Horoskop Ryby październik 2022

W tym miesiącu planety sprzyjają zmianom w życiu uczuciowym. Otrzymasz dużą dawkę adrenaliny, co wesprze Twoje ambitne plany. Jeśli jeszcze szukasz miłości, czeka Cię wiele niespodzianek! Może ona być tuż za rogiem… Wszystkie elementy w Twoim życiu pomogą Ci w obraniu dobrej drogi. Relacje z innymi przechodzą przez piękny czas, również w przyjaźni. Warto więc może jeszcze bardziej je zgłębić i wzmocnić więzi z ukochanymi osobami. Panuje dobra energia, z łatwością zapomnisz o wszelkich drobnych nieprzyjemnościach życia codziennego. Od drugiej połowy października pragnienia stworzą świetny duet z rzeczywistością. Być może odczujesz zwolnienie tempa w okolicach 25 października, ale szybko sobie z tym poradzisz. Horoskop Ryby październik 2022 – miłość, pieniądze, relacje, szczęście, praca, finanse, zdrowie, rodzina, kariera.

Ryby horoskop Październik 2022

Ważne jest, żebyś o wsparcie poprosił w odpowiedni sposób, narzucanie komuś swoich obowiązków sprawi, że będziesz mieć wokoło wrogów, nie pomoc.
Ryby, który szuka pracy znajdzie ciekawe oferty w połowie miesiąca, a solidne przygotowanie się do rozmowy zaowocuje sukcesem.
Pierwsze dwa tygodnie października 2022 będą dla Ryb niekorzystne.
Spiętrzą się wydatki, pojawią się niespodziewane i ważne zakupy, których nie będzie można odłożyć.
Sytuacja poprawi się dopiero w drugiej połowie miesiąca.
Jednak należy pamiętać, że w pierwszej kolejności trzeba kupić to, co jest potrzebne w domu, a potem myśleć o przyjemnościach.
W związkach Ryby mogą mieć kłopoty i obwiniać o nie tylko siebie.
Zaniedbywanie związku sprawi, że druga połowa poczuje się nieszczęśliwa.
Warto pomyśleć o wspólnym wyjściu i wysłuchaniu drugiej osoby i jej punktu widzenia.
Samotnie żyjące Ryby w październiku 2022 nie mają wielkich perspektyw i szans na poznanie tej jedynej osoby.
Szukanie na siłę, byle tylko z kimś być może się źle skończyć i wyrządzić więcej szkody niż pożytku.
W październiku zdrowie Ryb nie będzie dopisywać.
Pojawią się drobne, ale uciążliwe problemy.
Czas przemyśleć, czy wszystko, co ląduje na talerzu jest potrzebne.
Odstawienie cukru i odpowiednia dawka ruchu powinny pomóc.
Ważna jest systematyczność.

Miłość

Wenus w dużym stopniu wpłynie na Twoje życie uczuciowe. Żyjesz w zgodzie ze swoim wewnętrznym „ja”. Październik sprzyja relacjom w miłości, w takim stopniu, że prawie nie musisz się starać! Wraca stabilność, wzmacniają się więzi z ukochanymi osobami. Bogactwo uczuć dodaje Ci pewności siebie, wszystko idzie w świetnym kierunku.

Rodzina i Relacje

Słońce do 23 października tranzytuje znak Wagi, skłaniając was do zajmowania się sprawami innych, warto jednak w tym czasie zwrócić uwagę na zarządzanie wspólnymi pieniędzmi, bo wiele się będzie w tej materii działo. 3 października Merkury zawita do przyjaznego Skorpiona, zaczniecie myśleć szybciej i sprawniej, wpadną wam do głowy dobre pomysły. 4 października natomiast Mars wkroczy do Wagi, wprowadzając zamieszanie w kontakty międzyludzkie, szczególnie w zakresie ubezpieczeń, kredytów oraz dysponowania wspólnymi funduszami. Najlepszy czas na udane inwestycje to okres do 8 października, dopóki Wenus przebywa w znaku Wagi, możecie dobrze ulokować pieniądze lub trafić na okazje na wyprzedaży. Jedynie między 6 a 10 października czeka was niewielkie „trzęsienie ziemi”, kiedy za sprawą opozycji Merkurego do Urana otrzymacie bulwersujące informacje. Kwadratura Słońca do Saturna osłabi znacznie relacje z osobą, którą uważaliście za wieloletniego przyjaciela.
Między 12 a 16 października Słońce w sekstylu do Jowisza i w kwadraturze do Plutona przyniesie sukces zawodowy, który, niestety, wywoła zazdrość w środowisku. Nie przejmujcie się tym, tylko idźcie po swoje, starajcie się nie ulegać nadmiernym emocjom, które pojawią się szczególnie w dniach 13 i 14 października, podczas pełni w znaku Barana, której towarzyszy opozycja Wenus do Urana – wasza sytuacja finansowa się poprawi, ktoś spłaci dług lub otrzymacie wynagrodzenie wyższe, niż się spodziewaliście.
Między 14 a 26 października Merkury oraz Wenus w przyjaznym znaku Skorpiona utworzą korzystne aspekty z planetami w Koziorożcu oraz z Neptunem w waszym znaku, otrzymacie długo oczekiwaną gratyfikacje, wasze wysiłki i dokonania zostaną docenione. Samotne Ryby mogą w tych dniach zawrzeć znajomość, która przekształci się w długotrwały miłosny związek, taki „na dobre i na złe”.
23 października Słońce opuści znak Wagi i wkroczy do znaku życzliwego Skorpiona, rozpocznie się dla was miesiąc, w którym liczyć się będzie zdobywanie wiedzy oraz podróże zagraniczne, ostatni tydzień października przyniesie jednak ograniczenia i frustrację w wyniku kwadratury Marsa do Saturna, problemy przyjaciół obniżą wasz nastrój i wywołają dyskomfort. Opozycja Słońca do Urana wprowadzi rewolucję w finansach, jednak koniunkcja Merkurego z Wenus w ostatnich dniach miesiąca wpłynie na poprawę samopoczucia.

Kariera i pieniądze

Październik zapowiada się pracowicie. Będziesz dla innych autorytetem, a nawet wyrocznią w każdej dziedzinie życia. Znajomi czy sąsiedzi będą brać od ciebie najlepsze kulinarne przepisy i radzić się, jak postępować w związkach. W pracy twoje zdanie także zacznie się o wiele bardziej liczyć, a ludzie, na których ci zależy, zaczną cię teraz zauważać. Możesz dzięki temu dostać podwyżkę, a nawet awansować czy zająć się ciekawszymi projektami. W miłości dopisze ci powodzenie. Ktoś bardzo atrakcyjny zacznie patrzeć na ciebie z podziwem i zainteresowaniem. Nie popisuj się jednak za bardzo podczas randek, bo partner może się znudzić twoimi zbyt długimi monologami. W ostatnim tygodniu października zabierzesz się ostro do pracy. Warto nawet odwołać mniej obiecującą randkę, jeśli szef powierzy ci odpowiedzialne zadanie. Słońce sprzyja twojej karierze, pojawi się szansa na większe pieniądze. Sprzyjające ci znaki to Byk i Skorpion, z nimi pokonasz trudności. Unikaj Lwa, który lubi się chwalić.

Horoskop Październik 2022

Ważne liczby:
1, 2, 10
Październik ważne daty :
1, 2, 4, 19, 22
Horoskop – uwaga specjalna:
Na następnej stronie horoskopu znajdziesz kartę tarota na październik 2022 z dokładnym opisem oraz procentowym rozkładem Twojego miesięcznego horoskopu. Dodatkowo szczęśliwe liczby które mogą pomóc zdobyć wygraną

Porada

Wystarczy otworzyć się na innych. Wysłuchaj ich potrzeb, a zrozumiesz, że niezwykle się dla nich liczysz. Październik tego roku będzie więc miesiącem pełnym pięknych relacji!

Sprawdź także

Post Image

Horoskop Ryby sierpień 2022

Małe chwile samozadowolenia pomogą Ci w odnalezieniu harmonii z samym sobą. Przestałeś już ograniczać się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *