słońce utworzy sekstyl do Jowisza i kwadraturę do Plutona, jednocześnie w nocy między 13 i 14 dojdzie do pełni Księżyca w Baranie, a Wenus ustawi się w opozycji do Urana – emocji będzie co niemiara, dowiecie się kto pod wami dołki kopie, kto kogo zdradził lub obmawiał, niektóre informacje was zelektryzują, szczególnie te dotyczące waszej osoby. Niektóre Skorpiony natomiast rozpoczną ekscytujący romans między 14 a 26 kwietnia, kiedy najpierw Merkury, a następnie Wenus w waszym znaku, odbiorą aspekty od Saturna, Plutona i Neptuna – mówi się, że kiedy Bóg chce człowieka doświadczyć, to spełnia jego marzenia. Wszystko będzie się działo szybko, niektóre wiadomości sprawią ból, ale okażą się uzdrawiające, inne pozwolą podnieść poziom samoświadomości, uczucia okażą się silne i głębokie, ale macie szansę otrzymać to, czego pragnęliście najbardziej.
23 kwietnia Słońce wreszcie zawita do waszego znaku i obdarzy Skorpiony swoją energią, powróci chęć do działania i samoobrony – najwyższy czas, bo ukryci wrogowie ukarzą swoje oblicze między 25 a 30 kwietnia, kiedy Mars w Wadze utworzy kwadraturę z Saturnem w Koziorożcu. Horoskop radzi pozbyć się ze swego życia osób i spraw, które was nie budują, ale niszczą psychicznie lub fizycznie. W ciągu ostatnich 2 dni miesiąca Merkury i Wenus ustawią się w koniunkcji w waszym znaku, to znakomita okazja, aby z ukochaną osobą wzajemnie sobie wybaczyć wszystkie złe chwile.

Kariera i pieniądze

Zajmij się teraz sobą i nie bój się okazywać tego, co czujesz. Nie możesz przecież być wciąż taki samodzielny i niezależny. Wenus radzi ci, abyś tej wiosny na pierwszym miejscu postawił swoje potrzeby, a nie cudze. Odpoczywaj wtedy, kiedy masz na to ochotę, a na pewno poczujesz się lepiej. Nie musisz być na każde skinienie znajomych czy rodziny. W pracy za to będziesz waleczny i energiczny, ale mierz siły na zamiary. Lepiej nie rzucaj się w oczy ambitnemu szefowi, bo jego projekty i wymagania mogą cię w tym miesiącu nawet przerosnąć. Uważaj tuż przed Wielkanocą, bo możesz powiedzieć komuś o jedno słowo krytyki za dużo, a potem trzeba będzie się tłumaczyć. W połowie kwietnia sprawy domu i rodziny będą pochłaniać więcej czasu niż zwykle, możesz nawet pomyśleć o remoncie czy przeprowadzce. Mimo tego Wielkanoc będzie bardzo udana, a Słońce sprawi, że będziesz dla wszystkich o wiele bardziej wyrozumiały. W miłości powodzenie, choć będziesz nieco zmienny w nastrojach. Zdecydowanie się z kim jechać na majówkę może być dla ciebie trudne, dlatego nie zmuszaj się do tego, na co nie jesteś jeszcze gotowy. Przyjazne ci znaki to Baran i inne Skorpiony, uważaj na podejrzliwą Wagę.

Horoskop Kwiecień 2023

Ważne liczby:
6, 7, 8
Kwiecień ważne daty :
2, 5, 8, 19, 26
Horoskop – uwaga specjalna:
Zadbaj o siebie i odpocznij, to nie jest dobry czas na przemęczanie się i przepracowanie. Tylko dobrze zrelaksowany i wypoczęty organizm da sobie radę z wyzwaniami, jakie nie Ciebie czekają. Lepiej odpocząć niż się przepracowywać, bo na dłuższą metę nic z tego nie będzie.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na kwiecień 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Na początku miesiąca kieruje Tobą delikatność, później zaczniesz bardziej praktycznie działać, a skończysz kwiecień obietnicą zmysłowej i solidarnej przyszłości. Jest to dopiero początek…

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Skorpion wrzesień 2022

Od początku miesiąca wszystko się porusza i rozwija. Warto skupić się na kilku kryzysowych sytuacjach. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *