Horoskop Skorpion grudzień 2022

Pierwsza połowa miesiąca może być dość napięta na planie nerwowym – komunikacja nie będzie Twoją mocną stroną. Może dojść do konfliktów, jeśli nie będziesz potrafił pójść na kompromis. Wenus wejdzie do gwiazdozbioru Koziorożca 3 lutego, co sprowadzi Twoje życie uczuciowe i finansowe w stronę trwania i bezpieczeństwa. Merkury w Rybach 10 lutego i Słońce 18 lutego zwiększą Twoją intuicję, co pomoże Ci w dokonaniu idealnych inwestycji i w znalezieniu wspaniałych strategii. Pełnia księżyca 19 lutego obdarzy Cię klimatem pełnym romantyczności, jest to idealny moment na zadeklarowanie swojej miłości lub zaproponowanie nowego dużego kroku do przodu w relacji z drugą połową. Mars od 14 lutego wejdzie w gwiazdozbiór przeciwnego znaku – Byka. Druga połowa miesiąca może więc być dość szalona dla par, a single mają wszystkie szanse, aby odnaleźć bratnią duszę. Przynajmniej na jedną noc. Horoskop Skorpion grudzień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Skorpion horoskop Grudzień 2022

Skupienie się na sobie i swoich potrzebach sprawi, że sukces cię odnajdzie.
To także bardzo dobry miesiąc na rozpoczęcie nowych przedsięwzięć, jednak musi to nastąpić przed 20 grudnia.
W życiu osobistym też będzie się wiele działo u Skorpionów.
Postaw na rozwój, osobiste pragnienie też są bardzo ważne, a teraz masz na nie czas.
Łączenie obowiązków służbowych, związku i prowadzenia domu nie jest łatwe, ale od tego, jak sobie z tym poradzisz, zależy to, czy osiągniesz sukces.
Nie jest to proste, ale daje wielką satysfakcję, gdy uda się wszystko poukładać.
W finansach Skorpion powinien zająć się w grudniu 2022 porządkami.
Czas na zastanowienie się, gdzie uciekają pieniądze i co się z nimi dzieje.
Opracowanie nowej strategii zarabiania i pilnowanie wydatków przyniesie szybko zauważalne poprawienie finansów.
Miłość odnajdzie Skorpiona, gdy zainteresuje się działalnością na rzecz innych.
Odnowienie duchowe i rozwój zaprowadzą Skorpiona na ścieżkę poznania tej najważniejszej osoby.
Działalność humanitarna i pomoc społeczna, w którą się zaangażuje, pozwoli pokazać wrażliwe oblicze.
Skorpion w stałym związku mogą mieć nierealne oczekiwania wobec swojego partnera.
Do konfliktów może dochodzić zwłaszcza w drugiej połowie grudnia.
Warto wykazać się cierpliwością i spokojem tym można zdobyć najwięcej.
W grudniu uważaj na zdrowie, zwłaszcza w drugiej połowie miesiąca.
Przyda się dieta i odstawienie zwłaszcza cukru.
Nie bój się lżejszej kuchni i ruchu.
Jeśli nie będziesz zwracać uwagi na to, co jesz, szybko twoje zdrowie się pogorszy.

Miłość

Nie polegaj na panującej atmosferze w pierwszej połowie miesiąca, która szybko może Cię zirytować: konflikty i napięcia mogą się pojawić, jeśli będziesz uparty. Na szczęście, Wenus w Koziorożcu zapowiada w miłości silne i trwałe relacje.

Rodzina i Relacje

To będzie zdecydowanie wasz miesiąc. Słońce w znaku Skorpiona przebywa do 22 grudnia, dodając energii i chęci do intensywnego życia. Mars w Wadze utworzy kwadraturę do Plutona w Koziorożcu, która działać będzie przez pierwszą dekadę miesiąca, obdarzając mocą i wytrwałością w działaniu, pozbawiając was jednak cierpliwości i wyrozumiałości dla ludzkich słabości. Przez cały miesiąc w waszym znaku przebywa również Merkury, do 20 grudnia poruszać się będzie jednak biegiem wstecznym, co nie sprzyja podejmowaniu ważnych, życiowych decyzji. Od 1 do 26 grudnia Wenus przemierzy znak Strzelca, wspierając finansową sferę życia. Między 5 a 11 grudnia Słońce utworzy sekstyl z Saturnem i trygon z Neptunem, stymulując rozwój życia duchowego i jednocześnie pomagając znaleźć oparcie na pewnym gruncie sprawdzonych przekonań, możecie więc liczyć na pomoc prawdziwych i pewnych przewodników duchowych. Z dziećmi oraz z rodzeństwem znajdziecie znakomite porozumienie, warto również w tym czasie zainwestować w rozwój zainteresowań, znaleźć hobby, które sprawi prawdziwą przyjemność i wpłynie na rozwój osobowości. Od 9 do 13 grudnia Słońce w koniunkcji z Merkurym przebywając w waszym znaku, utworzą sekstyl do Plutona w Koziorożca, jednocześnie 12 grudnia dojdzie do pełni Księżyca w przeciwległym znaku Byka, to mogą być dni pełne mocy, emocje sięgną zenitu a relacje zarówno osobiste, jak i biznesowe poddane zostaną surowej ocenie rozumu i serca. Mars w Wadze utworzy sekstyl z Jowiszem w Strzelcu, ale Mars jest słaby, natomiast Jowisz mocny – to, czego pragniecie może was drogo kosztować, nie działajcie pod wpływem impulsu, dajcie sobie czas na przemyślenia, ważne decyzje zostawcie do 20 grudnia, kiedy Merkury powróci do biegu prostego a Mars zagości w waszym znaku, odzyskując moc i możliwość działania. 22 grudnia Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Strzelca, skupiając uwagę na kwestach finansowych – ostatni tydzień grudnia to idealny moment na podejmowanie decyzji, mających wpływ na wasz stan posiadania. Między 22 a 26 grudnia Mars w opozycji do Urana skłoni was do działania szybkiego i bezpardonowego, natomiast koniunkcja Wenus z Jowiszem w Strzelcu obiecuje możliwość zrobienia dobrego interesu i gwarantuje duże zyski. 26 grudnia Wenus zmieni znak i wkroczy do życzliwego Koziorożca, jednocześnie utworzy trygon z Uranem w przeciwległym znaku Byka – wolne Skorpiony mają szansę spotkać miłość swego życia, szczególnie jeśli urodziły się w pierwszej dekadzie znaku, pozostałe nawiążą istotne dla swojej przyszłości przyjaźnie lub podpiszą intratną biznesową umowę.

Kariera i pieniądze

Grudzień przyniesie ci więcej sukcesów. Nie wahaj się podejmować odważnych decyzji osobistych i bądż sprawiedliwy. Szybko okaże się że w ten sposób możesz wykorzystać najlepsze możliwości i odkryć błędy, jakie stały ci na przeszkodzie. Doskonale udadzą się podróże, nawet tylko weekendowe. Wykorzystaj zaproszenia i wybierz się do krewnych lub przyjaciół, któych dawno nie widziałeś, bo Święta to odpowiednia do tego okazja. Trochę odmiany i rozrywki w też dobrze ci zrobi. Zainteresujesz się też ciekawymi sprawami, jakie dzieją się w twoim najbliższym otoczeniu. Możesz zacząć aktywnie działać w różnego rodzaju stowarzyszeniach, klubach czy zorganizować sąsiedzkie zebranie. Nie zabraknie cię tam, gdzie dzieje się coś ciekawego i można swobodnie podyskutować z innymi ludźmi. Samotne Skorpiony mogą w ten sposób spotkać swoją drugą połowę. Pod koniec grudnia czeka cię nieco więcej rodzinnych obowiązków. Jowisz sprzyja inwestowaniu oszczędności, więszym zakupom i rodzinnym naradom. Sprzyjający ci znak to Lew, uważaj na marudnego Koziorożca.

Horoskop Grudzień 2022

Ważne liczby:
2, 7, 15
Grudzień ważne daty :
11, 12, 14, 18, 23
Horoskop – uwaga specjalna:
W połowie miesiąca czekają Cię odwiedziny kilku osób, które wpadną do Ciebie zaledwie na chwilę. Okaż im swoją gościnność, mimo tego, że specjalnie się nie zapowiadały. Nie daj po sobie poznać, że nie cieszysz się z tej wizyty i nieoczekiwanego spotkania. Od tego, jakie wrażenie zrobisz na swych gościach będzie zależało, czy wyjawią Ci pewien sekret, który może wpłynąć na Twą przyszłość.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na grudzień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Determinacja to cenna cecha, jeśli nie jest ona synonimem jałowego uporu. Od 10 lutego, Merkury zwiększy Twoją intuicję, a 18 Słońce w Rybach obdarzy Cię urokiem osobistym do końca miesiąc. Z kolei Mars w Byku od 14 lutego wprowadzi zmiany w Twoich relacjach z innymi.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Skorpion sierpień 2022

Gwiazdy zachęcają Cię do pójścia wyżej. Twoje uczucia i umysł są ze sobą mocno powiązane, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *