Horoskop Ryby wrzesień 2022

Na początku miesiąca wpływ Neptuna na Twój gwiazdozbiór sprawi, że wpadniesz na wiele oryginalnych pomysłów. Ta planeta zachęci Cię również do odkrycia nowych, nieznanych lądów: zarówno w życiu zawodowym, jak i uczuciowym. Wszystkie Twoje życzenia zostaną spełnione, nawet najbardziej odważne pomysły znajdą swoją realizację. Wokół Ciebie panuje bardzo kreatywna atmosfera, skorzystaj z niej! Sztuka może być idealnym środkiem wyrazu. Czekają Cię porządki, dzięki którym będziesz mógł rozpocząć wszystko czystą kartą. Rodzina, przyjaciele, związek… wszystko jest na nowo przeanalizowane. Panująca pozytywna atmosfera pomaga Ci w skupieniu się na najważniejszych celach. Twoja ciekawość świata i chęć nauki nie zna granic! Mimo braku pewności siebie, która czasem Cię dopada, udaje Ci się przezwyciężyć swoje obawy przed niepowodzeniem. Pozytywne reakcje dodadzą Ci jeszcze większej energii, nic nie będzie mogło Cię powstrzymać. Horoskop Ryby wrzesień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Ryby horoskop Sierpień 2022

Niewykluczone, że zapiszesz się na wolontariat, dołączysz do klubu książki, albo zostaniesz przewodniczącym rady osiedla, na którym mieszkasz.
Będziesz szukać miejsca, w którym mógłbyś spożytkować swoją energię i z pewnością je znajdziesz.
Gwiazdy wróżą ci pewne finansowe komplikacje.
Wszystkie inwestycje powinny być w tym miesiącu dokonywane po właściwej analizie i z należytą ostrożnością.
Powinieneś pomóc w interesach partnerowi, nie tylko dlatego, że on tego potrzebuje, również ze względu na to, że przedsięwzięcie, w które się zaangażował, bardzo się wam opłaci.
Ryby, które mają skłonność do zapożyczania się, powinny teraz starać się pospłacać wszelkie zobowiązania i przestać żyć na kredyt.
Twoja aktywność i zaangażowanie, funkcje społeczne, które objąłeś oraz zajęcia, na które się zapisałeś, uczynią z ciebie osobę ciekawą, która ma dużo więcej do powiedzenia od większości ludzi przeciętnych.
Energią, która napędziła cię do działania, zarazisz partnera, który wyjdzie ze swej strefy komfortu i zacznie wspierać cię w twoich przedsięwzięciach.
Znajdzie też swoją niszę.
Dzięki temu nigdy nie skończą się wam tematy do rozmów i dyskusji.
Będziecie pełni życia, a wasza witalność ożywi waszą relację.
Osoby samotne powinny uważać na to, kogo wpuszczają do swego życia.
Na ich drodze pojawi się bowiem wielu złych ludzi, którzy będą je chcieli wykorzystać.
W sierpniu 2022 Ryby będą się borykać z brakiem apetytu i osłabieniem organizmu.
Swoje ciało wzmocnią dzięki witaminom zawartym w owocach, sokom owocowym i warzywom.

Miłość

W okolicach 8 m iłość września, m iłość przejdzie przez fazę ewolucji. Albo byłeś w skomplikowanej relacji, w ślepym zaułku i teraz wszystko zostanie uregulowane; albo Twój związek się rozwinie i powiększy się o nowe plany (zaręczyny, małżeństwo, ciąża…). Nie przegap okazji, ten miesiąc należy do Ciebie!

Rodzina i Relacje

Do 23 września, kiedy Słońce przebywać będzie w przeciwległym znaku Panny, sprawy różnego rodzaju partnerstwa oraz umów okażą się priorytetowe. W Pannie przebywa dodatkowo Mars, a także do 14 września Wenus i Merkury, warto więc w tym czasie podejmować ważne, długofalowe zobowiązania. Aspekty planet zapowiadają profity zawodowe i osobiste, trzeba będzie jednak przyłożyć się do zadań, jakie postawi przed wami życie. Dla romantycznych Ryb ważne jest, aby starały się dyscyplinować i porządkować przestrzeń wokół siebie oraz nauczyły się stąpać twardo po ziemi, inaczej odlecą w nierzeczywisty świat wyobraźni, teraz będą miały okazję, aby twórcze pomysły zrealizować w praktyce, we współpracy z osobami, które będą je motywować do wykazania się pracowitością, precyzją, dobrą organizacją i umiejętnością przewidywania. Jeśli uda wam się opanować te umiejętności, czeka was sukces, i to duży.
Osoby łatwo popadające w uzależnienia znajdą w sobie siłę do zmiany nawyków między 10 a 16 września, kiedy Mars ustawi się w opozycji do Neptuna w waszym znaku, natomiast Słońce w przeciwległej Pannie utworzy trygon z potężnym Plutonem w Koziorożcu. Zakochane Ryby mogą liczyć na miłosne wyznania, szczególnie w okolicach 14 września, kiedy Wenus i Merkury pozostawać będą ze sobą w koniunkcji, a pełnia Księżyca w waszym znaku przypomni o potrzebie miłości. Jeszcze tego samego dnia Wenus wraz z Merkurym zmienią znak i wkroczą do partnerskiej Wagi, Wenus nabierze mocy i głębokie uczucia będą miały szansę się uzewnętrznić. Miedzy 16 a 22 września Mars w przeciwległej Pannie utworzy trygon z Plutonem w Koziorożcu, możecie się spotkać z agresywnym  atakiem ze strony osoby, uznawanej do tej pory za przyjaciela.
23 września Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Wagi, zajmiecie się innymi sprawami, przede wszystkim własnym rozwojem oraz zarządzaniem wspólnym stanem posiadania i zgromadzonymi oszczędnościami. Ostatni tydzień miesiąca przyniesie zmiany w gronie przyjaciół – z niektórymi będziecie musieli się rozstać, sytuację osłodzą wam zawodowe sukcesy, na które możecie liczyć w ostatnich dniach września.

Kariera i pieniądze

Pilnuj interesów i nie zwierzaj się byle komu ze swoich zawodowych i miłosnych sekretów. Trochę podejrzliwości we wrześniu wyjdzie ci na dobre. W pracy wydarzenia przyspieszą, a Mars doda ci teraz sił aby zmierzyć się z konkurencją. Będzie nerwowo, ale masz teraz świetną okazję, aby sprytnie walczyć o swoje i wreszcie dostać to, na czym ci zależy. Wykorzystaj swoje sprawdzone znajomości, snuj skomplikowane plany i działaj, a zdobędziesz upragnione stanowisko czy podwyżkę. Warto też będzie poświęcić kilka wieczorów na zdobywanie ważnych informacji, bo teraz właśnie pokonasz każdego zawodowego przeciwnika. W miłości spokojnie. Chłodniejsze i już jesienne wieczory skłaniać cię mogą do melancholii, ale nie poddawaj się żadnym smutnym nastrojom. Randka z kimś tajemniczym będzie bardzo intrygująca, ale niczego nie przyspieszaj. Wszystko wyjaśni się w swoim czasie. Po 23.09 wróci ochota na nowe miłosne przygody i towarzyskie imprezy. Przyjazne ci znaki to Byk i Panna, uważaj na ambitnego Lwa.

Horoskop Sierpień 2022

Ważne liczby:
1, 8, 11
Sierpień ważne daty :
9, 11, 22, 28, 29
Horoskop – uwaga specjalna:
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na sierpień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Gwiazdy Cię prowadzą i oświetlają Ci drogę. Jest to idealny moment na spróbowanie czegoś nowego. Odważ się zrobić krok do przodu, chociażby w miłości! Szczęście jest po Twojej stronie.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Ryby sierpień 2022

Małe chwile samozadowolenia pomogą Ci w odnalezieniu harmonii z samym sobą. Przestałeś już ograniczać się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *