Horoskop Ryby sierpień 2022

Małe chwile samozadowolenia pomogą Ci w odnalezieniu harmonii z samym sobą. Przestałeś już ograniczać się opiniami innych i próbując zrozumieć, które z tych opinii mogłyby się do Ciebie faktycznie odnieść. Rzucasz się w wir akcji, próbujesz wielu nowych sytuacji. W końcu doceniasz swoją oryginalną osobowość, gdyż zaczynasz analizować to, co jest dla Ciebie najważniejsze. Jest to prawdziwe wyzwanie, które postanawiasz podjąć. Sierpień daje Ci możliwość podążania za Twoimi pragnieniami. Horoskop Ryby sierpień 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Ryby horoskop Sierpień 2022

Niewykluczone, że zapiszesz się na wolontariat, dołączysz do klubu książki, albo zostaniesz przewodniczącym rady osiedla, na którym mieszkasz.
Będziesz szukać miejsca, w którym mógłbyś spożytkować swoją energię i z pewnością je znajdziesz.
Gwiazdy wróżą ci pewne finansowe komplikacje.
Wszystkie inwestycje powinny być w tym miesiącu dokonywane po właściwej analizie i z należytą ostrożnością.
Powinieneś pomóc w interesach partnerowi, nie tylko dlatego, że on tego potrzebuje, również ze względu na to, że przedsięwzięcie, w które się zaangażował, bardzo się wam opłaci.
Ryby, które mają skłonność do zapożyczania się, powinny teraz starać się pospłacać wszelkie zobowiązania i przestać żyć na kredyt.
Twoja aktywność i zaangażowanie, funkcje społeczne, które objąłeś oraz zajęcia, na które się zapisałeś, uczynią z ciebie osobę ciekawą, która ma dużo więcej do powiedzenia od większości ludzi przeciętnych.
Energią, która napędziła cię do działania, zarazisz partnera, który wyjdzie ze swej strefy komfortu i zacznie wspierać cię w twoich przedsięwzięciach.
Znajdzie też swoją niszę.
Dzięki temu nigdy nie skończą się wam tematy do rozmów i dyskusji.
Będziecie pełni życia, a wasza witalność ożywi waszą relację.
Osoby samotne powinny uważać na to, kogo wpuszczają do swego życia.
Na ich drodze pojawi się bowiem wielu złych ludzi, którzy będą je chcieli wykorzystać.
W sierpniu 2022 Ryby będą się borykać z brakiem apetytu i osłabieniem organizmu.
Swoje ciało wzmocnią dzięki witaminom zawartym w owocach, sokom owocowym i warzywom.

Miłość

Twoje wspaniałe lub szalone pomysły zostaną uznane za niesamowite! Twoi bliscy są pełni uznania i podziwiają Twoją umiejętność przekonywania i jednoczenia sobie ludzi, nawet wobec surrealistycznych planów. Wiesz, jak zebrać wszystkich wokół chociażby dobrego grilla, co sprawia, że wracasz do najważniejszych fundamentów w relacjach.

Rodzina i Relacje

Pierwsze dni sierpnia mogą przynieść trochę stresów, wynikających z otrzymanych wiadomości, niepokój też wzbudzą planowane podróże. Nów Księżyca w znaku Lwa w połączeniu z kwadraturą Wenus do Urana wywołają u niektórych Ryb lekką niestrawność. Słońce do 23 sierpnia przebywa w znaku Lwa, rozbudzając kreatywność oraz chęć zmiany diety i nawyków żywieniowych.
Między 4 a 10 sierpnia trygon Słońca i Wenus do Jowisza zaowocuje atrakcyjną propozycją zawodową, trzeba będzie się napracować, ale efekty przekroczą wasze oczekiwania, macie szansę osiągnąć sukces i znaleźć się na szczycie drabiny społecznej. Wykorzystajcie każdą nadarzająca się okazję, bo tak dobry układ planet prędko się nie powtórzy. Nawet jeśli nie wydarzy się nic pożądanego w waszym życiu, będziecie cieszyć się szczęściem bliskich.
Sierpień jest dla was najlepszym miesiącem na odpoczynek i wymarzone wakacje, jedynie między 14 a 16 sierpnia pełnia Księżyca w Wodniku i kwadratura Merkurego do Urana utrudni komunikację i wywoła komplikacje, na które nie będziecie mieć wpływu, już między 19 a 21 sierpnia możecie jednak liczyć na zielone światło dla wszelkich kontaktów, zarówno osobistych, jak i zawodowych, kiedy Merkury utworzy dobroczynny trygon z Jowiszem – warto w tych dniach wybrać się w podróż, podpisać międzynarodowy kontrakt lub rozpocząć nowy projekt.
18 sierpnia do przeciwległego znaku Panny wkroczy waleczny Mars, aktywizując i zachęcając do intensywne pracy, trzy dni później dołączy do niego Wenus, zapragniecie więc oddać się rozkoszom miłości. Kiedy 23 sierpnia również Słońce zawita do Panny, sprawy partnerstwa okażą się najważniejsze.
Ostatni tydzień miesiąca będzie bardzo znaczący, pozwoli zawrzeć korzystne umowy dzięki trygonowi wszystkich przebywających w Pannie planet do Urana w Byku. Wisienką na torcie okaże się Merkury, który 29 sierpnia również przesunie się do przeciwległego znaku, nów Księżyca w Pannie pozwoli rozpocząć nowy związek osobisty lub intratne biznesowe partnerstwo.

Kariera i pieniądze

Zapowiada się spokojniejszy miesiąc, w którym zajmiesz się raczej kończeniem już rozpoczętych spraw, niż angażowaniem w ryzykowne propozycje. Będziesz mniej skoncentrowany na zawodowych sprawach. Postanowisz uporać się z zaległościami, zacznie ci bardziej niż zwykle zależeć na świętym spokoju. Mimo tego sierpień sprzyja załatwianiu spraw urzędowych, układaniu poważnych planów finansowych i robieniu porządków w rachunkach. Choć optymizmu ci nie zabraknie, to możesz poczuć się zmęczony. Pomoże udana randka, bo w miłości szczęście ci sprzyja. Możesz też mieć pokusę rzucenia się w wir towarzyskich atrakcji, choć cudze sprawy i plotki szybko wydadzą ci się nudne. Wykorzystaj ten miesiąc na ciekawe hobby i rozwój osobisty. Wreszcie znajdziesz chwilę czasu na spokojną lekturę i własne przemyślenia. Ryby, które piszą blogi lub listy, będą wyjątkowo twórcze i pomysłowe. Sprzyjające ci znaki to Lew i Strzelec, uważaj na podejrzliwego Barana.

Horoskop Sierpień 2022

Ważne liczby:
1, 8, 11
Sierpień ważne daty :
9, 11, 22, 28, 29
Horoskop – uwaga specjalna:
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na sierpień 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Niezależnie od tego, gdzie będziesz w lato, przyniesiesz wszędzie dużo pozytywnej energii. Zobaczysz również, jak bardzo natura może na Ciebie wpłynąć, nawet w mieście. Pozwól sobie na różowe okulary! Nikt Cię nie zatrzyma, jeśli zdecydujesz się przedłużyć lato nawet do Bożego Narodzenia. W okolicach 17 sierpnia masz niezwykłą świadomość działania zgodnie z samym sobą.

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Ryby październik 2022

W tym miesiącu planety sprzyjają zmianom w życiu uczuciowym. Otrzymasz dużą dawkę adrenaliny, co wesprze …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *