Horoskop Ryby styczeń 2023

Wykorzystaj dobrze pierwszy tydzień tego roku: podczas kilku dni, księżyc i Wenus chronią głębię Twoich uczuć i tworzą momenty pełne szczęścia i możliwości. Idź za głosem intuicji, którą wspiera Neptun. Aby wykorzystać w pełni ten czas, warto jednak podchodzić do wszystkiego umiarkowanie, gdyż Jowisz, bardzo silny w Strzelcu, może zachęcać do wszelkiego rodzaju ekscesów, dziwacznych pragnień i utopijnych projektów. Warto więc bardziej dać się ponieść wpływom Merkurego i Słońca w Koziorożcu, które pomogą Ci w odnalezieniu pewnej trzeźwości i budowie równowagi. Mars i Uran w Twoim symbolicznym domu zachęcą Cię do stworzenia lub umocnienia finansowych planów, więc zakasaj rękawy i zabierz się od razu do pracy, przez co przestaniesz trwonić pieniądze! Horoskop Ryby styczeń 2023 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Ryby horoskop Styczeń 2023

Zodiakalna Ryba będzie musiał się wykazać się bardzo dużą elastycznością.
Twoje decyzje nie pozostaną bez wpływu na innych.
W finansach też wiele wahnięć.
Z jednej strony Ryby będą miały dostęp do dużych zasobów, jednak szybko okaże się, że ilość zobowiązań będzie także ogromna.
Zwróć uwagę na podział obciążeń w twoim związku, może się okazać, że kiedy ty nie wiesz, jak pogodzić wszystkie wydatki, druga strona nie będzie w ogóle się tym przejmować.
W związkach Ryb będzie dominować chłód i kłopoty.
Głównie z powodu obowiązków domowych i obciążeń.
Każdy będzie się czuł, że to on nie ma wsparcia i ma gorzej niż to drugie.
Czas poważnie porozmawiać o przyziemnych sprawach, nie da się żyć wyobrażeniami.
Single spod znaku Ryby powinny rozglądać się i nie siedzieć w domu zwłaszcza po 20 stycznia, bo wtedy będzie więcej szans i możliwości, by poznać tę jedyną osobę, z którą będzie chciało się spędzić życie.
W styczniu będziesz bardziej obawiać się o zdrowie innych niż swoje.
Nie będą cię niepokoić żadne dolegliwości ani kłopoty, ale nie rezygnuj z aktywności i zdrowego żywienia.
Zamiast sięgać po słodycze, jedz mieszanki orzechów.

Miłość

Wenus w gwiazdozbiorze Skorpiona do 7 stycznia podsyci ostatnie płomienie Twojej namiętności, ale później niebo pełne będzie zamieszania i ograniczeń, które mogą doprowadzić do pewnych frustracji. Spróbuj pozostać spokojny i polegaj na swoim opanowaniu, aby okiełznać wszelkie subiektyywne niezadowolenie, które może Cię męczyć.

Rodzina i Relacje

Słońce w przyjaznym znaku Raka do 23 stycznia zwróci waszą uwagę na potrzeby dzieci, zachęci do oddawania się przyjemnościom i uprawianiu hobby. Już 2 stycznia dojdzie do zaćmienia Słońca w Raku, może to u wrażliwych Ryb wywołać nastrój nadmiernego przejmowania się sprawami, na które nie mają wpływu. Tego samego dnia Mars wkroczy do znaku Lwa, mogą więc odezwać się psychosomatyczne objawy ze strony układu pokarmowego. Następnego dnia do Raka wkroczy Wenus, wolne Ryby otworzą się na miłość, odczują też potrzebę opiekowania się bliskimi.
Merkury w Lwie od 8 stycznia zmieni bieg na wsteczny i będzie się cofał do końca miesiąca, warto więc w pierwszym tygodniu stycznia uporządkować sprawy związane z komunikacją, a także z zakupem sprzętu elektronicznego.
Stosunki z dziećmi oraz z przyjaciółmi mogą się skomplikować między 8 a 17 stycznia, kiedy dojdzie do szeregu ważnych konfiguracji między planetami w Raku i Koziorożcu. Najpierw Słońce utworzy opozycję do Saturna, a następnie do Plutona, będziecie mieć tendencję do stawiania spraw na ostrzu noża i odwrócicie się od kogoś, kogo do tej pory darzyliście sympatią. Koniunkcja Merkurego z Marsem w Lwie, a potem kwadratura Marsa do Urana, może doprowadzić do poważnego konfliktu, jeśli nie zachowacie ostrożności w wypowiedzi, rozbity dzban trudno będzie potem naprawić, zróbcie więc rachunek strat i zysków. Wenus w sekstylu do Urana i Słońce w trygonie do Neptuna pozwoli wam wyjść cało z tych perturbacji, pod warunkiem że postawicie na wyrozumiałość, empatię i uczucia wyższe. Wszystko będzie się dziać szybko, wzbudzając frustrację i niepokój, szczególnie 16 i 17 stycznia, podczas zaćmienia Księżyca w Koziorożcu, nie pozwólcie, aby emocje wzięły górę nad rozsądkiem. Zakochane Ryby natomiast przeżyją okres wątpliwości i ekscytacji między 16 a 21 stycznia, kiedy Wenus w życzliwym Raku utworzy aspekty z ograniczającym Saturnem, romantycznym Neptunem i wzbudzającym potężne uczucia Plutonem, horoskop radzi, abyście przestali się miotać między obawami i nadzieją, ale wzięli sprawy we własne ręce, postawili na szczerość i głębię uczuć. Na romantyczne spotkania i rozmowy o miłości nadejdzie czas między 23 a 25 stycznia, kiedy Merkury w Raku utworzy koniunkcję z Wenus.
23 stycznia Słońce opuści znak Raka i wkroczy do znaku Lwa, przypominając o tym, że o szlachetne zdrowie należy zadbać, aby nam smakowało długo i trwale. W ostatnim tygodniu stycznia, kiedy wszyscy wyjadą na wakacje, wy przeciwnie – zabierzecie się do intensywnej pracy, na co wskazuje trygon Marsa do Jowisza. Kwadratura Słońca do Urana podniesie ciśnienie w ostatnich dniach miesiąca, znów pojawi się różnica zdań w kwestiach dotyczących niezależności i wolności.

Kariera i pieniądze

Styczeń sprzyja szkoleniom, stypendiom i wyjazdom, podczas których zdobędziesz wiele ważnych umiejętności. Wykorzystaj szansę i wybierz się na spotkanie, które korzystnie zmieni bieg twojej kariery. Będziesz miał głowę pełną nowych pomysłów. Ale jeśli znajdziesz też czas na wyjazd we dwoje, to nie zadręczaj partnera opowieściami o swoich zawodowych problemach. Okaż mu, że zależy ci na waszym związku i nie przejmuj się drobiazgami. Samotne Ryby w styczniu będą poszukiwać miłości i czułości. Nie musisz jednak poświęcać się dla kogoś, kto nie jest tego warty. Bądź pewny siebie, a szybko znajdzie się ktoś, kto cię doceni. Po 20.01 zaskoczysz współpracowników optymizmem i zdrowym podejściem do zawodowych kłopotów. Nadrobisz zaległości, spotkasz się z ważną osobą. Bądź uprzejmy, a nawet największe błędy zostaną ci wybaczone i szybko zapomniane. Ostatnie dni lutego to dobry czas na korzystną zmianę pracy czy decyzję o rozpoczęciu wymarzonego kursu. Przyjazne ci znaki to Rak i Strzelec, uważaj na Barana, który bardziej szanuje przepisy, niż ludzi.

Horoskop Styczeń 2023

Ważne liczby:
3, 8, 10
Styczeń ważne daty :
3, 7, 14, 24, 29
Horoskop – uwaga specjalna:
Koniec miesiąca przyniesie stabilizację w sprawach finansowych. Wreszcie nie będziesz musiał liczyć każdego grosza, ale uważaj, by chwilowy zastrzyk gotówki nie przewrócił Ci w głowie, bo szybko roztrwonisz posiadane zasoby.
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na styczeń 2023 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Skup się na przyjaźniach i poproś o opinię swoich przyjaciół, aby zrównoważyć swoje życie towarzyskie. Odnajdź tych prawdziwych przyjaciół, a odkryjesz nową drogę, pełną mądrości i trzeźwego myślenia.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Ryby wrzesień 2022

Na początku miesiąca wpływ Neptuna na Twój gwiazdozbiór sprawi, że wpadniesz na wiele oryginalnych pomysłów. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *